Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
There’s only one NFL player who has run for at least five touchdowns in each of the last five seasons, and it’s not a running back. It’s Newton.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Lou Young time 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Néhány sérülés amikre még nem tértünk ki. Mayo combizomhúzódás, néhány hét pihi, Colin Jones ágyéksérülés, ő day to day, Stew lábán pedig rögzítőkötés, lehet kihagyja a vasárnapi bulit óvatosságból. Olsen úgy néz ki fog tudni játszani. Komoly feladat lesz Rivera számára úgy menedzselni a dolgokat, hogy ne nagyon úljünk le, de ne is szopassuk meg maguknat sérülésekkel. CJ neheztelt is kicsit, amiért lekaptuk a kezdőket a harmadik negyed közben, de sztem Rivera meg fogja tudni oldani ezt a feladatot, jó pedagógus.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Jól mozgott a Giants, jó teszt lesznek így a playoff előtt, sztem a legnehezebb meccsünk jön a hátrelevő háromból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
NFL.comon van egy olyan cikk, hogy a liga legjobb három csapata jelenleg a Cardinals-Seahawks-Panthers hármas. Ebben így nem vagyok biztos, de hogy mindhárom csapat bivalyerős lett a szezon végére, az tuti. Meglátjuk mi lesz a playoffban, nagyon érdekes meccsek lesznek.
gabokocka
Nem kívánságműsor, és mindenkit meg kell verni, ha bajnokok akarunk lenni, de nem bánnám, ha ezúttal a kettő közül csak az egyikkel kéne összefutni majd...
Jakehomer
Pedig jelen állás szerin jó eséllyel mindkettőt meg kelle verni a Superbowlért. A Seahawks vszínű 5. kiemelt lesz, ha nyer akkor pedig ők jönnek majd (nem hiszem, hogy a Vikings elkapná a Packerst).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Örülök, hogy ilyen jól szerepel a Panthers, mert mindig is a szimpatikusabb csapatok közé tartozott számomra.
Nekünk is egy olyan MLB kellene mint Luke Kuechly és mi is ott lehetnénk a tűz közelében.
Mindenesetre a rájátszásban nektek fogok szurkolni! (bár ez nem mindig jó ómen! : P )
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
NFL.comon van egy olyan cikk, hogy a liga legjobb három csapata jelenleg a Cardinals-Seahawks-Panthers hármas. Ebben így nem vagyok biztos, de hogy mindhárom csapat bivalyerős lett a szezon végére, az tuti. Meglátjuk mi lesz a playoffban, nagyon érdekes meccsek lesznek.
gabokocka
Nem kívánságműsor, és mindenkit meg kell verni, ha bajnokok akarunk lenni, de nem bánnám, ha ezúttal a kettő közül csak az egyikkel kéne összefutni majd...

Perception is reality.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Ez beteg dobás volt Camtől:
 cdn.streamable.com/video/mp4/qs2l.mp4

Ez a Dickson TD, ahol az elkapás is bravúros volt.
 a.video.nfl.com/films/2015/GAME_HIGHLIGHT/in-game-highlight/NFLCOM/REG/14/151213_nfl_wk14_car_cam_to_dickson_4_yard_td_367794_3200k.mp4
Jakehomer
A második videón :00:20-nál Anyu dühöng 😀

#KeepPounding
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ez beteg dobás volt Camtől:
 cdn.streamable.com/video/mp4/qs2l.mp4

Ez a Dickson TD, ahol az elkapás is bravúros volt.
 a.video.nfl.com/films/2015/GAME_HIGHLIGHT/in-game-highlight/NFLCOM/REG/14/151213_nfl_wk14_car_cam_to_dickson_4_yard_td_367794_3200k.mp4

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Néhány érdekes statisztika:

- Az első negyedben 260 yardot rámoltunk be, többet, mint bármelyik csapat bármelyik negyedben idén.
- Zsinórban negyedszer szereztünk legalább 30 pontot, és tizenegyedszer legalább 27-et.
- 24. alkalommal értük el a 100 futott yardot megszakítás nélkül, erre legutóbb a Bears volt képes 1976. és 1978. között.
- 36.6 pontot átlagolunk az utolsó hat meccsen.
- Short 9 sacknél járt, franchise rekord a DT-k tekintetében.
- Ginn az első a franchise történetében, aki egy meccsen két, 45+ yardos TD elkapást mutatott be.
gabokocka
ez a sorozat nekünk is megvan jelenleg 😊 (bár hamar vége lesz ha DuJuan Harris lesz a kezdőnk.)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
NFL.comon van egy olyan cikk, hogy a liga legjobb három csapata jelenleg a Cardinals-Seahawks-Panthers hármas. Ebben így nem vagyok biztos, de hogy mindhárom csapat bivalyerős lett a szezon végére, az tuti. Meglátjuk mi lesz a playoffban, nagyon érdekes meccsek lesznek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Basszus.... nem semmi ez a csapat. Nagyon összeállt minden erre az évre. Le a kalappal. Most sajnálom igazán hogy egy konferenciában vagyunk. 😊 Remélem a konferenciadöntőn találkozik a két csapat mert az sztem történelmien jó meccs lenne. 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Néhány érdekes statisztika:

- Az első negyedben 260 yardot rámoltunk be, többet, mint bármelyik csapat bármelyik negyedben idén.
- Zsinórban negyedszer szereztünk legalább 30 pontot, és tizenegyedszer legalább 27-et.
- 24. alkalommal értük el a 100 futott yardot megszakítás nélkül, erre legutóbb a Bears volt képes 1976. és 1978. között.
- 36.6 pontot átlagolunk az utolsó hat meccsen.
- Short 9 sacknél járt, franchise rekord a DT-k tekintetében.
- Ginn az első a franchise történetében, aki egy meccsen két, 45+ yardos TD elkapást mutatott be.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 oi66.tinypic.com/2q8anbk.jpg

Olsen be like:
"Im too white for this shit"

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Sajna nem láttam, de vmi ilyesmire számítottam, amikor arról írtam, hogy a védelem motivált lesz. Benéért nagy kár, ezek után meglepne, ha nem lennénk különösen óvatosak a következő meccseken.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Benwikere szezonjának vége, újabb CB-t igazolunk.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem is tudom, hogy láttam-e ennél totálisabb dominanciát a csapattól, nem volt ellenfél a Falcons.

Viszont voltak sérülések, Olsen és Stew nem tűnt vészesnek, de Bene szezonja gyanúsan véget ért, ez azért nem hiányzott, főleg a negyedik negyedben, amikor lehetett volna Teddy Williams meg Colin Jones is már a pályán. Camnek is kellett jönnie egy playre, nyugodtan jöhetett volna hamarabb Anderson is.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Fasza, stewartnak jó meccse lesz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Tillman és Bersin nem lesznek, mindenki más okés.
Rivera elmondása szerint Finnegan nagyon jól illeszkedett be, mind a pályán, mind az öltözőben. Most már egyértelmű, hogy ő lesz a nickel, Jones megy vissza a special teambe.

A Falconsnál Soliai és Bryant lesz kénytelen kihagyni a meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Akkor pár gondolat a Falcons meccs elé. Alapvetően azért sem számítok könnyű meccsre, mert bár elképesztő rossz szériában vannak, agyon nem verik őket soha, mindig butaságokon, turnovereken mennek el a meccseik. A futást elég jól fogják, úgyhogy az biztos kevés lesz, ha Stew kezébe odaadjuk harmincszor a labdát. Szerencsére a passrush, mint olyan nem létező fogalom arrafelé, így nem kéne, hogy halálra vegzálják Camet, így pedig a mi elkapósorunknak is lesz ideje elszakadni. Stewart felé mehetnének passzok is (az utóbbi hetekben érezhető javulás e téren), nem nagyon van olyan LB a túloldalon, akit sztem ne cumiztatni halálra egy az egyben. Olsenre se nagyon lesz válaszuk sztem.

A védelemnek elsősorban Freemant kell megfogni, másfelől a Norman Julio párharc különösen mókásnak ígérkezik. Igazából megtehetnénk, hogy duplázzuk Jonest, mert rajta kívül égen-földön nincs veszélyes célpont, Ryan pedig tuti őt fogja erőltetni orrba-szájba. A passrush kicsit megélénkülhetne, múlt héten Brees vígan hajigált egy-két odaérést leszámítva. Örömmel venném, ha a négy falember komoly nyomást tudna generálni, nem kéne Luke-ékat blitzelni küldeni. Addison elvileg visszatérhet, meglátjuk hogyan alakul a rotáció, múlt héten Ealy a két offside-dal ellőtte a puskaporát, kicsit sikerült a doghouseba küldenie magát.

A speciális egységnek kb. egy dolga lesz, Hestert nem engedni visszafutni, meglátjuk sikerül-e megvalósítani.

Nem nagyon tudom elképzelni, hogy faszkodás nélkül kikapjunk, de a múlthéten bemutattuk, még mindig képesek vagyunk meccsben tartani az ellenfeleket. Ezt most el kéne kerülni és egy nyugodt, csöndes kis diadallal újabb lépést tenni az első kiemelés felé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Az első meccsen McCwon irányított és majdnem kikaptunk, a végén Norman pickje kellett a W-hez.
Én nem várok sétagaloppot, max kellemesen csalódok.

Allen nyilatkozta, hogy még nem tudja, akar-e játszani jövőre, de az biztos, ha igen, akkor nálunk fog. Na most ugye az ő szerződése még élni fog jövőre, 8.5 millat fizuval, ami nem tartalmaz garantált összeget. Meglátjuk hogy alakul a sorsa, sztem nagyban függ a szezon végkifejletétől. Ha úgy alakul, sztem 1-2 milla körüli összegért visszajöhet.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Majd két gyűrű után jönnek 😊

A védelemtől kéne egy rebound meccs, mert eléggé sokat hibáztak vasárnap, TD zokon is vette a teljesítményt, úgyhogy sztem, nagyon pörögni fognak a fiúk.
gabokocka
Csupa jó hír így kora reggelre 😀 am a magam részéről csúnya alázásra készülök...
peach
Szoros meccsre számítok, a támadók sztem pont fordított utat fognak bejárni, de majd meglátjuk. A Saints is két kiálezett meccset játszott velünk, tőletek sem várok mást 😊
gabokocka
A saints is csak azért volt most ennyire közel mert faszkodtatok és a turnoverekkel tudták feltenni a pontokat. Ráadásul a saints offense nem kiegyensúlyozottan szar mint a mienk. Nem tudok egy db matchupot sem mondani ami nekünk kedvez.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Majd két gyűrű után jönnek 😊

A védelemtől kéne egy rebound meccs, mert eléggé sokat hibáztak vasárnap, TD zokon is vette a teljesítményt, úgyhogy sztem, nagyon pörögni fognak a fiúk.
gabokocka
Csupa jó hír így kora reggelre 😀 am a magam részéről csúnya alázásra készülök...
peach
Szoros meccsre számítok, a támadók sztem pont fordított utat fognak bejárni, de majd meglátjuk. A Saints is két kiálezett meccset játszott velünk, tőletek sem várok mást 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Majd két gyűrű után jönnek 😊

A védelemtől kéne egy rebound meccs, mert eléggé sokat hibáztak vasárnap, TD zokon is vette a teljesítményt, úgyhogy sztem, nagyon pörögni fognak a fiúk.
gabokocka
Csupa jó hír így kora reggelre 😀 am a magam részéről csúnya alázásra készülök...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...