Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
molehill Carolina Panthers 121
Drukkoltam, hogy meglegyen a nekik összesen kevesebb pont, mint nekünk, de Eli elrontotta a mókát.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Az összes hátralevő ellenfelünket agyonverik máma...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Panthers coach Ron Rivera says the next possibility is 12-0 when asked about the possibility of going 16-0.

Rivera ezt a kérdést is igen jól kezeli. Amúgy csomó érdekes történet jön ki folyamatosan az öltözőből, ami mind azt támasztja alá, hogy egészen hihetetlen közösség alakult ki, mindenki bízik a másikban, mindenkinek a csapat az első, és olyan veteránok, mint Jared Allen mondják, hogy soha még csak megközelítőleg sem dolgoztak olyan légkörben, mint itt.

Allen 2013-ban nyilatkozta, hogy ő nem lesz csere, rotációs játékos, stb.. Erre most, amikor CJ visszatért, mondta, hogy tök mindegy milyen szerepet kap, a lényeg az, hogy a csapat jól működjön. Ealy sem durcizott be, hogy ő a csere, pedig az elmúlt négy meccsen egyaránt sacket jegyzett. És rengeteg ilyen van, most csak ezt a két példát emeltem ki. Szóval amíg ez az egység megmarad, jó esélyünk van a győzelemre bárki ellen.

Amúgy úgy is lehet nézni az idei meccseinket, hogy ennyi HoF jelölt - noha van aki, már jóval túl a zeniten - még sosem szerepelt a csapatunkban. Szóval csak dőljünk hátra, és élvezük a meccseket 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Sztem depthet keresünk. Jones egy ST playa, amennyiben rövid passz, screen játék, futás jön remekül megoldja a nickelback posztot, azonban ha hosszabb lefolyású a játék, agyonverik az elkapók, így ha a Norman, Bene Tillman hármasból valaki kiesi, bajban vagyunk. Teddy Williamd szintúgy ST playa, szóval kell még egy CB, aki bevethető. És erre világított rá, hogy Beasley volt az egyetlen használható fegyver dallasi oldalon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Három corner is próbajátékon volt nálunk ma: Cortland Finnegan, Robert McClain és Bradley Fletcher. Hm, most azon túl, hogy nem túl jó játékosok, vajon csak annyit jelent, hogy Jones helyett keresünk nickelt, és/vagy Tillman hosszabb ideig nem lesz?

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Star és Addison kisebb bokasérülést szenvedett, jól jön nekik az extra pihi a Saints túra előtt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Thomas Davis: "We felt like it was very disrespectful for us to be underdogs, being a 10-0 team and playing a team that's only won 3 games."

Jól éreztem én, hogy azért lesz itt extra motiváció.
gabokocka
Rivera is mondta meccs előtt, hogy nem kapjuk meg a respektet, de nem erre van felhúzva a motiváció. Más szavakkal, akkor is elpicsáztuk volna őket, ha nem vagyunk underdogok.
Jakehomer
Igen, a játék képe alapján elég nyilvánvaló. 😊
Rivera egészen kiváló pedagógusnak tűnik, az öltözői jelenetek alapján meg pláne, nagyon jól kezeli ezeket a helyzeteket.

Amúgy pl. Norman már a meccs előtt kiakadt Bryantre a tisztelet hiánya miatt, becsülettel törlesztett a pályán 😊

16-0 pedig nem igazán fontos, persze a 19-0 volna a legszebb, de a legfontosabb az utolsó három meccs megnyerése.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mennyire lennétek "csalódottak", ha nem jönne össze a 16-0?

Illetve reálisan mekkora esélyt láttok erre?😊
Vrij6
Most még úgy érzem, hogy nem lennék különösebben csalódott, nyilván minél közelebb vagyunk hozzá, annál inkább akarjuk majd, mert akármilyen is a schedule, a 16-0 az 16-0, sok esélyed nem lesz hibátlan alapszakaszra, ha van, akkor azt meg kell ragadni (ez bizonyos szempontból nehezebb dolog, mint bajnokságot nyerni).

Reálisan nézve a Saints idegenben kemény ellenfél, főleg Rob Ryan nélkül, én azt várom, hogy ők feljönnek a szezon végére, ráadásul Payton jól ismer minket, az első meccsünkön lemeccselte Riverát elég rendesen. A Giants idegenben megint egy necces túra, az tűnik a legnehezebb hátralévő meccsünknek, 50-50%-nak érzem az esélyeket A Falcons a jelenlegi formájában nem szabadna, hogy megverjen minket, de nyilván ezért fogunk majd pont tőlük kikapni 😊 A Bucs ellen otthon országos egyes a meccs, ha odáig eljutunk, akkor már nem szúrjuk el.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Thomas Davis: "We felt like it was very disrespectful for us to be underdogs, being a 10-0 team and playing a team that's only won 3 games."

Jól éreztem én, hogy azért lesz itt extra motiváció.
gabokocka
Rivera is mondta meccs előtt, hogy nem kapjuk meg a respektet, de nem erre van felhúzva a motiváció. Más szavakkal, akkor is elpicsáztuk volna őket, ha nem vagyunk underdogok.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Mennyire lennétek "csalódottak", ha nem jönne össze a 16-0?

Illetve reálisan mekkora esélyt láttok erre?😊
Vrij6
Ami engem illet semennyire sem lennék csalódott, sőt, én jobban örülnék és nyugodtabban néznék a playoff elé, ha becsúszna 1 max. 2 vereség. Nyomasztó ez a veretlenség 😀 félek a nyomás kihat a playoffra és ott csapódik le. Ezen kívül a hiányosságok, hibák, amik egyébként ott vannak a győztes meccs esetén is, jobban szem elé kerülnek akkor, ha veszítesz. Szerintem.
A veretlenség meg szép, de csak egy statisztika.

#KeepPounding
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Mennyire lennétek "csalódottak", ha nem jönne össze a 16-0?

Illetve reálisan mekkora esélyt láttok erre?😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Thomas Davis: "We felt like it was very disrespectful for us to be underdogs, being a 10-0 team and playing a team that's only won 3 games."

Jól éreztem én, hogy azért lesz itt extra motiváció.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hardyt teljesen kivettük a játékból, Oher nagyot játszott, igaz, pár playnél, úgy láttam, hogy dupláztuk is. A fal közepén tudott nyomást gyakorolni a Dallas, nem is kicsit, Kalil, Turner és Norwell is szenvedett néha passz blokkolásnál, ez meghatározta, hogy az offense nem volt valami hatékony, de azért egész tűrhetően mozgattuk a labdát egy igen jó Cowboys D ellen.

Megint bebizonyosodott, hogy a Norman island magányos hely az elkapóknak 😊 Nagyon sokat jelentett, hogy ott tudtuk hagyni 1 on 1 Bryanten, Coleman pickjénél pl ez volt a kulcs, általában a FS-k elmennek Dezt duplázni, ő meg simán ott maradt a pálya közepén.

A DL most nem dominált olyan látványosan, de a futást megöltük és azért volt nyomás is a qb-n, az, hogy négy jó pass rusher DE-t tudunk rotálni, megint olyan luxus, ami kevés csapatnak adatik meg, Ealy a meccs végén úgy ficánkolt, hogy öröm volt nézni. A vörös is jól keverte a kártyákat, az elején elég sokat blitzeltünk, aztán Luke folyamatosan visszamozgott coverage-ba leszedegetni Romo passzait 😊

11-0, ráadásul Rivera alatt decemberben szoktuk a legjobb focinkat játszani... De még van három nehéz idegenbeli meccsünk.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Amúgy Hardy csinált valamit a meccsen? Oher is tanár, volt, pedig anno mindenki kiröhögte Gmant, hogy őt képzeli el LT-nek. Ahhoz képest egész jól muzsikál 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Grat srácok. Remélem legalább egyszer kikaptok alapszakaszban, hogy utána megint mehessen egy hibátlan run. Ha jön a Po vonat (márpedig nemsokára itt lesz) akkor en felugrok vendégnek. 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Nehéz nem szuperlatívuszokban beszélni a csapatról, elképesztő módon sikerült összeállni, amit a védelem nyújtott az valami brutális. Ez a Cowboys alaphangon egy contender csapat, ennek ellenére, amíg számított, a védelmünk több pontot szerzett, mint ők összesen. Bryant két elkapás összesen, már mozgatták befele, csak ne Normannel legyen szemben. A front seven zseniális, a futást, mint olyat teljesen megölték egy igen jó támadófal ellen. Coleman pedig lassan tényleg ott tart, hogy megérdemli a probowlos helyét, gyönyörűen olvasta Romót a picknél, és 11 meccsen 5 interceptionnél jár. Luke is, back to back pick, az egyik TD…

Mindeközben mi tudtunk futni, Stew hozta a szokásos brusztos yardokat. Cam jó döntéseket hozott, a fal tartott, az elkapók és Olsen hozták, amit kellett, itt most nem volt szükség a pontzuhatagra a támadók részéről, ilyen védelem mellett csak vigyázni kellett a labdára. Azt pedig megoldottuk. Hogy kis negatívum is legyen, a második félidő elején nem értettem miért kellett leállni a futással, amikor működött, ott Shula kicsit túlgondolkodta a helyzetet, de most ez is bőven belefért.

Gano is bevert mindent, amíg kellett, utána jött a szokásos hibapont a ST-ben is de tényleg ez legyen a legnagyobb bajunk.

Szóval eljutottunk oda, hogy csalódás lenne, ha nem jutnánk Superbowlba. Benji nélkül. Egészen hihetetlen szezon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
The worst 11-0 team in the NFL. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sima liba - vagy pulyka.

A deflategate alatt kiderült, hogy egy csapatnak egy meccsen elvileg 12 labdája van. Ha Newton csinál 12 TD-t, akkor elajándékozhatja az összeset?
Rynald
Reméljük, egyszer megtudjuk 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
A deflategate alatt kiderült, hogy egy csapatnak egy meccsen elvileg 12 labdája van. Ha Newton csinál 12 TD-t, akkor elajándékozhatja az összeset?

Szerkesztette: Rynald
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Harper sehol 😕

😀
Gyurma Pappa
Mert nem szavaztál rá 😊
Jakehomer
Dehogy nem. Ja nem ide 😊

(sosem szavazok senkire, a pro bowl kb. annyira jelent bármint, mintha mondjuk az lenne a tét, hogy mindenki kap egy autós matricát, aki bekerül)
Gyurma Pappa
Ja, én is kb 2007-8 táján szavaztam utoljára, érdektelen az egész pro bowl számomra (amellett nyilván jól esik, ha elismernek egy-két játékosunkat, pl Davisnek nagyon örülök).

Kezd meccshangulatom lenni, alapvetően nem szeretem a csütörtöki meccseket, de a hálaadásnapi foci az fun. Van ugye a Dallasnak és Romónak ez a statja, hogy a 2006-os Colts meg a 2009-es Saints veretlenségét is ők vették el, míg a 2007-es Patstől ugye kikaptak, úgyhogy a múlt alapján ma egy zakóval elég nagy lépést tehetnénk a bajnoki cím felé. De azért verjük csak meg őket 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Harper sehol 😕

😀
Gyurma Pappa
Mert nem szavaztál rá 😊
Jakehomer
Dehogy nem. Ja nem ide 😊

(sosem szavazok senkire, a pro bowl kb. annyira jelent bármint, mintha mondjuk az lenne a tét, hogy mindenki kap egy autós matricát, aki bekerül)

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Mondjuk amikor nem Graham őrzésével bízzuk meg, akkor olyan nagy baromságokat nem csinál, futás ellen korrekt, nyilván lassú, mint a tetű. De sztem Coleman szintjét ő is hozza, persze az extra pickek nélkül.
Azért remélem ma nem rakjuk Wittenre....

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Harper sehol 😕

😀
Gyurma Pappa
Mert nem szavaztál rá 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Harper sehol 😕

😀
Gyurma Pappa
Ötödik SS 😊 A játékosok és az edzők szavazatai majd betolják 😊
gabokocka
Hála az égnek, úgy örülök hogy megy neki