Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Meccs után szent volt a béke, legalábbis Cam és Odell között.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Szerintem pont egy ilyen W kellett, hogy meglegyen a 16-0. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hagyni kellett őket visszajönni a meccsbe, hogy Cam feltehesse a koronát az MVP-kampányára. 😊 Innentől nem lehet kérdés.
vassadi
Ja, a terv része volt.

Húbazmeg. Egyelőre csak ennyi 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Elég rég nézek NFL-t, de ilyet én még nem láttam, hogy egy csapat háromszor játssza el azt, hogy megnyer egy meccset, majd összeomlik, de a végén mindig nyer.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Hagyni kellett őket visszajönni a meccsbe, hogy Cam feltehesse a koronát az MVP-kampányára. 😊 Innentől nem lehet kérdés.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Stew, Mayo, Jones, Bersin, Norwood, Wegher és Delaire inaktív.

Fozzy fog kezdeni, de nem lenne meglepő, ha CAP kapná a legtöbb cipelést a futók közül. Jones elég szépen kijátszotta magát a csapatból, Marlowe is elé került, illetve McClain az utcáról egyből beöltözhet.
gabokocka
Reméljük, nem, mert az azt jelenti, hogy nem tudtunk futni...

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Stew, Mayo, Jones, Bersin, Norwood, Wegher és Delaire inaktív.

Fozzy fog kezdeni, de nem lenne meglepő, ha CAP kapná a legtöbb cipelést a futók közül. Jones elég szépen kijátszotta magát a csapatból, Marlowe is elé került, illetve McClain az utcáról egyből beöltözhet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Mayo és Stew out, mindenki más probable. Mondjuk sztem azért snap counton lesz Peanut, Finnagen is szerepet kaphat kívül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Hát igen, a trendeket nézve nehéz elképzelni, hogy ezen a meccsen kívül a másik kettőt elbukjuk.
Viszont a múltheti után bennem megindult a para, nehgy valaki olyan kidőljön a playoffra, akit ne tudjunk pótolni. Bene kiválása sztem Tillman és Finnegan játéka esetén még menedzselhető, de nem kéne újabb sérüléseket benyalni.

Amúgy idén a 3#longokat is elég jól oldjuk meg, az utóbbi hetekben nem egy alkalomra emlékszem, amikor Cam simán passzolgatta meg ezeket a szitukat. Persze nyilván jobb az ilyeneket elkerülni, de nincs akkora tragédia ilyen esetekben, mint volt tavaly ilyenkor.
gabokocka
mi pedig jellemzően azokat szívjuk be! 😊
elképesztően sokszor oldanak meg ellenünk ilyen helyzeteket ebben az évben...
tehát még 1 dolog ami mellettetek szól!
egy elég extrém +2-3 turnover mutató kellene tőlünk vasárnap ha bármi jót is szeretnénk erre a meccsre!
ezekkel + 1-2 OBJ nagy játékkal (mert Norman ide vagy oda azért lesz ilyen😊 ) lehetünk versenyben...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Hát igen, a trendeket nézve nehéz elképzelni, hogy ezen a meccsen kívül a másik kettőt elbukjuk.
Viszont a múltheti után bennem megindult a para, nehgy valaki olyan kidőljön a playoffra, akit ne tudjunk pótolni. Bene kiválása sztem Tillman és Finnegan játéka esetén még menedzselhető, de nem kéne újabb sérüléseket benyalni.

Amúgy idén a 3#longokat is elég jól oldjuk meg, az utóbbi hetekben nem egy alkalomra emlékszem, amikor Cam simán passzolgatta meg ezeket a szitukat. Persze nyilván jobb az ilyeneket elkerülni, de nincs akkora tragédia ilyen esetekben, mint volt tavaly ilyenkor.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Kezdek rápörögni a meccsre 😊

Év elején én ezt L-re vettem, azóta persze kiderült, hogy mi jobbak vagyunk, ők meg gyengébbek, mint gondoltam, de attól még ez egy nagyon komoly teszt lesz. Nekik ugye ez kvázi playoff meccs, hazai pályán elég jók, és amúgy is kicsit becsapós a mérlegük a sok elbaszott végjáték miatt. Esetleg faktor lehet, hogy nekünk ez az idei első és valszeg egyetlen hideg időjárásos meccsünk, bár ahogy néztem az előrejelzéseket, nem lesz olyan vészes az idő.

Egyébként szerintem nem rossz matchup a Giants, a futójátékuk kikapcsolása nem szabadna, hogy gondot okozzon, és ha egydimenzióssá tudjuk tenni őket, akkor a pass rushereink jó eséllyel oda fognak érni Elihoz. Nyilván OBJ levédekezése lesz a legnehezebb feladat, Normant nem féltem, de biztos vagyok benne, hogy sokat fogják mozgatni, és ha slotból indul, ott sebezhetőek vagyunk (persze annak O részről is megvannak a veszélyei, könnyen beleszaladhat egy-két nagyobb hitbe, amit nem szoktak szeretni a wr-ek 😊 ).

Támadásban a nagy kérdés a futójátékunk lesz, Stewartot nem igazán tudjuk pótolni, a kontakt utáni yardjai hiányozni fognak - sokszor ezek jelentik a különbséget a menedzselhető és a hosszú 3rd down között. Számomra meglepő módon a Giants passzvédekezése nagyon gyenge (yards/game-ben utolsók, mert ellenük passzolják a legtöbbet, de a fontosabb statokban is bottom 10, az egyetlen pozitívum, hogy elég sok picket szednek), ezt ki kell majd használni.

Egy meccsen persze borulhatnak ezek a trendek.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Tillman fontos volna, bár én még mindig azt mondom, nem szabad elsietni a visszatérését, a playoffra kelleni a fog a Norman, Tillman Finnegan hármas, McClain pedig jó lesz biztosítéknak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Várható volt. Ellenben Peanut teljes edzésmunkát végzett, és bár még nem mondják tutira, jó esély van a visszatérésére.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Ron Rivera azt mondja, hogy Jonathan Stewart kihagyja a hétvégi meccset. Mike Tolbert és Fozzie Whittaker viszont bevethető!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Ha Stew nincs, Fozzy lesz a lead back, CAP nem véletlenül volt egész szezonban inaktív, amit eddig láttunk tőle, az alapján bust a srác, most kap majd valszeg pár labdát, és az OL jól játszik, a Giants D meg elég rossz volt hétfőn futás ellen, talán ő is mutat valamit.
Jakehomer
Én még nem írnám le, élesben nem nagyon láttuk, special team nem használható, így nem könnyű odakerülni azaktív rosterre hétvégente. Sztem ha nem játszik Stew, minimum 50-50% lesz a cipelések elosztása.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Jól mozgott a Giants, jó teszt lesznek így a playoff előtt, sztem a legnehezebb meccsünk jön a hátrelevő háromból.
gabokocka
Kösz a bizalmat ! 😊
a Tampánál és Falconsnál tényleg jobbnak érzem magunkat én is, de igazi PO tesztnek
nem fogunk kitenni titeket sajnos...
yooker
Nektek gyakorlatilag éltehalál meccs lesz, idegenbe megyünk, a sérülések is bebasztak a múlt héten, sztem jó párharcnak ígérkezik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Jól mozgott a Giants, jó teszt lesznek így a playoff előtt, sztem a legnehezebb meccsünk jön a hátrelevő háromból.
gabokocka
Kösz a bizalmat ! 😊
a Tampánál és Falconsnál tényleg jobbnak érzem magunkat én is, de igazi PO tesztnek
nem fogunk kitenni titeket sajnos...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Mondjuk ez minket a legkevésbé sem szokott érdekelni, rengeteg olyan játékos van, aki máshol rettentő szar volt, nem kellett nálunk meg jól játszik. Persze nehezen hiszem, hogy Hamilton megváltaná itt a világot, de pusztán azért Riveráék nem írnak le senkit, mert egy másik rendszerben nem működött.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
... WR Cobi Hamilton... Szerintetek jó megoldás?
Béczkó
Igen, méghozzá annyira, hogy a tavalyi sérüléshullám közepén inkább a 4. számú RB-t neveztük ki elkapónak, minthogy pályára kelljen küldeni az egy éve a csapattal edző Hamiltont. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Vagy lehet, hogy Bersin sérülése picit komolyabb, aztán lehet az ő helyére kell majd valaki.
Így utólag Finnegan leigazolása nagyon hasznos volt, jól is szállt be eddig és szükség is lesz rá a jelek szerint.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hogy elkapókat minek tesztelünk azt nem tudom, Norwood pályát se lát sose, ha bárki kiesne gondolom ő lépne előre.
gabokocka
Szvsz ez már a 90-es keret feltöltéséhez kapcsolódó FO tevékenység.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ez a GM dolga, mindig meg kell próbálni a roster legalját is fejleszteni.

Ha Stew nincs, Fozzy lesz a lead back, CAP nem véletlenül volt egész szezonban inaktív, amit eddig láttunk tőle, az alapján bust a srác, most kap majd valszeg pár labdát, és az OL jól játszik, a Giants D meg elég rossz volt hétfőn futás ellen, talán ő is mutat valamit.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
McClainnek örülük, talán hasznos lehet, ST-ben is bevethető.
Viszont Tillmanről aggasztó hírek jönnek, az viszont qrvára nem hiányzik, hogy őt se tudjuk használni a playoffban.
Stew kérdéses lesz vasárnapra, én nem is erőltetném, jöjjön Artis-Payne, lássuk mit tud.

Hogy elkapókat minek tesztelünk azt nem tudom, Norwood pályát se lát sose, ha bárki kiesne gondolom ő lépne előre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Panthers worked out WR Cobi Hamilton, along with Jon Baldwin. Szerintetek jó megoldás?
több mint 8 éve
molehill Carolina Panthers 121
Nagyon akarja DG azt a kompenzációs picket😊