Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Közben Cam ismét a hét támadója lett az NFC-ben, az elmúlt öt hét folyamán immáron harmadszor, ez legutóbb Bradynek sikerült 2007-ben. Amúgy tengap volt egy éve a balesete, azóta állítólag nem vezet annyit 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
nickel coverage továbbra is
A 4-3-as sémával (+ a front seven kifejezéssel) jól át lettem verve. 8 idei és 2 tavalyi Seahawks elleni meccs alapján a defensive snapek negyedében alkalmazunk csak 3 LB-t, 75%-ban 5 DB van a pályán.

A múlt heti meccsen Jones, Finnegan és Shaq is védekezett a slot receiveren/2-ik TE-n.
Shaq az első félidőben a 2-es TE-t védte, vagy bliccelni küldték.
A második félidőben a 3 WR-es felállás esetén Shaq és Finnegan rotálta egymást Jones száműzését követően.
Rotáció jellegét tekintve:
Finnegan van fenn minden 2 minute driveban,
Shaq kezdi a legtöbb normál drive-t, Finnegan a 3-ik és sokra érkezik, illetve a sokadik first down-okat követően a 2nd downokban is feltűnik már.
Ha Tillman visszatér, az eddigiek alapján Bene megy vissza slotba, Finnegan kispad, Shaqnek meg maradnak a blitzek és a 2 TE-s felállások egy csekély része.

Meccs____Ellenfél____WR___TE_____CAR CB__CAR LB
2014 Reg8 Seahawks_2,95__1,02______2,72______2,28
2015 DIV Seahawks__ 2,51__1,15______2,75______2,25
2015 Reg3 Saints ____2,50__1,27 _____ 2,90______2,11
2015 Reg6 Seahawks_2,36__1,28______2,36______2,61
2015 Reg7 Eagles____2,53__1,47______3,00______2,00
2015 Reg12 Cowboys_2,67__1,28______2,76______2,24
2015 Reg13 Saints ___2,64__1,33______2,64______2,36

A fentiek alapján az 5-ik DB-t kevésbé az ellenfél befolyásolta, inkább a passzvédekezésre legalább részben (slot receiver vagy 2-ik TE ellen) alkalmas LB-ek limitált száma. Ld. Eagles, amikor Shaq hiányában fel sem merült 3-ik LB pályára küldése. Mondjuk a Seahawks elleni 6-ik heti meccs zsákutca volt Harper vs. Graham tekintetében.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Finnegan már vasárnap is a snapek felét a pályán töltötte, Jones az újabb róla kapott TD után visszakerült ST only szerepbe - nyilván kicsit lassabban akartuk Finnegant behozni a D-be, de a kényszer nagy úr.

Ha Tillman visszatér, ő biztos nem fog slot receiverek ellen védekezni, nincs meg hozzá a sebessége.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Tillmant sztem az alapszakaszban már nem nagyon látjuk, a playoffra kell top formában legyen. Így nem sérül rá, illetve a kompenzációs pickek elosztásánál nem fogják számba venni. Persze ez csak egy teória, de sztem ez is benne van a pakliban. Addig Finnegan belerázódik a dolgokba és a rájátszásban kedvünkre variálhatjuk, Norman mögött a Peanut, Bene, Finnegan hármast.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Ha már nickel, Tillman visszatérésével (remélem a héten már tolni fogja) ugye Colin Jones végre nem lesz ott, de most már jelen van Finn is, aki remélem a múlt heti meccsen meg is előzte Jonest a rosteren, kit tesz oda a csapat? Benwikere megy vissza, vagy Tillman fogja a slotot? Volt már itt párszor szó erről, de Ben néha már elég pofásan tolja, a Saints elleni meccse viszont nem tetszett, meg még nem elég konzisztens a teljesítménye.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Gondolom sokat vezetünk, sokat passzolnak ellenünk, amikoris több elkapós felállás van, így pedig rá vagyunk kényszerítve, hogy több DB legyen fenn. De ez csak tipp 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Elég lesz a szezonbeli 19-ik győzelem is.

Időközben megoszthatnátok velem azt az infót, hogy miért alkalmazzuk idén olyan gyakran a nickel defenset?
Különösen annak fényében, hogy két LB-t is draftoltunk.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Majd két gyűrű után jönnek 😊

A védelemtől kéne egy rebound meccs, mert eléggé sokat hibáztak vasárnap, TD zokon is vette a teljesítményt, úgyhogy sztem, nagyon pörögni fognak a fiúk.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Falcons weeek. Must win...

De hol van a rengeteg bandwagon fan? 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mit szóltok Cam futásához, amikor azt hitte h sima TD és mosolyogva (heccelve a védőt) futott, de a végén kapott egy maflást?
számomra nem volt szimpi... remélem valaki rá fog szólni, hogy annyit ne ünnepeltesse magát és egy kicsit szerényebb legyen... nem azt mondom, h ne legyen az aki, csak nem vet jó fényt rá... sztem, bár gondolom ez senkit sem érdekel... 😀
SeaSzilaHawk
Az szólom hozzá, amit ő maga is mondott: megérdemelte, mert nem figyelt oda. Meglepne, ha máskor is megtörténne vele - ahhoz túl nagyot kapott 😊
Jakehomer
engem csak az idegesít, hogy a padon mindig öregasszonynak öltözik (olyan furán rakja fel a törölközőt)
funkyparduc

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Néhány érdekes stat Cam idei játékáról:
Redzoneban 115-ös passer rating, 19 TD, 0 INT
Negyedik negyedben 6 TD 1 INT, 98.8 Total QB Rating, ami első a ligában, 11 futott first down, szintén első a ligában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding


Itt jobban látszik:
 www.panthers.com/news/article-2/Carolina-celebrates-third-straight-division-title/722abd27-698e-411e-b799-00167c281118

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ja, ami még rendkívül tetszett, az Cam a pályán kívül. Ealy két offside egymás után, jön le full idegbetegen, Cam odamegy, megnyugtatja, oké, nincs semmi para. Ginn eldobott két TD-t, utána ugyanúgy odadobja neki, megbízik benne, nem hisztizik. Meggyőződésem, ha megkérdezték volna szitukról mindkét passzra azt mondta volna, hogy pontatlan volt, pontosabban kell megdobnia. Utolsó drive előtt, odamegy mindenkihez az offenseből, lejattolnak, gyerünk srácok, megcsináljuk. És megcsinálták. Igazi vezérré vált, hol van már az az időszak, amikor a grimaszaiért, az oldalvonal melletti viselkedéséért kritizálták.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 mobile.twitter.com/KelliBartik/status/673728246190440448/photo/1

Legnagyobbak, ha találkoznak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
@gabó challenge accepted! 😀 (persze csak ha bejutunk 😀)
SeaSzilaHawk
Nagyon meglepne, ha nem jutnátok be, azt csak úgy tudom elképzelni, hogy a Tampa nyer négyet, Ti meg kikaptok Arizonában. És bár jó a Bucs, de annyira nem, hogy ilyen győzelmi sorozatot összerakjon (és akkor még könnyen lehet, hogy a Minnesota annyira kipukkad, hogy ők esnek ki.)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ami meg a meccset illeti, a legelején a Saints egyértelműen jobban pörgött (ami szerintem nem azt jelenti, hogy mi beleszartunk volna, egyszerűen ez volt az ő Superbowljuk, és készülhetünk rá, hogy a Falcons ellen ugyanez lesz a helyzet), de azt nehéz innen megmondani, hogy ez mennyiben járult hozzá a turnoverekhez. A pick egyszerűen egy rossz dobás volt, külső vállra kellett volna mennie a passznak, ehelyett a belsőre dobta Cam, ahol a védő is hozzáfért, Stew fumble-ja meg eléggé fluke play volt... így mentek el 14-0-ra. A TD, amit a D bekapott Colin Jones sara volt, ha jól figyeltem, ő utána már nem is került pályára a védelemben. Olsen fumblija shit happens kategória, és hát láttunk ilyet incomplete-nak ítélni nem egyszer - szerintem jó call volt, nem azért mondom. Külön-külön egyik se tragédia, nyilván így gyors egymásutánban szar helyzetbe hoztak minket.

Számomra a második félidő volt a kellemetlenebb, a D messze idei legrosszabb produkciója, eléggé expozálva lettek a db-k, még Norman is beszopott csúnyán egy pump fake-et, mondjuk neki talán jól is jött egy kis reality check. Volt egy periódus, amikor vetekedtünk missed tackle-ben a Saints D-vel... Coleman a pickjén kívül elég nagy homály volt, Harpert meg tudjuk, hogy coverage-ban mennyit ér. Payton megint jól meccselt, húzott néhány váratlant, meg néhány nem annyira váratlant, már máskor is látott gyengeséget ki tudott használni.

Viszont nyertünk egy shootoutot a Superdome-ban, ki gondolta volna, hogy erre képes az O?

16 meccset jól és maximálisan koncentráltan lejátszani ebben a ligában kurva nehéz, gyakorlatilag lehetetlen, mi is csak azért vagyunk veretlenek, mert a legnagyobb szarban valahogy mindig megcsináljuk azt az egy playt, ami kell - ez volt tegnap a 4th down Olsen catch.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
@gabó challenge accepted! 😀 (persze csak ha bejutunk 😀)

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kicsit tágabb kitekintés a forduló után. Jelenleg az NFC-ben három kontender csapatot látok, rajtunk kívül a Cardinals és a Seahawks, ha innen bárki más menne be a Superbowlba, az hatalmas meglepetés lenne szerintem a csapatok jelenlegi formája alapján. Az utolsó fordulóban lesz a Cardinals-Seahawks meccs, az nagyon érdekesnek ígérkezik, bár sztem egyik csapat számára sem lesz tétje. A byeweek gyakorlatilag megvan, a no1 seedhez még kettőt, vagy hármat kell nyerni (attól függ mi lesz a fent említett meccs, máshol nem hiszem, hogy hibázna az Arizona), viszont mivel a Hawks csak wildcardon fog tudni bemenni a playoffba, könnyen lehet, hogy mindkettőt meg kell verni a Superbowlba jutásért. Szerencsére idén van olyan csapatunk, hogy képesnek is tartom erre, nem kell félnünk senkitől, aki Superbowlba akar jutni, jöjjön el Charlotte-ba és verjen meg minket 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Igen megkapta a büntit érte 😀
Azért tettem oda a sztem szócskát, mert csak az én véleményem... másnak nyilván más... de azért MVP. mondjuk ellenben az szép volt, h a labdáért megküzdött, h odaadhassa a szurkolóknak.
Valahogy ez a kettősség van benne... ami nem baj. Néhányan csibésznek és vagánynak mondják, néhányan meg nagyképűnek. Bennem ez a kettősség van, de igazából szavam sem lehet, mert minket azért oktatott egyet... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A visszajátszáson látszott, hogy nem látta a linebackert, Vaccarót nézte, meg is büntették keményen. Amúgy jó dolog ez a nagy arcos történet, de aki meghallgatja a nyilatkozatait, interjúit, láthatja, hogy kevés játékos beszél nagyobb tisztelettel az ellenfelekről, a csapattársak erőfeszítéseiről. Minden egyes interjúban elmondja, hogy mindenki körülötte milyen fasza volt, ami nem sikerült az minden az ő hibája, stb... Amit meg a pályán csinál, az azért van, mert imádja a játékot, minden pillanatát ki akarja élvezni, a kettőt külön kell választani, ezt nem nagyon sikerül Ricsinek sem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Mit szóltok Cam futásához, amikor azt hitte h sima TD és mosolyogva (heccelve a védőt) futott, de a végén kapott egy maflást?
számomra nem volt szimpi... remélem valaki rá fog szólni, hogy annyit ne ünnepeltesse magát és egy kicsit szerényebb legyen... nem azt mondom, h ne legyen az aki, csak nem vet jó fényt rá... sztem, bár gondolom ez senkit sem érdekel... 😀
SeaSzilaHawk
Az szólom hozzá, amit ő maga is mondott: megérdemelte, mert nem figyelt oda. Meglepne, ha máskor is megtörténne vele - ahhoz túl nagyot kapott 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Mit szóltok Cam futásához, amikor azt hitte h sima TD és mosolyogva (heccelve a védőt) futott, de a végén kapott egy maflást?
számomra nem volt szimpi... remélem valaki rá fog szólni, hogy annyit ne ünnepeltesse magát és egy kicsit szerényebb legyen... nem azt mondom, h ne legyen az aki, csak nem vet jó fényt rá... sztem, bár gondolom ez senkit sem érdekel... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na jó. MVP.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Elkövettünk minden olyan hibát, amitől tartani lehet egy ilyen meccsen, mégis be tudtuk húzni, ez komoly tartásról tesz tanúbizonyságot. Én nem éreztem, hogy félvállról vettük volna a meccset, bár ha Rivera mondta, biztos így volt. Az elején ugye megfogta Breeséket a D, nyitottunk egy kilenc yardos futással, majd jött egy false start és utána legközelebb 14-0-nál mutattunk életjelet. Utána megint sokkal jobbak voltunk, megfordítottuk a meccs menetét, erre jött a blokkolt extra pont... A második félidőt jól kezdtük, sima TD driveok, aztán jött a safetyk bealvása és újra hátrány. Az interception adta momentumot se sikerült kihasználni, azonban a végén megint végig tudtunk menni. Szóval rengeteg olyan pillanat volt, amikor megtörhettünk volna, nem tettük, mindig felálltunk, ez mutatja a csapat karakterét. Többet ért, mintha 30 ponttal nyertünk volna.

De látni kell a hibákat, ki kell javítani őket, különben legközelebb megbüntetik őket. Finnegan sztem szépen át fogja venni a nickel posztot Jonestól, és szép lassan én Williamst is megnézném Remmers helyén, az utóbbi meccseken hibázgatott szépen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Nekem is nagyon tetszett, le a kalappal a csapat előtt! Én már nagyon úgy voltam, hogy kikap a csapat de megmutatták, hogy miért is állnak most már 12-0 val. Nagyon tetszett, hogy Newton ismét labdákat ajándékozott és az is amikor más is folytattat ezt a hagyományt. Newton milyen keményen küzdött a labdaszedő emberrel, hogy tudjon ajándékozni XO!