Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
The worst 10-0 team in the NFL 😊
gabokocka
Igazából ha a Pats egy kicsit jobb nálatok, akkor ez igaz is. 😊 (Feltételezve, hogy nyernek hétfőn).

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
The worst 10-0 team in the NFL 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Panthers declared WR Corey Brown, CB Charles Tillman, LG Andrew Norwell, RB Brandon Wegher, RB Cameron Artis-Payne, WR Kevin Norwood and DE Wes Horton inactive for Week 11 against the Redskins.

Marlowe talán először aktív, bár gondolom csak a speciális egységben kap majd szerepet. Horton már most nem öltözhet be, gondolom CJ rosterre helyezését követően ő kerül majd lapátra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Bene jó lesz szélen, oda is való inkább, nickelben szenved (Tillman esetében lehet, hogy ennek kicsit pihentetés jellege is van). A mély WR sorunk meg minden sérülést elbír lol

Rivera elmondta, hogy a hálaadás napi meccs miatt az edzők már a héten elkezdtek a Cowboys ellen is készülni, kicsit tartok tőle, hogy ez meglátszik majd vasárnap.
Jakehomer
Elvileg csak a pozíciós edzők, szóval ezen sztem nem szabadna múlnia. Futni kell sokat, Olsent keresni, Cousinst pedig hosszú passzokra kényszeríteni.

Amúgy amit hiányolok azok a passzok Stew felé, eddig összesen 8 elkapása van, az lófasz, pedig jó kezű futó, kicsit lehetne használni egy-két checkdown passzal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Bene jó lesz szélen, oda is való inkább, nickelben szenved (Tillman esetében lehet, hogy ennek kicsit pihentetés jellege is van). A mély WR sorunk meg minden sérülést elbír lol

Rivera elmondta, hogy a hálaadás napi meccs miatt az edzők már a héten elkezdtek a Cowboys ellen is készülni, kicsit tartok tőle, hogy ez meglátszik majd vasárnap.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Tillman és Philly is összeszedett sérülést a héten, ők nem lesznek, Funchess és Bene fognak kezdeni. Pedig jövő hétre összeállhatna teljesen a védelem, CJ visszatérhet majd, Dwan Edwards már most is játszhat, megnézném egyszer teljes pompájában ezt a D-t...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
A Szenteket gyakorlatilag a RB screenekkel és a külső futásokkal szívatták halálra, a futók közel 400 scrimmage yardot szedtek össze. Nem hiszem, hogy ellenünk is hasonló gameplannel mennének neki a meccsnek.

A Titans meccsre még visszakanyarodva Lebeau hatalmas meccset hívott, gyakorlatilag minden sack olyan blitz packageből jött, amit nem sikerült lereagálni, valaki valahol érintetlenül tudott átjönni. Ennek ellenére a végén amikor kellett végig tudtunk menni kétszer és lezárta az O a meccset. Silatolut meg kell dicsérni, teljesen korrektül szállt be, nem nagyon érződik Norwell hiánya. Ott tartunk, hogy nem csak a kezdők, hanem a depth is megfelelő a támadófalban, Matsko nagyon fasza munkát végez. De igazából az összes pozíciós edző, látszik ahogy építjük fel a játékosokat, Funchessnek is kezd elkapó formája lenni, Ealy is emberesedik, mindenkin látszik az elvégzett munka.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/667010737504567296


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Dorsey nagyon zöldfülű még...

De a Skins tényleg fontosabb, one game at a time 😊 Bár nem nagyon szeretik Grudent arrafelé, nekem úgy tűnik, van egy elképzelése, amit konzekvensen végig akar vinni, és javulgatnak is szép lassan. Nem kiemelkedő, de veszélyes D, elég sok turnovert generálnak, viszont kevés a sackjük, pedig amikor láttam őket, nem tűnt olyan reménytelennek a pass rush. Ami számunkra biztató, hogy a futás elleni védelmük statisztikailag az egyik legrosszabb a ligában.

A ToP fontos lesz, ők is sokat birtokolják a labdát, a futójátékuk statisztikailag középszerű, de van három egész jó backjük, bennük van a nagy play. Az OL-jük szerintem jó, Cousins mikor hogy, de nagyon keveset sackelik, érdekes lesz, mire megy a pass rushunk.

Ez nekem ilyen klasszis run the ball and stop the run meccsnek tűnik, azokat szeretjük...

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Shula után sztem Dorsey jönne, hogy megmaradjon a kontinuitás. De ez még tényleg odébb van, előbb Kirk kapitányékat nyomjuk le most vasárnap 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nyilván (majdnem) minden koordinátor HC akar lenni egyszer, és számolnia kell Ronnak azzal, hogy egyiket vagy mindkettőt pótolnia kell majd egy-két éven belül. Talán furcsa, de Shulát lenne nehezebb, mert ő a kezdetek óta ott van Cam mögött, kívülről-belülről ismeri az erősségeit és gyengeségeit, az évek alatt nagyon szépen összecsiszolódtak. Egy új OC-nak biztos, hogy kéne egy-két év, mire kialakul ez a connection, már ha egyáltalán kialakul.

Perception is reality.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Vagy pont azért lesznek vonzóak, mert látnak közelről felépülni egy olyan szervezetet, ahol megvannak a felelősségi körök, rendben mennek a dolgok, építkezés van kapkodás helyett, stb. Ha lenne néhány értelmes tulajdonos a ligában, akkor az ilyen koordinátoroknak szerintem sokkal nagyobb keletjük lenne, mert megvan a "blueprint", csak másolni kellene. Persze minél sikertelenebb egy franchise, annál kevésbé működik normálisan, vagyis annál több változásra/hosszabb építkezésre lenne szükség, amihez viszont egy eleve sikertelen franchise tulajdonosa ritkán partner.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ja, én nem arra gondoltam, hogy nem mennek el, hanem hogy nem ők lesznek a nyertesek.
Egyikük sem olyan szexi prospect, hogy kihagyhatalanok lennének bárhol. Itt csapatként működnek a dolgok és nem feltétlenül azért, mert McDermott vagy Shula extra géniusznak tűnne. Teszik a dolgukat, illenek a rendszerbe, de sztem lesz náluk vonzóbb jelölt valahova. Nem érzek olyan felhajtást körülöttük, mint anno a Seahawls stábjánál, amit szét is kaptak az évek során.

Persze nem attól lesz valaki jó HC, mert überkirály koordinátor volt (jellemzően sztem Shula jobb HC lenne, mint McDermott), de én most azt érzem, hogy nem ők lesznek a kívánságlista élén.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Ez szerintem azért nagyban függ attól, hogy meddig sikerül jutni idén a PO-ban (azt azért feltételezem, hogy bejutni sikerül 😀 ). Ha összejön egy SB-run, akkor azért nehéz lesz maradásra bírni szerintem a koordinátorokat, minden tisztelet mellett, de nem érzem, hogy dinasztia szinten állna a csapat, egy erős contender keret van, idén sok minden összeállt, kicsit gyengébb is a mezőny, mint szokott lenni, szóval ideális a helyzet nagyon. Kérdés, hogy ez jövőre mekkora eséllyel ismétlődik meg, illetve hogy erre mennyi esélyt látnak a koordinátorok. Ha azt gondolják, hogy itt kihozták a maximumot, nincs "befejezetlen küldetés", ami miatt érdemes lenne folytatni, akkor szerintem egy HC-meló előbb-utóbb vonzó alternatíva lesz. Főleg Shula fejében azért biztos ott motoszkál, hogy ezzel a névvel egyszer csak be kellene próbálni egy NFL HC állást... 😊

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Már asszem tán tavaly vagy tavalyelőtt is volt. Talán a Detroitnál merült fel a neve.
Ebben az offseasonban mindketten lehetnek jelöltek, de az még messze van, meglátjuk.
Amúgy nem hiszem, hogy bármelyikük távozása romba döntené a coaching teamet, de sztem amúgy is maradni fognak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Lassan félhetünk, hogy Schulát viszik HC meghallgatásokra a szezon után. 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ja, hogy a no3 scoring offense az a mienk? Ha ezt valaki a szezon előtt mondja még mindig röhögök. Pedig így van.
Ráadásul csak a Pats és mi szereztünk minden meccsen legalább 20 pontot. Ez is no comment.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Asszem ez a mai Bengals meccs is megmutatta milyen nehéz az NFL-ben ilyen hosszú győztes szériát összerakni, any given Sunday, és tényleg....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ami minket illet, az nagyszerű dolog, hogy teljes mértékben a saját kezünkben van a sorsunk, most sincs még értelme perfect seasonről beszélni, nagyon messze a vége, és nem olyan egyszerű a hátralévő schedule. Ráadásul kezd céltábla kerülni a hátunkra, meg akarnak minket állítani, a Titansen is érezhető volt, hogy nagyon fel voltak paprikázva, ha annyira nem is, mint mi a Seahawks ellen 😊

Ugyanakkor olyan focit játszunk, hogy a rosszabb napjainkon is nagyon nehéz minket megverni, most már csalódás lenne, ha kettőnél több meccset buknánk - márpedig ebben az esetben a Cards vagy Vikes csak akkor előzhet, ha valamelyik lehozza vereség nélkül a szezon második felét. Elnézve a két csapat menetrendjét, hát ha valamelyiknek sikerül, akkor meg is érdemlik a nr 1 seedet...
Jakehomer
Hát zsinórban nyertünk 13-at, az lassan egy teljes szezon, nyilván mindenki ellenünk hegyezi magát. Én most azt érzem, hogy Dallasban ér véget a széria, az egy sokkal jobb csapat, mint amit a mérlegük mutat, Romóval, Hardyval, Thanksgiving game, ott kinéz a zakó.

Én a 13-3-at egyébként aláírnám, csak maradjunk egészségesek a PO-ra. A Cards és Vikings még játszik egymással, szóval a byeweek tényleg kinéz, de nem szabad egy meccsnél előrébb tekinteni, ezt sztem Riveránál senki sem tudja jobban, és minden nap nyomatékosítja is a játékosokban.

Az egész mezőnyt tekintve egyébként nem látok olyan csapatot, aki ellen azt mondanám, hogy nincs legalább 50% esélyünk. Most, hogy a többiek szarok, vagy mi vagyunk jók, ezt mindenki döntse el ki-ki maga 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
A csoporton belül van három teljes meccs előny hét fordulóval a vége előtt, ezt meg kell őrizni. Úgy néz ki a főcsoportban az Arizona és a Minnesota lehet ellenfél a #1 seedért, ellenük a tiebreakerkt viszont biztosan bukjuk (mindkét csapatnak jobb lenne az NFC-s mérlege holtverseny esetén), szóval az a kétmeccses előny igazából egy, ami velük szemben van. Jön a Skins, impresszív diadalt arattak a Saints ellen, de nyerni, kell, nem szabad botlani, mert abból hosszabb negatív széria is lehet, mint azt mutatja a Packers és a Broncos bénázása is.
gabokocka
A Packerst én sem igazán értem, de az a Broncos O majdnem egész szezonban borzasztó suspect volt, ha a mi néhány W-nkre lehet mondani, hogy nem volt meggyőző, akkor az övékre még sokkal-sokkal inkább. Peyton fizikailag a szakadék szélén van, tegnap már a 2009-es Jake-re emlékeztetett...

Ami minket illet, az nagyszerű dolog, hogy teljes mértékben a saját kezünkben van a sorsunk, most sincs még értelme perfect seasonről beszélni, nagyon messze a vége, és nem olyan egyszerű a hátralévő schedule. Ráadásul kezd céltábla kerülni a hátunkra, meg akarnak minket állítani, a Titansen is érezhető volt, hogy nagyon fel voltak paprikázva, ha annyira nem is, mint mi a Seahawks ellen 😊

Ugyanakkor olyan focit játszunk, hogy a rosszabb napjainkon is nagyon nehéz minket megverni, most már csalódás lenne, ha kettőnél több meccset buknánk - márpedig ebben az esetben a Cards vagy Vikes csak akkor előzhet, ha valamelyik lehozza vereség nélkül a szezon második felét. Elnézve a két csapat menetrendjét, hát ha valamelyiknek sikerül, akkor meg is érdemlik a nr 1 seedet...

Perception is reality.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Hátha valaki használna ilyet:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
A Saints leszokhatna már arról, hogy felturbózza az épp aktuális ellenfelünk önbizalmát 😊
Jakehomer
Ennyit tudunk hozzátenni az idényhez 😊

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
A Saints leszokhatna már arról, hogy felturbózza az épp aktuális ellenfelünk önbizalmát 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Az öt engedett sack ellenére talán a legjobb meccsünket hoztuk, nem volt komoly ostobaság, eladott labda. A sackek általában jó blitzekből jöttek, amiket nem sikerült felvenni, nem az volt, hogy a falembereket állandóan agyba-főbe verték. A végére a futás is összeállt, le tudtuk zárni a meccset.

A védelem az elején vakon volt, néhány harmadik és hosszút csúnyán beszoptunk, de aztán a szünet után összekaptuk magunkat és a félpályán sem tudtak átjönni, ha jól emlékszem.

Webb elbaszott blokkja egy ST TD-t levett, de azt leszámítva jól játszott az az egység is, Ginn jókat hordott vissza, nekik meg sanszuk se volt returnre. Egészen magabiztosan focizunk, jó nézni a meccseinket, már nincs meg az az érzés, hogy úgyis elbasszuk. Kellett érte melózni 😊

A csoporton belül van három teljes meccs előny hét fordulóval a vége előtt, ezt meg kell őrizni. Úgy néz ki a főcsoportban az Arizona és a Minnesota lehet ellenfél a #1 seedért, ellenük a tiebreakerkt viszont biztosan bukjuk (mindkét csapatnak jobb lenne az NFC-s mérlege holtverseny esetén), szóval az a kétmeccses előny igazából egy, ami velük szemben van. Jön a Skins, impresszív diadalt arattak a Saints ellen, de nyerni, kell, nem szabad botlani, mert abból hosszabb negatív széria is lehet, mint azt mutatja a Packers és a Broncos bénázása is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Jók voltunk 😊 A Titans D okozott nehézségeket, ahogy arra számítani lehetett, de az első félidőben Cam kb tökéletesen játszott, a másodikban meg fellépett a D és felőröltük őket a végére.Kvázi hoztuk a kötelezőt, de sose ilyen egyszerű az nfl-ben

Perception is reality.