Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 mmqb.si.com/mmqb/2015/11/05/nfl-cam-newton-carolina-panthers Nem rossz !
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
A tag nekünk annyira nem rossz, nyerünk egy évet, Norman továbbra is motivált marad, és még az összeg is kigazálkodható. A jó megoldás egy négy év körüli, évi 11-12 misis kontraktus lenne, utána még ő is kaszálhat egy kisebbet, ha jó marad, mi pedig nem rohadunk be egy hosszabb szerződéssel, ha az évek folytán vmi okán visszaesne a teljesítménye.

Én bízom Gmanben, eddig is jól kezelte ezeket a dolgokat és Norman is láthatóan jó helyen van nálunk minden szempontból, tehát talán meg lesz az egyezség. Mással nagyon nem kell majd tárgyalnia, talán KK lehet aktuális, esetleg Remmers, de az ő sarkában ott toporog az újonc Williams.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
The Spanish radio call for Graham Gano's game-winning 52-yard field goal is amazing. 😊)
 www.facebook.com/CarolinaPanthers/videos/1071628276183511/
Gorro
Ebben a kategóriában nálam ez vezet 😊
 youtu.be/duL2IA7PWzA
Jakehomer
Basszus, Cowboys CB utoljára 10 meccsel ezelőtt szerzett labdát, az is Scandrick volt aki jövő szeptemberig nem fogja ezt újra megtenni... Én egy ilyen jelenetet már győzelemként élnék meg. Ennek a Norman gyereknek nincsenek véletlenül dühkitörései, ilyesmi? 😛
gyeek
Egyéniség ő is, de az ártalmatlan fajtából, viszont FA lesz...
Jakehomer
Hogyhogy ennyire biztos? Top corner fizu elé néz? Tag kire mehetne még? Bűn lenne egy ilyen playmakert elengedni, nem csak a lenti videó alapján mondom.
gyeek
Voltak tárgyalások vele holtszezonban, nem sikerült megegyezni, és a GM-ünk sose köt szezon közben új szerződést. Ettől még persze maradhat, a tag valóban egy opció, nem lepne meg, bár egyik félnek sem igazán jó. Annyi a probléma, hogy J No nem annyira fiatal már, és egy 5-6 éves szerződéssel be lehet sülni. Ő maradni akar (dél-karolinai gyerek, egyetemre is ott járt), a csapatnak is nagy szüksége van rá, a pénzen fog múlni - 28 évesen neki ez az egyetlen esélye a nagy paydayre az nfl-ben.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
The Spanish radio call for Graham Gano's game-winning 52-yard field goal is amazing. 😊)
 www.facebook.com/CarolinaPanthers/videos/1071628276183511/
Gorro
Ebben a kategóriában nálam ez vezet 😊
 youtu.be/duL2IA7PWzA
Jakehomer
Basszus, Cowboys CB utoljára 10 meccsel ezelőtt szerzett labdát, az is Scandrick volt aki jövő szeptemberig nem fogja ezt újra megtenni... Én egy ilyen jelenetet már győzelemként élnék meg. Ennek a Norman gyereknek nincsenek véletlenül dühkitörései, ilyesmi? 😛
gyeek
Egyéniség ő is, de az ártalmatlan fajtából, viszont FA lesz...
Jakehomer
Hogyhogy ennyire biztos? Top corner fizu elé néz? Tag kire mehetne még? Bűn lenne egy ilyen playmakert elengedni, nem csak a lenti videó alapján mondom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Nála a tag a legrosszabb verzió amit el tudok képzelni.

Még a jövő év az, amit le tudunk úgy hozni, hogy ne kelljen fontos játékost elengedni, utána majd szép lassan már dilemmázni kell, kit tartsunk meg és kit engedjünk el. Utána egyszerre jár le Star és Short, CJ-vel is kezdeni kell valamit, Davis is lassan visszavonul majd, tehát ez a két év az még, amikor nagyobb vezéráldozat nélkül ki lehet jönni az offseasonból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
The Spanish radio call for Graham Gano's game-winning 52-yard field goal is amazing. 😊)
 www.facebook.com/CarolinaPanthers/videos/1071628276183511/
Gorro
Ebben a kategóriában nálam ez vezet 😊
 youtu.be/duL2IA7PWzA
Jakehomer
Basszus, Cowboys CB utoljára 10 meccsel ezelőtt szerzett labdát, az is Scandrick volt aki jövő szeptemberig nem fogja ezt újra megtenni... Én egy ilyen jelenetet már győzelemként élnék meg. Ennek a Norman gyereknek nincsenek véletlenül dühkitörései, ilyesmi? 😛
gyeek
Egyéniség ő is, de az ártalmatlan fajtából, viszont FA lesz...

Perception is reality.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
The Spanish radio call for Graham Gano's game-winning 52-yard field goal is amazing. 😊)
 www.facebook.com/CarolinaPanthers/videos/1071628276183511/
Gorro
Ebben a kategóriában nálam ez vezet 😊
 youtu.be/duL2IA7PWzA
Jakehomer
Basszus, Cowboys CB utoljára 10 meccsel ezelőtt szerzett labdát, az is Scandrick volt aki jövő szeptemberig nem fogja ezt újra megtenni... Én egy ilyen jelenetet már győzelemként élnék meg. Ennek a Norman gyereknek nincsenek véletlenül dühkitörései, ilyesmi? 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
The Spanish radio call for Graham Gano's game-winning 52-yard field goal is amazing. 😊)
 www.facebook.com/CarolinaPanthers/videos/1071628276183511/
Gorro
Ebben a kategóriában nálam ez vezet 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
The Spanish radio call for Graham Gano's game-winning 52-yard field goal is amazing. 😊)
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/12103489_1071632899516382_1077031444_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=CWGlHb8PZp0Ab6XKc1B&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDJZDga6EHor0QTRAyqgZwcDA1zNCtgm6tfgNtXm1_Snw&oe=6625D46B
Graham Gano Game-Winning Field Goal vs. Colts | Spanish Radio ... | The Spanish radio call for Graham Gano's game-winning 52-yard field goal is amazing. | By Carolina PanthersFacebook
The Spanish radio call for Graham Gano's game-winning 52-yard field goal is amazing.

#KeepPounding
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ginn eldönthette volna a meccset azzal, hogy tökéletesen megfutotta a routeját, csak elkapni nem tudta a lasztit, aztán rá pár perccel később meg egy clutch elkapást tol, mintha mi se történt volna előtte.. 😊
hrubi
Ginn egy ugyanolyat droppolt már ellenünk is az 1. héten. Akkor is TD lehetett volna belőle, ha nem ejti el. Örülök, hogy ezúttal tudott javítani a drop után.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Ez a KeepPoundingos dolog tényleg elég pozitív hatású eddig. Nem tudom melyik csapatnál fordult volna elő az, ami itt, pl hogy Ginn eldönthette volna a meccset azzal, hogy tökéletesen megfutotta a routeját, csak elkapni nem tudta a lasztit, aztán rá pár perccel később meg egy clutch elkapást tol, mintha mi se történt volna előtte. Persze ehhez kellett az is, hogy Newton is higgyen a társában, meg az is, hogy nincs más elkapó. 😊
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
"One question did remain. Who were these guys?" The Cardiac Cats were reborn : )
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Szép csendben emlékezzünk meg Peanutról, aki nagy meccset tolt, hozta azt amit Norman.
T.Y. és Moncrief sehol sem voltak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Igen ez a Keep pounding dolog működik, és a csapat tele van olyan játékossal, akik erre tökéletes példák, Davisszel kezdve.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Szerintem tévedés volt. Idén két-két és fél Panthers meccset láttam, nekem úgy tűnik, hogy ez egy pörgős, agresszív védelem, amelyiket ha átállítanak prevent-re, akkor az identitását veszíti el. Érzésem szerint ráadásul ez a védelem adja az egész csapat identitását; szerintem nem véletlen (ebből jött természetes módon), hogy utána az offense nem csinált semmit és szarul is punt-oltak.

Pont az ellen a Colts ellen, akiknek tizenX éve a támadók adják a lendületet, az alapot. Luck három és fél negyeden át azt sem tudta, hogy milyen sportágban lép pályára, erre hagytátok 86 yard-on végigrobogni szűk négy perc alatt.

Tényleg a Panthers a legrosszabb veretlen csapat az NFL-ben. 😛 😀
tomi-tomi
Pörgős, de szinte mindig zónázunk, ebben nem volt változás, nem csináltunk rendszeridegen dolgot, csak pass rush nélkül a zóna nyilván könnyebben szétszedhető. A gond ott volt, hogy nem csak az underneath passzokat engedtük, hanem benyeltünk pár nagy playt is.

Perception is reality.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem tévedés volt. Idén két-két és fél Panthers meccset láttam, nekem úgy tűnik, hogy ez egy pörgős, agresszív védelem, amelyiket ha átállítanak prevent-re, akkor az identitását veszíti el. Érzésem szerint ráadásul ez a védelem adja az egész csapat identitását; szerintem nem véletlen (ebből jött természetes módon), hogy utána az offense nem csinált semmit és szarul is punt-oltak.

Pont az ellen a Colts ellen, akiknek tizenX éve a támadók adják a lendületet, az alapot. Luck három és fél negyeden át azt sem tudta, hogy milyen sportágban lép pályára, erre hagytátok 86 yard-on végigrobogni szűk négy perc alatt.

Tényleg a Panthers a legrosszabb veretlen csapat az NFL-ben. 😛 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
OK, akkor beszéljünk a prevent defense szépségeiről! 😀
tomi-tomi
Nekem alapvetően nincs bajom a prevent D-vel. A probléma ott volt, hogy a prevent D lényegét nem sikerült megvalósítani és pár play alatt átengedtük őket az egész pályán. Kétszer (majdnem háromszor) is. Nyilván nem segített a ST sem, kétszer is 40-en kívülről jöhettek. Ezzel együtt, ha csak futtatjuk az órát a negyedik negyedben, akkor se kerülhettünk volna ilyen helyzetbe (leszámítva egy fumble-t, de ahelyett ott volt a majdnem pick 😊 ).

Annak ellenére, hogy majdnem nyomtunk egy Seahawksot, összességében azért nem volt rossz meccse volt a D-nek, három negyeden át dominálták a Colts O-t, a turnovereket is hozták, a legfontosabbat a végére hagyva... Az utolsó két-három drive-ra a fal elfáradt, Addison jobban hiányzott a rotációból, mint gondoltam, és hát a Colts LT-jét nemigen tudtuk megverni egy az egyben, a másik oldalról volt ugyan nyomás, de ritkán értünk oda rendesen. De a két TD drive-ban a secondary is vakon volt, nem tudták maguk előtt tartani az elkapókat.

Mondjuk az O-nak legalább ilyen hullámzó meccse volt, ettől lett érdekes 😊 Kegyetlen dropzuhatag volt, oké esett az eső meg minden, de Olsen meg Ginn nagy dropjára az nem magyarázat. Cam szerintem jól játszott, az elfumblizott snap fájt, de igazából nem múlt rajta semmi, és a végén megdobta, amit meg kellett. Stew is szépen termelte a yardokat kontakt után, a fal az új C-vel és LG-vel ugyan érezhetően gyengébb volt, mint eddig, de a második félidőben tisztességesen elkaristoltak. A playhívást nem értettem, mert igazából agresszív se volt, meg óragyilkos se, a legrosszabb kombináció.

Nagyon szar lett volna 23-6-ról kikapni, de így meg nagyon jó volt nyerni... Rivera kultúrát épített, ez a keep pounding duma sokáig egy üres frázis volt csak, de a játékosok egyértelműen hisznek benne most már, és minden ilyen meccsel erősödik ez a hit. Tedd a dolgod minden playben, nem érdekes, hogy előtte mi történt, és jó dolgok fognak történni. És tényleg történnek. 😊

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Mondjuk 17 pontos fórnál 8-9 perccel a vége előtt egyértelműen azt kell csinálni, a probléma az volt, hogy megszűnt a passrush, az offense se csinált semmit, és még szarul is puntoltunk.
Ehhez hozzájöttek a kretén zebrák és máris visszajött a Colts a meccsbe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
OK, akkor beszéljünk a prevent defense szépségeiről! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Ó, nekem ez irónia a köbön 😊
Mi mindig szeretjük, ha radar alatt vagyunk, mondjuk 7-0-val nehéz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
The worst 7-0 team in the NFL.
gabokocka
Ha majd egyedül maradtok veretlenek, akkor is igaz lesz! 😀
Ennél (a sértettségnél, keserűségnél) azért többet érdemelne a csapat is, a meccs is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The worst 7-0 team in the NFL.
gabokocka
Nagyon kíváncsi leszek mire mentek a Packers ellen vasárnap.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
The worst 7-0 team in the NFL.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nehéz szülés volt a végén, de azért csak meglett a W(mondjuk Whealen "szabályos" incompleteja is kellett ehhez. Ennyit a hazai pályáról. Gano zeroból hero lett. Grat a 7-0hoz!

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Először Rivera, másodszor a bírók, harmadszor Teddy szabotálta el a W-t. Ezek után megnyerni komoly karaktert mutat.

Gano meg berúgja, amikor kell 😊

Perception is reality.