Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Panthers declared LB Shaq Thompson, S Dean Marlowe, RB Brandon Wegher, DT Dwan Edwards, OT Daryl Williams, WR Kevin Norwood, and TE Scott Simonson inactive for Week 7 against the Eagles.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Nyert a Saints is, sőt a Tampa is csak elképesztő bénázás árán tudott kikapni 20+ pontos előnyről, szóval idén már messze nem olyan kutya a csoport, mint tavaly.

Egyértelmű, hogy a támadófalunkon fog múlni a ma este, ha tudják valamelyest kontrollálni Coxékat, jók lehetünk, ha nem, akkor nagy szenvedés lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Falcons nem tudott annyira szarul játszani, hogy ne verjék meg a Titanst, és még ránk mondják, hogy a mérlegünk jobb, mint a csapat 😊

Ma este könnyen lehet, hogy begyűjtjük mi is az első zakót, az Eagles az első két meccsét csúnyán elbaszta, de feljövőben vannak, persze főleg a védelmük, nagyon nehéz lesz haladni ellenük, az OL óriási nyomás alatt lesz, az biztos. Eleve nem szeretem a vasárnap esti meccseket, sok sikerélményünk nincs ezeken, és hát a Phillytől is szopni szoktunk általában. Mondjuk az a tavalyi alázás talán még jól jön ma, nyilatkozták a srácok, hogy azért nagyon vissza akarnak vágni, persze mit mondanának...

Kíváncsi vagyok, hogy előveszi-e Kelly az uptempo O-t, azzal voltak gondjaink, de lehet, hogy most már nincs meg az az emberanyag náluk, amivel az működne.

Perception is reality.
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Hasít a Tar Heel's is : D (6 győzelem - 1 vereség), eddig szuper ez az év srácok! : )
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Simonsonnak én is örülök, nálam már a végső szűkítésnék is Brockel előtt járt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Mindeközben Brockel IR-re került. Simonson-t aktiváltuk a PS-ből, nekem tetszett az előszezonban, de nyílván nem kap majd sok (vagy semennyi) szerepet.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
 espn.go.com/blog/carolina-panthers/post/_/id/16566/panthers-lb-thomas-davis-says-fixing-dislocated-finger-on-the-run-no-big-deal

TD játék közben visszarakta a kiugrott ujját, keményen tolja 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Teddy Williams és Klein is teljes edzést toltak, még a független dokinak kell jóváhagyni a játékukat.
Ellenben Dwan Edwards nem lesz bokasérülés miatt, ő hiányozni fog a rotációból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Panthers coach Ron Rivera said that Jared Allen will start at RE Sunday, won't be on a pitch count. He expects "30-35 snaps" from Allen.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nekem sincs semmi bajom Remmersszel, egyszerűen én nagyon sokat látok Williamsben, ő hosszútávon igen komoly upsidedal bír, sztem ezért már idén is fog pályát látni. Én ezt nagyjából úgy képzelem el, hogy szépen lassan építenék be Riveráék, egy-egy drivera pályára menne, illetve amikor már eldőlt egy-egy meccs, akkor szintén.
gabokocka
Ne érts félre, nekem is tetszett, amit eddig láttam tőle, és biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb a kezdőben köt majd ki (a huddle optimista része már a jövő LT-jét látta benne szeptember elején 😊 ), és nyilván fog majd snapeket kapni, ha visszatér. Az legyen persze a legnagyobb gond, hogy melyik jó tackle kezdjen RT-ben... Fura érzés, hogy top10-es falunk van, nem? 😀

Perception is reality.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Nyugi Samu dobal vagy 3 int-et.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Nekem sincs semmi bajom Remmersszel, egyszerűen én nagyon sokat látok Williamsben, ő hosszútávon igen komoly upsidedal bír, sztem ezért már idén is fog pályát látni. Én ezt nagyjából úgy képzelem el, hogy szépen lassan építenék be Riveráék, egy-egy drivera pályára menne, illetve amikor már eldőlt egy-egy meccs, akkor szintén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Remmers magas szinten játszik, kizárt dolognak tartom, hogy elveszítse a kezdő helyét idén.
Ami persze nem jelenti azt, hogy ne lenne szükség Williamsre, a depthünk necces nélküle.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Jön a Philly, főműsoridős meccs lesz, ismét lehet bizonyítani a kétkedőknek. Azonban ha lehet így fogalmazni, talán még nehezebb lesz, mint a Seahawks elleni, brutális defensive front a túloldalon, komoly teszt lesz a támadófal számára Coxék féken tartása. Ráadásul ebben a párharcban is van miért visszavágni, tavaly elég csúnyán szét lettünk alázva, úgyhogy fel lehet kötni a gatyeszt és revansot venni.

Pont az erős front seven miatt gondolom úgy, hogy kicsit passz-orientáltabban kéne kezdeni, keresni Olsent, Ginnt és Phillyt underneath útvonalakkal megtalálni, mert a secondary azért sebezhető, majd ha már működik a passz, akkor a futásra is nagyobb lehetőség lesz. Barwin állítólag csak Camre fog figyelni, múltkor 3.5 zsákot termelt, tehát okosan kell futkároznia Newtonnak is nehogy néhány mínuszos játékkal megszopassuk magunkat és ezek miatt kerüljünk 3&long szitukba, amikből jó eséllyel jöhetnének a nem kívánt turnoverek. A labdára kurvára vigyázni kell, még egyszer nem fogjuk tudni megcsinálni, hogy két labdaeladással labdaszerzés nélkül meccset nyerjünk.

A védelemnek a futást meg kell fogni, ami nem lesz egyszerű, mert a kezdeti szenvedések után összeállt a Philly fala, az elmúlt két meccsen igen jó számokat produkáltak a földön. A cél az volna, hogy egydimenzióssá tegyük őket és Bradfordot belekényszerítsük a hibákba, mert képes rá, hogy szórja a labdát, mint tyúk a töreket. Eddig kilenc picket dobott, jó volna ezt a számot tíz fölé tornászni hétfőre  Ráadásul náluk is van egy rossz emlékű returner, úgyhogy a ST-nek is oda kell tennie magát újra.

A sérültek közül Dwan és Shaq nem tudott edzeni, de Allen már dolgozott, így sztem ő lesz vasárnap. Thompson szinte biztos nem lesz, az ő hiánya fájó lehet, de Klein is edzett az agyrázkódás után, úgyhogy azért valahogy csak megleszünk LB poszton is, persze Shaq atletikussága biztosan hiányozni fog az Eagles offense ellen. Akit én még várok vissza az Daryl Williams, sztem ő ha felépült szépen lassan átveheti majd Remmers helyét a falban és azzal is erősődhetünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Short a hét védője az NFC-ben, karcolunk a díjak tekintetében is idén 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
A második pick után egy kicsit feladtam, de pusztán csak is azért, mert mióta Riverboat az edző - azóta ezeknek a meccseknek a 99 százalékát elveszítjük. Sikerült négy, azaz négy, 80-an yardos drive-ot végig vinnünk, ahogy írtátok, nem ajándék labdákból, hanem önerőből. A defense-t nem kell ecsetelni, hogy mekkora királyok. Nagyon megerősödtünk fejben.

Viszont azt vettem észre, hogy Sea meg fejben gyengült. A harmadik negyed közepén elkezdenek táncolni meg bohóckodni a pálya szélén... Hát nem is tudom... Remek brigád, elismerem őket, szerethető emberkékből áll - de ez a hullámzó mentalitás nem hiszem, hogy előrevezető a jövőre nézve (persze ezt NEM tisztem megítélni!!!)

Delaire hatalmas fogás, úgy látszik van szemünk ehhez (Norwell, Brown). De rendre jól draftolunk, reméljük Funchess is összekapja magát.
(+várok már egy késő hajnali "brékingnyúzt", hogy tradeltünk Smitty-ért : D : D : D )
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Pár gondolat még a Seahawks meccsről:

Jár a dicséret Ronnak, tisztában volt vele, hogy szarok vagyunk a byeweek után, kereste rá a megoldást, úgy néz ki meg is találta. Az is az ő érdeme, hogy nagyon faszán együtt van a csapat, mindenki megdöglik a másikért, jól jellemzi ezt a mentalitást, hogy CJ ott volt a lelátón, mint néző, átutazta a fél kontinenst, hogy kinn lehessen a csapattal. Az is tetten érhető, hogy bassza a játékosok csőrét, hogy mindenki úgy vélekedik, mi vagyunk a legszarabb veretlen csapat. Kell is a plusz motiváció, Ron fenn is fogja tartani ígérete szerint. Cam nyilatkozata is arról árulkodik, hogy itt a csapat az első, egyből mondta, nem arról van szó, hogy ő fordította meg a meccset, hanem csapatként nyertünk. Davis oda is szúrt egyet Grahamnek, mondván ő tipikusan az a játékos, akit a statjai jobban érdekelnek, mint az eredmény. Nem feltétlenül értek vele egyet, de ez is jelzi, nálunk ilyen elő nem fordulhat. Ez a sikerek kulcsa, Rivera jó pedagógus, sikerült olyan keretet összerakni, ahol emberileg is megfelelnek a játékosok a franchise által állított standardeknek, ezért kellett (sajnos) Hardynak távoznia. Ezen felül az is látszott, hogy amit a szünetben módosítottunk, az bevált, sikerült Wilsont többnyire kontrollálni, a támadófal teljesítménye is feljavult egy-két játékot leszámítva, fel is írtunk három TD-t önerőből, a saját 20-asról indulva. Úgy tudtunk nyerni a Seahawks otthonában, hogy kétszer igen szar helyen eladtuk a labdát és csomó ostoba büntetéssel szopattuk magunkat (volt legalább három false start, 12 ember, stb…), nem kaptunk ingyen pontokat, ők nem adták el a labdát, nem indulhattunk jó helyről.

A támadóknál mindenki dicséretet érdemel, Shula nem adta fel a futást, Stew hozta az extra yardokat, sőt időnként az extra yard extráját, végre az endzonet is megtalálta (fontos, hogy az endzone torkából mindig simán benyomtuk őket a picsába, pacsi a falnak), az elkapók közül is mindenki hozzátett (Funchess három drop után két fontos elkapás a végén), Olsen meg elit, nincs mit hozzáfűzni. Amit még érdemes megemlíteni az Cam, ahogy a végén zsebből szétszedte őket, 12/15 (abból 1 spike) 160+ yard 1 TD. A negyedik negyedbeli összetett mutatója idén harmadik legjobb volt a teljes ligát tekintve a negyedik negyedek tekintetében. Seattleben. Szóval úgy néz ki, kezdi megszolgálni azt a 100 misis szerződést, ami nyilván neki is extra motiváció, nem vethessék a szemére, hogy nem érdemli meg.

A védelem néhány játékot leszámítva karcolt, a két safety az, akik igen szarul teljesítenek, lehet, lassan megint eljön Boston ideje. KK elit DT-vé kezd avanzsálni, Star fogja a futást, Delairenek vannak még hibái, de most Okungot is gyalázta többször, ha nem Wilson a QB két-három sacket megint írhatott volna. Luke no comment, minden playben fenn volt, miután három hetet kihagyott agyrázkódással. Davis és Shaq is király, utóbbi lehet most kicsit pihenni fog, Klein remélem felépül vasárnapra, nem szeretném Mayót a pályán látni még élesben. Normanre állítólag kétszer dobott Wilson, én baszottul nem emlékszem rá, de simán levette az emberét. Többiek is tették a dolgukat, a végén Tillman szépen ott tudott maradni a hosszú passznál, mondjuk Coleman ott megint ritka szarul helyezkedett. McDermott azért kap egy dádát, mert azt tudta kitalálni, hogy Harper menjen Grahammel. Harpert csak a boxban kéne használni, passzplayeknél jöjjön Boston, ha ő sem megoldás, akkor pedig az offseasonban safety után kell nézni, mert ami most van, az nem megoldás (mondjuk, ha Boston beválna, még akkor is kell egy másik safety).

És sztem ami nélkül nem lett volna meg a győzelem: nagyon fontos, hogy tavaly már játszottunk itt egy playoff meccset, tudtuk mi vár ránk, nem első bálozók voltunk a CenturyLinken, sikerült is nyerni.

Most még öröm boldogság, aztán jön az Eagles, vasárnap esti derbi, nagy nyilvánosság, lehet tovább bizonyítani, szeretném, ha mi lennénk a legrosszabb 6-0-s csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Ez nagyon jó hír.
Mondjuk az Eagles ellen sztem így se játszik, de legalább 2-3 héten belül jöhet vissza.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/RapSheet/status/656214823840174080


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding


Jó kép az utolsó TD-ről. Gyakorlatilag a Seahawks játékosok egymást fogják, kb. mindenki tök üres.

Szerkesztette: r.baggio

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Ezzel annyiban vitatkoznék, hogy a második félidőben kb két játékot leszámítva nulláztuk az offensüket, más kérdés, hogy így is tudtak 13 pontot rakni a táblára a jó mezőnypozíciók miatt.

Nem is emlékszem, hogy a szünet után Wilson tudott volna futni, még Ealy is szépen fogta, amikor egy az egyben maradtak.

Amúgy én is azon agyaltam, hogy az extra kimaradása miatt nyertünk, mert akkor tuti FG-ra megyünk a végén, amit Gano elbaszott volna.

A speciális egységnek amúgyis jár a dícséret, nagyon szépen fogtuk a visszahordásokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sztem a Rivera érában nem is nyertünk még a negyedik negyedben két labdabirtoklásos hátrányból.
Lehetne itt magasztalni mindenkit, teljesen fölösleges, az egész csapat tanár volt.
gabokocka
😀
minden elismerésem de idén mindenki szarra szivatja a seahawkst a 4. negyedben...
braxa88
Kétségtelen, hogy ezt a meccset ti basztátok el (én is nagyon pipa lennék, ha ilyen előnyből az utolsó 10 percben engednénk két hosszú TD drive-ot az ellenfélnek, legyen az akármelyik csapat), de attól még meg kellett csinálni azokat a playeket, és Seattle-ben ez nem olyan egyszerű még a szenvedő Hawks ellen sem (lásd a sack az utolsó drive-ban simán megölhette volna a comebacket).

Nálunk is lesz persze mit elemezni, Harpernek csinált egy jó playt Jimmyn, de amúgy szanaszét lett alázva, az a double move-os elszakadás vintage Harper szopatás volt. Coleman a hosszú TD-nél komplett hülyét csinált magából, pedig Wilson azt a labdát neki dobta, nem a WR-nek... 3rd&longoknál rendre laza volt a coverage, de a legrosszabb, hogy Wilsonon abszolút nem tudtunk védekezni, hagytuk kimozogni, fellépni a zsebben, Delaire többször is csúnyán túlfutott a playen, így könnyedén futhatott és passzolhatott is. A pozitívumok, hogy Lynchet szokás szerint jól megfogtuk, Keek szépen aprított középen, J-No felé szerintem nem is nézett RW, és kétszer is FG-n tartottuk a Hawkst a saját térfélen dobott pickek után. Különösen a második kritikus volt, az adott még egy utolsó reménysugarat.

Az O-ra sok panasz nem lehet, sőt, Stew hozta a nehéz yardokat kontakt után, az elkapók egész jól megjátszhatók voltak, Funchess bénázott kicsit, de amikor nagyon kellett, ő is előlépett és megcsinálta az elkapás. Olsenre nincsenek szavak, emlékszem, még karrierje elején épp ellenünk volt egy két fumblis meccse, akkor csak legyintettem, hogy itt egy jó kezű, de puhapöcs gyerek, hát ehhez képest óriási spíler lett belőle, még a blokkolása is egész jó. Cam két pickjéből az első egy rossz döntés, a másodiknál hosszú passzra készült, amikor megütötték a kezét, az benne van, amúgy szenzációs volt.

Gano kihagyott PAT bosszantó, mondjuk szerintem pont jól jött, hogy nem játszhattunk FG-re, agresszívek maradtunk, és ez hozta meg a sikert.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Nyugi, ezt semlegesíti, hogy Amadeus azt mondta a szezon előtt, hogy szarok leszünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Óriási gratula a mai győzelemhez. Lassan lehet nagyon merész álmokat szövögetni a szezonotokkal kapcsolatban!
iktriad
JINXTRIAAAAAAAD!!!!
empty taxi
ha Ik gratulál valakinek és nagy dolgokat leng be a jövővel kapcsolatban akkor az a halál csókja 😀

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Óriási gratula a mai győzelemhez. Lassan lehet nagyon merész álmokat szövögetni a szezonotokkal kapcsolatban!
iktriad
JINXTRIAAAAAAAD!!!!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...