Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
És Cotch is edzésbe állt, valószínűleg játszik vasárnap.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A passer rating ha Norman felé dobnak a QB-k idén: 23.1 - asszem megvan a shutdown corner.

Kuechly pedig remélem visszatérve rendesen odacsap majd, hiányoznak már a pontjai : )


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Nem baj, legalább Delaire többet lesz pályán 😊
Kíváncsi vagyok, hogy csak egyszeri fellángolás volt tőle a Bucs elleni parádé, vagy tényleg találtunk egy gyémántot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Edwerderespn/status/654307204129005568


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Amúgy ami eszembe jutott a hétvége, illetve az eddigi meccsek alapján, hogy összetehetjük a két kezünket, hogy olyan csere QB van nálunk, mint Anderson. Reméljük idén nem kell pályára lépnie éles helyzetben, de azért látszik, hogy mekkora problémát okoz a csapatoknak, ha kidől a kezdő QB. Nekünk DA tavaly simán lehozott két meccset különösebb probléma nélkül. Illetve a legtöbb poszton faszán el vagyunk látva cserékkel, Luke kiesését is 4-0-val hoztuk le.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 twitter.com/CSteele32/status/654002596290658305

Szerkesztette: r.baggio

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Lehetett ezt sejteni, de jobb biztosnak lenni benne. Remélhetőleg mentálisan nem viselte meg a sérülés...
Kíváncsi leszek, hogy először csak fokozatosan hozzuk vissza, vagy rögtön közel minden playnél pályán lesz, ahogy szokott.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Luke játszhat. Faszaság 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Luke-ot délután vizsgálja meg ismét a független orvos, szóval el is dől, hogy ma kb el is dől, hogy visszatérhet-e vasárnap.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szerintem ez a tegnapi meccs nem befolyásolja különösebben a miénket, így hogy vesztettek, a jövő heti élet-halál, ha nyertek volna, akkor meg azért kéne tartanunk tőlük, mert lendületbe jöttek 😊
Mindenképp a Hawks az esélyes hazai pályán, meg úgy egyáltalán, játszottunk velük már egy sor szoros meccset, de amíg nem bizonyítjuk, hogy meg tudjuk őket verni, addig nem mondhatjuk magunkat jobbnak. Mondjuk épp itt az ideje bizonyítani 😊

Ron még a múlt héten mondta, hogy tanulva az előző évek bye utáni kudarcaiból (és szar játékából), most más megközelítéssel készülünk, meglátjuk. Luke tényleg nagyon kellene, de általában az O-n szokott múlni

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
A Seahawks, ha kicsit nehezebben is, mint gondoltam, de kikapott a Bengals otthonában, így tényleg az életükért játszanak vasárnap. Ugye Rivera alatt folyamatosan fejlődött a csapatunk, szép lassan minden átkot meg tudtunk törni, még ezen a byeweek utáni bénázáson kéne túltenni magunkat. Nem szeretném, ha egy full lapos társaság jönne ki. Igyunk vért, basszunk oda, legyen értelmes gameplan a labda mindkét oldalán, azt ha kikapunk istenem, belefér, de ne legyünk rommá verve mind a pályán, mind a kispadon.

Igazából kis tökösséget is el tudnék képzelni, miszerint a nulla elkapósorunkkal passzjátékra berendezkedve kezdjük a meccset, bár ez lehet már a túlzott vakmerőség kategória lenne 😊 A védelemnek meg kell ölnie a futást, Rawls azért igencsak megszaladta a Bengals D-t, ellenünk jó volna, ha nem villognának a futóik (sztem Lynch vissza fog térni). Shaq és Delaire személyében van két elég jó sebességgel bíró emberünk, akiknek kontrollálniuk kéne Wilson, hogy minimalizáljuk a miracle meneküléseket és az abból jövő passzjátékot. Nyilván ezt teljesen nem lehet kivenni a játékból, nem véletlenül zseni az ember, de ha már odaérünk, be kell gyalulni a földbe.

A speciális egység még okozhat pár fájdalmas pillanatot, Locketthez nem nagyon kéne odarúgni a labdát, inkább legyen öt yarddal rövidebb a punt , de menjen ki oldalt, vagy érjen oda a cover team. Összességében bár még mindig kevéssé hiszek a győzelemben, de izgatottan várom a hétvégét, hasonló érzéseim vannak, mint a 49ers elleni 2013-as alapszakasz meccs előtt 😊 Ja és ma-holnap nagyon szeretnék egy olyan hírt olvasni, hogy Luke átment a vizsgálaton és játszhat vasárnap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Több mint egy év kihagyás után így domálni... killed it, no spoon. Ez van, tavaly nagyon pipa voltam az egész bullshit saga miatt, de nincs mit tenni, el kell fogadni, hogy ennek a sztorinak egyetlen vesztese volt, a Panthers. Delaire majd aláz helyette 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Közben Hardy első meccsén két sacknél jár a Pats ellen egy negyed alatt....
gabokocka
Szerintem csak egy, de iszonyú terrort rendez.
tomi-tomi
Az ESPN 2t ír.
iktriad
Nincs jelentősége, Solder UDFA újoncnak néz ki vele szemben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben Hardy első meccsén két sacknél jár a Pats ellen egy negyed alatt....
gabokocka
Szerintem csak egy, de iszonyú terrort rendez.
tomi-tomi
Az ESPN 2t ír.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Közben Hardy első meccsén két sacknél jár a Pats ellen egy negyed alatt....
gabokocka
Szerintem csak egy, de iszonyú terrort rendez.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Közben Hardy első meccsén két sacknél jár a Pats ellen egy negyed alatt....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Miután a keddi edzésre tervezik a visszatérését, így vélhetően hétfőn megy az orvoshoz.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Csak engem zavar, hogy még nem olvastam olyan hírt, hogy Luke átment az utolsó teszten, és tutira játszhat Seattleben? Kezd aggasztani ez az egész agyrázkódásos történet, nem szeretnék egy Dan Morgan sztorit átélni újra....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Norman a hét védője az NFC-ben. Gyűjtögeti a díjakat, az nfl.comon az első 4 meccs alapján ő lenne az év védője. Fincsi 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Horton Foucault csere 2.0.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Hát ez a Seattle most nem tűnik verhetetlennek....
Ettől függetlenül én még mindig L-nek húztam be, pláne ha a hétvégén kikapnak a Bengalstól, mert akkor az nekik élethalál meccs lesz. De hogy sebezhetőek, az biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Igo talán legjobb képe Camről, az első snap előtti ima.

 kepfeltoltes.hu/151005/Panthers-Bucs-14_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztette: r.baggio

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Shula legnagyobb elismerése, hogy eddig a négy meccs alatt egyszer sem került elő a neve 😊
Cam pedig soha nem fog olyan számokat hozni, mint Rodgers vagy Brady, de ő konkrétan jelenleg nálunk az egyszemélyen támadósor, mindent ő csinál, klasszik one man show. És amúgy tegnap azt nagyon jól mondta Márk, minden mozdulatán látszik, hogy imádja ezt a játékot, mindent megtesz a csapatért, nagyon nagyot kaszált vele a franchise, meg igazából az egész város, olyan személyiség, amilyen korábban nem volt a csapat rövidke történetében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szerintem az látszik, hogy éretté vált a csapat, szilárd az identitás és adott a rendszer a labda mindkét oldalán, és ebbe Gettleman általában megtalálja a beleillő játékosokat. Ezért tud pl a D Luke, Star meg CJ nélkül is tisztességesen produkálni, még ha látszott és látszik is a hiányuk. Luke nagyon kéne középre, de lehet, hogy vele is inkább egy playmaking D lesz ez, mint shutdown, de ha ő visszatér és Fresh Prince of Delair (xD) and co hozzák a pass rusht, akkor ez jobb O-k ellen is sok mindenre elég lehet. Norman leképezi az egész D-t, nem ritkán megverik őt a WR-ek, ezért passzolnak rá ennyit, de egy beteg állat, nagyszerű atléta és baromi jól lát a pályán, a rutintalanabb irányítókat úgy olvassa, mint a tenyerét.

Az O nekem nagyon kellemes meglepetés, az OL játékosállománya nem a legerősebb, de jó a séma, a double teameket ügyesen használjuk, a (szerintem méltatlanul) sokat szidott Shula pedig kellően kreatívan variálja a hívásokat ahhoz, hogy még nem tudták ezt az amúgy egysíkúságunkat igazán expozálni a védelmek, vagy legalábbis tartósan nem, mert pl a Texans elleni első negyedben leradírozták a falat a pályáról. Shula is menet közben fejlődött a csapattal, a Houston ellen tudott váltani, régebben azért előfordult, hogy egész meccseket bukdácsoltunk végig az adott gameplannel. Jó érzékkel nyúl a read optionhöz, de nem használjuk túl sokat, ha kell, gyorsít a tempón, ha kell, elkezdünk többet passzolni, és a szar elkapóinkból kihozzuk a legtöbbet. A futójátékunkhoz szerintem a falnak kéne inkább javulnia, mert "érzésre" Stew rengeteg yardot csinál kontakt után.

Cam számaitól senki nem fog hanyatt esni, de aki nézi a meccseket, annak nem kérdés, hogy szintet lépett, és egyre kevesebb hibával viszi a hátán a csapatot. Kell ehhez, hogy a pass blokk jobb, mint tavaly, de valahogy az egész O összeszedettebbnek, tudatosabbnak tűnik, pedig végrehajtásban nálunk is vannak gondok.

Jó csapatunk van na 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Túl vagyunk az első négy meccsen, több győzelmet nem igen szerezhettünk volna.  Az látszik, hogy a labda mindkét oldalán vannak problémák, viszont mindegyik egység hozzá tud tenni a csapat játékához, ha kellett. Stew futójátéka akadozik, hogy jobban működjön az offense, tőle jobb teljesítmény kell mindenképp. Persze Cam hozzáteszi a magáét a földön is, de jóval nyugisabb lenne az életünk, ha Stew is hozná a 100 yardos meccseket néha-néha. A fal egész jó, nyilván nem elit, de tavalyhoz képest sztem előreléptünk, Williams hosszú távú beépítésével pedig még tovább léphetünk előre. Oher egyértelmű erősítés, nyilván nem egy elit LT-ről beszélünk, de elkaristol, nincsenek Cam szájában minden playben, szóval Bellnél klasszisokkal jobb. Az elkapók olyanok, amilyenek, érdekes, hogy Bersin miután visszajött a PS-ből elég sok lehetőséghez jut, miközben Norwood a fasorban sincs.

A védelemben Luke hiánya érezhető, Klein passzvédekezése elég homály, Shaq és Davis viszont faszányosak, ha jön hozzájuk Keek gyilkos LB sorunk lesz. A védőfal varázsütésre feljavult Delaire pályára lépésével, ami rohadt vicces, pláne ha belegondolunk Allen helyzetébe. Tegnap a második félidőben már nem is láttuk fenn sztem. Mindenesetre ha CJ visszatér a szezon végén, meglesz a kellő rotáció mind belül, mind kívül. A secondary várakozáson felül szerepel, Coleman a szokásos jó stopgap igazolás, Harper lehetne szarabb is, Bostonnak pedig fejlődnie kell, tegnap volt egy-két szép szerelése. A Norman, Tillman Benwikere hármas pedig magáért beszél, pláne Josh, aki meccsről meccsre tornázza fel az árát.

A speciális egységtől még mindig agyfaszt kapok, mindig be tudunk szopni egy nagy visszahordást, amikor nem kéne, viszont vannak jó játékok is, tehát előrébb vagyunk, mint tavaly, de azért konzisztencia terén fejlődni kell.

A lényeg tehát a négy győzelem, de látni kell, hogy a játék még édeskevés, elég vak csapatokat győztünk le, viszont nyerni eddig sikerült minden hátráltató körülmény ellenére, ez is említést érdemel. A bye után jön négy nehezebb ellenfél, ebből kettőt be kéne húzni. Most azt mondom, hogy a Philly és a Colts megverésére mutatkozik nagyobb esély, a Seahawks és a Packers nehezebb dió lesz, de ez majd úgyis az adott meccseken dől el, a lényeg, hogy ne produkáljunk olyan meltdownt a szezon közepén, mint tavaly, mert a Falcons erősnek tűnik, könnyebb is a sorsolásuk, szóval gürcölni kell keményen a csoportgyőzelemért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.