NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 980 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy azért az valamennyire szerencsés szitu, hogy bár nem túl acélos a Ginn-Philly kezdő WR sor, mindkettő qrvagyors, így azért lehet fosni a mély játékoktól. Ez pedig segíti a futójátékot, valamint Olsen is rombolhat a pálya közepén.
gabokocka
Utóbbira mérget lehet vetni. A TE levédekezés már kb fél évtizede nem megy HCTől/DCtől/emberanyagtól függetlenül.
Ha a 2 WReteket(+ Funchess) meg Colvin és House nem tudja megfogni, akkor tényleg 30 pontot kell termelnünk idén meccsenként, hogy esélyünk legyen nyerni....
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Amúgy azért az valamennyire szerencsés szitu, hogy bár nem túl acélos a Ginn-Philly kezdő WR sor, mindkettő qrvagyors, így azért lehet fosni a mély játékoktól. Ez pedig segíti a futójátékot, valamint Olsen is rombolhat a pálya közepén.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 980 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sztem ha elkapóként nem is, de a backfieldről kimozogva, playaction játékoknál keresve lesz. Mondjuk komoly mismatch, nem nagyon lehet kit ráállítani 😊
gabokocka
Cyprien talán elbírna vele, igaz neki ott lesz Olsen egész meccsre. Mondanám, hogy Posluszny majd megoldja, csak szegény irgalmatlanul szar coverageben...

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Sztem ha elkapóként nem is, de a backfieldről kimozogva, playaction játékoknál keresve lesz. Mondjuk komoly mismatch, nem nagyon lehet kit ráállítani 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 980 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igaz az a hír, hogy annyira gáz a helyzet nálatok WR poszton, hogy tegnap Mike Tolbert elkapóként is kapott egy csomó snapet az edzésen?
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Star és Brockel nem edzett, előbbi biztosan nem játszik a Jags ellen. Inkább gyógyuljon meg rendesen, annak semmi értelme, hogy sérülten játszatjuk (pl. ha emlékeztek Beason-t...). Brock meg kellene, mert Tolbi nem klaszikus FB.
Coleman meg kiszorította Boston-t a kezdőből, hogy ez jó e vagy sem, azt nem tudom... Pre-meccseken jól játszott az tuti, de most már Tre is összekaphatná magát.

Szerkesztette: smash28anddash34
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
A hétvégi meccsel kapcsolatban.
Nem engedhetjük meg magunknak a támadóknál a sorozatos bénázást, dropok az elkapóktól, elváltások a falban, buta büntetések nem férnek bele, mert bár nem egy világverő alakulat lesz az ellenfél, azért annyira nem is rosszak, hogy börleszk jelenetekkel tarkított teljesítménnyel nyerni tudjunk.
A Jax védelmét nem érzem acélosnak, ráadásul Marks nem is lesz, mint a fal legjobbja, szóval elvileg kéne tudni futni és passzolni is. Nem érzem, hogy Olsenre lenne megfelelő válaszuk, vagy ha Telvin Smith megy vele, akkor Newton futásaira nem marad ellenszer.
Bortles szemmel láthatóan fejlődik, azonban Julius Thomas nélkül nem érzem, hogy lenne olyan fegyvere, akitől össze kéne fossuk magunkat, ráadásul a támadófaluk sem tartozik a ligaelitbe, ha ráborítjuk a falat sztem zavarba fog jönni. Ehhez kell CJ jó játéka, nem fér bele, hogy megint a szezon első negyedében megint szabin legyen. Kérdés milyen állapotban van persze. A futást meg kell fogni, Yeldon újonc, meg kell mutatni neki, hogy ez már más világ 😊
A speciális egységtől mindig fosok, remélem nem csinálunk faszságot.
Egy közepesen szoros meccsen győzelmet várok és ne sérüljön meg senki…

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nekem most először vannak nagyobb elvárásaim a Gettleman/Rivera csapattól, Benji nélkül is 10 W-re taksálom a társulatot. Ennek alapja természetesen a D, ami tavaly elég csúnyán összezuhant Hardy kiesése (plusz ott volt, hogy Big Money még nem volt teljes értékű, meg a megfelelő secondary megtalálása is idő telt) után, hogy aztán a szezon végére feltámadjon Na, elvileg ahhoz a szezon végi D-nél elvileg jobbnak kéne lennünk, mert Thompson hatalmas király lesz, és Tillman/Coleman érkezésével a secondary depthje sokat javult. Star sérülése azért kicsit aggasztó, pár meccset kibírunk nélküle, jók a cserék is a falban, de nyilván egy egészséges Starra szükség van rá a komolyabb célok elérésére.

Ha a D bármilyen oknál fogva nem lesz kiemelkedő, akkor megbaszta a ló az egész idényt, az O max egy-egy meccsen fogja tudni hátára venni a csapatot, akkor is csak olyan ellenfelekkel szemben, akik futás ellen gyengék. Mert bár az előszezonban ez nem igazán látszott, azért egy jó futásblokkoló OL-ünk van papíron, hát kvázi ugyanezen fal (Bell helyett Oher, az meg biztos nem visszalépés) mögött Stew hatalmas decembert produkált tavaly. És akkor még ott van Williams, aki futásblokkban jobb Remmersnél az eddig látottak alapján (de Remmers is teljesen oké, nem véletlenül nem vesztette el a kezdő pozíciót). Márpedig a futójátékra épül az O, anélkül szarban leszünk, a WR egység alighanem a leggyengébb a ligában, de mondjuk legalább mély : D Mondjuk ha Philly nem ejt el mindent, Ginn szét tudja kicsit húzni a pályát, Cotchery hozza a TD-ket, amikért szerződtettük, és még Funchessből is lenne valami, akkor nem lesz a passzjáték sem kilátástalan, de itt azért kicsit több a ha, mint kéne. Tavaly a pass protection nagyon durván összeomlott több meccsen is, előszezonban ebben nagy előrelépés látszott (Oher biztató eddig), de azért gyanítom, hogy ha hátrányba kerülnénk és el kéne kezdeni folyamatosan passzolni, akkor könnyen zavarba hoznának minket a jobb pass rusherek.

Ezért van az, hogy bár a no huddle gyakoribb alkalmazása népszerű kívánság, átlagban még egész jól is működik, de továbbra is ball controll O-t kell játszanunk, arra vagyunk építve, ha ezt tudjuk hatékonyan játszani, az a sokkal biztosabb út a W-ig. Ezért van vakon a sok Shulát basztató huddler, amikor megy a futás, Shula teljesen jó meccseket szokott hívni, még egészen kreatív playeket is bedobott tavaly év vége felé, szóval Shula a terv része, amíg ez a filozófia, addig ő megfelelő OC.

Aztán ott van még a ST, ahová sokat igazoltunk, de nem nagyon ragadtak meg az emberek, ez továbbra is kérdőjel, nincs sok bizalmam az egységben, már az nagy előrelépés lenne, ha nem basznák el a field pozíciót, ha javítani nem tudják...

Szóval 10-6 és NFC South címvédés rendel 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Félek a wr állomány gyenge játékától, ha Brown az előszezon meccseken nem droppol vagy ötöt, akkor nyugodtabb lennék. Newton jó lesz, Stewart nyomni fogja előre az O-t, a fallal kapcsolatban rég voltam ennyire bizakodó.(nem olyan erős, de az elmúlt évek szar OL-jától csak jobb lehet) Remélem Ealy meg tudja hálálni a bizalmat és hasítani fog, ha nem, akkor a pass rush hiánya elég nagy sebet ejthet Harper "vezette" hátsó soron. (bízom benne, hogy nem kell sokat lássam Romant) Boston és Benwikere remélem fejlődik annyit, hogy ne legyen kérdés a kezdő helyük, sőt. 😊
Bostontól legyen elég egyelőre annyi, hogy konzisztensen játsszon.
LB sor ligaelit kb, Tillman jó lesz a fiatal CB-k között, Bearsben nagyon bírtam, csak húzza ki sérülések nélkül.

9-7, max 10-6, szerintem. Csoportgyőzelem meg kell, hogy legyen, Tampától még nem félek, ők inkább jövőre lesznek veszélyesek, Falcons-Saints meccseket viszont szerintem körömrágósan nézem.
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Igen Benji hatalmas érvágás, de ha Ginn, Funchess hozza azt az 1000 yardot akkor nincs nagy baj. Amúgy is hagyományosan futócsapat lennénk, csak az a kár hogy az O falnak a futás blokkolás megy kevésbé. De ott is láttam fejlődést a preseason előrehaladtával, +tavalyhoz képest ott van Williams, Oher, (Silatolu) - úgyhogy még variációs lehetőségeink is vannak... Én Todman-t nagyon sajnálom (>Fozzy), de nélküle is megleszünk.
A védelem szerintem simán hozhatja a tavaly évvégi szintet, így Tillmannal, Thompsonnal, Colemannal kiegészülve.
27. legerősebb a sorsolásunk, ahogy Gabo is írta az első négy meccs hozható kategória, utána viszont SEA, PHI, INDY, GB (egy kis könnyebbség, hogy csak a Seattle ellen vagyunk idegenben). A csoport meccseken meg bármi lehet, de az utóbbi két évben inkább több, mint kevesebb sikerrel hoztuk őket.
Simán meglehet a Playoff (na de ott Cam tudja e hozni azt a szintet, amivel egy komoly csapatot is megtudunk verni?), ja és a "szezon elején minden remény elszáll, majd föltámadunk szindrómáját" remélem nem kötelező minden évben eljátszani - végre jó lenne egy konzisztens, egyarcú csapat.
A tippem 11-5, 10-6.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Benji sérülése nélkül sima csoportgyőzelmet várnék...
Így nem tudom mit gondoljak. A riválisok közül egyedül a Falconsnál látni némi tudatos csapatépítést, a többieknél sztem óriási káosz van. De a Saints Breesszel mindig veszélyes lehet, a Bucsnál Winston esetleg robbanthat, szóval nem tudom mi lesz.

4-0 kell a byeweekig, legrosszabb esetben 3-1, ha nem csoportriválistól kapunk ki. Utána jön megint a durva rész.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na, ki mit vár a szezontól?

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Bowers workoutolt nálunk. Na ő minek....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ginn és Philly a két kezdő WR tyűha 😀

Ez meg vicces Riverától
"I'm going to call him Philly. Philly catches the ball. Corey is a nice young man."

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Na a mai edzésen a CB-k és CJ részt vettek, Star és Kalil nem, előbbi sanszosan nem játszik, Kalilnál benne van a pakliban, hogy szerepelhet vasárnap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Mindenkit visszahoztunk, akit akartunk, ez jó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 www.panthers.com/news/article-2/WR-Bersin-among-10-set-to-join-practice-squad/85da432b-082b-4471-b40b-8bcd1a0a639e

#KeepPounding
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Foucault és Cox is PS tag.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Simonson (TE), Bersin (WR), Byndom (CB), Lou Young (CB) az eddigi practice squad signingok.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kis szórakoztató irodalom
 www.charlottemagazine.com/Charlotte-Magazine/September-2015/Panthers-Mad-Over-Madden/

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Sztem Mayot is csak azért tartottuk meg, mert áldoztunk rá egy ötödik kört.

Warrent kirakta a Saints, én rámennék. Illetve a Titans kihajította Tre McBrideot, ő sztem fasza kis elkapó, hasznát vennénk. Persze ezek csak az én elképzeléseim, ritkán találkoznak a valósággal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jones cornerkéne többet szokott pályán lenni, mint safetyként, ezért csak négy szerintem, de hogy Chandler helyett akár Cox, akár Glanton/Trusnik (ST) nem fért volna fel...

Persze még jó eséllyel változni fog ez a keret a héten.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Megvan a végső 53:
QB: Cam, DA, Webb
RB: Stew, Tolbert, Fozzy, Artis-Payne, Wegher
TE: Olsen, Dickson, Williams, Brockel
WR: Cotchery, Funchess, Ginn, Brown, Norwood
OL: Oher, Norwell, Kalil, Turner, Remmers, Williams, Chandler, Silatolu, Scott
DE: CJ, Ealy, Addison, Horton
DT: Star, KK, Edwards, Cole, Love
LB: Luke, TD, Shaq, Klein, Mayo, Jacobs
CB: Norman, Tillman, Bene, Teddy Williams
S: Harper, Boston, Coleman, Jones, Marlowe
ST: Gano, Nortman, Jansen

Érdekes, hogy csak 4 CB, ergo a sérülteknek nagy baja nem lehet. Több DT, mint DE, szintén fura picit, illetve az is, hogy Brockel és Williams is úgy került be, hogy kb semmit sem csináltak a nyáron, mert sérültek voltak, oszt eléggé perememberek. A Mayo, Jacobs páros Glanton helyett szintén fura, csakúgy, mint a már kitárgyalt Todman cut. Azért lehet lesz még mozgás, és arra is kíváncsi vagyok, hogy a PS-be csak saját embert hozunk, vagy körülnézünk más szemetesében is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Állítólag Mayo és Jacobs rosteren van, ezzel Klein és Trusnik helyzete lehet érdekes.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Engem Amini nem zavar, ő jó (legalábbis stabil cserének) csak állandóan sérült.
Chandler viszont konkrétan ótvar. Remélem őt kibasszuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.