Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ezek szerint Miley anno mégse oda került.

Kíváncsi vagyok így mire leszünk képesek, nem szabad megint akkora penetrát tolni a szezon közepén, mint tavaly. A Falcons igen potens ellenfélnek tűnik (mondjuk őket eddig elkerülték a sérülések, ha ott is beüt az injury bug, megnézem mire lesznek képesek), viszont sztem idén a mi csoportunk másodikja is harcban lehet a wildcardért. A Cardinals Seahawks páros feltehetően playoffos lesz, viszont a másik két csoport másodikja nem tűnik lenyomhatatlan alakulatnak. Úgyhogy át kell komolyabb vérveszteség nélkül vészelni az októbert és a novembert (a hozható meccseket szépen zsákbarakva), hogy decemberben egy faszán összeálló védelemmel megkezdhessük a hadjáratot 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
CJ visszatérős IR-re került.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Macis bizniszek eddig jól sültek el, bizakodhatunk 😊
gabokocka
Esetleg még Jefferyt is ki lehetne onnan menekíteni egy harmadik körért 😀
Jakehomer
Én bennem az merült fel, hogy a Ravenstől visszahozzuk Smittyt, miután csütörtökön elmegy a szezonjuk 😊
De Jefferyt is adom 😊
gabokocka
Smitty-re látsz reális esélyt? Mert én is eljátszottam a gondolattal (utolsó szezonja...)
smash28anddash34
Az a híd már fel lett égetve. Szerintem majd egy egynapos szerződéssel tőlünk vonul vissza, de ennyi.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem hiszem, ez pusztán álmodozás volt részemről 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
A Macis bizniszek eddig jól sültek el, bizakodhatunk 😊
gabokocka
Esetleg még Jefferyt is ki lehetne onnan menekíteni egy harmadik körért 😀
Jakehomer
Én bennem az merült fel, hogy a Ravenstől visszahozzuk Smittyt, miután csütörtökön elmegy a szezonjuk 😊
De Jefferyt is adom 😊
gabokocka
Smitty-re látsz reális esélyt? Mert én is eljátszottam a gondolattal (utolsó szezonja...)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A Macis bizniszek eddig jól sültek el, bizakodhatunk 😊
gabokocka
Esetleg még Jefferyt is ki lehetne onnan menekíteni egy harmadik körért 😀
Jakehomer
Én bennem az merült fel, hogy a Ravenstől visszahozzuk Smittyt, miután csütörtökön elmegy a szezonjuk 😊
De Jefferyt is adom 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Macis bizniszek eddig jól sültek el, bizakodhatunk 😊
gabokocka
Esetleg még Jefferyt is ki lehetne onnan menekíteni egy harmadik körért 😀

Perception is reality.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ezt a Bucs elleni meccset kéne még valahogyan behúzni, mert utána elég combos összecsapások következnek. 4-0-al nekimenni a bye-nak igen megnyugtató, utána ha csak a meccsek felét behúzzuk simán bent lehetünk a rájátszásban.
Engem az bosszant, hogy ajándék büntiket adunk az ellenfeleknek (fölösleges Qb hitek és nem is egy-kettő...)- és ezzel meccsben tartjuk őket, na meg hogy 11 ponttal megyünk 7 perccel a vége előtt és izgulni kell?! Mert az a "hagyomány", hogy ha vezetsz, fuss háromszor középre és puntold el, de az is csak maximum 20 yardos lehet. Bírozni nem szeretek, de még sosem éreztem azt, hogy hazai pályán játszunk.
De 3-0al állunk, elképesztő jó érzés : )
smash28anddash34
Bucs ellen nem kell aggódni, mert ott is azt hiszik, hogy a meccseket büntetésekre játsszák..

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A Macis bizniszek eddig jól sültek el, bizakodhatunk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hátha feltámad, hogy újra értelmes csapatban játszhat : P
Jakehomer
Végülis ugyanez történt régi komátokkal, Peppers-szel mikor elhagyta Chicagót. Allen meg fiatalabb nála pár évvel. Szerintem ez nagy találat lehet, főleg, hogy a Bears állja a jussát.

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Rohadjak meg, ha nem erre gondoltam ,amikor délelőtt egy trade lehetőségét pedzegettem : ) De meglep, az meg pláne, hogy azonnal megléptük. Ezek szerint Gman és Rivera is úgy érezték, muszáj volt valamit csinálni... Allen persze már nem az, aki volt, de nem is kell neki a hátára vennie a DLine-t. Hátha feltámad, hogy újra értelmes csapatban játszhat : P

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Vak is aszonta majd meglássuk. Sokat nem kockáztattunk vele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
6. kör, ha minden igaz.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Grat
Vajon mit adtatok érte?

több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Gettleman olvassa a topicot! 😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ez így megérte nektek bőven.

Sándor Gaál ‏@pfbusiness
Jared Allen idei juttatásaiból 11,5 m$-t állt a Bears, 823.000 $-t fog a Panthers. Huhh.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Amúgy nem nagyon látom kiért tudnánk cserélni.gabokocka
Mit szólnál Jared Allenhez? 😊
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Ezt a Bucs elleni meccset kéne még valahogyan behúzni, mert utána elég combos összecsapások következnek. 4-0-al nekimenni a bye-nak igen megnyugtató, utána ha csak a meccsek felét behúzzuk simán bent lehetünk a rájátszásban.
Engem az bosszant, hogy ajándék büntiket adunk az ellenfeleknek (fölösleges Qb hitek és nem is egy-kettő...)- és ezzel meccsben tartjuk őket, na meg hogy 11 ponttal megyünk 7 perccel a vége előtt és izgulni kell?! Mert az a "hagyomány", hogy ha vezetsz, fuss háromszor középre és puntold el, de az is csak maximum 20 yardos lehet. Bírozni nem szeretek, de még sosem éreztem azt, hogy hazai pályán játszunk.
De 3-0al állunk, elképesztő jó érzés : )
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Cotch és CJ tuti out, Luke javulófélben, Davis mellizomsérüléssel bajlódik, de nem tűnik olyan vészesnek a szitu.

Amúgy nem nagyon látom kiért tudnánk cserélni. Hát igen, Hardy elengedése fájó pont, de már nem tudunk mit tenni. Cox azért hasznos lenne, nonszensz, hogy három DT-vel állunk fel, amikor tuti passzjáték jön. Cole inaktív volt a hétvégén, nem lepne meg, ha lecserélnénk Coxra már a héten.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000540502/article/cam-hochuli-said-youre-not-old-enough-to-get-call

Nevetséges
gabokocka
Valami sziporka akart lenni, gondolom. A late hit a qb-n elég szürke terület lett, nem egyszerű a bíróknak megítélni, hogy mi az és mi nem. Engem inkább azok a labdalerakások zavarnak, idén már legalább négy olyan volt, amiből szarul jöttünk ki, tegnap egyet sikeresen challenge-eltünk, de egyet a Jax és ellen meg most se változtattak meg a visszanézés után (ez a nincs elég bizonyíték egy baromi kényelmes magyarázat arra, hogy elbasztuk).

Mindegy, a pálya részei, remélhetőleg majd a jó csapatok ellen mi is kapunk pár ajándék fújást : )

A D-t meg a lesajnált secondary nagyon szépen tartja egyben, nem mintha ott ne lennének bajok, Harper tegnap már megint luftizott pár tackle-t (egyébként is feltűnően sok szerelésről csúsztak le a srácok). Klein tiszteletreméltó munkát végez, de a plusz nincs benne, kéne már vissza Luke...

Ami meg a frontot illeti, igazából egy játékos hiányzik onnan, egy jó DE, volt is egy a csapatban nem is olyan régen... Alexander kiesése ráadásul tovább nagyította a problémát, Horton borzasztó szürke, Addisont nem lehet 1st downnál játszatni, mert átfutnak rajta, Ealy meg inkonzisztens még nagyon, és sok hülyeséget is csinál, tegnap mondjuk az ág is húzta, a flag, amit dobtak rá, nem volt korrekt. Én bírom Coxot, de igazából egy kezdő DE-re lenne szükség, ő max rotációba jöhetne, trade-elni kéne, ha komolyan gondoljuk, de nagyon meglepne egy ilyen lépés, abszolút nem Gettlemanre vallana.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Egyet aludva a történtekre sem vagyok optimistább. Ha a Saints nem idióta, és McCown nem dobja fel az endzoneba, akkor simán végigjöttek volna rövid passzokkal és kikapunk. Aggasztó a védelem szétesése, valamit ki kell találni Ronéknak, mert az offense a lehetőségekhez képest kezd összeállni, Önerőből, short field nélkül feltettek 27 pontot, 400 yard felett termeltünk szóval velük nem volt gond. A ST ekkora hibát nem követhet el, egy fasza puntot baszunk el egy buta szabálytalansággal, amit meg is büntettek keményen.

Nem tudom még mi van a sérültekkel, Luke mikor térhet vissza, de valami kellene a védelembe, ami kis pluszt tesz hozzá a teljesítményhez. Mert az jó, hogy túl nagy játékokat nem engedünk, de a sima rövid passzok ellen nem igazán volt ellenszer, az meg már-már szánalmas, hogy egyértelmű passz szituációknál 3 DT-vel kell felállni, annyira nincs DE depth CJ mögött. Lehet fel kéne hozni Coxot a PS-ből, annyit biztosan hozzá tudna tenni a csapat játékához, mint Horton, akiben én semmiféle upsideot nem látok. Azt sem tudom, a végén Davisnek miért kellett lejönnie, de az ő kiesése is igen szarul jönne. Szóval van gond dögivel, de legalább 3 W a zsákban, még a Tampát valahogy le kéne nyomni, aztán lehetne egyet szusszanni a rázósabb meccsek előtt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Ilyet se hallottam még...

Amúgy Cam nagy vezér volt ma, nagyon tetszett a játéka, Olsen kihasználta Vaccaroék gyenge játékát, jó volt nézni. Funchessnek is volt szép elkapása, bár azért többet várnék egy majdnem első köröstől meccsenként egy elkapásnál. TD jó volt, de ja a pass rush eléggé elmaradt, sztárt csináltak kb a kisebbik McCownból. Aztán jött Norman, felugrottam örömömben. 😛 Hatalmas mozdulat, pacsi érte!
Ja és persze az Oline nagyon ott volt. Végre Ginnek volt ideje lefutni az embereit, mert Newtonnak annyi ideje volt. Jó volt nézni na. Bár a futások annyira nem tetszettek.

Szerkesztette: hrubi
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vnnfrvhrrc4ismbr0trw
Cam: Hochuli said 'you're not old enough' to get call
Cam Newton doesn't understand why the Saints weren't called for a personal foul on a potential late hit during the Panthers' 27-22 win, and he really doesn't understand Ed Hochuli's explanation.


Nevetséges

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A passrush hiánya igen aggasztó, pláne ha CJ hosszabb időre kiesik. Arról ne is beszéljünk, ha az egész szezonra elveszítjük. Davis is ki kellett szálljon, az már a non plusz ultra volna ha neki is komolyabb baja lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jól játszani még nem tudunk, de nyerni igen. Az O-ra mondjuk nem lehetett panasz, nulla turnover, sok yard, megfelelő mennyiségű pont, a D-nek ehhez képest volt egy jó negyede.

Perception is reality.