Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Egyetértek, uraljuk szépen a labdabirtoklást, kis first downokat csinálgasson a csapat(néha azért pirítsunk oda Ginnek, Brownak a hosszúkat persze, ahogy említetted), Winston had legyen türelmetlen, aztán mikor a pályára kerül, próbálja csak a nagy játékokat megcsinálni, amelyeket a védőknek fogni kell. 4-0 elég durva kezdés lenne. 😊

Norman probable, úgyhogy szinte biztos, hogy játszani fog.

Szerkesztette: hrubi
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akkor Norman játszik ma? Ez 100?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
GAMEDAY 😊
Jó kis floridai kirándulás, sosem könnyű, csoportmeccs, ráadásul kezdik összeszedni magukat a nyitóforduló bénázása óta, nekik is vannak sérültjeik, többek közt Martin és McCoy sem egészséges, de ettől még játszani fognak.
Az Evans Norman párharc gyönyörű lesz, de Jackson megfogása sem lesz egyszerű, Tillmant sebességből verné, Bewikerénél fizikálisabb, így lesz vele gond bőven. Seferian -Jenkins nem lesz sérülés miatt, ettől nem vagyok összezuhanva, az a csávó brutál TE lesz előbb utóbb, most még csak kezdi bontogatni a szárnyait, de már így is vannak felvillanásai. Winstonnak nyilván lesznek újonc hibái, amiket kegyetlenül ki kéne használni, mert nagy játékai is lesznek, ebben biztos vagyok, Egyébként bármilyen furcsa, hiszen rivális irányítójáról van szó, én nagyon bírom a játékát és szurkolok neki, hogy fasza kis karriert fusson be, csak mindig kicsit legyenek rosszabbak nálunk 😊
Camnek hoznia kell azt a játékot, amit a múlt héten produkált, hétről hétre jobb az O, ezt a fejlődési szintet kell fenntartani. Olsen bevonni a játéka, de nem túlerőltetni, mehetnek a mély passzok Ginn és Philly felé, viszont ha ott a checkdown üresen, igenis dobjuk meg és ha lassan is, de biztosan haladjunk előre. Stewnak kéne már egy jobb meccs, villanthatna vmi extrát, remélem ezúttal átlépi a 100 yardos határt és beindul, mert az nagy segítség lenne a passzjáték számára is.
A ST remélem múlthéten letudta az idei bénázását, és nem gyökérkedik, nem kéne kretén játékokkal felhozni az ellenfelet. Ginn pedig előránthatna valami szép visszahordást, kezdem hiányolni ezeket.
Jó volna továbbá, hogyha az utolsó negyed közepén sikerül két labdabirtoklással vezetni, akkor már ne kelljen az utolsó pillanatig izgulni, mert ebben nagymesterek voltunk az elmúlt két héten.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen, az első benyomások szerint Allen nagyon örül a váltásnak, a többi DE folyamatosan leste minden mozdulatát, ő pedig szívesen foglalkozott velük. Állítólag 5-6 csapat került szóba és toronymagasan mi voltunk a kívánságlistája élén, ez is valami, hogy ide jutott már ez a csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Horton Foucault csere a rosteren, valószínű a Silatolu sérülés miatt.
gabokocka
Isten az égben, csak ő pályára ne kerüljön 😀

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Allent èn megvàltòkènt vàrom 😀 Nemcsak sőt nem elsősorban a jàtèka miatt, hanem a mentor+leader szerepet is be tudja tölteni (a DL-ben ilyen nem nagyon volt eddig)
Jakehomer
Allen egy magányos harcos, aki minden edzésre és meccsre úgy megy ki hogy ő a legjobb (ezzel a mentalitással, halálosan komolyan), nehéz elképzelnem, hogy ő egy mentor lenne, vagy lett volna bárhol
sapka
Lehet, mindenesetre:
 www.carolinahuddle.com/index.html/articles/panthers-jared-allen-first-impressions-r644/

Itt se úgy nézett ki, mint aki leszarja a csapattársait, folyamatosan kommunikált velük
 youtu.be/m3UtuYvHPs0

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Horton Foucault csere a rosteren, valószínű a Silatolu sérülés miatt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Allent èn megvàltòkènt vàrom 😀 Nemcsak sőt nem elsősorban a jàtèka miatt, hanem a mentor+leader szerepet is be tudja tölteni (a DL-ben ilyen nem nagyon volt eddig)
Jakehomer
Allen egy magányos harcos, aki minden edzésre és meccsre úgy megy ki hogy ő a legjobb (ezzel a mentalitással, halálosan komolyan), nehéz elképzelnem, hogy ő egy mentor lenne, vagy lett volna bárhol

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Allent èn megvàltòkènt vàrom 😀 Nemcsak sőt nem elsősorban a jàtèka miatt, hanem a mentor+leader szerepet is be tudja tölteni (a DL-ben ilyen nem nagyon volt eddig)

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az agyràzkòdàssal az a legnagyobb baj, hogy ha nem pihenik ki teljesen, akkor a következő(k) tönkreteheti(k) a delikvens èletèt. Annyit meg nem èr az egèsz. Szòval nem lehet ùgy pàlyàra küldeni valakit, mint màs sèrülèssel, hogy fàj, de begyògyszerezve jò lesz arra a 3 óràra

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Változó, tavaly a linebackerek átlagban 3 meccset hagytak ki. Normannek is 2-3 meccs esett ki asszem tavaly.
A bye után 99%-ra veszem, hogy lesz, az más kérdés milyen állapotban tér vissza. Azért most jól jött, hogy beruháztunk a drafton Shaqbe, Klein passzjátékkal sokkal sebezhetőbb, a Davis Thompson duó azért Luke nélkül is megállja a helyét.

Amúgy ahogy telnek a napok az Allen trade óta úgy vagyok egyre izgatottabb, kíváncsi vagyok mit tud hozzátenni a védelemhez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Egy agyrázkódás után mennyit szoktak kihagyni játékosok? Azt hittem max 1-2 hét aztán aktív lesz Luke, csak ezért kérdezem, nem vagyok tisztában a dologgal kapcsolatban.
hrubi
Csak hogy példaként említsem az nhl ben Sidney crosby 2012 ben 8hónapot hagyott ki agyrázkódás miatt.


több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Egy agyrázkódás után mennyit szoktak kihagyni játékosok? Azt hittem max 1-2 hét aztán aktív lesz Luke, csak ezért kérdezem, nem vagyok tisztában a dologgal kapcsolatban.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Luke, Williams, Cotch és Silatolu out. Hogy Silatolu úgyis meg tudott sérülni, hogy pályára se lép, az kemény. Stew Tolbert és Davis edzettek, mindannyian probable besorolást kaptak, tehát játszani fognak. Még kell egy csúnya W, hogy nyugodtan mehessünk byeweekre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Norman lett a hónap védője az NFC-ben, grat neki, de qrva drága lesz megtartani.
gabokocka
Julio meg a támadója, hasít az nfc s 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bye week előtti meccsen a futók biztosan játszanak, Luke gondoltam, hogy nem lesz. TD tényleg rohadtul kell (másrészt Shaq így rögtön komolyabb feladatokat kap, és nem is vall szégyent)

Ezt meg most találtam a huddle fórumán, nagyon érdekes kis OL elemzés

 www.battleredblog.com/2015/9/30/9399671/carolina-panthers

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sérültekről pár szó, Luke továbbra sincs, úgy néz ki nélküle kell megvívni ezt a meccset is. Ennek fényében jó hír, hogy Davis ma már teljes értékű munkát végzett, csúnya lenne a Klein, Mayo, Thompson hármassal pályára lépni. A futóknál sincs minden rendben, Stew és Tolbert még nem tudott edzeni, az sem volna vidám dolog, ha őket nélkülözni kellene.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Norman lett a hónap védője az NFC-ben, grat neki, de qrva drága lesz megtartani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem biztos, hogy többre tartjuk Coxnál, csupán a Skins PS-ből őt csak az 53-as rosterre tudtuk elhozni, míg cox már most nálunk van a PS-ben. Így megnézhetjük közelről melyikben van nagyobb fantázia. Lehet, hogy jövő héten repül és jön a helyére más, míg Cox még mindig itt lesz.

Amúgy Ginn szerintem szezon végére 1000 yard közelében lesz, scrimmage yardban pedig a liga élmezőnyébe fog tartozni a returnök miatt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
5 DT nem indokolt a mai fociban, pláne hogy Ealy be tud mozogni a fal belsejéve passz szituációknál.
gabokocka
A Ginn-Philly kezdő WR kettős se indokolt a mai fociban,de itt vagyunk 😀
Értem én, hogy Star visszatérésével lényegében felszabadult egy roster hely, csak arra csodálkoztam rá, hogy egy külsős UDFA jött az aktív rosterbe. Mondjuk Gettleman képes ilyenekben gyémántot találni, vagy nemsoká majd ő is repül...

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
5 DT nem indokolt a mai fociban, pláne hogy Ealy be tud mozogni a fal belsejéve passz szituációknál.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Azért ez a Cole cut nekem volt olyan egyértelmű (persze Love jó játékával létszámon felülivé vált), főleg úgy, hogy egy ekkora project játékost hoztunk az 53-ba - akit ezek szerint többre tartunk Coxnál, hát érdekes.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mcs2wfpw9xjcsvpw5yk8
Is Josh Norman the next Richard Sherman?
The Carolina Panthers' up-and-coming cornerback is shutting down wide receivers across the league. But does he stack up next to some of the best in the NFL? James Koh finds out.


The Josh Norman story 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem, az téves info volt, Miley sima injured/waived volt, nem claimelték, most rendes IR-en van.

Allen a megszokott helyén játszik majd a fal jobb oldalán és Ealy veszi át CJ helyét a balon, talán segít neki, hogy nem az LT-ket kell megvernie.

Én nem wild cardban gondolkodom, meg kell nyerni a csoportot. Szoktam nézni a Falcons meccseit, volt némi szerencséjük, hogy a Phillyvel és a Dallasszal a legkedvezőbb pillanatban játszottak, és bár a schedule könnyű, szerintem fognak ők majd még szenvedni, vannak ott is gyenge pontok
Jakehomer
Én sem feltétlen wildcardban gondolkodom, csupán idén szerintem két csapat mehet a csoportból a playoffba, ha nem basszuk el nagyon a szezont.

Cole ahogy várható volt lapátra került, Star felépülésével nincs szükség 5 DT-re, jött Ryan Delaire a Redskins PS-ből, UDFA DE.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem, az téves info volt, Miley sima injured/waived volt, nem claimelték, most rendes IR-en van.

Allen a megszokott helyén játszik majd a fal jobb oldalán és Ealy veszi át CJ helyét a balon, talán segít neki, hogy nem az LT-ket kell megvernie.

Én nem wild cardban gondolkodom, meg kell nyerni a csoportot. Szoktam nézni a Falcons meccseit, volt némi szerencséjük, hogy a Phillyvel és a Dallasszal a legkedvezőbb pillanatban játszottak, és bár a schedule könnyű, szerintem fognak ők majd még szenvedni, vannak ott is gyenge pontok

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.