NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
UDFA-k

Craig Roh, DE Michigan
Robert Lester, SS Alabama
Taylor Cook, TE Rice
Tori Mobley, OG Jacksonville State
Demario Jeffery, LB S. Carolina
Melvin White, DB Louisiana Lafayette
Bryan Jean-Pierre, DL William & Mary
Colby Cameron, QB Louisiana Tech
Trey Diller, WR Sam Houston State
Michael Zordich, FB Penn State.
Jesse Peterson, OT Wheaton
Wes Horton, DE USC
Tyler Morgan LS Georgia Tech

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Ezt a draftot szerintem úgy kell értékelni, mint Gettleman első lépését, hogy a saját rosterét kialakítsa hosszú távra - a FA alatt eddig cap menedzselés és needekre való igazolások történtek stopgap játékosokkal, akik közül jó eséllyel két év múlva már senki nem lesz rosteren.

Szóval most kezdte csak a saját elképzelései szerint formálni a csapatot, és ez még el fog tartani egy ideig, míg kialakul, több okból is, egyrészt ugye a cap szitu még kötni fogja a kezét egy ideig, másrészt egyetlen drafton, főleg kevesebb pickkel nem lehet mindent megoldani.

A kezdés szerintem azért jó, mert tartotta magát az alapelvhez, amiről a szerződtetésekor beszélt: a két fal legyen a csapat erőssége, a DL-t nem kell részletezni, nehéz lett volna ennél jobban kijönni az első két körből e tekintetben (persze aztán ad absurdum lehet Star és Short is bust, garancia semmire nincs, de nagyon kicsi rá az esély).

Az OL-ba high risk high reward játékos jött, nyilván Silatolu után kicsit vicces vagy nem is tudom, mi a helyes jelző 😊 hogy megint egy kis suliból húzunk guardot, de ők ketten plusz Kalil baromi sokáig megadhatják a fal magját, ilyen szempontból ez megint egy lépés a jó irányba. Még akkor is, ha biztos lesznek idén komoly hibái a srácnak, Amininek is voltak és persze ő se tanult meg még mindent. Ami a két OT posztot illeti, az egyértelmű, hogy a jövő LT-je nincs még rosteren, Bellről meg valszeg idén kiderül, hogy hol van a plafonja, nem kizárt, hogy őt is upgrade-elni kell majd.

Klein kakukktojásnak tűnik, bár nyilván azért lett draftolva, hogy amolyan Giantsesen a brutál DL mögött és Luke mellett egy olcsó, de megbízható LB-vel erősítsük a front sevent, Luke egyedül bejátssza a pályát, úgyhogy nem kell túl gyorsnak lennie 😊 Beason és Davis nyilvánvalóan nem részei a hosszú távú tervnek.

Barner a 6. körben igencsak BPA volt, még ha az ő szerepe soha nem is lesz nagy az O-ban, de playmaker, Sproles light, ha a return game-ben is hasznosnak bizonyul, akkor kimondottan erős pick. Itt azért már nem lehet csodát várni.

Persze, hogy én is szerettem volna egy jó safetyt, sőt, egy WR-nek is baromira tudtam volna örülni, de igazából tele vagyunk fiatal játékosokkal az elkapóknál és a secondaryben is, szóval joggal bízhatunk benne, hogy fejlődni fognak, nem annyira reménytelen a helyzet. Nyilván hosszú távon orvosolni kell majd itt elég sok posztot még (ezek közül messze a nr 1 WR a legfontosabb), de szerintem egyértelműen javultak a csapat hosszú távú kilátásai ez után a draft után, és ez a lényege egy draftnak. Aztán végső soron úgyis csak pár év múlva lehet eldönteni, mennyire voltak sikeresek a pickek.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Rivera két éve sír egy scat backért, ez Kenjon, aki read optionben is otthonosan mozog (ha kevesebbet is játsszuk majd, nem fog kikerülni a playbookból, az biztos). Plusz ott a return ability, szóval szerintem ez egy kimondottan jó value pick.

ILB depth egyébként need volt, de emiatt fölösleges lett volna 5. körben húzni szerintem. Remélem, tévedek, de nem látom a kezdő sam potenciált Kleinben, nagyon Dan Connoros a srác.Jakehomer
Collegeban elvileg játszott mindenhol a LB sorban, szerintem azért jött hogy hosszú távon is legyen opciónk Beason/Davis sérülésére, ne csak a most összekukázott Blackburn.
Akárhogy csűrjük, csavarjuk, ez a harmadik nap elég nagy csalódás nekem. Volt egy elég jó safety class, ráadásul eléggé kutyusok is vagyunk ezen a poszton, mégse kellett senki. A Redskins pl asszem 4-6. körös kombóval vitte Phillip Thomast és Bacarri Rambót. Mindkettő igazi playmaker, ami eléggé hiányzik a mi secondarynkből. Godfrey így jövőre se nagyon lesz kivágva, akármennyi is a fizetése, nincs a helyére normális alternatíva (talán még mellé sem).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Rivera két éve sír egy scat backért, ez Kenjon, aki read optionben is otthonosan mozog (ha kevesebbet is játsszuk majd, nem fog kikerülni a playbookból, az biztos). Plusz ott a return ability, szóval szerintem ez egy kimondottan jó value pick.

ILB depth egyébként need volt, de emiatt fölösleges lett volna 5. körben húzni szerintem. Remélem, tévedek, de nem látom a kezdő sam potenciált Kleinben, nagyon Dan Connoros a srác.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kugbila a draft előtt járt nálunk, emlékszem rá a hülye neve miatt.

Most meg Barner. Ez a kedvenc mondatom vele kapcsolatban: "Has struggled with fumbles over his career, especially when fielding punts and kickoffs."

Asszem Adams lapát. Újabb próbálkozó a ST-be.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
meg RB...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Minek nekünk ILB...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Nekem Kugbila egyre jobban tetszik, minél többet olvasok róla, az ő upside-ja nagyon komoly, ha beválik, leszarom, hogy reacheltünk érte.

Kleint továbbra se tudom, hova tenni.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Mindjárt jövünk, kíváncsi vagyok sikerül-e legalább egy értelmes picket felvonultatni a mai nap folyamán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Az utolsó napra elfogyott a tudomány ez a két pick überszar...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Ez a Klein pick katasztrófa, lehet, hogy elfocizgat majd pár évig backupként, de hát itt rá kellett volna menni valami nagyobb potenciálú játékosra.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Én alapvetően nem bánnám ezt a Kugbila picket, egy nagy darab állat OG, akinek még a technikája se csapnivaló, sose jön rosszul, de hát ez nagy reach, akárhogy szépítjük.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A bentmaradók közül én nem látok esélyt olyanra, akinek reális esélye lenne az első naptól érdemben hozzátenni a csapat játékához. Ettől függetlenül a negyedik körben sok minden beleférhet.
Akikben lenne fantázia szerintem:
WR: Patton, Swope, Rogers
OL: Quessenberry, Bakhtiari, Schwenke, Barrett Jones
S: Rambo és a két Thomas.
Ha közülük kerülne ki a 4. körös emberünk boldog lennék. Több DT nem kell 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Én beszarok az idei drafton komolyan mondom 😀 Vannak meglepetések rendesen 😀 Na persze még vége sincs!!! Örülök az eddigi két húzásnak! WR szerintetek lesz húzva?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Eredetileg számítottam Shortra a második körben, így Star után már azért nem volt olyan egyértelmű 😊 De jó pick, tetszik, fasza lesz a D.
Azért ez a páros kicsit izmosabb, mint a Fua-McClain kettős volt 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Short is jó pick, eddig jók vagyunk 😀 Eszembe sem volt, hogy még benn van, annyira a többi poszton kimenő játékosokkal foglalkoztam.
Negyedik körben az egyik safety vagy esetleg Brennan Williams, Dallas Thomas párosból vki jó volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Az egyik szerintem támadó volt, legalábbis Gettleman azt mondta, hogy az O-ba is húzott volna a 14. helyen, ha úgy alakul a draft. Talán Eifert? Annak azért nem örültem volna.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Gettleman és Rivera is végig vigyorogta a tegnap esti sajttájt, mint két jóllakott óvodás 😊

Érdekesség talán csak annyi volt, hogy Gman elmondása szerint három játékost tartottak közel egyforma értékűnek, ahol mi húztunk, sajnos nem árulta el, ki volt a másik kettő. De sokat nem hezitáltak, egyértelmű, hogy Star no brainer volt. Illetve elmondta még, hogy eszükbe sem jutott lejjebb menni.

Megerősítette, hogy ma is BPA alapon fog húzni. Like 😊Jakehomer
Sztem Vaccaro és Floyd, de ez csak tipp.
Igen tényleg nagyon jó hangulatban telt a sajtótájékoztató, ennyire még nem örültem első körös picknek, mióta követem a csapat sorsát, talán DeAngelónál volt hasonló sikerélmény. Remélem ezek után nem jön a második körös balfaszkodásunk (csak Woodsot ne húzzuk könyörgöm, még egy USC bust WR nem köll). Illetve bízom benne, hogy Lotulelei annyira beválik, mint gondoljuk. Ha mindenki egészséges és a képességeihez mérten teljesít, nagyon beteg frontsevenünk lesz, gyakorlatilag én is lehetnék CB.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Gettleman és Rivera is végig vigyorogta a tegnap esti sajttájt, mint két jóllakott óvodás 😊

Érdekesség talán csak annyi volt, hogy Gman elmondása szerint három játékost tartottak közel egyforma értékűnek, ahol mi húztunk, sajnos nem árulta el, ki volt a másik kettő. De sokat nem hezitáltak, egyértelmű, hogy Star no brainer volt. Illetve elmondta még, hogy eszükbe sem jutott lejjebb menni.

Megerősítette, hogy ma is BPA alapon fog húzni. Like 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Cyprienért a jelek szerint fel kéne jönni, annyit nem ér, eleve nincs sok pickünk, és talán még a negyedik körben is lesz fasza playmaker safety, Rambo, Swearinger, Phillip Thomas, Shamarko Thomas, vagy akár Shawn Williams is jó lehet később.
Én adott esetben Ertz elvitelét sem tartom elképzelhetetlennek, de a támadófalba is jöhet ember (Armstead, Warford). Mondjuk Silatolu után még egy guard priceless lenne, pláne ha bereachelünk valakit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Remek húzás idén is.
Tavaly (Kuechly) és idén (Lotulelei) is kihúztátok a kedvenc célpontomat.
Remélem Lotulelei betegsége nem fog kijönni, mert meghatározó ember lesz nálatok, vagy a ligában.
Építik szépen D. Gratula hozzá!

Ha így folytatjátok jövőre megmondom előre, hogy kit húztok 😊 😊

Ha Cyprien-t is kikapjátok akkor A+ draftotok van első két kör alapján.
Bár a hiányposztjaitokkal nem vagyok tisztában, de játékos érték alapján tuti legjobb választások.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nem vagyok nagy híve az első körös DT pickeknek, de ez olyan lehetőség volt, amit nem lehetett kihagyni. Hát ha még Cyprien is leesne hozzánk holnap...Jakehomer
Vagy Hunter, ha a kettőből egy ott lesz és behúzzuk dreamscenario az első két kör.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
dream scenario... ha mar kellett huzni, akkor ez volt a legjobb megoldas...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Nem vagyok nagy híve az első körös DT pickeknek, de ez olyan lehetőség volt, amit nem lehetett kihagyni. Hát ha még Cyprien is leesne hozzánk holnap...

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Lotulelei lett, rajzolni sem lehetett volna jobban az első kör eddigi részét 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.