Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jacksonnak utánajárva viszont tetszik amit csinált Oaklandben, egy jóval kevesebb tehetséggel rendelkező támadóegység lett mindkét évében top10 offense a keze alatt. Ráadásul a futójáték működött nála rendesen, elég összevetni DMC idei statjait az akkoriakkal, ég és föld a kettő. Szóval neki ezek alapján kifejezetten örülnék.

Shurmur remélem tényleg csak kacsa, ő nagyon nem kéne ide.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Shurmur teljesen más jellegű O-ban gondolkodik, mint amit Rivera alatt mi játszottunk, nem tudom elképzelni, hogy igaz a hír. Ha meg mégis, akkor no comment.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
szerk.: Na Shurmur is képben van, neki annyira már nem örülnék...gabokocka
Shurmur Cam mellé ? Az kicsit erős lenne. Mindig meglep mennyire belterjes az NFL/mennyit számítanak a kapcsolatok (ügynökök?). Miközben mondjuk pont Hue Jackson lehoz egy 8-8-as szezont, kirúgják és secondary/assistant spec. team coach-ként talál állást.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
The Panthers have requested permission to interview Bengals assistant Hue Jackson for their offensive coordinator vacancy.
Jackson is also on the Jets' radar. The Panthers' job, of course, will be far more attractive because they have so much more talent in place. It could also be a steppingstone toward another head-coaching opportunity. Jackson's offense is fairly similar to outgoing Carolina OC Rob Chudzinski's with a power run game and vertical pass attack. We'd like that hire for the Panthers.

Azért szétnézünk a piacon, eddig tetszik ami történik (mármint azon kívül, hogy én kivágtam volna RR-t, de az a döntés is védhető 😀 ) a csapat környékén.

szerk.: Na Shurmur is képben van, neki annyira már nem örülnék...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Akár sikerül elhozni, akár nem, az már pozitív, hogy legalább keresünk vkit a csapatrész megerősítésére. Mondjuk nagy boldogság volna, ha aláírna hozzánk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem biztos hogy formális interjú volt, lehet csak ebédelt egyet Riverával. A Charlotte Observer is lehozta, az pedig nem nagyon szokott olyan dolgokról írni ami nem történt meg, sőt inkább olyanról is csak késve szokott, ami már megtörtént. Meglátjuk.gabokocka
Neki megengedte MRI...most olvastam...nagyon nem szeretném, ha elvinnétek...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem biztos hogy formális interjú volt, lehet csak ebédelt egyet Riverával. A Charlotte Observer is lehozta, az pedig nem nagyon szokott olyan dolgokról írni ami nem történt meg, sőt inkább olyanról is csak késve szokott, ami már megtörtént. Meglátjuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Comprehensive special teams rankings at end of the season. Here is how all 32 teams fared:
1. MIN, 2. BAL, 3. CIN, 4. SEA, 5. MIA, 6. SD, 7. NYG, 8. CHI, 9. BUF, 10. ARI, 11. DEN, 12. CLE, 13. SF, 14. NE, 15. GB, 16. TEN, 17. DAL, 18. ATL, 19. NYJ, 20. NO, 21. PIT, 22. TB, 23. HOU, 24. KC, 25. JAC, 26. IND, 27. STL, 28. PHI, 29. OAK, 30. DET, 31. WAS, 32. CAR

Bears topikból nyúltam, azt hiszem drámai meglepetés nincs benne. Egyszer élném meg, hogy a ST a középmezőnyben van. Nem kell nekem elit returner, 60 yardos Fg-t rúgó kicker, 50 yardot átlagoló punter, csak normális ST, ami nem csinál semmi extrát, de ne balfaszkodjon el szezononként két meccset. Köszönöm.
gabokocka
Látjátok, csak reklamálni kell 😀

Joe Person @josephperson
#Panthers coach Ron Rivera interviewed #Bears special teams coach Dave Toub on Wed., per league source. The 2 were together in Chicago.gabokocka
Az meglepne, mivel nem engedtük meg egyik coachnak sem, hogy más csapattal interjúzzon...MRI kijelentette, hogy egyben marad a társaság az új HC-ig, aki majd eldönti, h ki megy, ki marad....ez a hír vszínű kacsa lesz...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Norv lehet Chud után megy Clevelandbe, így Shula tűnik a legkézenfekvőbb választásnak. Mondjuk érdekes, hogy amikor nagy szezont futott három interjún is volt és nem kellett senkinek, most amikor balfaszkodott, egyből elvitték. Amúgy nem lepne meg, ha jó HC lenne belőle.gabokocka
a helyi lapok is Shula-t irjak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Norv lehet Chud után megy Clevelandbe, így Shula tűnik a legkézenfekvőbb választásnak. Mondjuk érdekes, hogy amikor nagy szezont futott három interjún is volt és nem kellett senkinek, most amikor balfaszkodott, egyből elvitték. Amúgy nem lepne meg, ha jó HC lenne belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Chud out, nem szomorkodom, de azért tudom, hogy vannak nála sokkal rosszabbak is. Én egy kicsit konzervatívabb új OC-nak örülnék.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Comprehensive special teams rankings at end of the season. Here is how all 32 teams fared:
1. MIN, 2. BAL, 3. CIN, 4. SEA, 5. MIA, 6. SD, 7. NYG, 8. CHI, 9. BUF, 10. ARI, 11. DEN, 12. CLE, 13. SF, 14. NE, 15. GB, 16. TEN, 17. DAL, 18. ATL, 19. NYJ, 20. NO, 21. PIT, 22. TB, 23. HOU, 24. KC, 25. JAC, 26. IND, 27. STL, 28. PHI, 29. OAK, 30. DET, 31. WAS, 32. CAR

Bears topikból nyúltam, azt hiszem drámai meglepetés nincs benne. Egyszer élném meg, hogy a ST a középmezőnyben van. Nem kell nekem elit returner, 60 yardos Fg-t rúgó kicker, 50 yardot átlagoló punter, csak normális ST, ami nem csinál semmi extrát, de ne balfaszkodjon el szezononként két meccset. Köszönöm.
gabokocka
Látjátok, csak reklamálni kell 😀

Joe Person @josephperson
#Panthers coach Ron Rivera interviewed #Bears special teams coach Dave Toub on Wed., per league source. The 2 were together in Chicago.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 www.rantsports.com/nfl/2013/01/09/nfl-rumors-jon-gruden-would-have-considered-carolina-panthers/

Jövőre mekkora harc lesz a HC posztért ha Riverával besülnénk 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Comprehensive special teams rankings at end of the season. Here is how all 32 teams fared:
1. MIN, 2. BAL, 3. CIN, 4. SEA, 5. MIA, 6. SD, 7. NYG, 8. CHI, 9. BUF, 10. ARI, 11. DEN, 12. CLE, 13. SF, 14. NE, 15. GB, 16. TEN, 17. DAL, 18. ATL, 19. NYJ, 20. NO, 21. PIT, 22. TB, 23. HOU, 24. KC, 25. JAC, 26. IND, 27. STL, 28. PHI, 29. OAK, 30. DET, 31. WAS, 32. CAR

Bears topikból nyúltam, azt hiszem drámai meglepetés nincs benne. Egyszer élném meg, hogy a ST a középmezőnyben van. Nem kell nekem elit returner, 60 yardos Fg-t rúgó kicker, 50 yardot átlagoló punter, csak normális ST, ami nem csinál semmi extrát, de ne balfaszkodjon el szezononként két meccset. Köszönöm.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Fura hogy ilyen hamar meglett a döntés, mert azt olvastam, hogy még ma is lesznek interjúk. Ezek szerint nem. Hát sok sikert neki, remélem sikerül jó döntéseket hoznia és kirángatni minket a középszerűségből.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Dave Gettleman lett a befutó.shawnka
A rezüméjével nem lehet vitatkozni, a feladat nem egyszerű, néhány nehéz ügyben jó döntést kell hoznia, de csodát nem kell tennie.

Hát érdekes lesz Hurney magic nélkül a draft 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Norv tényleg nagyon jó offense guru, csak nem tudom h Camnek mennyire ízlene a Coryell ill. Norv imádja a magas WR-eket az itt nagyon nincs.empty taxi
Alapvetően Coryellt játszunk most is - pontosabban azt mondanám, ez volt a terv...

Norv nem tudom, hogy szívesen jönne-e ide, van ennek egy olyan vonatkozása, hogy korábban ő volt Rivera főnöke, nem biztos, hogy szívesen vállalná a fordított szereposztást. Ha annyira jóban vannak, akkor persze könnyen lehet.

Perception is reality.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Dave Gettleman lett a befutó.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sőt Ross ha minden igaz már másodszor volt, ha lehetne fogadni az új GM-re sztem neki lenne a legkisebb oddsa.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
An Associated Press source is saying the Panthers have interviewed 2 people so far for the GM spot
 www.foxcharlotte.com/news/local/186189861.html

#KeepPounding
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Norv tényleg nagyon jó offense guru, csak nem tudom h Camnek mennyire ízlene a Coryell ill. Norv imádja a magas WR-eket az itt nagyon nincs.empty taxi
Majd Smittyt vki a nyakába veszi 😀
Ez még messze van, előbb Chudot vigye el vki...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Norv tényleg nagyon jó offense guru, csak nem tudom h Camnek mennyire ízlene a Coryell ill. Norv imádja a magas WR-eket az itt nagyon nincs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Chud Clevelandbe megy HC interjúra 😀
Ha távozna akk vagy Shulát léptetnétek elő v Norv Turner érkezne OC-nek.empty taxi
ááá gecc bárcsak ilyen szerencsénk lenne 😊
Norvnak örülnék, HC-nek fasz volt, de sztem az egyik legjobb offense guru. Rá is céloztam korábban, amikor arról értekeztem, hogy fasza szakemberek kerültek lapátra, akik ráadásul jóban is vannak RR-val. Még Toub leléphetne a Bearstől, ráférne a ST-re 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Chud Clevelandbe megy HC interjúra 😀
Ha távozna akk vagy Shulát léptetnétek elő v Norv Turner érkezne OC-nek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Beason és DeAngelo részéről azt tudnám elképzelni, hogy egy rakat lóvéról lemondjanak mint tette azt Davis, hogy gyakorlatilag minimumért maradt itt a harmadik műtét után X millió helyett. Illetve átstrukturálás (de szeretem ezt a szót) simán szóba jöhet CJ-nél, Kalilnál, Godfreynál, Smittynél, de akár Grossnál is ha nem cutoljuk. Az első körben én inkább a secondarybe húznék, CB és FS is kéne, valamelyik needet ott betömném. DT mondjuk második kör és utána a negyedik körtől (harmadik kör ugye megint nincs) ahova jó érték van oda húzni.

A RB coachnak azért kellett mennie, mert Chud nem hívott futóplayt? 😀 A LB coachot végképp nem értem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.