Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
T.Davissel mi bajod volt ma?

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
nem is értem, hogy 1.9-es oddsal, miért raktalak bele titeket a kötésembe. nyilván nem vagyok fan, de elsírom magam...Zsoca
Hát baszki, ránk fogadsz, meg is érdemled 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem is értem, hogy 1.9-es oddsal, miért raktalak bele titeket a kötésembe. nyilván nem vagyok fan, de elsírom magam...

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Illetve értem én, hogy elejtett egy passzt LaFell, de könyörgöm, a meccs további részében ne játszassuk helyette Armantit...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Á, a Pats nem tud így futni 😊

Kb 8 perccel a vége előtt -3-nál leálltunk a futással, na ott szálltak el az esélyeink.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Az oké, hogy LaFell droppol egyet, de könyörgöm a Chiefs offense nézett ki úgy ellenünk, mintha a Pats lenne az ellenfél. Kuechlyn és Hardyn kívül mindenki egy rakás szar volt. A vége felé amikor Cam belebambult egy sackbe, ott szálltak el az esélyeink végleg, 2&20 után futottunk egy nullásat incomplete és jött a punt. Mondjuk messze Cam volt még így is a csapat legjobbja, de egyedül nem megy.
Várom már qrvára az offseasont.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Fua visszahozta a tavalyi emlékeket 😊

LaFell dropja momentum killer volt, egyébként az O korrektül lehozta a meccset.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Egy kis lazaság ha lehet így a szörnyűség után:
The Carolina Panthers have lost all 12 opening tosses this season, so head coach Ron Rivera asked the fans to call today's toss against the host Chiefs by logging on to Facebook.Spigo
11-et vesztettünk el a kezdőrúgás előtt, egyet pedig a Bucs ellen a hosszabbítás előtt.
Stew el se utazott, DeWill fog kezdeni. Jó volna megpróbálni rendesen futni, nem pedig buzizni az optionnel.gabokocka
Majd Cam fut optionből 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Egy kis lazaság ha lehet így a szörnyűség után:
The Carolina Panthers have lost all 12 opening tosses this season, so head coach Ron Rivera asked the fans to call today's toss against the host Chiefs by logging on to Facebook.Spigo
11-et vesztettünk el a kezdőrúgás előtt, egyet pedig a Bucs ellen a hosszabbítás előtt.
Stew el se utazott, DeWill fog kezdeni. Jó volna megpróbálni rendesen futni, nem pedig buzizni az optionnel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Spigo New England Patriots 1 100 — Patriots GM
Egy kis lazaság ha lehet így a szörnyűség után:
The Carolina Panthers have lost all 12 opening tosses this season, so head coach Ron Rivera asked the fans to call today's toss against the host Chiefs by logging on to Facebook.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Szerintem túl nagy üzlet az nfl, hogy elmaradjon egy meccs... Máskor is történtek már tragédiák és a show ment tovább (nyilván a 9/11 az egy kivétel és ott is két napig vitatkoztak rajta, hogy mit csináljanak)Jakehomer
Chiefs announced Sunday's game will be played as scheduled.empty taxi
Várható volt. Nem lesz egy lélekemelő meccs....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Szerintem túl nagy üzlet az nfl, hogy elmaradjon egy meccs... Máskor is történtek már tragédiák és a show ment tovább (nyilván a 9/11 az egy kivétel és ott is két napig vitatkoztak rajta, hogy mit csináljanak)Jakehomer
Chiefs announced Sunday's game will be played as scheduled.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szerintem túl nagy üzlet az nfl, hogy elmaradjon egy meccs... Máskor is történtek már tragédiák és a show ment tovább (nyilván a 9/11 az egy kivétel és ott is két napig vitatkoztak rajta, hogy mit csináljanak)

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szerintem először egy jó GM kellene, aki rendet csinál a mostani offseasonben, ad lehetőséget arra a cap pucolással és a "kétes értékűek" elküldésével, hogy Cam-nek lehessenek jó játszópajtásai. Amíg nem sikerül egy jó GM-et találni, addig bárki lehet HC, ha hülye szerződéseket köt a játékosokkal, és ezzel gyakorlatilag megbénítja a HC-t.

Nem állítom, hogy Rivera azért rossz HC, mert szar volt a FO, ő szerintem enélkül is ugyanolyan reménytelenül nézett volna ki a fejéből, mint tette azt az elmúlt két évben. Gyurma Pappa
Először mindenképp új GM-ünk lesz, persze, és várható is, hogy át lesz szabva a roster. Aminek annyira azért nem örülök, mert nem nagy dolgok választják el ezt a csapatot attól, hogy tényező legyen - elég, ha arra gondolok, hogy (minimum) 7-4-gyel állnánk pár rossz edzői döntés nélkül. Szóval a meccsek bizonyítják, hogy lehet ezzel a kerettel nyerni.

Szerintem kétes érték nagyon kevés van a rosteren. Most attól, hogy DeAngelót és az ő erősségeit teljesen ignorálja az OC, ő még egy elit rb (aki nincs is leamortizálódva), és biztos vagyok benne, hogy ha elkerül tőlünk, akkor kezdő lesz és jó kezdő valahol.

Furcsa mód Beasonra illik ez a jelző leginkább, de rá is csak azért, mert két egymást követő évben kiszállt szezon elején. Amikor a szerződését kapta, senki nem vitatta, hogy az egyik legjobb 4-3-as MLB a ligában.

A leginkább túlfizetve a képességéhez képest szerintem egyértelműen Godfrey van. CJ-nek, Grossnak és Gamble-nek van még nagy szerződése, de ők meg is érik nagyjából a pénzüket.

Itt a gond alapvetően nem azzal volt, hogy Hurney túlköltekezett (persze voltak nagy hibái - Kasay-Mare csere, Armanti, Everett Brown - de ezekre azért nem mondanám, hogy meg volt kötve Rivera keze) hanem azzal, hogy mintha mást akart volna ő és mást az edzők - illetve hát konkrétan Chud, mert a D-ben nem voltak ilyen gondok. Ez az, amit nem tudok megérteni, hogyan történhetett meg.

A nagy átalakítással az a probléma, hogy rengeteg a dead money még a két éve kiadott szerződésekben, szóval nagy áldozatokkal járna egy vérfrissítés és rövid távon a csapat gyengüléséhez vezetne, miközben abszolút versenyképesek vagyunk.

Ezért gondolkodom én úgy, hogy a HC probléma megoldása a fontosabb rövid távon.

Perception is reality.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nem tudni, hogy a történtek után lesz-e meccs, bár mondjuk most ez a legkevesebb...
Mindenesetre a csapat elutazott.gabokocka
Taylor halála után volt 2 nappal rá

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Nem tudom ilyenkor mi a jó megoldás. Mondjuk általában meg szokták tartani/folytatni szokták a sporteseményeket a gyász ellenére is, lásd München, vagy Cosma esete.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Nem tudni, hogy a történtek után lesz-e meccs, bár mondjuk most ez a legkevesebb...
Mindenesetre a csapat elutazott.gabokocka
Egyáltalán nem ezen múlik, de lehet szavazni róla. Látható, hogy egyelőre megosztottak a (többnyire Chiefs) szurkolók (269 szavazat, 44% igen, 55% nem):
 www.arrowheadpride.com/2012/12/1/3715206/chiefs-panthers-game-on-sunday-postponed


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Nem tudni, hogy a történtek után lesz-e meccs, bár mondjuk most ez a legkevesebb...
Mindenesetre a csapat elutazott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Azért mondjuk csak összerakott egy igen erős csapatot, az már más kérdés, hogy akkor a PO-ban egy meccsen el is baszták az egészet. De nem állítom, hogy örülnék neki 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Bizonyított ő, csak épp azt h alkalmatlan. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Sztem Jerry azután, hogy így befürdött Riverával, nem fog olyan HC-t hozni aki még nem bizonyított főedzőként.gabokocka
Norv Turnert ide! 😀empty taxi

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Sztem Jerry azután, hogy így befürdött Riverával, nem fog olyan HC-t hozni aki még nem bizonyított főedzőként.gabokocka
Norv Turnert ide! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Igen, azt nehezen magyarázza be nekem bárki, hogy a két futónk idén elfelejtett normálisan futni. Eddig 5 yard/carry átlaggal futottak pályafutásuk során, idén ennél két yarddal szarabbak. Nem hiszem el, hogy ez a saját hibájuk lenne.

Sztem Jerry azután, hogy így befürdött Riverával, nem fog olyan HC-t hozni aki még nem bizonyított főedzőként.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ron Edwards könyöke megsérült -> IR
Kearse jött fel a PS-ből
Stewanak megint döglődik a bokája, mondjuk tökmndegy, nem nagyon tényező idén a futójátékunk.
gabokocka
Több Fua jaj 😊

A futójátékunk ilyen visszaesését is Chud nyakába varrom. Az OL nagyon sok kritikát kap, nem teljesen jogtalanul, de én úgy érzem, hogy a legtöbb esetben a play design hozza őket reménytelen helyzetbe. Jó futójátékot nem lehet úgy csinálni, hogy folyamatosan shotgunban áll fel a csapat és az rb szinte mindig álló helyzetben kapja a labdát. Ilyen a világon nincsen.

Ehhez jön hozzá a blokkoló TE és a FB hiánya, ami minden jó futó csapatnál alapvető. Ezek után könnyű megtalálni a falat, főleg, hogy tényleg adnak is rá okot (Silatolu minden meccsen elnéz egy blokkot, Hangman és az aktuálus RG backup szint, Gross meg szerintem élete leggyengébb szezonját futja), de Chud rendszere nemhogy segítene elfedni a problémákat, hanem még fel is nagyítja azokat.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 621 — Egyéb témák lakó
Szerintem először egy jó GM kellene, aki rendet csinál a mostani offseasonben, ad lehetőséget arra a cap pucolással és a "kétes értékűek" elküldésével, hogy Cam-nek lehessenek jó játszópajtásai. Amíg nem sikerül egy jó GM-et találni, addig bárki lehet HC, ha hülye szerződéseket köt a játékosokkal, és ezzel gyakorlatilag megbénítja a HC-t.

Nem állítom, hogy Rivera azért rossz HC, mert szar volt a FO, ő szerintem enélkül is ugyanolyan reménytelenül nézett volna ki a fejéből, mint tette azt az elmúlt két évben.