Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
RB, WR és LB edzők mind kirúgva (a rohadékok, miattuk nem jutottunk playoffba...). Chud és Ginger marad.

Perception is reality.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak annyit, a legújabb adatok szerint 11,6 millióval vagytok az idei cap fölött jelenleg.
 espn.go.com/nfl/playoffs/2012/story/_/id/8822266/nfl-mailbag-carryover-rules-impact-cap-strategy
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Gross cutolása esetén draft 1.kör (akár feltrade árán is) lenne a megoldás. Silatoluból sose lesz tackle szerintem.

Beason és DeAngelo június 1. utáni cutjával is lehet valamennyit spórolni, még ha sok is az ezzel járó dead money, de ha maradnak, akkor is rengeteget foglalnak a capből. Igazán jó megoldás velük kapcsolatban nincs (fura dolog, mert alapvetően szerintem mindkettő kb megérné azt a pénzt, amit kapott, csak nem azt a szerepet játsszák, amiben meg is tudnák szolgálni).

A secondary semmiképp se lesz kiemelkedő, de nem is kell annak lennie, idén Gamble nélkül, totál noname játékosokkal is összejött egy respektálható D, főleg miután Nakamura játékideje visszaesett 😊

Nem rossz ez a WR-sor, de én mégis ott látom az O egyik legnagyobb hiányosságát. Nagyon kéne egy igazi nr 1 elkapó, Smitty még úgy-ahogy betölti ezt a szerepet, de abszolút nem az a matchup nightmare már, aki volt. Van még benne több produktív szezon is, de neki is használna szerintem egy sztár WR társ, három elkapós felállásoknál Smitty indulhatna slotból, ahonnan életveszélyes.

Ez az egyik, a másik meg, hogy a mély passzaink valami ordenára szar hatékonyságúak voltak idén - érdekes módon szerintem a legtöbbször ezekkel nem is Smittyt céloztuk, hanem Murphyt, egészen minimális sikerrel. Egy vertikális O komoly deep threat nélkül nem lehet igazán hatékony, szerintem ez hozzájárult ahhoz, hogy Chud "meghülyült".

TE-t azért nem írtam, mert hiába nem tetszik nekünk, baromi kevés 2 TE-s felállást alkalmazunk. Gyakorlatilag Tolbert váltja ki a második TE szerepét, vagy inkább ez lehetett az elképzelés, mert rohadtul nem jött be, short yardage szitukon kívül más haszna nincs neki.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2013/01/07/3770897/a-closer-look-6-panthers-gm-candidates.html

Itt faszán össze vannak foglalva az eddigi GM jelöltek. Nem igazán tudom ki lenne az ideális, messze nem biztos, hogy csak azért, mert vki komoly franchise-nál volt alkalmasabb, mint aki Kanadából jön. Mondjuk Accorsi miatt sztem vmelyik Giantses figura lesz a befutó, de azon sem lepődnék meg, ha Beane-re esne a választás.

Gross cutolása esetén Silatolu menne ki LT-be? Az azért csücskös lenne egyelőre, sztem a LG is sok volt neki idén így első nekifutésra... Beasonnal és DeWillel meg nem feltétlen az a gáz, hogy jók és nem kéne őket kirakni, hanem hogy egyszerűen a cuttal is többet bukunk, mintha maradnának. Illetve Gamble cut, Munnerlyn FA, marad Norman, Thomas és Dockery, illetve a méltán híres Nate Ness, aki idén IR-en volt és RFA lesz. Ez így picit vékony is és szar is 😀 WR-t én idén még nem húznék, Smity bár már öregszik, azért egy-két szezon még van benne, LaFellnek utolsó éve rookie szerződéséből, annyira nem reménytelen, Murphy FA lesz, én egy évre őt is visszahoznám, a szezon második felében egész jó volt, van még Gettis, Pilares és Adams is (mondjuk utóbbinak nagyon villognia kell majd a campben, ha nem akarja az utcán találni magát, sztem pont egy fumblira van tőle). És akkor Armantiról nem is beszéltünk, sztem nem lesz kirakva, tuti tud vmi titkot Rivera családjáról. Sok a fiatal WR-ünk, most annak, hogy hozzunk még egy hasonlót, nem sok értelmét látom, mert hogy idén FA-t mi nem veszünk drágáért, az zicher. Inkább egy no2 TE kéne, mert sem Barnidge, sem Hartsock nem tudta átvenni Shockey szerepét, akit sztem hiba volt nem visszahozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43821/carolinas-nightmare-cap-situation

Bárki is legyen a kiválasztott, nem lesz egyszerű dolga. Sok múlik majd a játékosokon, hogy lemondjanak lóvéról (gondolok itt elsősorban Beasonra, DeWill), különben a büdös életben nem fogunk bekerülni a sapka alá.gabokocka
Ahogy Yas is írja Gamble és Ron Edwards szinte 100%, Nakamura is igen valószínű.

Gross cutolása cap szempontból no brainer, de szerintem kell ő még Silatolu mellé, még ha tényleg nem volt nagy szezonja idén.

Beason és DWill a nagy kérdés. Beason sérülései nagyon zavarnak, régóta semmi hasznára nincs a csapatnak, de ilyen játékost cutolni is kurva nehéz, az átstrukturálás az alap.

DWillben szerintem még bőven van kakaó, még ha a Saints ellen is, de 30-hoz közeledve csinált karriercsúcsot, amint ép ésszel kezdte Chud használni, megmutatta, hogy még mindig top kaliberű RB. Ennek ellenére nem lepne meg a cut sem.

Ami a jó hír, hogy olyan eszeveszett sok gond sincs szerintem a rosterrel. Egy-egy ember a két falba, egy jó wr meg egy megbízható corner - kb ennyit kéne találni az offseasonben.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Pletykák szerint Chip Kelly a Carolina hívására vár(t)...
Rivera megtartásához így csak duplán gratulálni tudok 😊jjncaa
Ugyanezt írták a Patsre is, szóval...
De kétségtelen, hogy akármilyen szkeptikus vagyok Kellyvel szemben (csak egy normális védelemmel rendelkező csapatot verjen már egyszer véletlenül 😛 ), azért engem is nagyon érdekelne, mit tud kezdeni az nfl-ben, konkrétan Cammel.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43821/carolinas-nightmare-cap-situation

Bárki is legyen a kiválasztott, nem lesz egyszerű dolga. Sok múlik majd a játékosokon, hogy lemondjanak lóvéról (gondolok itt elsősorban Beasonra, DeWill), különben a büdös életben nem fogunk bekerülni a sapka alá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Montreal Alouettes GM Jim Popp is expected to interview for the Panthers' general manager vacancy.
Owner Jerry Richardson has shown a tendency toward hiring people from the Carolinas, and Popp has local ties. The long-time CFL executive has an impressive track record, with four Grey Cup titles. Over 19 years, each of his teams has made the playoffs. Popp is one of five or six candidates for the position in Carolina.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Pletykák szerint Chip Kelly a Carolina hívására vár(t)...
Rivera megtartásához így csak duplán gratulálni tudok 😊jjncaa
Hát Newtonnal és ezzel RB állománnyal biztosan érdekes offenset rakott volna össze, sztem jövőre jönni fog, ha idén nem vállal NFL állást 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Pletykák szerint Chip Kelly a Carolina hívására vár(t)...
Rivera megtartásához így csak duplán gratulálni tudok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ezt így előre megjósolni nem lehet, én adnék neki egy esélyt késői körben. Most érdekesebb egyfelől, hogy ki lesz a GM, másfelől, hogy változatlan marad-e a stáb? Vannak most olyan nevek szabadon, akikkel korábban dolgozott Rivera és sztem komoly erősítést jelentenének nekünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
tudom hogy off meg korai de szerintetek a drafton behúzzuk a mézes csuprot? tyrann mathieuJUNIOR46
Talán behúzza valaki, hogy pont ti, azt nem lehet megmondani. Óriási kockázat a csávó, képzeld el, ha még rendesen pénzt is kap az életvitele fenntartásához...

több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
tudom hogy off meg korai de szerintetek a drafton behúzzuk a mézes csuprot? tyrann mathieu

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ami pozitív ebben a döntésben, hogy folytonosság van a stábban, fiatal a keret, nem kell új rendszert tanulni, a sok sérülés miatt rengeteg fiatal kapott szerepet, ergo abban hiszek, hogy a fejlődés konstansan megmarad, a kérdés csak az, hogy ez mire lesz elég? Képesek leszünk-e átlépni az árnyékunkat, vagy megmaradunk a jól játszó szimpatikus lúzer szerepkörében. Amíg nem látok a lentebb felsorolt kritériumnak megfelelő meccset, addig én szkeptikus maradok.

Nézve a Texans meccsét a playoffban, nekünk is valami hasonlót kéne megvalósítani. Sok futás sok playaction, kőkemény frontseven a védelemben. Nyilván Cam karjával bűn lenne ennyire kivenni a mély passzokat a játékból, de tetszik ahogy Kubiak nem szégyell rengeteg futójátékot hívni, használja a TE-et (apropó, Olsen franchise rekordot állított fel TE általi elkapott yardok tekintetében egy szezonban - úgy hogy messze nem használtuk annyit, mint lehetett volna). Mondjuk a támadófal ott egy hangyafasznyit jobb, de a mi falunkkal is bőven lehet jól futni, nem egy meccsen megmutattuk. Hiába na, én a Foxball híve maradok már mindörökre, akkor is ha a passzjáték irányába tolódik a liga igen intenzíven 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nekem is erős kétségeim vannak, de végül is az tény, hogy ha folyamatában nézem Rivera munkáját, akkor látszik a fejlődés. Persze nincs garancia arra, hogy ez folytatódik, meg hogy a chokerséget le tudjuk vetkőzni, de ha Jerry hisz benne, akkor én se tehetek mást.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sztem egy olyan meccsre vagyunk az áttöréstől, ahol az utolsó két percben x-re vagy zakóra álló szituból mi jövünk ki jól. Legyen az a támadók oldalán, vagy a védőkén, tökmindegy, csak nyerjünk meg egy meccset az utolsó drive-val. Ilyenre még nem volt példa a két év alatt ha jól emlékszem. Én ezt nem látom Rivera csapatában, és hiába vagyunk jók játékban, 15 ponttal nem tudsz mindenkit megverni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Az az érzésem, hogy még egy évet elfecsérlünk, remélem Rivera rámcáfol.gabokocka
Az a baj, hogy erre majd egy évet várni kell. Én annyira nem látom negatívan a jövőt,de majd meglátjuk.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az az érzésem, hogy még egy évet elfecsérlünk, remélem Rivera rámcáfol.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az elmúlt napok eseményei után ez várható volt.

Gyanítom, playoff vagy bust lesz a 2013-as idény.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rivera marad.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Panthers owner Jerry Richardson is "clearly agonizing" over the decision of whether to retain head coach Ron Rivera.
Richardson and Rivera are meeting on Saturday face-to-face, and Rivera's fate will be determined once Richardson hires a general manager. In 2012, Carolina won its final four games and finished 7-9. If Rivera were kept, he would also figure to retain offensive coordinator Rob Chudzinski, giving face-of-the-franchise Cam Newton continuity. It's going to be a very tough call for Richardson.

Hát ezt látjuk mi is

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Na Andy Reid elkelt, érte annyira nem fáj a szívem, viszont Pioli felszabadult, mint GM, ő egy próbát megérne nekem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Már nem emlékszem hol olvasatam, hogy azzal, hogy nem történik semmi, egyre nagyobb az esélye Rivera maradásának. Eddig amikor Jerry kibaszott valakit, mindig egyből megtette, nem várt vele napokat, heteket. Ezentúl senkinek sem jó ez az időhúzás, egyfelől mi is hátrányba kerülünk azokkal szemben, akik már interjúztatják az edzőket, másfelől Riverának is szívás, mert nem tudja mi lesz a sorsa, és adott esetben nehezebben talál magának új helyet. Jerry meg nem olyasféle ember, aki így kibaszna bárkivel.

Az a bajom így jobban végiggondolva a dolgokat, hogy hiába javultunk fel, ebben azért döntő szerepe volt annak is, hogy könnyebb ellenfelekkel játsztottunk, ha kiélezett szitu lett volna erős csapat ellen, ugyanúgy szívtunk volna mint év elején. Most hétvégén is a bírók mentették meg a seggünket, és adtak lendületet a csapatnak, a Falcons ellen is volt szerencsénk a bírókkal amint feljöttek. Valahogy az az érzésem, ha szarban vagyunk és nem jól alakulnak a dolgok ez a csapat nem képes átlépni a plusz akadályokat. Sőt néha magunknak is rakunk ki néhányat, akkor meg már meg vagyunk lőve teljesen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Igazából akármennyire is ellene voltam annak, hogy maradjon RR, egyre jobban úgy gondolom, hogy mégis maradnia kéne. Tetszik az amit a védelemmel csinált, ott látom, hogy mi az alapkoncepció.Tisztán kivehető a fejlődés.Ligaelit LB sor(ha mindenki egészséges marad) D-linenagyot fejlődött Hardy és CJ kiemelkedik. Alexander fejlődésre képes. egy jó secondary az ami hiányzik ahhoz, hogy top 3-as védelem legyen. Ott viszont tele vagyunk fiatal srácokkal akik reményeim szerint a következő szezonra sokat fejlődhetnek Norman-ben megvan a lehetőség mert lát a pályán,csak ugye mégis csak rookie. A legnagyobb ellenérv RR-el szemben amit én állítok, az az, hogy nem igazán látom, hogy ő mint HC mennyit fejlődött. Nyilvánvalóan fejlődött ez nem is lehet kérdés, az ütemével és a mennyiségével van a baj. Nem tudom, hogy képes lesz e megugrani a következő szintet, vagy áll majd egy helyben karba tett kézzel,mint a szezon első felében a meccseken. Jerry valóban nyilatkozhatna nem jó ez senkinek szerintem, hogy várunk rá,mint a messiásra, hogy kinyögjön végre valamit. Meg kell adnia a bizalmat Riverának,még egy évre minimum, mert ha nem akkor rengeteg változás lesz (aminek nem igen örülnék, mert a közeljövőben nem hiszem,hogy playoffra esélyes csapatot tudna akkor építeni egy teljesen új managemant) és az idő egyre fogy. Always keep your eyes on the time, because time doesn't keep an eye on you!

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
3/4től La Canfora beszél egy rádióműsorban arról h szerinte mi lesz RR sora, itt lehet hallgatni:  charlotte.cbslocal.com/category/watch-listen/empty taxi
Az érdekesebb az volna, ha Jerry nyígna vmit, hogy mi a fütykös terve van a jövőre nézve a csapattal. Most sztem La Canfora kb annyit tud mint mi, nem hiszem hogy Richardson felhívta volna, hogy figyu ez lesz a következő szezonban a csapattal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.