Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Olcsóbbat a drágább helyet.
tüsi91
Ka, bár azért kiváncsi leszek arra a 10 akár 10+ contractra... 4 év alatt volt egy jo szezon amugy meg enyhen fejeltős eddigi karrier. Kicsit túlértékelt
ricsiii83
A Denver SB nyertes védelmének egyik legjobb játékosa volt. Te nem tudom milyen Bears meccseket néztél az elmúlt években de Trevathan amikor egészséges akkor kurva jó volt. Meglátjuk mennyi lesz az ár differencia. Az hogy felejtős túlértékelt karrierje lenne azért kicsit erős nem gondolod? Kwiatkoski faszán szállt be amikor kellett, van aki meg is fogja fizetni ( valszeg a Packers) , de összességében szerintem Trevathan a jobb játékos. KPL- t meg kéne valahogy tartani olcsón hogy rendben legyen a cseresor. Az a gyalázat hogy Iggy eddig ST-n kívül lófaszt nem csinált...
Tomcsik
Szerintem itt a kolléga Kwiatra gondolt.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Olcsóbbat a drágább helyet.
tüsi91
Ka, bár azért kiváncsi leszek arra a 10 akár 10+ contractra... 4 év alatt volt egy jo szezon amugy meg enyhen fejeltős eddigi karrier. Kicsit túlértékelt
ricsiii83
A Denver SB nyertes védelmének egyik legjobb játékosa volt. Te nem tudom milyen Bears meccseket néztél az elmúlt években de Trevathan amikor egészséges akkor kurva jó volt. Meglátjuk mennyi lesz az ár differencia. Az hogy felejtős túlértékelt karrierje lenne azért kicsit erős nem gondolod? Kwiatkoski faszán szállt be amikor kellett, van aki meg is fogja fizetni ( valszeg a Packers) , de összességében szerintem Trevathan a jobb játékos. KPL- t meg kéne valahogy tartani olcsón hogy rendben legyen a cseresor. Az a gyalázat hogy Iggy eddig ST-n kívül lófaszt nem csinált...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Robertson-Harris 2. körös tender. Ahogy körülbelül várható is volt.
tüsi91
Ez itt a helyes lépés.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Robertson-Harris 2. körös tender. Ahogy körülbelül várható is volt.
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Olcsóbbat a drágább helyet.
tüsi91
Ka, bár azért kiváncsi leszek arra a 10 akár 10+ contractra... 4 év alatt volt egy jo szezon amugy meg enyhen fejeltős eddigi karrier. Kicsit túlértékelt

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Olcsóbbat a drágább helyet.
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
 twitter.com/RapSheet/status/1238282465057406982
Cruyffista
A rutint választották a fiatalság helyett, így akkor Kwia sajtfejűlesz. Kérdés márcsak, hogy mennyiért maradt illetve majd a másik megy.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
 twitter.com/RapSheet/status/1238282465057406982
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Vajon ha a Titans csereirányítója Chase Daniel lett volna 2019-ben, akkor Vrabel és az offensive stáb még a helyén lenne?
tüsi91
Vrabel biztosan, de szerintem a többiek is. Mariota még az előző rezsim alatt jött, ezért Robinson és Vrabel (aki ugye már Robinson embere) is megkapta volna az esélyt, hogy kiválassza a saját irányítóját. Én azért megnézném Mariotát itt, szerintem Nagy többet ki tudna hozni belőle, mint tette azt bármelyik OC nálunk.

Music City Miracle
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szvsz jöjjön vissza Cutler 🙃
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Vajon ha a Titans csereirányítója Chase Daniel lett volna 2019-ben, akkor Vrabel és az offensive stáb még a helyén lenne?

Nem vagyok nagy rajongója Daltonnak. Se Folesnak. Mariotanak sem, hihetetlen, hogy ennyire 0 karrierje legyen. Derek Carr már inkább.

Turbó kezdeni fog 2020-ban, mert kezdenie kell. Nem Nagy miatt, szerintem a kopasznak a töke tele van vele és legszívesebben nem szenvedne vele. Viszont hány meccs után kiabálják le a pályáról?
tüsi91
0 alapszakasz, ha játszik a preseasonben.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vajon ha a Titans csereirányítója Chase Daniel lett volna 2019-ben, akkor Vrabel és az offensive stáb még a helyén lenne?

Nem vagyok nagy rajongója Daltonnak. Se Folesnak. Mariotanak sem, hihetetlen, hogy ennyire 0 karrierje legyen. Derek Carr már inkább.

Turbó kezdeni fog 2020-ban, mert kezdenie kell. Nem Nagy miatt, szerintem a kopasznak a töke tele van vele és legszívesebben nem szenvedne vele. Viszont hány meccs után kiabálják le a pályáról?
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ennek most örülünk?

 twitter.com/wcgridiron/status/1233519766121439232?s=21

Szerintem Dalton amúgy is cut lesz, lehet nem kéne picket áldozni rá...

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Harrisre 1 év alatt két csapat nem tartott igényt, abból az egyik Superbowlt nyert. Egy karrier csere játékos. Nem gondolnám, hogy 1 milliónál többet vinne el a capből. (azaz nem kap 1,5-nél többet).

Floyd skill setje szerintem valahol a classic 3-4 OLB és a 4-3 SLB /már amennyire beszélhetünk még erről/ (Anthony Barr) körül mozog. De nem lesz ILB 3-4-ben. Most 5. éves opcióval kapna 13 millió felett, Te adnál neki mondjuk mennyit 1 évre 7-8 milliót? Te aláírnál oda egy 1 éves szerződést, ahol azt mondják, hogy az 5. éves szerződésed nem kell, mert sok?
Floyd vagy játszik az opciós évvel itt vagy hosszabbítunk vele több évre vagy elmegy valahova máshova tetszőleges szerződéssel.

Gabriel még csak hiányozni sem fog. Prince csak azért, mert mögötte egyelőre csak azt tudjuk felmutatni, hogy Toliver néha már játszott, meg a CFL-ből jött egy gyerek, aztán azon kívül a pálya szélére nem tudsz embert felmutatni. Nem mintha safety lenne rosteren.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Floydot még 1 éves proveit contracttal megcsapán és kiprobálnám ILBként, bár így akkor elengedném Kwiat és Trevet

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Most, hogy lett két cut, mekkora a salary cap és a cap space?
hpeter93
KB 28 milla jelenleg, de még nincs fenn minden frissen overcapon. Ebben pl. azt hiszem még nincs benne Harris. Persze ez erősen függ attól is hogy milyen lesz az új CBA, mert ott várható némi cap növekedés. Robinsont mindeképp meg kéne hosszabbítani és úgy biztos megoldható hogy alacsonyabb legyen az idei cap hitje. A nagy kérdés Floyd. Több mint 13 millát tudnánk spórolni ha mégse élünk az 5. éves opcióval. 13 misit Floyd nem ér. Van 2 opció vagy cut/trade, vagy kötünk vele egy hosszú távú szerződést, de jóval alacsonyabb fizetéssel. Szerintem senki nem adna érte a marketen 13 millát, de még 10-et se nagyon tehát itt lehet jó tárgyalási pozíciónk. Én amúgy cutolnám idén lesz szépen pass rusher a piacon akit Floyd pénzéből el lehetne hozni és jobb mint ő. Braunecker/ Shaheen cut is 2,5 milla lehetne még. Patterson 4.75 M ha cut, de őt nem bántanám a liga egyik legjobb ST playája és az O- ban is lehetne jobban használni. Kis ügyeskedésekkel kb 40-45 Milla cap megoldható. Érdekes offseason lesz ez...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Most, hogy lett két cut, mekkora a salary cap és a cap space?

Szerkesztette: hpeter93

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ahogy várható volt...

 mobile.twitter.com/bearspr/status/1230958808970809345
Tomcsik
Igen, egy már megírt, de még nem publikált értékelőben nálam is ott voltak. Bár én Pattersont is írtam és Floyd opciojának visszavonását.
Sőt ebből a negyesből talán max Gabrielt tartottam volna meg.
alatriste
Pattersont én nem bántanám. A liga egyik legjobb ST játékosa. Nem csak visszahordóként, de gunnerként is. Az O- ban is többet és jobban lehetne használni, engem az ő 5 millája annyira nem bánt. Floydot megpróbálnám ILB- be kevesebb lóvét adva. Hasznos játékos, de manapság elvárás egy edge játékostól hogy nyomást helyeztem a QB-ra főleg ha Mack túloldalán játszik...Az hogy jó coverben az csak egy extra. Drafton van 2. körbe 1-2 playa akit csipáznék. Mondjuk ég mind mindegy is amíg Trubisky a QB...
Tomcsik
Trub egy másik kérdéskőr igen. 😊
De Floyd 13M-ja rengeteg ahhoz képest amit nyújt. Nem a maradása ellen lennék én sem, hanem az ilyen áron való maradása ellen inkább. Sztem opció visszavonás után fele, vagy kicsit több mint fele ennyi pénzért is itt lehetne tartani egy 1-2 éves prove-it szerződéssel.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
én nem látok olyan sok fasza edge-t ebben a classban

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ahogy várható volt...

 mobile.twitter.com/bearspr/status/1230958808970809345
Tomcsik
Igen, egy már megírt, de még nem publikált értékelőben nálam is ott voltak. Bár én Pattersont is írtam és Floyd opciojának visszavonását.
Sőt ebből a negyesből talán max Gabrielt tartottam volna meg.
alatriste
Pattersont én nem bántanám. A liga egyik legjobb ST játékosa. Nem csak visszahordóként, de gunnerként is. Az O- ban is többet és jobban lehetne használni, engem az ő 5 millája annyira nem bánt. Floydot megpróbálnám ILB- be kevesebb lóvét adva. Hasznos játékos, de manapság elvárás egy edge játékostól hogy nyomást helyeztem a QB-ra főleg ha Mack túloldalán játszik...Az hogy jó coverben az csak egy extra. Drafton van 2. körbe 1-2 playa akit csipáznék. Mondjuk ég mind mindegy is amíg Trubisky a QB...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ahogy várható volt...

 mobile.twitter.com/bearspr/status/1230958808970809345
Tomcsik
Igen, egy már megírt, de még nem publikált értékelőben nálam is ott voltak. Bár én Pattersont is írtam és Floyd opciojának visszavonását.
Sőt ebből a negyesből talán max Gabrielt tartottam volna meg.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ahogy várható volt...

 mobile.twitter.com/bearspr/status/1230958808970809345

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Bears signed TE Demetrius Harris to a one-year contract.
Harris lands on his feet only 48 hours after Cleveland announced his release. Previously inked to a two-year deal by former Browns GM John Dorsey, Harris totaled 15/149/3 receiving in his lone season with the team's old regime. 29 in July, Harris is more than familiar with coach Matt Nagy's scheme stemming from their time together in Kansas City. Chicago's tight ends room remains a looming question mark with Trey Burton (fresh off hip surgery) and Adam Shaheen sitting out 15 games due to injuries last year.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Burrow esélytelen és szerintem a jobbik fele itt kötött ki a LSU nak.
Brady nélkül Burrow is egy Herbert, Herbert meg nem ér felcserét, sérült QB meg már van. Nekünk idén a QB húzás zsák utca. Ha Cam nem működik akkor jövőre lesz egy jobb esélyünk QB-t húzni.
TSzabi
Ilyenkor érdemesebb annyit írni, hogy a ligában bevált arcokat jobban preferálod, mint a top prospecteket. A század egyik legmélyebb QB-classával kapcsolatban egyesével kibúvókat keresni szerintem felesleges. Jövőre 1/1 nélkül (jelen állás szerint - Burrow mintájára) jóval szerényebb kínálatból kéne válogatni, ha úgy alakul.
Cruyffista
Nem úgy van az! Mindig a jövő évi QB class a jobb nem tudtad? 😀 😀
Tomcsik
Meg mindig az ide 1/1 a Luck óta legjobb. A jobb esélyt úgy értem hogy draftolhaunk jobb helyen, ha ez a leszedált védelem és Grier csinálja végig az évet.
TSzabi
Tank for Trevor Low for Lawrence 2020
Heisman Trophy
Fixed


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 727 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Burrow esélytelen és szerintem a jobbik fele itt kötött ki a LSU nak.
Brady nélkül Burrow is egy Herbert, Herbert meg nem ér felcserét, sérült QB meg már van. Nekünk idén a QB húzás zsák utca. Ha Cam nem működik akkor jövőre lesz egy jobb esélyünk QB-t húzni.
TSzabi
Ilyenkor érdemesebb annyit írni, hogy a ligában bevált arcokat jobban preferálod, mint a top prospecteket. A század egyik legmélyebb QB-classával kapcsolatban egyesével kibúvókat keresni szerintem felesleges. Jövőre 1/1 nélkül (jelen állás szerint - Burrow mintájára) jóval szerényebb kínálatból kéne válogatni, ha úgy alakul.
Cruyffista
Nem úgy van az! Mindig a jövő évi QB class a jobb nem tudtad? 😀 😀
Tomcsik
Meg mindig az ide 1/1 a Luck óta legjobb. A jobb esélyt úgy értem hogy draftolhaunk jobb helyen, ha ez a leszedált védelem és Grier csinálja végig az évet.
TSzabi
Tank for Trevor Lawrence 2020

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz