Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
 twitter.com/nfldraftscout/status/1035911455433019392

a defetek bandwagonjara felpattanok meg most, aztan maximum ev kozen leszallok. amikor elkezdtem nezni a focit, kb az elso dolog ami ugy megragadt, az a kemeny Bears vedelem volt. (a Bears-Colts SB volt az elso meccs amit lattam) jo lenne ha ez visszaterne, aztan Trubisky csak jobb lesz mar mint Grossman 😊
Borbinho
Roquan Smith, oké, benne lehet, de egyelőre azért elég meleg lenne erre a szintre rakni, Mack klasszisokkal jobb, mint Aldon, bár lehet, ez a sackek számában nem fog megnyilvánulni, de hát Iktriadon kívül azért a többséget nem csak ez érdekli egy védőnél. Viszont Hickset én karmolom meg minden (még anno GM-játékba is draftoltam), de azért ezért az összehasonlításért nekem ég a képem
Wyatt
Aldon Smithnél kevés tehetségesebb védő rohangált a ligában az elmúlt 10 évben, maradjunk ennyiben. Amikor nálunk volt Mack mellett párban, akkor ugyanabban a védelemben és közegben szvsz jobb volt, mint Mack. De ez abszolút szubjektív magánvélemény.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/nfldraftscout/status/1035911455433019392

a defetek bandwagonjara felpattanok meg most, aztan maximum ev kozen leszallok. amikor elkezdtem nezni a focit, kb az elso dolog ami ugy megragadt, az a kemeny Bears vedelem volt. (a Bears-Colts SB volt az elso meccs amit lattam) jo lenne ha ez visszaterne, aztan Trubisky csak jobb lesz mar mint Grossman 😊
Borbinho
Roquan Smith, oké, benne lehet, de egyelőre azért elég meleg lenne erre a szintre rakni, Mack klasszisokkal jobb, mint Aldon, bár lehet, ez a sackek számában nem fog megnyilvánulni, de hát Iktriadon kívül azért a többséget nem csak ez érdekli egy védőnél. Viszont Hickset én karmolom meg minden (még anno GM-játékba is draftoltam), de azért ezért az összehasonlításért nekem ég a képem
Wyatt
(mondjuk role-ról volt szó, nem képességről/tehetségről/egyenlőségről)
katonadani
Én ezt értem, de akkor is na.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
 twitter.com/nfldraftscout/status/1035911455433019392

a defetek bandwagonjara felpattanok meg most, aztan maximum ev kozen leszallok. amikor elkezdtem nezni a focit, kb az elso dolog ami ugy megragadt, az a kemeny Bears vedelem volt. (a Bears-Colts SB volt az elso meccs amit lattam) jo lenne ha ez visszaterne, aztan Trubisky csak jobb lesz mar mint Grossman 😊
Borbinho
Roquan Smith, oké, benne lehet, de egyelőre azért elég meleg lenne erre a szintre rakni, Mack klasszisokkal jobb, mint Aldon, bár lehet, ez a sackek számában nem fog megnyilvánulni, de hát Iktriadon kívül azért a többséget nem csak ez érdekli egy védőnél. Viszont Hickset én karmolom meg minden (még anno GM-játékba is draftoltam), de azért ezért az összehasonlításért nekem ég a képem
Wyatt
(mondjuk role-ról volt szó, nem képességről/tehetségről/egyenlőségről)
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
70 másodpercig bírtam. Eddig kurva szánalmas
Wyatt
Az elején kicsit tovább húzza a hahotázást azt át is tekertem, de utánna azért mond poénos dolgokat.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
70 másodpercig bírtam. Eddig kurva szánalmas

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
😀


több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Rodgers megtudta, hogy Mack jön 😊
 www.facebook.com/BearsNation/videos/317881508789523/

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mack tulelte az esti keretszukitest!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mire frissített láttam hogy már ketten beírták...
Tomcsik
Áhh, itt ilyen huncutságokra nincs idő

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na mire frissített láttam hogy már ketten beírták...

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha igaz meg is van a Mack szerződése. Ilyesmit is vártam.

 mobile.twitter.com/AdamSchefter/status/1036011135483486211

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
6 év, 141 mihály, sokáig élt Donald rekordja 😊 (persze, papírforma volt)
Wyatt
Ebből 90M garantált és 60M aláírási bónusz
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
6 év, 141 mihály, sokáig élt Donald rekordja 😊 (persze, papírforma volt)

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudom, hogy jó, nem erről van szó. De Justin Smith all time top 3-5 mondjuk a posztján, hozzá egy Wattot, Donaldot tudok elfogadni a maiak közül, és kb ennyit. Biztosan jó lesz Hicks, nincs kétségem. Csak Smith nekem teljesen más kategória

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hicks az egyik legalulértékeltebb védő a ligában, akire rátudsz húzni egy védelmet. Szerintem 1 év múlva már más lesz a véleményed.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/nfldraftscout/status/1035911455433019392

a defetek bandwagonjara felpattanok meg most, aztan maximum ev kozen leszallok. amikor elkezdtem nezni a focit, kb az elso dolog ami ugy megragadt, az a kemeny Bears vedelem volt. (a Bears-Colts SB volt az elso meccs amit lattam) jo lenne ha ez visszaterne, aztan Trubisky csak jobb lesz mar mint Grossman 😊
Borbinho
Roquan Smith, oké, benne lehet, de egyelőre azért elég meleg lenne erre a szintre rakni, Mack klasszisokkal jobb, mint Aldon, bár lehet, ez a sackek számában nem fog megnyilvánulni, de hát Iktriadon kívül azért a többséget nem csak ez érdekli egy védőnél. Viszont Hickset én karmolom meg minden (még anno GM-játékba is draftoltam), de azért ezért az összehasonlításért nekem ég a képem

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1035973285853491200

na az a 2020as 2.kor Mack melle meg eleg jol nez ki.
Borbinho
Az inkább egy nettó harmadik mondjuk (mert a Bears is ad egy 2020/3-at), de oké.
Igor
jogos. erdekes lesz 1.5 ev mulva megnezni majd. Lehet a Raiderse lenne a 2/1 a Bearse meg a 3/32 csak. Vagy 2/32 es 3/1 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1035973285853491200

na az a 2020as 2.kor Mack melle meg eleg jol nez ki.
Borbinho
Az inkább egy nettó harmadik mondjuk (mert a Bears is ad egy 2020/3-at), de oké.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1035973285853491200

na az a 2020as 2.kor Mack melle meg eleg jol nez ki.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ha a őickeket tulertekelik, akkor meg kellene nezni, hogy az ilyen giga trade-ek hogyan szoktak elsulni.
undisputedly
Azert a moralis reszet elfelejted: ilyen szintu jatekosok szinte sosem kerulnek a piacra, sem cserebe, mindig meg lesznek fizetve. Akivel ez nem igy volt es csereltek, altalaban nem volt karakterre, hogy ugy mondjam, tulsagosan csapatjatekos. Lasd Suh-t, Mario Williamset, Haynesworth-t.

De Mack sosem volt problemas, sot, kuzdott es hajtott allandoan, egy rossz szava nem volt soha senki fele. O nem egy problemas jatekos. Az a szint pedig, amit o jelenleg kepvisel, hat felelmetes.

Ugyhogy azert en ezt a cseret nem sorolnam a szokasos blockbusterek koze, vagy mega FA-dealekhez sem. A Raiders sem azert engedte el Macket, mert barmi problema lett volna vele moralisan. Uzlet volt, ennyi.

Nem hinnem, hogy Mack a Bearsnel visszaesne, ilyen teren en amondo vagyok, hogyha ezek az elso korok nem lesznek egyarant top5-10-esek, akkor a Chicagonak ez megerte. Es valahogy azt sem hiszem, hogy a pickek barmelyikevel is huztak volna egy ilyen kaliberu klasszist, mint Mack.
Stez
Az is érdekelne, Mack hogyan élte meg ezt a hercehurcát.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/nfldraftscout/status/1035911455433019392

a defetek bandwagonjara felpattanok meg most, aztan maximum ev kozen leszallok. amikor elkezdtem nezni a focit, kb az elso dolog ami ugy megragadt, az a kemeny Bears vedelem volt. (a Bears-Colts SB volt az elso meccs amit lattam) jo lenne ha ez visszaterne, aztan Trubisky csak jobb lesz mar mint Grossman 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
A másik meg az, hogy az új szerződésének a számai biztos kemények lesznek majd, de két év múlva már nem is lesz annyira sok amit keresni fog. AB, Mack, Donald, Rodgers, stb megéri a pénzét. A baj akkor van amikor hasonló szerződéseket kapnak a nem elit játékosok.

Steelers fan
több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szerintem Bullard lesz a távozó a két első kör mellett.
Süsü
A hivatalos: két első kör.
Nincs szó játékosról.
tüsi91
A Bleacheren néztem és abból következtettem. Valamit félreolvashattam. A link már nem is elérhető pedig azt is bemásoltam.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem Bullard lesz a távozó a két első kör mellett.
Süsü
A hivatalos: két első kör.
Nincs szó játékosról.
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
...
Nem vagyok feltétlen híve ennek a tradenek, Pacenek meg végképp nem, de most mindenki úgy tesz, mintha két tuti hall of famert adtak volna fel. S ha egy Kevin White&Gabe Carimi kombót?
tüsi91
Én is ezt gondolom.
Egy White-Carimi duót BÁRMIKOR cserélek Mackre!

Az 1. köreink nem a helyes döntésekről szóltak mostanában. Szerencsére a hátsóbb körökből több jó játékost halásztunk eddig.

Szerkesztette: Medve81