Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Szerintem mi biztos, hogy nem húzzuk be, egyik olyan játékost sem, aki sérült, vagy súlyosabb sérülése volt mostanában. Jaylon és Jack így kilőve nálam. Elég volt, hogy White kihagyott egy teljes szezont. Én ebben a sorrendben húznék, aki bent lesz, amikor mi jövünk: Bosa, Spence, Stanley, Ragland, Ramsey.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Kíváncsi vagyok Jaylon Smith is meddig fog esni... Egyesek szerint csak a 3.napon fog kimenni,ráadásul nem is biztos,hogy normálisan rendbe is jön valaha. Mondjuk ha valaki a 3.napon húzza be,az nagyot nyerhet vele,ha felépül.
k.adam0078
Olyan kavarások mennek vele kapcsolatban... Először az volt hogy az idény kezdetére rendbe jön aztán jött az hogy az első pár meccset kell kihagynia, aztán 2016-ban már nem játszhat, tegnap meg már azt kérdezgették tőle az NFL networkön hogy lehet -e carrier ending a semérülése....
Tomcsik
még jó, hogy mindezek csak találgatások a szakértők által. Megerősítés még eddig sehonnan sem érkezett. Lehet hogy felépól szezonkezdetre, lehet hogy csak a 6.hétre, lehet hogy kihagyja a teljes szezont, lehet hogy soha nem épül fel belőle. Szerintem fölösleges találgatni, valaki úgyis draftolni fogja és akkor kiderül előbb-utóbb, hogy mikorra lesz rendben a térde.


több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kíváncsi vagyok Jaylon Smith is meddig fog esni... Egyesek szerint csak a 3.napon fog kimenni,ráadásul nem is biztos,hogy normálisan rendbe is jön valaha. Mondjuk ha valaki a 3.napon húzza be,az nagyot nyerhet vele,ha felépül.
k.adam0078
Olyan kavarások mennek vele kapcsolatban... Először az volt hogy az idény kezdetére rendbe jön aztán jött az hogy az első pár meccset kell kihagynia, aztán 2016-ban már nem játszhat, tegnap meg már azt kérdezgették tőle az NFL networkön hogy lehet -e carrier ending a semérülése....

több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Kíváncsi vagyok Jaylon Smith is meddig fog esni... Egyesek szerint csak a 3.napon fog kimenni,ráadásul nem is biztos,hogy normálisan rendbe is jön valaha. Mondjuk ha valaki a 3.napon húzza be,az nagyot nyerhet vele,ha felépül.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nkemdiche szerintetek zuhanhat a 2. körig? Kíváncsi lennék,hogy ha igen mi behúznánk-e.
k.adam0078
Szerintem nem, bàr Gregorynak is sikerült tavaly... Gase szerintem nem fog rizikózni karakter problémás emberekkel... Aztán ki tudja...
Tomcsik
Nekem mind1 mit csinál a delfineknél... 😊
hpeter93
Pace akart lenni 😀

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nkemdiche szerintetek zuhanhat a 2. körig? Kíváncsi lennék,hogy ha igen mi behúznánk-e.
k.adam0078
Szerintem nem, bàr Gregorynak is sikerült tavaly... Gase szerintem nem fog rizikózni karakter problémás emberekkel... Aztán ki tudja...
Tomcsik
Nekem mind1 mit csinál a delfineknél... 😊

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nkemdiche szerintetek zuhanhat a 2. körig? Kíváncsi lennék,hogy ha igen mi behúznánk-e.
k.adam0078
Szerintem nem, bàr Gregorynak is sikerült tavaly... Gase szerintem nem fog rizikózni karakter problémás emberekkel... Aztán ki tudja...

több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nkemdiche szerintetek zuhanhat a 2. körig? Kíváncsi lennék,hogy ha igen mi behúznánk-e.
k.adam0078
Nem fog bent maradni... de ha bent is maradna kifogják előlünk vinni.

több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Nkemdiche szerintetek zuhanhat a 2. körig? Kíváncsi lennék,hogy ha igen mi behúznánk-e.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tényleg jut eszembe:Mikor és ki volt az utolsó, jónak mondható FA igazolásunk? Egy biztos, Cutler 2009-ben érkezett, azóta?
csi77
Ráadásul az trade volt ha jól rémlik...
Tomcsik
Jaja, én együttesen gondoltam. Mcphee-vel meg még várjunk, talán kissé még korai kijelenteni, de mondjuk legyen ő 1....
Kicsit pesszimistább hangulatomban felidézem, az elmúlt idényeket. '11-12-ig még a védelmünk valamennyire tartotta magát, de már recsegett-ropogott. Utána Marsallal, Jefferyvel, Fortéval a támadókban bízhattunk, az sem tartott sokáig. Jó támadófalunk nem is tudom mikor volt, cserébe a special team is röhejes lett. Annyira várnék egymás után két jó offseasont, mert különben tartok tőle, hogy évekig az 5-7 győzelmes szezonokról fogunk itt keseregni....
csi77
Amúgy én se sokkal tudnék többet mondani 😊 Jobbára ilyen Allen és társai dealok voltak... Nagy lóvé öreg levezető ex sztárokra... Tán még Young emelhető ki.. Őt elvileg tölteléknek szánták nem épp sok pénzért és a D erőssége lett ...

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Tényleg jut eszembe:Mikor és ki volt az utolsó, jónak mondható FA igazolásunk? Egy biztos, Cutler 2009-ben érkezett, azóta?
csi77
Ráadásul az trade volt ha jól rémlik...
Tomcsik
Jaja, én együttesen gondoltam. Mcphee-vel meg még várjunk, talán kissé még korai kijelenteni, de mondjuk legyen ő 1....
Kicsit pesszimistább hangulatomban felidézem, az elmúlt idényeket. '11-12-ig még a védelmünk valamennyire tartotta magát, de már recsegett-ropogott. Utána Marsallal, Jefferyvel, Fortéval a támadókban bízhattunk, az sem tartott sokáig. Jó támadófalunk nem is tudom mikor volt, cserébe a special team is röhejes lett. Annyira várnék egymás után két jó offseasont, mert különben tartok tőle, hogy évekig az 5-7 győzelmes szezonokról fogunk itt keseregni....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tényleg jut eszembe:Mikor és ki volt az utolsó, jónak mondható FA igazolásunk? Egy biztos, Cutler 2009-ben érkezett, azóta?
csi77
Ráadásul az trade volt ha jól rémlik...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tényleg jut eszembe:Mikor és ki volt az utolsó, jónak mondható FA igazolásunk? Egy biztos, Cutler 2009-ben érkezett, azóta?
csi77
McPhee tavaly???

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Tényleg jut eszembe:Mikor és ki volt az utolsó, jónak mondható FA igazolásunk? Egy biztos, Cutler 2009-ben érkezett, azóta?

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Engedjük Millernek hogy tesztelje e a piacot...Ezzel csökkenhet az esélye egy esetleges Bennett tradenek... Vagy mehet mind a 2 és lesz 2 új TE... Vagy Miller sehol se kapja meg a megálmodott 5 milla / évét és visszahozzuk olcsóbban...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Alshon Jeffery marad, franchise tag
Tito05
Reménykedtem a hosszú távú megállapodásban...
Tomcsik
még simán megállapodhatnak a szezon kezdetéig, nem lenne példa nélküli, sőt...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Alshon Jeffery marad, franchise tag
Tito05
Reménykedtem a hosszú távú megállapodásban...

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Alshon Jeffery marad, franchise tag
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tuckert tagelte a Ravens, Osemele valszeg elérhető lesz. 10 milla/év...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Uhh állítólag Malik Jackson nemet mondott az 5 év 50 millás Broncos ajánlatra...75 milla körül akar... Remélem ennyit azért nem adunk érte 55-max 60 milla csak -csak de 75 ppfff... Akkor már inkább Howard a KC-ből... Fele ennyi is elég volna rá...
Tomcsik
Nem akarok okoskodni, de nem tök mindegy? Nem a mi zsebünkből megy, én azt mondom, ha hozza azt a teljesítményt, amit idén láttunk tőle, akkor jöjjön ennyiért. Fangio hatékony védelme a masszív front 7-ből állt a 49ers-nél. Másik meg mit gondolsz Wilkerson kevesebbet kérne? Megsúgom nem és emellett mi a garancia arra, hogy ő vagy bárki más jobb lenne a rendszerünkben? Semmi, hagyjuk ezt szerintem rájuk, mert mi otthon a kanapéról nem látjuk a mindennapi teljesítményeket az edzéseken! Ha valaki jól játszik senki nem foglalkozik azzal mennyit keres, csak örül neki, hogy láthatja hétről hétre. Mit ér az, ha sok pénzed van a sapka alatt, de nem éled meg a rájátszást? Semmi! Inkább próbáljuk meg a fennálló összegből a legjobb játékosokat elhozni, mert a minőség > mennyiség. A lényeg, hogy okosan kell szerződéseket kötni és akkor nem ásod el a franchise-t évekre. | Azt hiszem valami hasonlót írt már füligjimmy vagy tüsi91 is. |

Pletykákkal és a Draft-al is felesleges foglalkozni a FA piac nyitásáig, mert nem tudni kik jönnek hozzánk. Majd március közepétől április végéig nézegethetjük a felvételeket, de akinek ideje engedi az már most hétvégén belenézhet a combine-ba.
Toto21
Nyílván az FA sokmindent eldönt majd milyen irányba megyünk a drafton. Wilkerson nyilván többet is kérne, de azért Malik nem Wilkerson (még nem) . Én csak annyit mondtam hogy 75 millát nem adnék érte. Persze ha adunk és ezáltal lesz egy domináns falunk nem fogok sírni. Garancia az semmire nincs így arra se hogy mi van ha Malik megkapja a lóvéját és nem lesz olyan jó. Azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy a draft D line felhozatala nagyon jó, így lehet nem éri meg 75 misit áldozni Malikra. Amúgy Foxi ismeri, ha valaki akkor ő tudni fogja hogy megéri-e a pénzét... Egyébbként igazad van korai még spekulálni, de hát uborkaszezon van így egyenlőre a spekulációk és a hírmorzsák (pletykák) csipegetése marad...

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Uhh állítólag Malik Jackson nemet mondott az 5 év 50 millás Broncos ajánlatra...75 milla körül akar... Remélem ennyit azért nem adunk érte 55-max 60 milla csak -csak de 75 ppfff... Akkor már inkább Howard a KC-ből... Fele ennyi is elég volna rá...
Tomcsik
Nem akarok okoskodni, de nem tök mindegy? Nem a mi zsebünkből megy, én azt mondom, ha hozza azt a teljesítményt, amit idén láttunk tőle, akkor jöjjön ennyiért. Fangio hatékony védelme a masszív front 7-ből állt a 49ers-nél. Másik meg mit gondolsz Wilkerson kevesebbet kérne? Megsúgom nem és emellett mi a garancia arra, hogy ő vagy bárki más jobb lenne a rendszerünkben? Semmi, hagyjuk ezt szerintem rájuk, mert mi otthon a kanapéról nem látjuk a mindennapi teljesítményeket az edzéseken! Ha valaki jól játszik senki nem foglalkozik azzal mennyit keres, csak örül neki, hogy láthatja hétről hétre. Mit ér az, ha sok pénzed van a sapka alatt, de nem éled meg a rájátszást? Semmi! Inkább próbáljuk meg a fennálló összegből a legjobb játékosokat elhozni, mert a minőség > mennyiség. A lényeg, hogy okosan kell szerződéseket kötni és akkor nem ásod el a franchise-t évekre. | Azt hiszem valami hasonlót írt már füligjimmy vagy tüsi91 is. |

Pletykákkal és a Draft-al is felesleges foglalkozni a FA piac nyitásáig, mert nem tudni kik jönnek hozzánk. Majd március közepétől április végéig nézegethetjük a felvételeket, de akinek ideje engedi az már most hétvégén belenézhet a combine-ba.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Uhh állítólag Malik Jackson nemet mondott az 5 év 50 millás Broncos ajánlatra...75 milla körül akar... Remélem ennyit azért nem adunk érte 55-max 60 milla csak -csak de 75 ppfff... Akkor már inkább Howard a KC-ből... Fele ennyi is elég volna rá...

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Szerintem amúgy Gase nagy veszteség volt, mert olyan 3. és 4. számú játékosokkal, mint akik itt maradtak szezon közben, az NFL edzők 80%-a szvsz messze nem érte volna el, amit Gase letett Cutlerrel.
undisputedly
igazat adok neked mindenben, kivéve ezt, ugyanis azok a számok amiket Cutler összehozott az maximálisan csak az improvizatív készségének (aka menekülő ösztön) és a saját tudásának köszönhető. Szinte csak kiforgásból meg komoly mozgás után tudott elkapót találni, nagyon kevés volt a felrajzolt play ami meg is valósult. Ilyen OL és elkapógárdával nem is lehetett egy edzőtől sem várni hogy bármit is visszaadjon a tudásából, tehát az hogy volt jó play-ünk sokkal inkább a QB-nak volt köszönhető mint az OC-nak, bár ez nem Gase hibája mert ebből a gárdából nem lehetett még értékelhető produktumot sem kisajtolni. Sajnáltam én is hogy elviszik mert az agy a játékosok mögé most fog kelleni ha remélhetőleg mindenki egészséges lesz és lehet White-Jeffery-x hármassal operálni (x nem tudom ki lesz de jó legyen, vagy legalább egy többször egészséges Royal).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ahhoz, hogy ténylegesen beleszólj a konferenciád/divíziód életébe, ahhoz, hogy ne legyen az, hogy "hogy minden meccs elején, közepén, meg végén szétszopatnak", kellenek azért minőségi játékosok is, vagy legalább olyanok, akik alkalmasak a gameplaned végrehajtására. Hiába mondja el az edző a félidőben pl a CB-nek, hogy ne 7 yarddal kövesse az elkapót, ha az nem képes normál coverre. Hiába vált sémát, próbálva megoldani a problémát, ha azzal meg más kiaknázható pontot ad a csapatnak.

Én mindig szkeptikus vagyok az olyan edzőbuktató szavakkal kapcsolatban, ahol a csapat rostere NFL átlag alatti (és ezzel párhuzamosan sokkal súlyosabbnak látom az olyan buktákat, ahol van egy pofás roster, de negatív mérleg, vagy elváráson aluli mérleg a vége, pl. Chip Kelly). Ron Riverát az itteni Panthers topic 1,5 éve úgy buktatta volna meg, hogy collegeben sem kap még csak pozíciós edzői posztot sem. Anno a két 7-9 közben nálunk is voltak olyan hangok, hogy PC-nek mennie kellene.

Amíg nincs egy olyan rostered, ami megfelel az elképzeléseidnek, akik alkalmasak egyáltalán arra, hogy megcsinálják amit mondasz/kérsz, addig felesleges pálcát törni az edzők felett. Foxot azért tette ki a Denver, mert Elway úgy gondolta, hogy meg van az a roster ami alkalmas a sikerre, de vele nem fog menni (az a roster amúgy nem tévesztendő össze a mostani bajnok rosterrel). Nálatok egyelőre nincs meg a roster. A sémát is csak most vettétek át a védelemben. Idő kell, mire feltöltődik megfelelő játékosokkal, és megfelelően tud üzemelni.

Szerintem amúgy Gase nagy veszteség volt, mert olyan 3. és 4. számú játékosokkal, mint akik itt maradtak szezon közben, az NFL edzők 80%-a szvsz messze nem érte volna el, amit Gase letett Cutlerrel.

Summa summarum, nem szabad egy edzőt, egy rebuildinget megítélni addig, amíg az installált rendszer nem üzemképes.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt olvastátok, hogy állítólag Hue Jackson nem elégedett az idei újonc irányítókkal, viszont győzelmi kényszer alatt áll a vezetőség, ezért Pace felajánlotta Cutler+Bennett+1/11 pick, cserébe ők adnák Joe Thomas+Barnidge+1/2, amivel mi behúznánk Wentzet, így lenne hosszútávra egy franchise irányítónk, akit egy veterán mögött lehetne padoztatni 2 évig, egy elit tackle, és egy megbízható célpont, így fokozatosan be lehet építeni a csapatba.
füligjimmy
Zseniális😀.

Bár a gyíkemberek vagy Tebow nekem hiányzik a képletből.
hpeter93
Egy ilyen komoly forrásból származó hírnek alaposan utána kell járni, ezért megpróbálom a héten meginterjúvolni Dr. Nógrádi György címzetes professzort, nemzetközileg elismert biztonságpolitikai szakértőt. Úgy érzem itt az ideje igazán magasra emelni a topic színvonalát.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson