Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben Jenkins elment a Jetsbe, legalábbis néhány olyan firkász szerint, akik elszokták időnként találni az eseményeket. 3 év, 6 millió. Teljesen korrekt pénz ez egy rotációs játékosért. Nálunk ilyen van Ferguson, s ha visszahozzák Unrein vagy Gaston. Suttonból egy NT matéria lett, semmi több, annak sem valami erős. Igazából kell Goldman oldalaira két kezdő. Massie érkeztével egyre jobban adja magát, hogy az első körben jön egy DE, aki rögtön kezdő is lehet. A másik oldalra megküzdhet Ego valakivel, ha tényleg leigazolják Hicket, akkor vele. Nem egy dream scenario, de ha találnak Trevathan mellé egy használható ILB-t, akkor papíron még azt is mondhatnánk, hogy összeállni látszik a front seven. Ahogy egyébként vártam a safety posztot magasról leszarják,lehet elhozzák olcsón Brutont, aki akciót is látott tavaly a Broncosban, fiatal és Rollenál jobb lehet. Annak nem örülök, hogy cornert viszont nem hoztak. Portert szerződése alapján jövőre ki lehet szinte DM nélkül rúgni, valószínűleg idén jön az 1-3. körben valaki, aki már idén is megküzdhet a kezdőért. Bár Callahan felüdülés volt McManis után, egyenlőre egy lightosabb DJ Moore a srác.
tüsi91
Hmm ezen meglepődtem...Azt hittem Jenkinst visszahozzuk...Ha jön Hicks ha nem, olyan mély a DL a drafton hogy lehet akár 2 is jön 1-4 körig...Úgy látszik CB poszton bíznak a meglévő emberekben és nem tartják prioritásnak...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Közben Jenkins elment a Jetsbe, legalábbis néhány olyan firkász szerint, akik elszokták időnként találni az eseményeket. 3 év, 6 millió. Teljesen korrekt pénz ez egy rotációs játékosért. Nálunk ilyen van Ferguson, s ha visszahozzák Unrein vagy Gaston. Suttonból egy NT matéria lett, semmi több, annak sem valami erős. Igazából kell Goldman oldalaira két kezdő. Massie érkeztével egyre jobban adja magát, hogy az első körben jön egy DE, aki rögtön kezdő is lehet. A másik oldalra megküzdhet Ego valakivel, ha tényleg leigazolják Hicket, akkor vele. Nem egy dream scenario, de ha találnak Trevathan mellé egy használható ILB-t, akkor papíron még azt is mondhatnánk, hogy összeállni látszik a front seven. Ahogy egyébként vártam a safety posztot magasról leszarják,lehet elhozzák olcsón Brutont, aki akciót is látott tavaly a Broncosban, fiatal és Rollenál jobb lehet. Annak nem örülök, hogy cornert viszont nem hoztak. Portert szerződése alapján jövőre ki lehet szinte DM nélkül rúgni, valószínűleg idén jön az 1-3. körben valaki, aki már idén is megküzdhet a kezdőért. Bár Callahan felüdülés volt McManis után, egyenlőre egy lightosabb DJ Moore a srác.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
vicces ember ez a Trevathan.... olyanokat nyilatkozik, h örült volna ha a Packers hívja, de mivel nem, hát itt van Chicagoban
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ja asszem még Jimmy is szentté avatta volna Pacet ha ezt összehozza 😀

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pedig ez elég ütős trade lenne 😊
undisputedly
Meg is állt bennem az ütő, hogy miért ekkora marha a Jets.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pedig ez elég ütős trade lenne 😊
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Domcosentin0/status/708372946679701509
Sixo
Fake.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/Domcosentin0/status/708372946679701509

több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Egy egészen jó kis cikk arról, hogy miért nem akartuk Malik Jacksont:

 dabearsblog.com/2016/bears-wise-to-pass-on-malik-jackson

Egyet is lehet érteni vele szerintem, de majd az idő dönti el úgyis.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Provizórikusan, bazmeg..... még csak 2 napja van Türkmenisztánban, vagy miféle baráti országban, erre ilyen szavakkal dobálózik a lelkem!
füligjimmy
OFF: Legalább ragadt rám valami a koszon kívül. De baszod én nem láttam egy jó nőt sem. Igaz, hogy egy nyugger tanyának megfelelő üdülőövezetben voltunk elszállásolva, de komolyan lementünk a városba és nem láttam egy jó nőt sem. Szóval Katinkával kapcsolatban változott a véleményem.

ON: Jön ma vizitre Jarrell Freeman ex-Colt LB. Nem egy fénykorában lévő Ray Lewis ő sem, nem is egy géniusz, de messze komplettebb játékos, mint a McClellin, Jones, Anderson, Timu 4-es.
tüsi91
Ő is olyan nyugger üdülős övezetből jön mint ahol te voltál 😀 (Colts) Hátha rá is ragadt valami a koszon kívül 😊 Nekem csak a kora a bajom amúgy nem rossz játékos...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Provizórikusan, bazmeg..... még csak 2 napja van Türkmenisztánban, vagy miféle baráti országban, erre ilyen szavakkal dobálózik a lelkem!
füligjimmy
OFF: Legalább ragadt rám valami a koszon kívül. De baszod én nem láttam egy jó nőt sem. Igaz, hogy egy nyugger tanyának megfelelő üdülőövezetben voltunk elszállásolva, de komolyan lementünk a városba és nem láttam egy jó nőt sem. Szóval Katinkával kapcsolatban változott a véleményem.

ON: Jön ma vizitre Jarrell Freeman ex-Colt LB. Nem egy fénykorában lévő Ray Lewis ő sem, nem is egy géniusz, de messze komplettebb játékos, mint a McClellin, Jones, Anderson, Timu 4-es.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ki nem találjátok: Pernell McPhee, Alan Ball tán ismét sikerült leigazolni a PFF Secret Superstar rovatának egyik alanyát. Komolyon összepiszkítom a nadrágomat.

 www.profootballfocus.com/blog/2013/05/13/secret-superstar-bobbie-massie/
füligjimmy
Valszeg secret weapon secret superstar rovatokat böngészik és így találja az igazolásokat 😊 McPhee azért nem rossz reménykedjünk hogy osmét bejön...

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Secret Superstar, bokán fosom magam 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ki nem találjátok: Pernell McPhee, Alan Ball tán ismét sikerült leigazolni a PFF Secret Superstar rovatának egyik alanyát. Komolyon összepiszkítom a nadrágomat.

 www.profootballfocus.com/blog/2013/05/13/secret-superstar-bobbie-massie/

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nincs ezzel gond, de tényleg. Évek óta hasznos ST játékos, hibáját ott én még nem láttam. Ayanbadejo is ilyen volt anno.

Gresham blokkolni tud, 27 éves. Egy lövést megérne backupnak. A lényeg, hogy provizórikusan oldják meg noemálisan, ha Martellust feltétlenül kiakarják rakni. Inkább foglalkozzanak vele mondjuk.
tüsi91
Provizórikusan, bazmeg..... még csak 2 napja van Türkmenisztánban, vagy miféle baráti országban, erre ilyen szavakkal dobálózik a lelkem!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nincs ezzel gond, de tényleg. Évek óta hasznos ST játékos, hibáját ott én még nem láttam. Ayanbadejo is ilyen volt anno.

Gresham blokkolni tud, 27 éves. Egy lövést megérne backupnak. A lényeg, hogy provizórikusan oldják meg noemálisan, ha Martellust feltétlenül kiakarják rakni. Inkább foglalkozzanak vele mondjuk.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bár mi és a Pats is csábította, Sherrick McManis marad a szeles városban.
iktriad
Ja 2 év... Csak minek? Jó ST playa és ennyi... Ha CB-ként a pályára kell lépnie ott már baj van 😕 ... Elvileg Hicks pénteken érkezik hozzánk látogatóba ahogy Jermaine Gresham TE is...

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár mi és a Pats is csábította, Sherrick McManis marad a szeles városban.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Cards topicban mindenki azt írja hogy Massie solid RT volt, főleg futás blokkolás az erőssége, de azért pass protban sem elveszett.... Azt írják róla hogy fizikálisan erős inkább mentálisan nem volt mindig a toppon. Valamelyikük írta hogy nem sok hibát vét, de ha igen azok nagyok, mert néha dekoncentrált... Annyira szerintem azért nem a legalja kategória...A garantált pénze asszem csak 6.5 milla az egyáltalán nem vészes egy RT-nek...Hogy Fortenak hogy nem adtuk meg a 4 millát azt nem vágom és állítólag CJ-t hajtjuk...Viszont Trevathan remek igazolás és olcsóbb mint gondoltam...Amúgy messze nincs vége még az FA-nek és lesznek még nagy cutok... Nem bánom hogy Pace nem herdálja a pénzt csak mert van...Volt pár ember akiknek örültem volna ( Malik Jackson, Jannoris Jenkins, Osemele, stb ) de amennyi pénzt rájuk borítottak annyiért nem bánom hogy nem jöttek...

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Én se lennék ennyire negatív, bajnok csapatot a drafton kell építeni, nem a szabadügynök piacon 😊
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én azért ennyire nem lennék negatív, szerintem várjuk meg előbb, hogy hogyan teljesít Massie, Porter olyan amilyen, ezt a pénzt sokallom érte, de szerintem corner jönni fog még.

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Jövőre Top 3-as pickünk lesz, ha így folytatjuk. Egy Trevathan nem csinál még nyarat, míg a most előttünk draftoló csapatok mind erősödtek.

Első kör OT, majd második kör DL lesz a drafton szvsz ( vagy fordítva, annak függvényében ki lesz benn 1/11-en).

Mi Porter-el "erősítünk", amikor egy Sean Smith normális áron elérhető volt. Nekem csalódás az eddigi FO teljesítmény, mert nem erősödött a csapat egy cseppnyit se.

Ja és mi volt azzal, hogy csak jó fiúkat igazolunk?

Tavaly így kezdődött Massie éve:

"Arizona Cardinals right tackle Bobby Massie was suspended two games by the league Saturday for the violating the NFL's Policy and Program on Substances of Abuse. Massie initially was facing the prospect of a three-game ban before getting the suspension reduced under appeal."

Értem, hogy ezek olyan játékosok akiktől 2 év múlva megszabadulhatunk, de egy sikeres építkezés nem így működik! Kíváncsian várom a folytatást.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lehet keverem valakivel, de Massie közel sem volt olyan tré jobbon, mint vakoldalon. Persze 6 millióért már játékost is vehetnél. Továbbra is az a véleményem, hogy Long kellően rossz volt a szélén. Ettől az igazolástól függetlenül OT, G éppúgy benne van a drafton, főleg ha Lenot leakarják cserélni.

Forte évi 4 millióját röhej, hogy nem akartuk megadni. Eddig az eddigi offseason Trevathant leszámítva elég szar.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De Leno-Grasu-Massie egyszerre a támadófalban?! Na nem, bazmeg, ez egy nagyon nem fan fekt.
füligjimmy
Szerintem még Sweezy kellett volna ide a teljes boldogságodhoz
mustaine
Te, amikor ezt megláttam, felsikított bennem a gyermek: Big Love, is that You? Aztán rájöttem, hogy egyrészt kirúgták, másrészt a csávó soha futóért meg falemberért nem fizetett (Orlando Pace az olyan volt neki, mint nekem Váczi Zoli, megbocsátható tévedés).

Azért Porter meg Massie évi 6 millájáért lemaradtunk néhány jó játékosról. Mondjuk ezek csak 3 éves szerződések, szóval 2 év és 24 millió dollárral később ki lesznek vágva a picsába.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
De Leno-Grasu-Massie egyszerre a támadófalban?! Na nem, bazmeg, ez egy nagyon nem fan fekt.
füligjimmy
Szerintem még Sweezy kellett volna ide a teljes boldogságodhoz