Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4702246/draft-status-doomed-shea-mcclellin-in-chicago
ezzel mennyire értetek egyet?
kolok1972
Az ölte meg, hogy egy poszton se tudott jól játszani.

Brewer has familiarity with the current Bears’ coaching staff, having joined the Broncos in 2012 when John Fox and special teams coordinator Jeff Rodgers were in Denver.

Annyira szar volt az az ST, de most komolyan, pöcsök, miért? Persze Rogán Tóni is gondoskodik a haverjairól, és ez igazán tiszteletreméltó tulajdonság.

Pat Mannelly, aki még nem látta volna ezt a videót tőle


Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
 espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4702246/draft-status-doomed-shea-mcclellin-in-chicago
ezzel mennyire értetek egyet?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ha BB ebből a két marhából vagyis pontosan McClellinből játékost farag és Bennettet meg megneveli akkor tényleg... elgondolkodom BB ember-e vagy valami idegen lény :/ Van pick bőven remélem értelmes emberekre lesz el dobva.

több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Köszi.Bostonba került ez a két fatökű (Benett, Mekkelek).
Remélem Pace azzal a 4. körrel húz egy jó játékost (véletlenül).
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
McClellin azon kívül, hogy a meccs elején felöltötte a sisakját más nem tudott.. passz ellen könyörtelenül szar volt... futás ellen meg azt sem tudta merre van...

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
McClellin ennyire szar volt? Már a draftolasa előtt sok mockban szerepelt hozzánk és állítólag akartuk is. Mi volt a baj vele?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bennett + Bostic = 4. kör vége.

Mindez kb. addig jó, amíg Miller egészséges. Szerintem sokáig nem lesz az. Blokkolni továbbra sem tud semelyikük.

Pats jól járt. Keretük telített és olcsón szereztek Gronk mögé egy kezdő kalibert. Azért nagyon kiváncsi leszek, hogy milyen morálú Bennettet hoznak ki. Ha jót, akkor Fox bekaphatja.

Közben McClellin is aláírt a Patshez. Ha belőle is játékost farag BB....
több mint 8 éve
Antman Chicago Bears 397
TE draftról: LaQuan McGowan ????

több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Amúgy Will Hillt kirakta a Ravens... Nem lenne hülyeség, nem lehet vészesen drága...
Tomcsik
Közben kapott 10 meccset.Így nem valószínű,hogy ide hozzák.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem tudom örüljek-e vagy se... Szerintem Bennett menni akart...Nem számoltam hány int jött amiatt, mert szar rootot futott, nem számoltam hány szarok bele meccse volt, de nem egy. Kihagyta az offseason nagy részét és sírt a szerződése miatt amit ő írt alá... Mellesleg nem volt olyan szar a fizuja... Azt láttuk hogy Pace nem tűri az ilyet ( helyesen) és nálla nagyobb sztárokat is lásd Marshall elküld ha úgy ítéli meg hogy nem hozzánk való és bomlasztólag hat...Ugyanakkor ha jó kedve volt és ment neki akkor valóban a jobb TE-k közt volt... Amikor tavaly IR-e került nem éreztük meg a hiányát. Miller jó volt, remélhetőleg nem egy éves csoda ami vele történt. Na és persze kérdés hogy egészséges tud-e maradni...Van Miller, Lee és Housler... Szerintem egy veteránt hozunk még, van még 1-2 TE a piacon... Felszabadult kb 5 milla cap és kaptunk egy 4. kört... Azt hiszem összességében jól jártunk... Az idő majd eldönti...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Marty elment egy 6. körrel karöltve Foxborough-ba, és jött helyette egy darab 4. kör.
hpeter93
Mondtam hogy 4. kört kapunk érte 😀

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
kezd rám ragadni füligjimmy pesszimizmusa... elengedtük Fortét, hát engem Langford még nem győzött meg, h hosszútávon is rá lehetne bízni a no.1 RB szerepét... most elcseréltük Bennett-et, akire sok mindent lehet mondani, de ha volt kedve játszani, akkor TOP 5 TE teljesítményt nyújtott... úgy vélem, amennyit fejlődtünk D-ben tehetségbelileg, most annyit visszaléptünk támadásban
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Marty elment egy 6. körrel karöltve Foxborough-ba, és jött helyette egy darab 4. kör.
hpeter93
örülünk Vincent, örülünk?
Tito05
Nekem vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban, egyrészt rühelltem a kibaszott lustaságát és beleszarását a dolgokba, másrészt most kurvára nincs 2. számú TE-d és valószínűleg nem a + 4. körben fogod behúzni az utódját.
hpeter93
Ki az első számú?
bacsii
Zach Miller, de én nem tekinteném annak... bár lehet csak költői kérdés volt 😀
több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Marty elment egy 6. körrel karöltve Foxborough-ba, és jött helyette egy darab 4. kör.
hpeter93
örülünk Vincent, örülünk?
Tito05
Nekem vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban, egyrészt rühelltem a kibaszott lustaságát és beleszarását a dolgokba, másrészt most kurvára nincs 2. számú TE-d és valószínűleg nem a + 4. körben fogod behúzni az utódját.
hpeter93
Ki az első számú?
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Marty elment egy 6. körrel karöltve Foxborough-ba, és jött helyette egy darab 4. kör.
hpeter93
örülünk Vincent, örülünk?
Tito05
Nekem vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban, egyrészt rühelltem a kibaszott lustaságát és beleszarását a dolgokba, másrészt most kurvára nincs 2. számú TE-d és valószínűleg nem a + 4. körben fogod behúzni az utódját.
hpeter93
A 4.-ben jó lesz a szokásos futó.: )
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Marty elment egy 6. körrel karöltve Foxborough-ba, és jött helyette egy darab 4. kör.
hpeter93
örülünk Vincent, örülünk?
Tito05
Nekem vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban, egyrészt rühelltem a kibaszott lustaságát és beleszarását a dolgokba, másrészt most kurvára nincs 2. számú TE-d és valószínűleg nem a + 4. körben fogod behúzni az utódját.

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Marty elment egy 6. körrel karöltve Foxborough-ba, és jött helyette egy darab 4. kör.
hpeter93
örülünk Vincent, örülünk?
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Marty elment egy 6. körrel karöltve Foxborough-ba, és jött helyette egy darab 4. kör.

több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
érdekes, egy másik magyar oldalon a "mi" FA tevékenységünket dicsérik a legjobban (az más kérdés, ha szaktudásuk enyhén megkérdőjelezhető 😀 )
 fuzovelkifele.com/2016/03/15/az-fa-piac-eddigi-nyertesei/

de az nfl.com-nál is tőlünk várnak jövőre nagy előrelépést, ami azért csak bizakodásra ad okot 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000644275/article/raiders-top-list-of-five-franchises-on-the-rise?campaign=fb-nf-sf22559048-sf22559048
Tito05
Óvakodj március idusától! Mindig kurva jók vagyunk márciustól júniusig. Egyszer kapnánk egy gyenge kettest májusban, és nyernénk egy meccset januárban. Oh well.
füligjimmy
Idén még nem lesz rájátszás (persze a remény hal meg utoljára), olyan 8-8at prognosztizálok, de ha így építkezik a csapat tovább, jövőre min WC aspiránsok leszünk. ha nem esélyesek a csoportgyőzelemre 😊

Egyébként csinálhatunk szinte bármit, amíg egy bizonyos A-Rod a GB QB-ja, addig ők lesznek a legnagyobb favoritok az NFC Northban 😛
Tito05
És a dominanciájuk a nagyszerűségüknek, vagy a csoport gyengeségének köszönhető? Vonjunk párhuzamokat, mert én aztat szeretem. Manning-féle Colts, és Áron-féle Packers. Nyertek 1 gyűrűt, dominálják a csoportot, minden évben bekrúzolnak a rájátszásba, aztán kiesnek. Nyilván jön szembe időnként egy Christian Ponder, de egy hetek óta bűnrossz formában játszó Cardinals már nagy falat. Ebben a konferenciában nincs olyan Halálcsillag, mint a Patriots. Van még 3 olyan hagyományos powerhouse, mint a Ravens, Steelers, és még a Broncos, akik mindig ott vannak, és 10 évente nyernek is valamit. Keleten ez a Giants, a kétezres években a Seahawks. És a Packers. Jó csapat, jó GM, kurva jó edző, jó irányító, de szerintem ez a csoport az elmúlt 10 évben még akkora kihívás sincs, mint Manningnek volt az AFC South, és talán akkoriban a Nyugat erősebb volt, mint most a Kelet, de ez ez lehet hülyeség. Az megint egy másik kérdés, hogy a Titans helyett elkezdtük a Jacksonville Jaguars szerepét betölteni, ez persze nem Pace hibája. De amikor azt látom, hogy szépen lassan, de tényleg nagyon megfontoltan, kimérve, éveket elbaszva (2 offseason kellett, hogy ILB-t igazolj, miközben sikeres csapat ezt 4. körben megoldja, oszt 5 évig jónapot?) elkezdett felépíteni valamit, ami 2 év múlva lehet az akkori Tennessee Titans..... na nekem ehhez már nincs türelmem. Emery akkora fos GM volt, hogy nem győzzük az ő rosteralja embereit visszahozni? Ez is rendben van. Márciusban mindig minden rendben van.
füligjimmy
Hallgatni arany...
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Pat Mannelly hatalmas isten volt :')

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lance Dunbar kb. Jaquizz Rodgerssel és Perryvel vívna harcot a rosterre kerülésért. Semmi köze ennek ahhoz, hogy Forte nem kellett.

Az ember azt hinné, hogy long snappert nem nagy kunszt találni, de a legendás Pat Mannelly óta már vagy 7-en megfordultak a keretben.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy Will Hillt kirakta a Ravens... Nem lenne hülyeség, nem lehet vészesen drága...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezaaaazzzzz leigazoltuk Aaront!!!! Aaron Brewer long snappert 😀

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Állítólag Dunbar dallasi RB után érdeklődünk...
Tomcsik
Elküldöd Fortet és mindenáron valami seggdugasz futót kell szedni helyette? Nem igazán értem ezt az egészet.
hpeter93
Ez számomra is nagy talány... Ha Fortet visszahozzuk akkor ez egy perfekt FA lett volna Pacetol... Így sem rossz eddig, de a Forte dolog nekem se megy a fejembe...

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Állítólag Dunbar dallasi RB után érdeklődünk...
Tomcsik
Elküldöd Fortet és mindenáron valami seggdugasz futót kell szedni helyette? Nem igazán értem ezt az egészet.