Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Állítólag Dunbar dallasi RB után érdeklődünk...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
érdekes, egy másik magyar oldalon a "mi" FA tevékenységünket dicsérik a legjobban (az más kérdés, ha szaktudásuk enyhén megkérdőjelezhető 😀 )
 fuzovelkifele.com/2016/03/15/az-fa-piac-eddigi-nyertesei/

de az nfl.com-nál is tőlünk várnak jövőre nagy előrelépést, ami azért csak bizakodásra ad okot 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000644275/article/raiders-top-list-of-five-franchises-on-the-rise?campaign=fb-nf-sf22559048-sf22559048
Tito05
Óvakodj március idusától! Mindig kurva jók vagyunk márciustól júniusig. Egyszer kapnánk egy gyenge kettest májusban, és nyernénk egy meccset januárban. Oh well.
füligjimmy
Idén még nem lesz rájátszás (persze a remény hal meg utoljára), olyan 8-8at prognosztizálok, de ha így építkezik a csapat tovább, jövőre min WC aspiránsok leszünk. ha nem esélyesek a csoportgyőzelemre 😊

Egyébként csinálhatunk szinte bármit, amíg egy bizonyos A-Rod a GB QB-ja, addig ők lesznek a legnagyobb favoritok az NFC Northban 😛
Tito05
És a dominanciájuk a nagyszerűségüknek, vagy a csoport gyengeségének köszönhető? Vonjunk párhuzamokat, mert én aztat szeretem. Manning-féle Colts, és Áron-féle Packers. Nyertek 1 gyűrűt, dominálják a csoportot, minden évben bekrúzolnak a rájátszásba, aztán kiesnek. Nyilván jön szembe időnként egy Christian Ponder, de egy hetek óta bűnrossz formában játszó Cardinals már nagy falat. Ebben a konferenciában nincs olyan Halálcsillag, mint a Patriots. Van még 3 olyan hagyományos powerhouse, mint a Ravens, Steelers, és még a Broncos, akik mindig ott vannak, és 10 évente nyernek is valamit. Keleten ez a Giants, a kétezres években a Seahawks. És a Packers. Jó csapat, jó GM, kurva jó edző, jó irányító, de szerintem ez a csoport az elmúlt 10 évben még akkora kihívás sincs, mint Manningnek volt az AFC South, és talán akkoriban a Nyugat erősebb volt, mint most a Kelet, de ez ez lehet hülyeség. Az megint egy másik kérdés, hogy a Titans helyett elkezdtük a Jacksonville Jaguars szerepét betölteni, ez persze nem Pace hibája. De amikor azt látom, hogy szépen lassan, de tényleg nagyon megfontoltan, kimérve, éveket elbaszva (2 offseason kellett, hogy ILB-t igazolj, miközben sikeres csapat ezt 4. körben megoldja, oszt 5 évig jónapot?) elkezdett felépíteni valamit, ami 2 év múlva lehet az akkori Tennessee Titans..... na nekem ehhez már nincs türelmem. Emery akkora fos GM volt, hogy nem győzzük az ő rosteralja embereit visszahozni? Ez is rendben van. Márciusban mindig minden rendben van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
érdekes, egy másik magyar oldalon a "mi" FA tevékenységünket dicsérik a legjobban (az más kérdés, ha szaktudásuk enyhén megkérdőjelezhető 😀 )
 fuzovelkifele.com/2016/03/15/az-fa-piac-eddigi-nyertesei/

de az nfl.com-nál is tőlünk várnak jövőre nagy előrelépést, ami azért csak bizakodásra ad okot 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000644275/article/raiders-top-list-of-five-franchises-on-the-rise?campaign=fb-nf-sf22559048-sf22559048
Tito05
Óvakodj március idusától! Mindig kurva jók vagyunk márciustól júniusig. Egyszer kapnánk egy gyenge kettest májusban, és nyernénk egy meccset januárban. Oh well.
füligjimmy
Idén még nem lesz rájátszás (persze a remény hal meg utoljára), olyan 8-8at prognosztizálok, de ha így építkezik a csapat tovább, jövőre min WC aspiránsok leszünk. ha nem esélyesek a csoportgyőzelemre 😊

Egyébként csinálhatunk szinte bármit, amíg egy bizonyos A-Rod a GB QB-ja, addig ők lesznek a legnagyobb favoritok az NFC Northban 😛
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
érdekes, egy másik magyar oldalon a "mi" FA tevékenységünket dicsérik a legjobban (az más kérdés, ha szaktudásuk enyhén megkérdőjelezhető 😀 )
 fuzovelkifele.com/2016/03/15/az-fa-piac-eddigi-nyertesei/

de az nfl.com-nál is tőlünk várnak jövőre nagy előrelépést, ami azért csak bizakodásra ad okot 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000644275/article/raiders-top-list-of-five-franchises-on-the-rise?campaign=fb-nf-sf22559048-sf22559048
Tito05
Óvakodj március idusától! Mindig kurva jók vagyunk márciustól júniusig. Egyszer kapnánk egy gyenge kettest májusban, és nyernénk egy meccset januárban. Oh well.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
érdekes, egy másik magyar oldalon a "mi" FA tevékenységünket dicsérik a legjobban (az más kérdés, ha szaktudásuk enyhén megkérdőjelezhető 😀 )
 fuzovelkifele.com/2016/03/15/az-fa-piac-eddigi-nyertesei/

de az nfl.com-nál is tőlünk várnak jövőre nagy előrelépést, ami azért csak bizakodásra ad okot 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/t2j10qj3jecrejcnpgek
Oakland Raiders top list of five franchises on the rise
Raiders GM Reggie McKenzie has done a commendable job turning Oakland into a destination spot for free agents. Chris Wesseling examines four other teams on the rise.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Zach Miller is aláírt 2év/6M + 2 még, ha megfelelően teljesít.

Létszámban már megvan a poszt! Amennyiben Miller ott folytatja, ahol abbahagyta, akkor akár minőségben is.
Toto21
Ez teljesen korrekt szerződés szerintem, Pace munkája eddig 4-es nálam.
hpeter93
A tavaly csapat + 2 ILB - Forte = csoportgyőzelem?
füligjimmy
Pace, Fox akármit csinál=szarok?
hpeter93
Tomsula jobb edző. Mondjuk paríron nem, csakha meccset kell játszni. Vagy én nézek más csatornát, ez is lehet.

Kevin White, a srác vagy tud, vagy nem. Hogy első idényében mit fog hozni, az kérdés, ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni. Foxy mindenhol a szezon közepére-végére sikeresen széthajtotta a keretet, egy újabb hasonlóság közte, és a mezőkövesdi fenomém, Pintér Attila között. Miért vár mindenki egészségesebb keretet?! Mert március van, és már eltelt 3 hónapa a legutóbbi vereség óta? Zach Miler hasznos kiegészítő ember volt a szezon második felében. Akiem Nicks pályafutását a Pats megmentette, idén lehet csapata se lenne, egy Hamumanumi nevű tight endért cserélték el szezon közben, volt 10 jó meccse, a rájátszásban sokat volt a pályán, amúgy 20 sna körül átlagolt. Pace akkor nem tudta, milyen kincs elérhető számára? Khari Lee viszont megért egy 6. kört? Ezeket az apróságokat magyarázza már el nekem valaki. A csávó is hasznos rotációs DL játékos volt a szezonban 10 meccsen. A piac is így árazta. Persze ezek csak tények. Nincs ezzel a 2 igazolással semmi gond, visszajött a hasznos 26., és 31. ember a keretbe, de ez ennyi, és nem több. Michael Ola nem kellett RT posztra (azért nem sokat játszott ott, de akkor messze jobbat nyújtott), Massie igen, mert Longgal együtt edz. Na nekem oszt mindegy, Vikings ellen Robinson, meg egy Hunter nevű gyerek torkonkúrta elég rendesen, állítólag a szezon második felében volt erősebb, na igen, Seahawks ellen minősíthetetlen volt, le van szarva ez is. Weddle-Hayward helyett kigurítjuk a pályára Rollét (Rolle-t?, bazzeg nem tudok magyarul), és Portert. Egy jó draft, meg 2 szabadügynök, nincs ezzel semmi gond, de még szerencse, hogy CJ Anderson nem fogadta el az ajánlatunkat, meg Gresham elé is 4/23-at lerakni, amit kurvára nem hiszek, tavaly örült a szerencsétlen, hogy egyátalán bír járni.


Egyébként március az online viták ideje ezen a fórumon!

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én úgy látom hogy még csak most jön a draft és 4 poszton már erősödtünk. Nem tudom Massie Jimmynél miért ilyen piros zászlós...Az összefoglalói melett megnéztem a GB ellen, mert mondta hogy 2 play után nem bírta tovább nézni...Tudom hogy ő a topic OL guruja, de semmi dúrva nagy hibát nem véltem felfedezni... Egy PO csapat kezdő RT-e volt. A Cards topicba mindenki azt írta hogy jó játékos...Szerintem semmivel sem lesz rosszabb RT mint Long volt, sőt... Long ugyebár G-ban klasszis szóval nállam ez 2 upgrade egy igazolással és szerintem Pace egyik legjobb húzása volt...Elhoztuk a liga tán 2 legjobb ILB-t és szerintem szotyiért... Azt hittem mindkettő jóval drágábban fog jönni... Azt hiszem nem kell ecsetelni ez mekkora upgrade a Meki féle playák után... Hicks nem rossz, bőven megért ennyit. White azért mégiscsak egy top 10 pick és ha beválik akkor AJ-vel évekre a liga egyik legjobb WR duója lehet itt...Az egyetlen dolog eddig ami előtt értetlenül állok az a Forte ügy... De ott sem kijelenthető hogy nagyot gyengültünk volna, mert amíg Forte sérült volt addig Lanford jól helyettesítette...Ettől függetlenül furcsa hogy nem adtunk neki annyit mint a Jets és nem hoztuk vissza 2-3 évre...Még nincs vége az FA-nek se és még van kb. 15 milla cap space és még jön a draft... Szóval én optimista vagyok és a Forte ügyet leszámítva Pace eddig remek munkát végzett ebben az off seasonban....

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez teljesen korrekt szerződés szerintem, Pace munkája eddig 4-es nálam.
hpeter93
A tavaly csapat + 2 ILB - Forte = csoportgyőzelem?
füligjimmy
Azt vedd hozzá, hogy mindenki fejlődik 😉.
tüsi91
 38.media.tumblr.com/240638662ffa5cdc7be8fdbec0d94995/tumblr_inline_nt6f74jlYS1tn02s7_500.gif

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A tavaly csapat + 2 ILB - Forte = csoportgyőzelem?
füligjimmy
Ha nem is csoportgyőzelem (azt szerintem elviszi a Vikings) de jelentős előrelépés tuti.
Ilyen okos igazolásokat amiket most csináltok (hiányposztra jó játékos olcsón) nagyon ritka.
A White-Jeffery duó -megtoldva esetlegesen egy egészségesebb Royal-al- félelmetes. A támadófalon próbáltak javítani, nem lennék meglepve ha az első két körben érkezne még oda segítség. Azon sem ha Wisniewski is beesne hamarosan a center posztra.
A védelem alakul, azért minden hiányt nem lehet betömni egy év alatt. Ez a Freeman+Trevathan páros igazolás pedig zseniális.

Ha akarsz igazán szart és káoszt látni akkor nézz be hozzánk. Ott megmutatják, hogy miként lehet 20 milla cap space-t elherdálni 10 szar játékosra. A csoport utolsó helyének megágyazunk megint jóidőre.

Szerintem Vikings csoportgyőzelem, Packers-Bears csata a második helyért és Lions kullogás a végén.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez teljesen korrekt szerződés szerintem, Pace munkája eddig 4-es nálam.
hpeter93
A tavaly csapat + 2 ILB - Forte = csoportgyőzelem?
füligjimmy
Azt vedd hozzá, hogy mindenki fejlődik 😉.

A tavalyi csapat + 2 ILB + Hicks + White + egészségesebb keret - Forte - Jarvis Jenkins - opcionálisan Martellus /= csoportgyőzelem. Szerintem ez így reálisabb.

A kérdés az, hogy ezek a változások jelentik-e azt, hogy a szoros meccseket, amiket tavaly elbuktunk idén megnyerjük-e? Mert a Chiefs meccset leszámítva szvsz a meccsek képei alapján a többi 5 győzelemre rászolgáltunk. Én nem tudom a választ a saját kérdésemre, de valószínűleg Te sem. 2016-ban is sok billegős meccsünk lesz. Ha első év után nem is, de az elmúlt években rengeteg csapat jutott be edzőváltás utáni második évben a PO-ba... pech, hogy van két jó csapat a csoportba a Packers és a Vikings személyében, s a Lionst sem kell elintézni, főleg a '15-ös év második felét nézve, de ezzel azt akarom kihozni, hogy a tavalyi év egy kegyelmi szezon volt, idén kőkemény elvárások vannak. Benne van erősen valószínűen, hogy nem lesz PO, de 8 meccset legalább nyerni kell, s a keretet én képesnek is tartom rá.

Mindehhez én azt látom, hogy a csapat depth chartján most legalább 4 helyen jobb játékos van, mint tavaly. Belenéztem a Cards vs Vikings meccsbe, Massie korrekt volt. Vannak hibái, szerintem is túlfizettük, ebben vita nincs. Ám nem veszem elő Long meccseit a szezonból, mert voltak egészen decensek, de alsó hangon 5-6 webbi performansz is. Nem egy meccs mintája alapján kell megítélni Massiet ezt tudom, én 16 meccs mintája alapján mondom Longról, hogy jó indulattal egy átlagos NFL tackle. Úgy veszem, hogy Long RT = Massie RT, szerintem ez reális közelítés, azon persze el lehet polemizálni, hogy ez 6 milliót ér? A válasz egyértelmű. Viszont Long RG >>> Ducasse/Omameh RG. Jarvis Jenkins egy teljesen szürke munkásember, kell az ilyen is, de ő jóval többet játszott, mint azt egy ideális világban tette volna. Hicks jobb játékos a játék minden elemében. Az ILB-kre kár szót fecsérelni. A kérdés ismét, hogy ez ér-e +2 győzelmet. Sérülések lesznek azok elkerülhetetlenek, tavaly ez a támadósort és elsősorban a védőfalat hátráltatta, lehet idén máshogy lesz. S talán idén nem telik bele 5-6 hétbe mire rájönnek ki az a játékos, aki nem használható, kik azok, akiket inkább játszatni kellene és nem kirúgni. Talán.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Zach Miller is aláírt 2év/6M + 2 még, ha megfelelően teljesít.

Létszámban már megvan a poszt! Amennyiben Miller ott folytatja, ahol abbahagyta, akkor akár minőségben is.
Toto21
Ez teljesen korrekt szerződés szerintem, Pace munkája eddig 4-es nálam.
hpeter93
A tavaly csapat + 2 ILB - Forte = csoportgyőzelem?
füligjimmy
Szerintem még nem abban kell gondolkodnunk, még az út elején vagyunk. A lényeg, hogy látszódjon az előrelépés a tavalyi borzalomhoz képest.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Zach Miller is aláírt 2év/6M + 2 még, ha megfelelően teljesít.

Létszámban már megvan a poszt! Amennyiben Miller ott folytatja, ahol abbahagyta, akkor akár minőségben is.
Toto21
Ez teljesen korrekt szerződés szerintem, Pace munkája eddig 4-es nálam.
hpeter93
A tavaly csapat + 2 ILB - Forte = csoportgyőzelem?
füligjimmy
Pace, Fox akármit csinál=szarok?

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Zach Miller is aláírt 2év/6M + 2 még, ha megfelelően teljesít.

Létszámban már megvan a poszt! Amennyiben Miller ott folytatja, ahol abbahagyta, akkor akár minőségben is.
Toto21
Ez teljesen korrekt szerződés szerintem, Pace munkája eddig 4-es nálam.
hpeter93
A tavaly csapat + 2 ILB - Forte = csoportgyőzelem?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Zach Miller is aláírt 2év/6M + 2 még, ha megfelelően teljesít.

Létszámban már megvan a poszt! Amennyiben Miller ott folytatja, ahol abbahagyta, akkor akár minőségben is.
Toto21
Ez teljesen korrekt szerződés szerintem, Pace munkája eddig 4-es nálam.
hpeter93
Én 3 év 9 millát mondtam FA előtt 😊 Az évi 3 milkát eltaláltam 😊

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Zach Miller is aláírt 2év/6M + 2 még, ha megfelelően teljesít.

Létszámban már megvan a poszt! Amennyiben Miller ott folytatja, ahol abbahagyta, akkor akár minőségben is.
Toto21
Ez teljesen korrekt szerződés szerintem, Pace munkája eddig 4-es nálam.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Zach Miller is aláírt 2év/6M + 2 még, ha megfelelően teljesít.

Létszámban már megvan a poszt! Amennyiben Miller ott folytatja, ahol abbahagyta, akkor akár minőségben is.

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
"Re-signed TE Rob Housler to a one-year contract."

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hicks 2 év 10 millió, 5 millió garantált, ami bónuszokkal (sack és pro bowl függő) lehet 11,9M. Jövő ilyenkor 0,5 millió DM-mel ki lehet rúgni, ha nem válna be. Korrekt deal.

Housler is vissza jött egy vet.mines szerződéssel 1 évre harcolni a roster helyért.
tüsi91
Azt kell mondjam az eddigi szerződések amiket kötöttünk nagyon tetszenek. Senkit nem fizettünk túl ( tán Portert...) Ha nem jönnek be viszonylag könnyen kivághatóak... A játékosok nagyrészt fiatalok és nyerő csapatokból jöttek...Fortet leszámítva eddig jónak tartom Pace tevékenységét...Egy jó drafttal nagy fejlődés mehet végbe ha végre a sérülések is elkerülnek...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hicks 2 év 10 millió, 5 millió garantált, ami bónuszokkal (sack és pro bowl függő) lehet 11,9M. Jövő ilyenkor 0,5 millió DM-mel ki lehet rúgni, ha nem válna be. Korrekt deal.

Housler is vissza jött egy vet.mines szerződéssel 1 évre harcolni a roster helyért.

Számításaim szerint most olyan 23-25 millió a cap space. Ebből a draftra plusz a szezonra meghagynak kb 8-9 milliót, szóval saccperkábé 15 milliót lehet még elkölteni. Ebbe belefér 2-3 Freeman szerű kontrakt, meg egy csomó vet.mines szerződés. Illetve ha megegyeznek Jefferyvel egy hosszútávúban, akkor valószínűleg jön még hozzá 1-2 millió, de az is lehet, hogy inkább átviszünk plusz pénzt 2017-re, bár olyan sok játékos, akivel feltétlenül hosszabbítani kell majd nem lesz.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Aki idén ilyen dephtnél nem a Dbe öli a középső pickjei javarészét az tényleg idióta. Sztem idén is az első kör bpa lesz (kivéve wr) és utána a 2-6ig 3 védő pick.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igazán méltó lenne a franchise legutóbbi évtizedének draftjaihoz, ha jelen helyzetünkben 2-3. kört ellövöd pl. egy TE-RB párosra. Az tipikusan megmutatná miért tartunk ott ahol. A futó picket úgy nagyjából már elkönyveltem 2-4. körig, de talán a jelenleg nem needes TE posztból nem kellene azt csinálni. DE, CB, OL (abból is OT) a csapat 3 legnagyobb hiányposztja jelenleg. A normális franchiseok ezekben a körökben rakják le az alapot, mi már annak is örülünk, ha olyan játékost sikerül itt húzni, aki az NFL átlagot megüti. De azért jobbára olyanok jönnek, akiket inkább csak felengedik a pályára ala Chris Williams, Carimi, Bostic, McClellin, Grasu vagy olyanok, akik pályát sem látnak mint Okwo, Gilbert, Iglesias, Hardin, Marcus Harrison vagy ki a tököm és abba is hagyom. Szóval én abban reménykedek, hogy előbb-utóbb egyszer a kapanyél is elsül és az első 3 körben olyan játékosok jönnek, akik jók és olyan pozícióban játszanak, ahol eldőlnek a meccsek. Szóval az idei tippem a 2-4. körökre TE, backup QB, RB.
tüsi91
Bebaszna 😀

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazán méltó lenne a franchise legutóbbi évtizedének draftjaihoz, ha jelen helyzetünkben 2-3. kört ellövöd pl. egy TE-RB párosra. Az tipikusan megmutatná miért tartunk ott ahol. A futó picket úgy nagyjából már elkönyveltem 2-4. körig, de talán a jelenleg nem needes TE posztból nem kellene azt csinálni. DE, CB, OL (abból is OT) a csapat 3 legnagyobb hiányposztja jelenleg. A normális franchiseok ezekben a körökben rakják le az alapot, mi már annak is örülünk, ha olyan játékost sikerül itt húzni, aki az NFL átlagot megüti. De azért jobbára olyanok jönnek, akiket inkább csak felengedik a pályára ala Chris Williams, Carimi, Bostic, McClellin, Grasu vagy olyanok, akik pályát sem látnak mint Okwo, Gilbert, Iglesias, Hardin, Marcus Harrison vagy ki a tököm és abba is hagyom. Szóval én abban reménykedek, hogy előbb-utóbb egyszer a kapanyél is elsül és az első 3 körben olyan játékosok jönnek, akik jók és olyan pozícióban játszanak, ahol eldőlnek a meccsek. Szóval az idei tippem a 2-4. körökre TE, backup QB, RB.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A TE- témához eszembe jutott, hogy draft az elképzelhetetlen? Nem tudom milyen a felhozatal, de 2-3 vagy későbbi körökben nincs esély egy TE-re?
hpeter93
Ez attól is függ mi lesz Bennett és Miller sorsa... A legjobb TE prospect Hunter Henery aki még tán az első körbe is beférhet, bàr inkább 2. körbe vàrjàk. Utànna elég nagy az űr, nem épp a legmélyebb a TE poszt idén.

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A TE- témához eszembe jutott, hogy draft az elképzelhetetlen? Nem tudom milyen a felhozatal, de 2-3 vagy későbbi körökben nincs esély egy TE-re?

több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Odatettük magunkat átigazolási ügyben. Hasonlóan kéne folytatni, aztán jó lenne egy jól sikerült Draft, és egész jó lehetőségek lennének a keretben.

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan