Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )
Süsü
Na igen! 😀
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )
több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szokást tovább vinni. 😊

Szerkesztette: k.adam0078
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
 www.ptitecao.com/chicago-bears-campaign-2013


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ajánlatot is tettünk neki , 5 napja van a Saintsnek matchelni...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Josh Hill Saints TE vizitál nálunk... Hmmm nem épp rá gondoltam...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ja és szerintem még egy TE jön majd a piacról...( Davis, Daniels, Cook...)

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jól összefoglaltad... Szerintem Pace nem lesz hülye és 1-3 DL, CB, OL draft lesz...( nem biztos ebben a sorrendben) ... Ha nem csúszik le 11-re az akik magasan vannak nálla a boardon akkor lehetséges egy letrade egy esetleges + 3. kör jól jönne ilyen DL depth mellett...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A hét folyamán összeírtam, hogy jelenleg hogy néz ki a roster. Pénz van még 20 millió felett, ebből is látszik, hogy 2017-re átfogunk vinni 10-12 millió környékén. A maradék időben 5-6 veterán minimumos vagy ahhoz közeli Sam Acho kaliberű játékost várok még, hogy picit feltöltsék a rostert. Vannak posztok ahova rá is férne.

QB: Cutler, Fales, Blanchard
Én sem vagyok híve, hogy húzunk középső körökben egy irányítót, aztán majd jól felépítjük. Ha QB-t akartak volna, akkor tavaly le kellett volna rendezni, berakni JC helyére aztán 2 kegyelmi év után a gázra lépni. Most nehéz elképzelni, hogy ne Cutler legyen a QB még 2017-ben is. Vannak olyan needek, ahol a draftolt játékos pályára is lépne. 2016&2017 eredmény kell. Ennyi. Ha nincs, 2018-ban egy új edzői stábbal, (új GM-mel), új top prospect QB-val kell indulni. Addig Cutler, s nem azzal kell foglalkozni, hogy ki van mögötte, hanem a csapatot kell tuningolni. Az idei évet még el lehet adni, ha nem sikerül ebben biztos vagyok. Trestman féle összeomlásra én nem számítok. Ettől függetlenül félek egy 2-3. körös QB picktől. Megérteném, csak szerintem nincs értelme a roster jelenlegi állapota szerint. Az első 3 körben kezdő játékosokat kell hozni, de minimum olyanokat, akik már most hozzátudnak tenni. Ennyi. Falesről nem tudunk semmit, szóval mindenki készítse magát a QB pickre viszonylag magasan.

RB: Langford, Carey, Rodgers, Perry, Lasike
Forte témáról sokan leírták a véleményüket, én is. Ide is jön majd valaki, szintén félek attól, hogy magasan. Rosszul lett managelve ez a poszt ez elég egyértelmű, azzal, hogy Andersont nem érdekelte a franchise. Ha annyira töretlen lenne a bizalom Langford felé, akkor nem akartak volna mellé/elé futót hozni. Szerintem ilyen egyszerű ez a történet, a marha jó kérdés, hogy akkor Matt Forte miért nem lett volna jó minimum 1, de inkább 2 évig. Félre értések elkerülése végett, ha kihúznánk a saját Jeremy Hillünket, az nagyszerű lenne, de olyan luxus, amit jelen helyzetében a franchise szerintem nem engedhet meg magának.

TE: Miller, Hausler, Lee, Sinclair, Lucas
Szintén ugyanaz, mint az előzőek. Egy jó TE sokat ér. Egy jó védőfalember, egy jó cornerback, egy támadófalamber sokkal többet. Lehet korán TE-t húzni, egy olyan csapatba, amely megengedheti magának. Martellusnak mennie kellett, nem vagyok ellene. Én annak vagyok ellene, hogy magasan picket feccöljünk valakibe. Márpedig Miller ki tudja egészséges lesz-e. Hausler olyan srác, aki rostert érhet, de nem több egy 3. számú TE-nél és ST playernél. Leeről szintén nem tudunk semmit. Valamit láttak benne, ha draft picket adtak érte, lehet ez a valami ki sem jön sohasem. Jön ide ember draftról kérdés mikor. 4. körtől lefelé teljesen okés, de előtte nem.

WR: Jeffery, White, Royal, Mariani, Wilson, Bellamy, Meredith, Palmer
2015 elég szarul nézett ki, de talán még egy év nem lesz, amikor a depth chart első 4 emberéből általában 2-en, vagy még annyian sem játszanak. White-t még nem láttuk, de egyenlőre meg kell adni a bizalmat, hogy jó lesz. Royal nagyobb kérdés, de talán ő is egészséges lesz. Wilson, Mariani ideális cserék, Bellamy only ST ember, Meredith meg nagyon nyers, de benne talán van valami. Draft nagyon hátsó köreiből, ha valakibe beleszeretnek jöhet játékos (s elsősorban olyan, aki visszahordásoknál számba vehető), de kb. ennyi. Ami érdekes lehet, hogy Deonte Thompsont fogjuk-e marasztalni, mint visszahordó.

OL: Leno, Slauson, Grasu, Long, Massie, Fabuluje, Becton, Wallace, Weaver, Edison
Van most egy kikiáltott kezdő ötös. Mindenki döntse el, hogy ez milyen minőségű. Mögöttük csupa olyan srác, akik nem többek camp bodyknál, tán Fabulujéból lesz egy backup, de a depthet muszáj bővíteni. Ezt lehet úgy, hogy magasan hozunk egy OT-t, aki játszhat Leno helyett, aki így visszaminősül egy bizonyítottan használható csereembernek. Montgomeryre tippelek, mint C, akit visszahozunk, egyrészt Grasu tündöklése után még kezdő is lehet (nem hiszem), de egy megbízható csere mindenképp. Hátsó körökben várok egy guardot és az Omameh/Ducasse duóból is egyet vissza fogunk hozni.

DL: Goldman, Hicks, Ferguson, Unrein, Gaston, Sutton, Washington, Scruggs, Smith, Williams, Browner
Top need aligha vitás a 3-4-es védelem legfontosabb játékosa. Lenoval én meg voltam elégedve, én neki is mernék menni vele a szezonnak, de Goldman és Hicks mellé kell az az ember. Goldman teljesen okés, további szintlépést lehet várni tőle, Hicksnek előkellene lépni, eddig 45-50%-os snapszámai voltak, ez egy erős rotációs játékos számai. 50-60%-ban nickel van, azaz két DL marad fenn, s ezt remekül lehet forgatni egy draftolttal, Goldmannel és Hickssel, s ugye a backupokkal. Egy mély védőfal rotációért még senki nem anyázott. Unrein és Gaston mutatott jó dolgokat, Fergusonról még nem mondtak le szerintem. Sutton véleményem szerint nem lesz rosteren. Két játékost várok draftról, egyet nagyon az elejéről, egyet a hátsó körökből.

OLB: McPhee, Young, Houston, Mason
Mivel kiderült játékosokról, hogy jó futballisták, így ezzel a poszttal nincs gond. Passrushból sohasem elég, s a depthet lehet mélyíteni, így várok egy projekt játékost a közepe felé a draftnak.

ILB: Trevathan, Freeman, Timu, Jones, Anderson, Barrow
Kezdőket megoldották, tán ennél jobban nem is lehetett volna. Timu Freeman cseréjének megteszi, de Jonesnál és Andersonnál el lehet képzelni jobb játékost a padon.

CB: Fuller, Porter, McManis, Callahan, Glenn, Bausby
Komoly need itt is, s valószínűleg egy olyan játékos hiányzik, aki pályára is fog lépni. S ez a játékos nem lehet McManis. Nem lehetünk elájulva Fuller szezonjától, de a rossz kezdést legalább nem erős visszaesés követett, hanem egy látható fejlődés. Ez sem feltétlen elég nálam a kezdő posztra, de nincs más. Azt tudjátok, hogy Porterről nincs jó véleményem, mint 3. szélen bevethető CB-nek tökéletes, többnek nem. Jön majd egy olyan srác, aki megküzdhet a kezdő helyért a szélen, ez elég egyértelmű, de minimum olyan, aki tud az első naptól nickelt játszani. Callahannel nincs bajom, neki is voltak ügyes dolgai, hátha még fejlődne is, akkor simán lehet hosszútávú megoldás. Porter nem az, s rövid távúnak is baromi necces. McManis egy hosszú ideje itt játszó jó ST ember, de ennél többnek nem is szabad lennie.

S: Amos, Rolle, Jones-Quartey, Hurst, Jefferson
Amos jó pick volt 5. körben, de egyenlőre egy erős csere szintet üt meg. Nincs ezzel gond rookiként, de ha valami komolyabbra gondol, akkor előre kell lépni. HJQ maradhat csere, ő is brutál nyers, de mutatott olyan dolgokat, amiket nem feltételül várt az ember egy Div2-ből érkező UDFA rookietól. Rolle marad szerintem, kezd is, s jön valaki draftról kb. ott, ahol tavaly Amos. Nem a legjobb, de ennyit tudunk most reálisan megoldani.

ST: Gould, O'Donnell, Brewer
Gouldon elment 2 meccs, kb annyi, ami az előtte lévő 9 évében. Sokat keres, mint kicker, de nem égető need a kivágása. Hozunk majd neki vetélytársat, s ezúttal olyat, aki reális veszélyt is nyújt a roster helyére. O'Donnell egy középszar punter. Ám én mindig azt vallom, hogy pontokat kell szerezni és nem puntolni. Az egyetemen is ő rúgta a KO-kat, remélem idén nálunk is már ő fogja, mert ugye másról sem szóltak a hírek, minthogy olyan fantasztikusan erős lába van, hogy még a TWIP acélokat is meghajlítja. Használhatnánk valami értelmesre is ezeket a virgácsokat.


Alles zusammen: DE és CB a két pozíció, ahonnan hiányzik a kezdő játékos, olyan csávók, akikre hosszú távon lehet építeni a védelmet. Ha mindkettőt sikerülne megoldani az idei draftról, akkor Pace vállát nyugodtan lehet veregetni. Ez nagy bravúr lenne, de ha csak az egyik jön össze, akkor sem lehet ok a panaszra. Tavaly is minimum kérdőjeles volt a roster management, főleg a támadófalnál. Van véleményem Paceről, de nem olyan rossz, mint némelyikünké. A draft után ez változhat. Elég pipa lennék, ha nem próbálná meg orvosolni a legnagyobb hiányosságait a csapatnak a draft elején. OT húzás még hagyján, az annyira nem prio. Hátsó körökben lehet rábökni arra, aki tetszik, csiszolni itt, finomítani amott.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Sziasztok! A 11. pickkel ti jöttök ! Hajrá jó mock draftolást!

 docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit?usp=sharing
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jared Cook nállam megérne egy próbát... Asszem csak 28 és szerintem kicsit underrated playa. A Rams nem tudta jól használni és hát lehet Cutlerrel jobban menne neki, mint a köztudottan veretes Rams QB állománnyal...
Tomcsik
Hát igen...inkább ide jöjjön,mint GB-be. : )
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Amugy egy èvre nem lenne rossz erősítès a Davis-Miller vagy Daniels-Miller duo.
ricsiii83
Rob Housler in da hauzzzzzz, biccs!
füligjimmy
Akkor már csak egy G hiányzik. : )
Süsü
Miller-Housler-Lee TE-sor veretlen lesz, az biztos.


Housler eddig statisztikája 5 év alatt. Biztos PFF secret superstar ő is, és most fog villantani.
G GS Rec Yds Avg Lng TD
109 1,166 10.7 33 1

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jared Cook nállam megérne egy próbát... Asszem csak 28 és szerintem kicsit underrated playa. A Rams nem tudta jól használni és hát lehet Cutlerrel jobban menne neki, mint a köztudottan veretes Rams QB állománnyal...

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Amugy egy èvre nem lenne rossz erősítès a Davis-Miller vagy Daniels-Miller duo.
ricsiii83
Rob Housler in da hauzzzzzz, biccs!
füligjimmy
Akkor már csak egy G hiányzik. : )
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amugy egy èvre nem lenne rossz erősítès a Davis-Miller vagy Daniels-Miller duo.
ricsiii83
Rob Housler in da hauzzzzzz, biccs!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Amugy egy èvre nem lenne rossz erősítès a Davis-Miller vagy Daniels-Miller duo.
ricsiii83
Hasonló véleményen vagyunk. Kíváncsian várom a további érkezőket,mert szerintem 2 ember még érkezni fog. Egy TE és egy G...
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Amugy egy èvre nem lenne rossz erősítès a Davis-Miller vagy Daniels-Miller duo.

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Eltévedtem térben és időben. Bocs...túl sok Csillagkaput nézek.
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Daniels tavaly jött a Broncosba

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
...felkészül Owen Daniels...
Süsü
Igen gyanús... Esetleg Vernon Davis (asszem még elérhető...)
Tomcsik
Mind a kettő elérhető,de egy szál kötődik foximaxihoz. : )
Arra vagyok kíváncsi, hogy Jahri Evans mikor érkezik?!
Süsü
Owen Daniels nem inkabb Kubiak embere? Tavaly ment a Broncoshoz miatta, elotte meg a Ravensben volt, ha az emlekeim nem csalnak.
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
...felkészül Owen Daniels...
Süsü
Igen gyanús... Esetleg Vernon Davis (asszem még elérhető...)
Tomcsik
Mind a kettő elérhető,de egy szál kötődik foximaxihoz. : )
Arra vagyok kíváncsi, hogy Jahri Evans mikor érkezik?!
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
...felkészül Owen Daniels...
Süsü
Igen gyanús... Esetleg Vernon Davis (asszem még elérhető...)

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy Will Hillt kirakta a Ravens... Nem lenne hülyeség, nem lehet vészesen drága...
Tomcsik
Közben kapott 10 meccset.Így nem valószínű,hogy ide hozzák.
k.adam0078
Igen azóta olvastam én is...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4702246/draft-status-doomed-shea-mcclellin-in-chicago
ezzel mennyire értetek egyet?
kolok1972
Meki egy középszar játékos. Rotációs playa. Lassan reagál, lehet hogy számban sok tacklet csinált, de nem mindegy hogy hol... Leviszi ő a futót 6-7 yard után...Nem mondhatjuk hogy hamar lemondtak róla, már minden posztra betették hátha... Az új rezsim is adott neki esélyt... Ha ezek után BB jó kezdőt farag belőle megemelem a kalapom...Egy tűrhető back up lesz kb nem több...

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
...felkészül Owen Daniels...