Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ugy tunik Porter jon vissza. Hat ez valami fenomenalis! Csak igy tovabb csodafegyver!
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azt olvastátok, hogy Megatron visszavonulása után el fel lehetne ajánlani Asthon Jeffriest a Lionsnak az első körös pickért? És akor a mi draftolhatnánk DeForest Bucknert, a Lions pick-kel pedig a legjobb WR-t, aki ott lesz. Vélemények?
füligjimmy
Érdekes felvetés és nem is annyira elvetemült, de én akkor az idei két első körünket Wilkersonért továbbítanám a Jetsnek. Valamint rámennék Trevathan és Harrison párosra. Úgy már azt mondom, hogy igen cseréljük el. Szerintem így nagyobb eredményt érnénk el, mintha draftról hoznánk 2 embert ( úgyse megy ez nekünk annyira).

WR posztra pedig hozzuk Marvin Jones-t és vele együtt Andre Smith-t RT-nek, majd Long-ot mozgassuk vissza RG-nak.

A többi hiányposztra meg pár olcsóbb játékos ( pl. Keenan Robinson nekem tetszene) + draft. Még mindig marad pár kérdőjel, de nem lehet mindent egy év alatt megoldani.
Toto21
Làtod Jimmy mit indítottál el ? 😊

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Azt olvastátok, hogy Megatron visszavonulása után el fel lehetne ajánlani Asthon Jeffriest a Lionsnak az első körös pickért? És akor a mi draftolhatnánk DeForest Bucknert, a Lions pick-kel pedig a legjobb WR-t, aki ott lesz. Vélemények?
füligjimmy
Érdekes felvetés és nem is annyira elvetemült, de én akkor az idei két első körünket Wilkersonért továbbítanám a Jetsnek. Valamint rámennék Trevathan és Harrison párosra. Úgy már azt mondom, hogy igen cseréljük el. Szerintem így nagyobb eredményt érnénk el, mintha draftról hoznánk 2 embert ( úgyse megy ez nekünk annyira).

WR posztra pedig hozzuk Marvin Jones-t és vele együtt Andre Smith-t RT-nek, majd Long-ot mozgassuk vissza RG-nak.

A többi hiányposztra meg pár olcsóbb játékos ( pl. Keenan Robinson nekem tetszene) + draft. Még mindig marad pár kérdőjel, de nem lehet mindent egy év alatt megoldani.
több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Azt olvastátok, hogy Megatron visszavonulása után el fel lehetne ajánlani Asthon Jeffriest a Lionsnak az első körös pickért? És akor a mi draftolhatnánk DeForest Bucknert, a Lions pick-kel pedig a legjobb WR-t, aki ott lesz. Vélemények?
füligjimmy
Vanczák Vili is szabadon igazolható lesz a nyáron.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt olvastátok, hogy Megatron visszavonulása után el fel lehetne ajánlani Asthon Jeffriest a Lionsnak az első körös pickért? És akor a mi draftolhatnánk DeForest Bucknert, a Lions pick-kel pedig a legjobb WR-t, aki ott lesz. Vélemények?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez az egész topik tiszta bulváros, semmitmondó lett. Blikkhez hasonló színvonallal.

Hicks amúgy olyan hatalmas erősítés lenne? New Orleansben éppenséggel senkinek nem tűnt fel a játéka. Több ő egy roppant hasznos rotációs embernél? Képes lenne 5tech posztot magas szinten megoldani? Lehet Jackson 15 milliója sok, de őt tényleg jó játékosnak tartom. Hickset egy kérdőjelnek.

Trevathan ha jön oké. Coverben lesz egy jó játékosunk, s összességében egy nagyon jó ILB. Ki lesz a párja? Elek? Vagy Bruce Carter, aki mióta tegnap kirúgták a remek Bucstól hirtelen megint milyen jó játékos lett.

Legalább Jefferyt itt tartjàk +1 évre. S Dwayne Allen? Én is adtam volna érte pénzt pl fele ennyit. Martelussal kezdjenek vmit inkább, mert mashol is vannak ostoba játékosok mégse akarnak tőlük egyből szabadulni.
tüsi91
FA kezdete... Bulvár... Ilyenkor ez van. Minden topikban ez megy. Mindenhol találgatnak, ugyebár holnaptól válnak biztossá a dolgok... Bocs hogy le mertem írni 1-2 velünk kapcsolatos találgatást... Amúgy én is ezt kérdeztem hogy Hicks jobb lenne mint pl Jenkins???... Én amúgy nem bánom hogy ennyit azért nem adtunk Jacksonra. Jó játékosnak tartom én is de nem top5-nek... Márpedig ez top5 gázsi a javából...Trevathan ha meglesz még mindig jöhet mellé valaki akár FA akár fraftról.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hicks hozni fogja kb ugyanazt, mint Jackson (kicsit szürkébben) fele vagy harmadáron.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez az egész topik tiszta bulváros, semmitmondó lett. Blikkhez hasonló színvonallal.

Hicks amúgy olyan hatalmas erősítés lenne? New Orleansben éppenséggel senkinek nem tűnt fel a játéka. Több ő egy roppant hasznos rotációs embernél? Képes lenne 5tech posztot magas szinten megoldani? Lehet Jackson 15 milliója sok, de őt tényleg jó játékosnak tartom. Hickset egy kérdőjelnek.

Trevathan ha jön oké. Coverben lesz egy jó játékosunk, s összességében egy nagyon jó ILB. Ki lesz a párja? Elek? Vagy Bruce Carter, aki mióta tegnap kirúgták a remek Bucstól hirtelen megint milyen jó játékos lett.

Legalább Jefferyt itt tartjàk +1 évre. S Dwayne Allen? Én is adtam volna érte pénzt pl fele ennyit. Martelussal kezdjenek vmit inkább, mert mashol is vannak ostoba játékosok mégse akarnak tőlük egyből szabadulni.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben úgy hírlik a Jags megegyezett Malik Jacksonnal. 6 év és évi 15 milkóamivel a 4. legjobban fizetett falember lett...Örültem volna ha itt köt ki, de ennyi pénzt én soknak tartok... Így viszont egyre több értelme van a Hicks híreknek...Osemelét is csipáztam volna, de ő valszeg Raider lesz...

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Már a harmadik olyan mock draft-ot olvastam,ahol OT-t írnak nekünk az első körre. Mondjuk abban az esetben lehet erre komoly esély ha nálunk landol Trevathan meg Malik Jackson. Mondjuk egy Hicks-Goldman-M.Jackson védőfal nem mutatna rosszul... 😊
k.adam0078
Malik Jackson egy kicsit délebbre költözik.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Hicks egyre több hírben szerepel mint lehetséges célpont...Pace ott volt mikor a Saints draftolta... De nem tudom nem lenne akkora upgrade pl Jenkinshez képest... Patsben tavaly rotációs playa volt...
Tomcsik
Nálunk jelenleg kőműves kelemen és upgrade lenne a fal építésében, főleg ha hozná az asszonyát, Sutton, vagy Jenkins helyett.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hicks egyre több hírben szerepel mint lehetséges célpont...Pace ott volt mikor a Saints draftolta... De nem tudom nem lenne akkora upgrade pl Jenkinshez képest... Patsben tavaly rotációs playa volt...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm olvastam 1-2 trade rumort miszerint Bennettet elcserélnénk Grahemre a HOX-al.... Hát nem lenne ellenemre az tuti...
Tomcsik
aki ezt csak egy kicsit is elhiszi... le kellett vágni a lábát Grahamnek vagy mi?
davemayer
Én is röhögtem mikor olvastam.... 😀 Mivel felröppent hogy tradekjük Martyt most mindenki szövögeti az összeesküvés elméleteket... Meg ez a tesó majd rádumálja akkor is ment amikor Marty tesója volt FA 😊

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Hmmm olvastam 1-2 trade rumort miszerint Bennettet elcserélnénk Grahemre a HOX-al.... Hát nem lenne ellenemre az tuti...
Tomcsik
aki ezt csak egy kicsit is elhiszi... le kellett vágni a lábát Grahamnek vagy mi?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm olvastam 1-2 trade rumort miszerint Bennettet elcserélnénk Grahemre a HOX-al.... Hát nem lenne ellenemre az tuti...

több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Már a harmadik olyan mock draft-ot olvastam,ahol OT-t írnak nekünk az első körre. Mondjuk abban az esetben lehet erre komoly esély ha nálunk landol Trevathan meg Malik Jackson. Mondjuk egy Hicks-Goldman-M.Jackson védőfal nem mutatna rosszul... 😊
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bepörögtek a tradek és pletykák... Felénk nagy a csend. Állítólag érdeklődünk Hicks iránt.. Persze Malik Jackson és Trevathan állandó téma...

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
csi77
Ment egy PM!
Bazzani
Válaszoltam

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
csi77
Ment egy PM!

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Ron Turner után szabadon Lovie Smith is Illinois HC lett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Schefter szerint ügyködünk egy Bennett traden...

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Alshon Jeffery marad, franchise tag
Tito05
méghozzá non-exklúzív (tehetnek rá mások is, de matchelhetitek, vagy ha nem, akk kaptok két első kört)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kíváncsi vagyok Jaylon Smith is meddig fog esni... Egyesek szerint csak a 3.napon fog kimenni,ráadásul nem is biztos,hogy normálisan rendbe is jön valaha. Mondjuk ha valaki a 3.napon húzza be,az nagyot nyerhet vele,ha felépül.
k.adam0078
Valami hivatalos info kéne a sérülése súlyosságáról, de a Draftig szerintem úgysem lesz. Nagyot lehet húzni vele, ha felépül, de ha kihagyja a teljes következő szezont (vagy mégrosszabb), akkor gond van.
Kár ezért a sok pletykáért vele kapcsolatban, mert így oroszrulett az egész...
Attila99
Ő maga nyilatkozta hogy megsérült egy ideg is, a rehabilitáció jól halad, de nem tudja biztosan mikor térhet vissza...
Tomcsik
Na már megint egy hazugság...Ezt egy cikkben olvastam, de most megnéztem az NFL networkön az interjút vele és azt mondta hogy az ideg nem sérült... Mind egy Pace szerintem nem meri megrizikózni, hogy egy másik első körös pickje is kihagyja az első szezont...Tán ha lecsúszik 2. körbe ott rápróbálna, de nagyon meglepne ha az elsőbe meg merné lépni... Főleg hogy rengeteg jó D prospect van...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem mi biztos, hogy nem húzzuk be, egyik olyan játékost sem, aki sérült, vagy súlyosabb sérülése volt mostanában. Jaylon és Jack így kilőve nálam. Elég volt, hogy White kihagyott egy teljes szezont. Én ebben a sorrendben húznék, aki bent lesz, amikor mi jövünk: Bosa, Spence, Stanley, Ragland, Ramsey.
proki
Nállam Buckner a no1...Bosa inkább 4/3 end és mint tegnap láttad nem épp a leggyorsabb szóval nem vagyok tuti benne hogy jó OLB lenne...Mondjuk egyik sem lesz benn 11-nél... Nállam Buckner vagy Stanley érne 11-et akik tán lecsúszhatnak ( Tunsil, Ramsey stb tuti nem fognak...) Ha egyik sem lesz benn megpróbálnék letradelni és elvinni Reglandot vagy a legjobb bentlévő falembert ( Robinson, Rankins vagy a legjobb elérhető..)

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kíváncsi vagyok Jaylon Smith is meddig fog esni... Egyesek szerint csak a 3.napon fog kimenni,ráadásul nem is biztos,hogy normálisan rendbe is jön valaha. Mondjuk ha valaki a 3.napon húzza be,az nagyot nyerhet vele,ha felépül.
k.adam0078
Valami hivatalos info kéne a sérülése súlyosságáról, de a Draftig szerintem úgysem lesz. Nagyot lehet húzni vele, ha felépül, de ha kihagyja a teljes következő szezont (vagy mégrosszabb), akkor gond van.
Kár ezért a sok pletykáért vele kapcsolatban, mert így oroszrulett az egész...
Attila99
Ő maga nyilatkozta hogy megsérült egy ideg is, a rehabilitáció jól halad, de nem tudja biztosan mikor térhet vissza...