Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Hát ezzel egy korszak èrt vèget :\ Hiányozni fog 😕 #goforte

több mint 8 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Despite my wishes, my days as a member of the Chicago Bears have sadly come to an end. I was informed earlier this week from the GM that they will not be attempting to re-sign me in free agency. I will remain forever grateful for my time spent in Chicago and being able to play for an organization with such a rich history. My only regret is not being able to win a Lombardi trophy for the best fans in all of sports. I'm excited about the next chapter of my NFL career. But, Chicago will always be home. God Bless and Bear Down!Matt Forte
több mint 8 éve
orisix Chicago Bears Syracuse Orange 4
Sziasztok. 2010 óta vagyok Bears szurkoló,egész pontosan az utolsó PO szereplésünk óta,habár szemezgettem a csapattal előtte is,mondván Al Bundy is biztos Bears drukker Chicago-i létére.Bevallom 2010 előtt NEM COLTS,pusztán Manning fan voltam. 😀 😊 Remélem 5 év után újra POban találjuk magunkat,hamarosan. Hajrá Bears!
orisix
Úgy látszik a Bears lesz a kövi szezon Seahawks-a/Panthers-e, már gyűlnek a bandwagonerek 😀
csak poén, üdv 😊
Tito05
Mi meg is nyernénk ha már ott vagyunk... 😉
davemayer
Na, azért a Hawks hozott egy gyűrűt 😊
undisputedly
Pontosan,és milyen jól tettétek....ezért a csúcson kell abbahagyni. (az amcsifocit😀😀😀)

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok. 2010 óta vagyok Bears szurkoló,egész pontosan az utolsó PO szereplésünk óta,habár szemezgettem a csapattal előtte is,mondván Al Bundy is biztos Bears drukker Chicago-i létére.Bevallom 2010 előtt NEM COLTS,pusztán Manning fan voltam. 😀 😊 Remélem 5 év után újra POban találjuk magunkat,hamarosan. Hajrá Bears!
orisix
Úgy látszik a Bears lesz a kövi szezon Seahawks-a/Panthers-e, már gyűlnek a bandwagonerek 😀
csak poén, üdv 😊
Tito05
Mi meg is nyernénk ha már ott vagyunk... 😉
davemayer
Na, azért a Hawks hozott egy gyűrűt 😊
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sziasztok. 2010 óta vagyok Bears szurkoló,egész pontosan az utolsó PO szereplésünk óta,habár szemezgettem a csapattal előtte is,mondván Al Bundy is biztos Bears drukker Chicago-i létére.Bevallom 2010 előtt NEM COLTS,pusztán Manning fan voltam. 😀 😊 Remélem 5 év után újra POban találjuk magunkat,hamarosan. Hajrá Bears!
orisix
Úgy látszik a Bears lesz a kövi szezon Seahawks-a/Panthers-e, már gyűlnek a bandwagonerek 😀
csak poén, üdv 😊
Tito05
Mi meg is nyernénk ha már ott vagyunk... 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Sziasztok. 2010 óta vagyok Bears szurkoló,egész pontosan az utolsó PO szereplésünk óta,habár szemezgettem a csapattal előtte is,mondván Al Bundy is biztos Bears drukker Chicago-i létére.Bevallom 2010 előtt NEM COLTS,pusztán Manning fan voltam. 😀 😊 Remélem 5 év után újra POban találjuk magunkat,hamarosan. Hajrá Bears!
orisix
Úgy látszik a Bears lesz a kövi szezon Seahawks-a/Panthers-e, már gyűlnek a bandwagonerek 😀
csak poén, üdv 😊
több mint 8 éve
orisix Chicago Bears Syracuse Orange 4
Üdv! Sok BEARS győzelmes kommentet neked a tipicban 😊
Tomcsik
Reméljük!

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Üdv! Sok BEARS győzelmes kommentet neked a tipicban 😊

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Hajrá Bears!
sns
üdv néked

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
orisix Chicago Bears Syracuse Orange 4
Sziasztok. 2010 óta vagyok Bears szurkoló,egész pontosan az utolsó PO szereplésünk óta,habár szemezgettem a csapattal előtte is,mondván Al Bundy is biztos Bears drukker Chicago-i létére.Bevallom 2010 előtt NEM COLTS,pusztán Manning fan voltam. 😀 😊 Remélem 5 év után újra POban találjuk magunkat,hamarosan. Hajrá Bears!

több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Elnézést, de nagyon b@ssza a szemem immár sokadszor, eddig bírtam h ne kössek bele: ő Danny Trevathan és Trewathen
empty taxi
a kis érzékeny lelkű grammar náci : D

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Elnézést, de nagyon b@ssza a szemem immár sokadszor, eddig bírtam h ne kössek bele: ő Danny Trevathan és Trewathen
empty taxi
nem sokat olvasod a topicunkat ha csak ennyi szúrt szemet neked eddig 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Elnézést, de nagyon b@ssza a szemem immár sokadszor, eddig bírtam h ne kössek bele: ő Danny Trevathan és nem Trewathen

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A nagyobb kérdés nem az, hogy érdemes-e megfizetni egy 3-4-es ILB-t, hanem szerintem az, hogy Trevathan vagy bárki, aki FA-n megszerezhető, hoz-e annyit, mint Willis vagy Bowman.
somoskovig
Erről beszélek. Aki annyira jó, azt nem engedik ki a piacra (azért van mozgásterük). A resztlit meg nem kell túlfizetni. Ezen a poszton meg pláne.
füligjimmy
Hát meg kell egyezniük Oswival, Malik Jacksonnal, Brandon Marshallal, Trewathennel, és Von Millerrel... Wolfenak most adtak új kontraktust... Akkor hol is van mozgásterük? Miller 100 milla körülit fog kérni és meg is fogja kapni. Oswi megmutatta hogy lehet rá számítani, szóval nyílván nem elit, de kezdő QB lóvét akar... És akkor a támadó oldal lejáróiról nem is beszéltünk. Trewathen nem szért fog kikerülni a piacra mert szar játékos, hanem mert sok kulcsjátékos szerződése együtt jár le és ha választanom kéne a liga legjobb OLB-e, a leendő franchise QB és az ILB-m közt akkor egyértelmű kit engedek el...Trewathen amúgy az 5. legjobb ILB -ként volt rangsorolva... Meki és Jones? Köszi 5 év 38-40 misi 25 garantált és ott írd alá...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Inkább olyan pozíciókat foltozz be FA-ról, mint az ILB/DT/SS stb, mint a 2x annyit kereső DE/OLB/CB.
undisputedly
Pedig akik értenek hozzá, azok pont ezt csinálják.Nyilván vannak kivételek, de ez a trend.

Sőt, Titkos Fegyver is így állt neki a tavalyi offseasonnak. Nyilván olyan eredménnyel, amilyennel.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
A nagyobb kérdés nem az, hogy érdemes-e megfizetni egy 3-4-es ILB-t, hanem szerintem az, hogy Trevathan vagy bárki, aki FA-n megszerezhető, hoz-e annyit, mint Willis vagy Bowman.
somoskovig
Erről beszélek. Aki annyira jó, azt nem engedik ki a piacra (azért van mozgásterük). A resztlit meg nem kell túlfizetni. Ezen a poszton meg pláne.
füligjimmy
Davemayer már megfogalmazta amit írni akartam. Ebbe a védelembe az átlagosan jó, átlag feletti játékosok is kellenek. Nem a Bowman szintet kell megütni. Az pedig nem igaz, hogy az elengedett(helyesebben nem megtartott) játékosok azért kerülnek piacra, mert nem akarják megtartani őket. Szerintem bőven jó fit lenne ide, és nem is kellene túlfizetni, mert az ILB piac annyira nem szokott forró lenni. Ezzel nem csak, hogy egy need kilőve, de kb biztosan instant upgrade is.

Inkább olyan pozíciókat foltozz be FA-ról, mint az ILB/DT/SS stb, mint a 2x annyit kereső DE/OLB/CB.

Ha megnézd a draftokat, nem véletlenül mennek a DE/OLB-k ki elsőként. Az egyik legnagyobb "tuti" az NFL-ben, ha sikerül probowl kaliber passrushert/3down endet/OLB-t találnod a drafton, aki 3-4 évig a veterán fizetésének a 15%-áért játszik.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
A nagyobb kérdés nem az, hogy érdemes-e megfizetni egy 3-4-es ILB-t, hanem szerintem az, hogy Trevathan vagy bárki, aki FA-n megszerezhető, hoz-e annyit, mint Willis vagy Bowman.
somoskovig
Erről beszélek. Aki annyira jó, azt nem engedik ki a piacra (azért van mozgásterük). A resztlit meg nem kell túlfizetni. Ezen a poszton meg pláne.
füligjimmy
itt most az a kérdés hogy milyen stratégia alapján akarod megreformálni a rostered. Nekünk a kulcsjátékosokon kívül hasznos kiegészítő emberekre is szükségünk van, ami érdekes hogy hogy akarod megszerezni ezeket. Ha úgy döntesz hogy megint kukázol meg megpróbálsz alsó körökben húzni valaki aki azonnal is tud játszani annak megvan az a kockázata hogy lesz sok használhatatlan játékosod (mert kb 10-ből ha 2 beválik) és helyed a sapka alatt. Ha azt választod hogy adsz egy kicsivel több pénzt azoknak akik már bizonyították a ligában hogy képesek hasznos kiegészítő emberek lenni ha kell és ezek közül igazolsz akkor ugyan kevesebb helyed marad a cap alatt de valószínűleg több használható játékosod lesz.

Ebből csak azt akartam kihozni hogy ha választanom kell a teljes lutri+több pénz marad vagy a sokkal kisebb lutri+ kevesebb pénz marad akkor inkább az utóbbit választanám a franchise jelenlegi helyzetében. Nem lenne jó azon keseregni később hogy ehelyett az ember helyett lehetett volna valaki használhatóbbat hozni mondjuk +2M-ért, ezt a mostani cap spacet el lehet és el is kell költeni, felesleges garasoskodni. Aztán persze nem az én pénzem, de ha úgy veszem hogy ez egy make it or brake it év a csapat életében akkor most ki kell aknázni minden erőforrást.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A nagyobb kérdés nem az, hogy érdemes-e megfizetni egy 3-4-es ILB-t, hanem szerintem az, hogy Trevathan vagy bárki, aki FA-n megszerezhető, hoz-e annyit, mint Willis vagy Bowman.
somoskovig
Erről beszélek. Aki annyira jó, azt nem engedik ki a piacra (azért van mozgásterük). A resztlit meg nem kell túlfizetni. Ezen a poszton meg pláne.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben a New Orleans elküldte Jahri Evanst. TitkosFegyver vajon lehalássza?
Süsü
Remélem nem. Nem véletlen lett elküldve. Idős is már és nem volt olyan jó, mint amennyit keresett...
Tomcsik
A pénz miatt lett elküldve, nem azért mert rosszul játszott sőt. Elég szarul állunk fizetési sapkával, így mennie kellett. Így konkrétan nem maradt egy értelmes G sem a keretben. Ha le szeretnétek igazolni csak ajánlani tudom, 1-2 év biztosan van még benne, és sztem olcsóért el lehetne hozni.
kapitnono
Nem azt mondom hogy ha olcsóért jönne nyílván elférne Ducasse vagy Omamehhhh helyén.... De ha pl Mathis szerződését nézem annyiért 30+ os playát nem preferálok...Persze Mathis volt a legjobb Broncos O fal ember, de mondjuk nem volt nehéz dolga...

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Hát kiderül. De kettő közül az egyik biztos jönni fog. Legjobb lenne, ha mind a kettő. Így akár a drafton teljesen más stratégiát lehetne kitalálni.
ricsiii83
Azon gondolkozom, hogy Lance Briggs hány meccset nyert nekünk, és egy elit franchise mikor adott nagy lóvét ILB-re a piacon. A válasz nem biztos, hogy egyet se, és soha, de hirtelen nem jut eszembe.
füligjimmy
Briggsnek emlékszem nagy meccsére pl a Cowboys ellen idegenben (amikor fumble ret td-je is volt) meg játszottunk vmikor egy mnf-t Phillyben amikor meg óriásit játszott, miatta is nyertünk végül meglepetésre
davemayer
Na, ez a kettő került zusammen 50-60 millióba? Egyébként nem tudom, ki mit vár az FA-tól, ez a Broncos D, amit Fox épített a két kezével, még '13-ban elvileg gyenge volt, azért bukták a döntőt MVP Manning dacára, és jött Talib, Ward, Ware, Sanders, meg egy-két okos húzás, mint mondjuk Knighton, erre kiestek az első meccsen, most csak behúzták, hiába volt Jimmy Clausen Light Manning a center mögött. Mostmár mindegy, de jó csapatok resztlijéből nem lehet bajnokesélyes csapatot összerakni. Akiket meg kell fizetni, az Wilkerson, Vernon, Harrison (mindegy, csak 'on' legyen a vége), Berry, Sean Smith, Josh Norman, esetleg Hayward, Trumaine Johnson, Fairley, Ian Williams. ILB-re pénzt adni hülyeség. Még magas draft picket is ritkán szoktak, hacsak pass rusherként (vagy coverben) nem tudnak magas szinten játszani. Ha Fox akkora assassin nindzsa kiképző őrmester, akkor nem lehet gond.
füligjimmy
49ers defense kezdő sor 2012-ben:
NT: Sopoaga
DE: Justin Smith, McDonald, Ricky Jean-Francois
OLB: Aldon Smith, Ahmad Brooks
ILB: Willis, Bowman
CB: Carlos Rogers, Tarell Brown
S: Whitner, Goldson

Nem csökkentve a többiek érdemeit és életművét, de ebből 4 kiemelkedő játékos van, Smith (vagyis a kulcs 3-4-es DE), a 2 ILB és egy premier pass rusher. A nagyobb kérdés nem az, hogy érdemes-e megfizetni egy 3-4-es ILB-t, hanem szerintem az, hogy Trevathan vagy bárki, aki FA-n megszerezhető, hoz-e annyit, mint Willis vagy Bowman.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem azt mondom hogy a legjobb a faluk. A lényeg hogy 3-4-5 körös pickekkből lehet egy normális falat csinálni, szóval inkább afellé mennék semmint le igazolni egy 30+ os nem épp topp formában lévő veteránt...
Tomcsik
Igaz, tavaly is hoztunk egy harmadik körös nagyszerű centert akire hatalmas jövőt lehet építeni, vagy mégsem? Nem emlékszem már jól.
Utóbbi pár év OL draftjaink:
2015. 3. kör Center: H. Grasu (kezdő)
6. kör Tackle: T. Fabulaje

2014. 7.kör Tackle: C. Leno (kezdő)

2013. 1. kör Guard: K. Long (kezdő)
5. kör Tackle: J. Mills (1 év kezdő)

2012. -

2011. 1. kör Tackle: G. Carimi (ordas bust)

2010. 7. kör Tackle: J. Webb (kezdő, de minek)

Ami jól látszik, hogy akit draftolunk falba, az szinte mindig kap kezdő lehetőséget legalább egy évig, Fabulaje volt az egyetlen kivétel, de szerintem őt senki sem vette komolyan. Szóval reszkess világ, ha hozunk valakit a 6. körben akkor az tuti kezdő lesz előbb utóbb.
hpeter93
Normálisan kell draftolni... Néhány csapat fel tudta építeni a falát jobbára 3-4-5. körrel...

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Közben a New Orleans elküldte Jahri Evanst. TitkosFegyver vajon lehalássza?
Süsü
Remélem nem. Nem véletlen lett elküldve. Idős is már és nem volt olyan jó, mint amennyit keresett...
Tomcsik
A pénz miatt lett elküldve, nem azért mert rosszul játszott sőt. Elég szarul állunk fizetési sapkával, így mennie kellett. Így konkrétan nem maradt egy értelmes G sem a keretben. Ha le szeretnétek igazolni csak ajánlani tudom, 1-2 év biztosan van még benne, és sztem olcsóért el lehetne hozni.


több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Nem azt mondom hogy a legjobb a faluk. A lényeg hogy 3-4-5 körös pickekkből lehet egy normális falat csinálni, szóval inkább afellé mennék semmint le igazolni egy 30+ os nem épp topp formában lévő veteránt...
Tomcsik
Igaz, tavaly is hoztunk egy harmadik körös nagyszerű centert akire hatalmas jövőt lehet építeni, vagy mégsem? Nem emlékszem már jól.
Utóbbi pár év OL draftjaink:
2015. 3. kör Center: H. Grasu (kezdő)
6. kör Tackle: T. Fabulaje

2014. 7.kör Tackle: C. Leno (kezdő)

2013. 1. kör Guard: K. Long (kezdő)
5. kör Tackle: J. Mills (1 év kezdő)

2012. -

2011. 1. kör Tackle: G. Carimi (ordas bust)

2010. 7. kör Tackle: J. Webb (kezdő, de minek)

Ami jól látszik, hogy akit draftolunk falba, az szinte mindig kap kezdő lehetőséget legalább egy évig, Fabulaje volt az egyetlen kivétel, de szerintem őt senki sem vette komolyan. Szóval reszkess világ, ha hozunk valakit a 6. körben akkor az tuti kezdő lesz előbb utóbb.
hpeter93
Túl sok, a hiány poszt, 1 draft alatt úgyse tudunk mindenhova elit játékost hozni... meg ahogy hpeter93 is írta, nem épp a tehetségek kiválasztásában vagyunk erősek... plusz az idei drafton továbbra is a védelem erősítésére kellene koncentrálni, itt a denver példája mit lehet vele elérni+cap space is elég nagy.... és ha már így én azon a véleményen vagyok, h inkább védje Cuttyt 1-2 éve még All-Pro formában játszó 30+as falember 1-2 évig (aztán úgyis hozunk mást a helyére), mint egy 6-7. körös, esetleg undrafted újonc, h aztán megint azon (is) menjen el a szezon, h Cutler idő előtt kiesik.... meg aztán Evan Mathis is 33 évesen került a Broncoshoz, s ő volt egyik, ha nem a legjobb tagja annak az OLnek... egyébként ő is UFA 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Itt a scouting van sztem OL terén rendesen elb@szva, Magazu azért nem egy rossz rezümével rendelkező OL-coach és a veteránok se voltak rosszabbak, mint az előző csapatukban, az más kérdés, hogy túl lettek-e fizetve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem azt mondom hogy a legjobb a faluk. A lényeg hogy 3-4-5 körös pickekkből lehet egy normális falat csinálni, szóval inkább afellé mennék semmint le igazolni egy 30+ os nem épp topp formában lévő veteránt...
Tomcsik
Igaz, tavaly is hoztunk egy harmadik körös nagyszerű centert akire hatalmas jövőt lehet építeni, vagy mégsem? Nem emlékszem már jól.
Utóbbi pár év OL draftjaink:
2015. 3. kör Center: H. Grasu (kezdő)
6. kör Tackle: T. Fabulaje

2014. 7.kör Tackle: C. Leno (kezdő)

2013. 1. kör Guard: K. Long (kezdő)
5. kör Tackle: J. Mills (1 év kezdő)

2012. -

2011. 1. kör Tackle: G. Carimi (ordas bust)

2010. 7. kör Tackle: J. Webb (kezdő, de minek)

Ami jól látszik, hogy akit draftolunk falba, az szinte mindig kap kezdő lehetőséget legalább egy évig, Fabulaje volt az egyetlen kivétel, de szerintem őt senki sem vette komolyan. Szóval reszkess világ, ha hozunk valakit a 6. körben akkor az tuti kezdő lesz előbb utóbb.

Szerkesztette: hpeter93