Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Toto teljesen jól láttad. Még annyi hogy a 4&goal Mariani tök üresen van az endzone bal felső részén és Cutler arra is nézelődött az elején, valószínűleg arra lett volna a játék az , Cutler biztos látott valamit, vagy csak érezte a nyomást ami miatt ki kellett mozogni a zsebből...Onnantól inkább futnia kellett volna, ahogy a Vikes ellen bevállalta...Ahogy Cuty kilépett a zsebből a Denver D egyből eltolódott, esélye nem volt Langfordnak, mert már 2 én is ráváltottak...De 10 percel a vége előtt 5 yardról nem kellett volna nekimenni ha 1-2 yardról megpróbáljuk betuszkolni még ok, de így...Persze utólag könnyű okosnak lenni...

több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Coplest kivágta a Jets, szerintem bepróbálhatnánk.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Visszanéztem ezt az ominózus red zone szituációt, amikor 4 próbálkozásból nem vittük be és a következők a meglátásaim:

1&goal:
Cutler áthívja Joshua-t jobbról balra ezáltal szabaddá teszi a jobb oldalt. Kulcsfeladata ennél a play-nél Z.Millernek és Longnak van. Millernek fel kell lépni Marshall útját elállni, Long pedig az első tackle után megy Ward-ra. Így jobb oldal üres marad, mert Langford már Shane Ray előtt van lendületben, ergo ha ezt a két játékost fel tudod tartani megvan a TD. Long úgy ahogy de elvégezte amit kellett, Miller pedig túlságosan fellépett, így Marshall elment mellette és leütközte Langfordot. Nincs meg a TD de közelebb kerültünk.

2&goal:
5 emberes pass rush Bennett 1 vs 1 Stewart-al a jobb szélen. Csak a statisztika kedvéért Stewart ( 5 foot 11) és Bennett ( 6 foot 6). Ergo van vagy ca. 20cm magasságbeli különbség. Tehát ilyenkor mint benga állat mit tehetsz?! Első opció futsz a pálya széle felé és kapsz egy magas labdát. Majd felugrassz és a S-nek semmi esélye ott a TD. Második opció visszavágsz és testi erődből kifolyólag elnyomod a S-t, majd belső route-on elkapod a TD-t. Nem tudom minek kellett volna lennie a play-nek, de Cutler alacsony, mellkasra menő dobásából kiindulva a második verziónak. Bennett mit csinál, beleugrik Stewart-ba és eljátssza a hattyúk dalát, mert ilyen lábmozdulatot és kecsességet még nem nagyon láttam. Ja hogy itt nem használ semmit, az nem baj. Jó mind1 megszokhattuk már, csak a szokásos Bennett faszság!

3&goal ( én itt húztam fel magam talán a legjobban):
De hogy miért is pontosan hát ezért: Shotgun felállás, Bennett megint kint a jobb szélen, bal oldalon 2 WR + 1 TE és még van Langford a backfield-en. Denver most már kimegy duplázni Bennett-et, mert úgy gondolják kétszer egymás után nem rontaná el ( de igen ő képes lenne rá), viszont a labdát úgy se neki szánják ergo ez jól jön. Az O-Line úgy ahogy tarjta a pass rush-t. Langford elindul az end zone felé majd balra vág ezáltal elviszi Marshall-t. Cutler érzi a nyomást így fellép a zsebbe, majd passzolna Wilson-nak, aki 1 vs 1 maradt a védőjével ( Bruton Jr. ). Előnyben is van így nincs más dolgod mint Wilson elé dobni a labdát, hogy más ne érje el. Wilson viszont mintha megtorpant volna, így incomplete pass lett belőle. Viszont amit Cutler nem látott meg az az üres befutható terület, amivel ha nem is megy be TD-re de tuti megtehetett volna 3 yard-ot. Szvsz meglett volna a TD és nem értem miért nem futott, pedig jó lábon is. Nekem ez fájt a legjobban a 4 play közül.

4&goal:
Láttad, hogy nem jó Bennett, nem megy a futójáték, az első számú elkapód kuka és ha 3 pontot szerzel, akkor egy TD-vel utána akár nyerhetsz is. Persze igaz, hogy nem ment a játék és nem haladt az offense igazán, de akkor is 4 yard-ot kell megtenned és nincs RZ célpontod ergo NEM MÉSZ RÁ, hanem berúgod azt nyamvadt FG-t ( kövezettek meg, de ez nem volt reális, hogy meglesz). Ha viszont nekimész akkor időt kérsz, mert ez egy annyira fontos play, hogy kell a 6 pont. Felállás empty backfield Langford kinn a jobb szélen ( majd bemozog), belül Bennett, majd balra haladva Miller, Wilson és Meredith. Ezután látod, hogy Millert két ember figyeli, Bennett slotból ugyanúgy két embert kap, és Langfordra marad Marshall egyedül. Langford látszik a LoS várta volna a labdát, de Cutler nem tudta odadobni neki, mert takarták. Így elveszett a lendület, sőt Bennett-ről leváltanak, mert észreveszik, hogy nem rá megy ki a játék. Marshall takarta a belső route-ot Talib pedig leütközte volna Langford-ot, ha oda jutott volna a labda. Viszont szerintem itt is futhatott volna Cutler, bár itt neccesebb volt a szituáció.

Összegezve: én még mindig úgy gondolom, hogy FG-t kellett volna rúgni, mert csak akkor haladtunk, ha volt szabad terület. Betömörülve kell egy Jeffrey, aki fizikai adottságai által veri az ellenfelét és bedobhatod neki coverage-be. Tudom ezzel nem nyerem el sokak tetszését, de ez az én meglátásom.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jól van na, Cutlerrel kapcsolatos megjegyzésem miatt nem kell rögtön a seggembe harapni... )
Lehet,, hogy fejlődött a csávó, én alapvetően szeretem, de azért nem megyek el szó nélkül a tegnapi homálya mellett. hangsúlyozom, nem ezen ment el, mindenki szar volt, ezt már Tüsi szépen kifejtette, ennek ellenére nem vertek szarrá minket, egy elhibázott kétpontosra voltunk a hosszabbítástól.

A negyedik és 2-nél neki is kellett menni, nem ez a gond, hanem az, hogy nem sikerült, nem volt jó a gameplan vagy szarul kivitelezett volt a játék. Ez a gond....
csi77
Az INT tényleg egy tipik Jay játék volt, bebombázni az LB és az S közé eleve halott ügy volt. Mi volt a game plan amúgy? Tudjuk? Szerintem volt egy elgondolás. Az nem működött. Szerintem Gase megpróbált még 3 másik utat. Az se. Ilyenkor nem tudsz mit tenni. Cutler szerintem is sok nehéz dobást rontott, ami ha pontosabb akkor talán... Viszont ha nem megy át egy régi Jayes gunslinger üzemmódba, akkor ez a meccs 17-6, vagy az se. Talán. De megették levesnek az elkapóinkat, utána főfogásként lezabálták a támadófalat, majd amikor azt hitted, hogy talán, akkor desszertként bekapták a két pontost. Mindeközben végig itták a finom nedűt a védelem szétfutásával.

Közben megköszöntük Clausennek az eltöltött időt. Nehéz nap a mai.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Jól van na, Cutlerrel kapcsolatos megjegyzésem miatt nem kell rögtön a seggembe harapni... )
Lehet,, hogy fejlődött a csávó, én alapvetően szeretem, de azért nem megyek el szó nélkül a tegnapi homálya mellett. hangsúlyozom, nem ezen ment el, mindenki szar volt, ezt már Tüsi szépen kifejtette, ennek ellenére nem vertek szarrá minket, egy elhibázott kétpontosra voltunk a hosszabbítástól.

A negyedik és 2-nél neki is kellett menni, nem ez a gond, hanem az, hogy nem sikerült, nem volt jó a gameplan vagy szarul kivitelezett volt a játék. Ez a gond....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
. Érzem a sötét erőt))
Gyuri34
Ezt valahogy sejtettem, belepi az elmédet a sötétség.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tegnap annyira nem foglalkoztatott a vereség ténye, de ma nagyon frusztrálónak vélem. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ezt a meccset a Denver apróbb megingásokat leszámítva kontrollálta és egyértelműen a jobb teljesítményt nyújtott, s megérdemelten nyert. Ami miatt frusztráló az az, hogy nem játszottunk jól, sőt a játék lényeges elemeiben nagyon gyatrán, s még így is anyázol, mert nem voltál messze a győzelemtől. S igazán frusztráló, mert a Falcons kikapott. Röhögök ezen a PO dolgon, de ha picit jobb lenne a csapat, akkor valóban ott lehetnénk a tűz közelében. S lehet, hogy jövőre sokkal jobb eredménnyel ugyanúgy nem érünk el semmit, ha nem lesz ennyi csapat dögrováson az NFC-ből. Big Love Tampája 5-5-tel áll... Karrierje során először értelmes off. coordinátort válaszott.

Tegnap írtam, hogy vajon felvetődik-e a kérdés, hogy Fox miért ment neki 4.re. Nos feltették neki. a Válasz nagyon sokat mondó volt. Zanzásítva: Úgy érezték, hogy meg kell próbálni megragadni a lehetőséget, mert egy ilyen meccsen nem biztos, hogy lesz még. Azaz nem csak én, hanem az edzők is úgy vélték, hogy mégegyszer nem vergődsz el odáig. S a meccs képe alapján teljesen reális. Ennek ott én is neki mentem volna. A 2 pontos kísérletet is felhozzák hibaként. Meg úgy nagyjából a gameplant. Kérdem én, hogy mi volt az offense játéknak az az eleme, amire alapozhattál? Mondjatok egy olyan dolgot, amiben bízhattál, hogy ezt 10-ből 6-szor megtudod csinálni. A Rams ellen mindenki el volt alélva, ott elsült két nagy play a semmiből, tegnap semmi nem működött. Amikor előrehaladtunk az azért volt, mert Cutler kimenekült a sack elől azt tüzelt, illetve, hogy minden szirszarra dobták a zászlót. Előre felrajzolt játék megvalósításából szerintem 80 yardot nem értünk el egész meccsen.

Ahol eldőlt a meccs az a frontok. A Broncos DL pass rushban végig dominált, futás ellen szintén. Én elhiszem, hogy jók, de a támadófal nagyon csicska volt. Grasu NEM TUDJA HOZNI Garza színvonalát. Hát ehhez milyen gyenge játékosnak kell lenni? Omameh olyan rossz volt, hogy Ducasset visszakövetelem a csapatba. Ez utóbbit soha nem gondoltam volna. A két tackle és Slauson szimplán szar volt. De mondjatok a lejátszott 10 meccsből olyat, mikor a támadófal dominált? Voltak jobb meccsek, de összességében ez nagyobb célok elérésére kevés. Meg kell nézni futásoknál a yard/carryt... Konzisztensen eddig se tudtál futni, tegnap sehogy. Amikor Carey leszegte a fejét aztán bebombázta magát a sűrűbe, akkor hoztál 3-4 yardokat. Shotgunból ezek az zóna futások a két tackle közt egész szezonban esetlegesek, de mikor Grasu fenn van kb 1,25 yardot átlagolunk belőlük. A pass protectionről annyit, hogy Cutler nélkül lejönnek 6-8 sackkel. S ez alapban határozza meg a csapat játékát. Bocsánat, inkább heréli ki a csapat játékát. Mert az, hogy noname csávók az elkapóid az egy dolog. Ez egy ilyen szezon, hogy a három kezdőnek szánt srácod szummázva nem játszott 10 meccset, nemhogy fejenként. Ez egy dolog.

Aztán a másik frontok párharca. Pass rush oké, McPheet nagyon visszavetette a térd sérülése. Dehogy az egyébként kalapszar denveri támadófal ennyire dominálja a futójátékot... Te jó Isten. Ez volt az igazán övön aluli, s ezzel kényelmes meccset biztosítottak az egyébként jól játszó Osweilernek. 17 pontot kapott a védelem, ami nagyon jó, de szerintem ez volt az a meccs, ami minden gyengeségünket megmutatta. A legjobb a két corner volt tegnap.

Megyünk Green Baybe. Tegnap összekapták magukat, jól játszottak, szóval a meccs végkifejlete elég egyértelmű szerintem. Nincs ezzel még gond, de a tegnapi nagyon bántó, mert a hiányzók ellenére nem úgy kaptál ki, hogy jól játszottál.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kemény ez 4-6 a mérleg 10 meccsből 8 meccsen 3 vagy kevesebb pont volt a különbség. Kijelenthető hogy mi játszuk a legszorosabb meccseket a ligában, ez persze önmagában nem ér szart se, de ha azt nézem hogy tavaly a meccsek nagy részén már a félidőre lerendeztek minket, meg 15-20 pontos zakók is voltak ahhoz képest viszont fejlődtünk... Én annyira nem venném most elő a D-t 17 pontot engedtek, ami hazai pályán elég kéne hogy legyen, a futást nem fogták túl jól ez tény, de azért 4 sacket csak feltettek, a nagyobb probléma szerintem az O volt... Mondjuk ha a 3,4,5 számú elkapóid kezdenek az azért nem könnyíti meg a dolgod a liga talán legjobb D-e ellen. A Denver nagyon jól tudta, hogyha a futást megfogják szarba leszünk ilyen elkapókkal, a S-ik is folyamat a boxban voltak... TJ Ward pl szinte LB-t játszott, úgy voltak vele hogy verjen meg Meredith meg Mariani ha tud, de futni nem fogtok. Én amúgy nem nyúltam volna hozzá az O linehoz. Grassu nem volt rossz pass protba, viszont futni mögötte esélytelen, ráadásul így Ducasse kikerült, aki bár beszop 2 büntit meccsenként, nem a legjobb pass protba, viszont fizikálisan az egyik legerősebb lineman és futásoknál hasznos volt...Martysaurust minden kommentátor méltatja, hogy milyen nagy és nagyon kól blokkol ... Nem tudom mit néznek ezek, de hogy nem őt az tuti...Amúgy pont ilyenkor kéne előlépnie amikor minden WR kidől erre 2 catch 26 yard... Jó persze bedobtak rá pár DPI-t, de azért na...Foxit lehúzzuk néha hogy konzervatív nem tökös... Na most amikor nem kellett volna akkor meg az volt... Szerintem hülyeség volt 4.-re nekimenni. Volt hátra 10 perc és a 2. félidőben azért meg tudta őket állítani a D. Láttuk hogy Cutler milyen 2 perces drilkeket nyomott idén én egy ilyen szoros meccsen tuti rámegyek a 3 pontra...Ráadásul ott Cutler is nagyon elnézte, mert Mariani tök üresen volt, de ha már elkezdett futni, akkor akár meg is futhatta volna mint a Vikes ellen... A végén nem értettem a 2 pontost se, egész nap ölte a futást a Denver, erre behívnak egy középső futást...Ami megemlítendő még hogy folyton remek pozícióból jött a Denver. Ezúttal nem a coverage volt a baj, hanem maga a rúgás... És O'Donell 6. kör...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Majd nyerünk csütörtökön :- D. Az a fontosabb meccs. Gb védelem gyengébb, 30 pontot feltesszunk. Jövőre meglexx 2dik hely csopba. Érzem a sötét erőt))
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/TreyBizzy/status/668513730779611136
Boldog születésnapot Brock!

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most tényleg ezen veszekszünk, hogy miért nem nyertünk? Egy súlycsoportban nem volt egy pillanatig a 2 csapat. Kétszer elhagyták ők is az ebmert, de Cutler 30x30-as "ablakokba" dobált végig, Carey elfogadhatóan kibrusztolta a yardokat, de ennyi. A védelem hihetelen milyen űbergagyi, ráadásul lassan miss direction játékokat megevett. Az egészben ez zavart rohadtul, hogy lassú az egész játékuk, és mégis megetetnek. Oh well.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Normális elkapók nélkül, előre még alá is írhattuk volna ezt az eredményt. Az hogy 10 yardról négy alkalmad van és nem tudod bevinni, az már szomorúbb. 17 pont jónak tűnik, de egy évek óta legtöbbször padozó irányítóval felálló csapat ellen. A bírók tényleg velünk voltak. Cutler labdaelhagyásai lassan már folklór része, ezt ő már nem fogja kinőni.....
csi77
Ne kezdjünk már el pont akkor Cutlerezni amikor tényleg senki nem volt akire számíthatott volna. Ezt a meccset ott buktuk el hogy a denvernek egyszer sem kellett jönnie az eredmény után, végül azzal vertek meg minket amivel nekünk kellett volna, ugyanis tisztán látszott hogy ők sem tudtak volna fordítani ha csak passzolva kellett volna haladni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutlernak idén milyen labda eladási gondjai vannak? Ma a pick az övé volt, a másik Lenoé. Cutler pont, hogy nagyon sokat lépett előre idén ebben.

Dave. Szerintem a Denver ezt a meccset lezárhatta volna korábban. Ha végigveszed a játék lényegi pontjait, akkor láthatod. ez a meccs egy pillanatig nem volt a mienk. Nincs ezzel gond, de ma is láthattuk, hogy nagyon sok hiányosságunk van. Falcons kikapott.... Hát bazz.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Normális elkapók nélkül, előre még alá is írhattuk volna ezt az eredményt. Az hogy 10 yardról négy alkalmad van és nem tudod bevinni, az már szomorúbb. 17 pont jónak tűnik, de egy évek óta legtöbbször padozó irányítóval felálló csapat ellen. A bírók tényleg velünk voltak. Cutler labdaelhagyásai lassan már folklór része, ezt ő már nem fogja kinőni.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Lehet cseszegetni Gaset, hogy a kétpontosnál miért ezt a szart hívta, de mi más m
űködött?
tüsi91
MartySaurus mit blokkolt? Itt hallottátok először, úgy elfutott Ward mellett, mintha magamat láttam volna, mikor jön szembe a hülye szomszédasszony a folyosón.
füligjimmy
Semmi baj nem volt azzal a play-jel csak nem itt kellett volna hivni hanem az rossz 4.downos drive 2.and goaljanal. Ha tudod h neki fogsz menni a 4.nek is akkor 2.es goalnal a denver 4esen mi a faszomert nem egy ilyen kesleltetett futast hivsz shotgunbol? Jol ereztek hogy ott tdt kell csinalni de ezzel az elkapogardaval nem lehet meccset nyerni.
Nem ertek egyet veled tüsi mert ezt a denvert mi ma verhettük volna, semmivel sem voltak jobbak, ha Forte vagy a 3 kezdő wr közül csak 1 jatszik tuti hogy nyerünk. Kérdem én melyik gyenge OL-lal rendelkező O-t nem nyír ki ez? Na ehhez képest a 17-15 jól mutatja mennyire jó ez a mostani Denver.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tehát akkor, HA 4.-re nem nekimegyünk, hanem FG-t rúgunk, akkor most más lenne a leányzó fekvése! Dehát a HA nem számít, igazán fájó így kikapni!
Toto21
Ha ők nekimennek, akkor dettó. Le van ejtőernyőzve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lehet cseszegetni Gaset, hogy a kétpontosnál miért ezt a szart hívta, de mi más működött?
tüsi91
MartySaurus mit blokkolt? Itt hallottátok először, úgy elfutott Ward mellett, mintha magamat láttam volna, mikor jön szembe a hülye szomszédasszony a folyosón.
füligjimmy
Martellus Bennett chicagoi karrierje 6 meccs múlva befejeződik. Ha valaki adna érte egy 6-7. kört nagyon örülnék, de más is látja azt amit mi. Nézegessük a piacot, meg a prospecteket. Nem kell ide egy Rob Gronkowski. Egy Owen Daniels elég lenne és jobb a csapatod.

A másik ember, aki botrány az O'Donnell. Kurvára megérte ő is azt a 6. kört.

Kíváncsi leszek felmerül-e a kérdés, hogy Fox miért ment neki 4&2-nek a GL-nél 17-9-es állásnál 8-10 perccel a vége előtt. Megmondom őszintén én szerintem jól döntött. Amikor ennyire nem megy semmi, akkor meg kell próbálni bejutni, ha végre odaértél valahogyan a kapu elé. Arra nem számítottam, hogy még 1x elvergődünk odáig.

Amúgy ilyen játékvezetést még nem láttam. Az összes kétes szabálytalanságot befújták nekünk. Úgyhogy készítse magát mindenki, hogy a következő 6 meccsen (évben) semmit nem kapunk majd.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Tehát akkor, HA 4.-re nem nekimegyünk, hanem FG-t rúgunk, akkor most más lenne a leányzó fekvése! Dehát a HA nem számít, igazán fájó így kikapni!
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet cseszegetni Gaset, hogy a kétpontosnál miért ezt a szart hívta, de mi más működött?
tüsi91
MartySaurus mit blokkolt? Itt hallottátok először, úgy elfutott Ward mellett, mintha magamat láttam volna, mikor jön szembe a hülye szomszédasszony a folyosón.

Végig Christian Jones ellen dobáltak, és amikor Osweiler kimozgott a zsebből, senki nem kergette, pedig lassú a gyerek. Csak azt tudom mondani, mint Franchise QB Teddy ellen: tisztes védelem nem csellózik, hanem torkonszarja. De a 17 pont valóban nem sok, bár labdát nem szereztek. Úgyhogy nem fikázok.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát ma is megvolt a sanszunk arra, hogy nyerjünk, reálisan nézve azonban a jobbik csapat nyert szűken. Ez a meccs ismét nagyon sok kérdést felvetett mind védelmi, mind támadó oldalon.
A futás elleni védekezés csődje, rengeteg misstcakle, a tight endek elleni védekezés csődje. Nem volt jó a védelem. Ám kaptak 17 pontot. Tizenhetet.

A támadófal minden tekintetben csőd. Run blocking csőd, pass protection csőd. Ezen a meccsen Cutler kijött kb 8 sackből. Magical lett volna, ha ma nyerünk. Mágikus. Ez a meccs nem azt bizonyította, hogy Jeffery-Royal-Forte (Whitet nem is veszem ide) pótolhatatlan, hanem azt, hogy Wilson-Bellamy-Mariani kaliberű csávókkal nem lehet nyerni a liga legjobb védelme ellen. Ma egészen egyszerűen semmi sem működött. Lehet cseszegetni Gaset, hogy a kétpontosnál miért ezt a szart hívta, de mi más működött? Amikor Grasu játszik a futójátékot elfelejthetjük. Long és Leno verve voltak sokszor. Az összes nagy játékunknál Cutler kiugrándozott üres mezőre és akkor talán valaki üresen volt. S ha Cutler egy picit élesebb... ha.

Ez egy frusztráló vereség, de ennyi kulcsember hiányában ennyire anyázósan kikapni.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Védőfal, vagy támadófal? Válassz egyet, válassz bölcsen, ifjú Titkos Fegyver!

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most én nem vagyok egy agysebész vagy valami, de szerintem pályára is kell lépni a jó teljesítményhez.

füligjimmy
Mindkettőt meg tudom erősíteni. (:
Egyelőre csak odaálltunk a létra aljára, lassan elindulunk felfelé majd fenn is maradunk jó ideig.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Chiefs ellen hasonló garnitúrával nyertünk. Valahogyan. A semmiből. Mondanám, hogy akkor ott a példa, de ez nagyon kemény így. Viszont ha még is megcsinálnák... AJ játékára számítottam.

Sanders inaktív a túloldalon. Nagy veszteség ott is.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Bazza barátomnak küldeném szeretettel:

#Bears promote CB Jacoby Glenn from practice squad to 53-man roster. CB Terrance Mitchell has been placed on waivers.

tüsi91
Leradíroz bárkit.
Remélem lehetőséget is kap élesben, nem hinném, hogy rosszabb mint McManis mondjuk, sőt...
Bazzani
#Bears inactives: Jeffery, Forte, Rolle, Royal, Becton, Glenn, & Hood. Prosinski to get the start at SS.

Most én nem vagyok egy agysebész vagy valami, de szerintem pályára is kell lépni a jó teljesítményhez.

@danwiederer
Jay Cutler firing to his WRs right now during warm-ups. In order: Marquess Wilson, Josh Bellamy, Cam Meredith, Deonte Thompson.

Höh, az, hogy nem tudom kik az inaktívak, egy dolog. De hogy ki ez a Deonte Thompson.....
füligjimmy
Az öreg Thompson fia. 😊
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bazza barátomnak küldeném szeretettel:

#Bears promote CB Jacoby Glenn from practice squad to 53-man roster. CB Terrance Mitchell has been placed on waivers.

tüsi91
Leradíroz bárkit.
Remélem lehetőséget is kap élesben, nem hinném, hogy rosszabb mint McManis mondjuk, sőt...
Bazzani
#Bears inactives: Jeffery, Forte, Rolle, Royal, Becton, Glenn, & Hood. Prosinski to get the start at SS.

Most én nem vagyok egy agysebész vagy valami, de szerintem pályára is kell lépni a jó teljesítményhez.

@danwiederer
Jay Cutler firing to his WRs right now during warm-ups. In order: Marquess Wilson, Josh Bellamy, Cam Meredith, Deonte Thompson.

Höh, az, hogy nem tudom kik az inaktívak, egy dolog. De hogy ki ez a Deonte Thompson.....

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson