Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
2 gyozelemre vagyunk, az ottvar szar, sajtfejuektol😀.. sztem siman beelozok oket). Minnesota nyeri csoportott. Ha Cutler nem baxxa el😀 9-7el playoff😀😀 )))
Gyuri34
Kb. ilyen színvonalú lehetett a mai playbook-unk. Meg is lett az eredménye.
Old Green Bay
 www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/10/i_like_you.gif

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bazzani sajtfejű lettél?) , engem nem érdekel lions vergodese. Csak elozuk be Rodgers fele veteran szart 😀, erre latok apro jeleket? ,. Kujvaja elegem van hogy ok vezetik evek ota csoportott. Pedig Cutler legjobb qb😀) , Rodgers kiöregedett?), jovorre ot is kibaxxak?), mint paytont a denverbol.
Gyuri34
Amúgy ezmostez poén?
füligjimmy
Nem. Kérés a némításra.

Btw tegnap felengedték a pályára a védelemben is Bostic-ot. Hijnye, baszd meg! Nektek hány évig okozott soha el nem múló élményeket?

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én pont most nem engedném el a rájátszás álmokat.

hpeter93
A Vikings jelenleg 7-2-vel áll. Az utolsó wild card helyen állnak 6-3-nal. A csoporton belül 1 meccset eddig nem nyertünk, ráadásul az összes vereségünket a konferencián belül szedtük össze. Jelenleg ez annyit tesz, hogy szinte nulla esélyünk van arra, hogy a tiebreaker a miénk legyen. SZóval amiról beszélünk, az 10-6 minimum a wild cardhoz, de inkább 11-5. A rájátszásesélyeink a Vikings ellenivel gyakorlatilag elszálltak.

Végre volt egy utólag hátrádőlősnek nevezhető menet.
hpeter93
A vérnyomásom miatt egy ideje már csak ilyet vállalok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Bazzani sajtfejű lettél?) , engem nem érdekel lions vergodese. Csak elozuk be Rodgers fele veteran szart 😀, erre latok apro jeleket? ,. Kujvaja elegem van hogy ok vezetik evek ota csoportott. Pedig Cutler legjobb qb😀) , Rodgers kiöregedett?), jovorre ot is kibaxxak?), mint paytont a denverbol.
Gyuri34
Amúgy ezmostez poén?
füligjimmy
Dehogy.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
első oldalon empty által betett hsz-t olvasd el. (vitathatatlan jövőkép)

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Broncos ellenit mindenki behúzta vereségre? Vikings vezeti a csoportot? Rájátszás lecsengett, de szerintem a GM megint elbasztott egy teljesen vállalható szezont.



füligjimmy
Én pont most nem engedném el a rájátszás álmokat. A Broncos belelépett valamiféle gödörbe aminek a szélén táncol egész évben ez most teljesedett ki, Manning járókeretes teljesítményével együtt. A GB is elég szopó ágon van jelenleg, én ezek alapján 40%-ot jósolnék magunknak ellenük. A Vikings szerintem nem jobb annyival, mint amennyivel gondolta volna bárki is szezon előtt, de én ránézve az eredményeikre és látva a játékukat azt sem mondanám, hogy ennyivel el lennénk maradva tőlük. Szóval verhetőnek mondanám a Broncost és a Packerset is, utána pedig 5 elég hozható kategóriájú meccs fog következni.
Ha elmondható, hogy nekünk az első 3 és a most következő 2 meccs a legnehezebb, akkor elmondható az is, hogy a Vikes-nak most fog elkövetkezni ez az időszak.

Bears menetrend: Denver (o) GB (i) 49ers (o) Washintgot (o) Vikes (i) Tampa (i) Lions (o)

Vikngs menetrend:GB (o) Falcons (i) Seattle (o) Arizona (i) Bears (o) Giants (o) GB (i)

Ui: A meccsről nehéz bármi újat is mondani, tényleg minden összejött ezen a meccsen. Végre volt egy utólag hátrádőlősnek nevezhető menet.
Cutler itt lesz jövőre is.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bazzani sajtfejű lettél?) , engem nem érdekel lions vergodese. Csak elozuk be Rodgers fele veteran szart 😀, erre latok apro jeleket? ,. Kujvaja elegem van hogy ok vezetik evek ota csoportott. Pedig Cutler legjobb qb😀) , Rodgers kiöregedett?), jovorre ot is kibaxxak?), mint paytont a denverbol.
Gyuri34
Amúgy ezmostez poén?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Broncos ellenit mindenki behúzta vereségre? Vikings vezeti a csoportot? Rájátszás lecsengett, de szerintem a GM megint elbasztott egy teljesen vállalható szezont.

Az esetre egyébként itt van Vito boszorkány magyarázata.

 velvet.hu/elet/2015/11/13/megszaporodtak_a_szexualis_jellegu_demontamadasok_magyarorszagon/
füligjimmy
Én megvilágosodtam. Greg Hardy egy démon, az NFL pedig egy démonvadász.
HanSolo
Ezt még kiegészíteném. A mindenki által elfogadott történet szerint veszekedés után a nő kúrni akart, de Hardy visszautasította, mondván ő nem az a típus. Ezért a ribanc elméje fölött átvette az irányítást egy démon, ezért Hardy kénytelen volt egy 24 ütéses kombó után elhelyezni a testén még egy brutalityt. Szóval ebben a történetben a nő a démon, Hardy a démonvadász, az NFL a Velvet magazin, én pedig Vito boszorkány.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha Langford hoz még egy ilyen meccset, akkor lehet hogy megvan Forte utódja...Elég impresszív volt amit mutatott mostanában... Az első drive után azt hittem hogy ez nagy alázás lesz.... Ma Marianit leszámítva minden klappolt, a védelem odatette magát... A Rams D azért elèg combos és 37 pontot feltenni nekik az szép. Cutler tuti marad, és nem hinném hogy QB húzás lenne első körben...Az O lőne is szépen muzsikált... Így különösen fájó a Lions és a Vikes elleni nagyon szoros veresség, ha azokat nem bukjuk akkor... Nem is folytatnám...

több mint 8 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Bazzani sajtfejű lettél?) , engem nem érdekel lions vergodese. Csak elozuk be Rodgers fele veteran szart 😀, erre latok apro jeleket? ,. Kujvaja elegem van hogy ok vezetik evek ota csoportott. Pedig Cutler legjobb qb😀) , Rodgers kiöregedett?), jovorre ot is kibaxxak?), mint paytont a denverbol.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2 gyozelemre vagyunk, az ottvar szar, sajtfejuektol😀.. sztem siman beelozok oket). Minnesota nyeri csoportott. Ha Cutler nem baxxa el😀 9-7el playoff😀😀 )))
Gyuri34
"ottvar szar" az a helyesírásod.
Amúgy a Lions-Bears után valahogy elfelejtettél jönni hozzánk ugatni.

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
2 gyozelemre vagyunk, az ottvar szar, sajtfejuektol😀.. sztem siman beelozok oket). Minnesota nyeri csoportott. Ha Cutler nem baxxa el😀 9-7el playoff😀😀 )))
Gyuri34
Kb. ilyen színvonalú lehetett a mai playbook-unk. Meg is lett az eredménye.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
2 gyozelemre vagyunk, az ottvar szar, sajtfejuektol😀.. sztem siman beelozok oket). Minnesota nyeri csoportott. Ha Cutler nem baxxa el😀 9-7el playoff😀😀 )))
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rögtön az elején leszögezem, hogy vannak olyan meccsek, amikor egyszerűen minden összejön. S a mai egy ilyen volt. Lehet neki természetesen örülni, de legyünk most is reálisak.

Ettől függetlenül ez a csapat most már egyértelműen megérkezett az NFL középmezőnyébe. S nagyon sokat kell faragni ezen a rosteren még, mert sok a gyenge játékos, akik szignifikáns játékidőt töltenek a pályán. Viszont jó edzőink vannak, fejlődünk csapatként és egyénileg is. S az elmúlt 2 év után ez nagy pozitívum.
tüsi91
Együtt kell tartani ezt az edzői stábot, sokkal többet hoznak ki a játékosokból, mint várhatam.
vandeminek
Vagy igaza volt egy köztünk ólálkodó (mégiscsak) nagy elmének, aki azt mondta a szezon előtt, hogy a szaros Trestman alatt 3 játékra voltunk attól, hogy 5-1 mérleggel kezdjük a szezont. Most igazán fájhat a Vikings elleni. Mert egy jó edzői stáb azt is behúzza. Egy jó edzői stáb nem küld fel McManist és Marianit a pályára. Egy jó edzői stáb nem akkor ad Houstonnak lehetőséget, amikor már mindenki elfogyott, hanem korábban. Mert azért az nem úgy működik, hogy amikor nyerünk, akkor milyen jó az edzői stáb, amikor kikapunk, akkor szarok a játékosok. Azt se felejtsük el, hogy örök kedvencem Jeff Fisher micsoda kalap szar edző, ha csoporton kívűl kell játszania. Szép volt ez, jó volt ez, és egész éves teljesítmény alapján megérdemelt is volt.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Rögtön az elején leszögezem, hogy vannak olyan meccsek, amikor egyszerűen minden összejön. S a mai egy ilyen volt. Lehet neki természetesen örülni, de legyünk most is reálisak.

Ettől függetlenül ez a csapat most már egyértelműen megérkezett az NFL középmezőnyébe. S nagyon sokat kell faragni ezen a rosteren még, mert sok a gyenge játékos, akik szignifikáns játékidőt töltenek a pályán. Viszont jó edzőink vannak, fejlődünk csapatként és egyénileg is. S az elmúlt 2 év után ez nagy pozitívum.
tüsi91
Együtt kell tartani ezt az edzői stábot, sokkal többet hoznak ki a játékosokból, mint várhatam.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Rögtön az elején leszögezem, hogy vannak olyan meccsek, amikor egyszerűen minden összejön. S a mai egy ilyen volt. Lehet neki természetesen örülni, de legyünk most is reálisak.

Ettől függetlenül ez a csapat most már egyértelműen megérkezett az NFL középmezőnyébe. S nagyon sokat kell faragni ezen a rosteren még, mert sok a gyenge játékos, akik szignifikáns játékidőt töltenek a pályán. Viszont jó edzőink vannak, fejlődünk csapatként és egyénileg is. S az elmúlt 2 év után ez nagy pozitívum.
tüsi91
ok, legyünk reálisak......

szépppppppp volt huuurrráááááá 😊))))))))))))))))))
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rögtön az elején leszögezem, hogy vannak olyan meccsek, amikor egyszerűen minden összejön. S a mai egy ilyen volt. Lehet neki természetesen örülni, de legyünk most is reálisak.

Ettől függetlenül ez a csapat most már egyértelműen megérkezett az NFL középmezőnyébe. S nagyon sokat kell faragni ezen a rosteren még, mert sok a gyenge játékos, akik szignifikáns játékidőt töltenek a pályán. Viszont jó edzőink vannak, fejlődünk csapatként és egyénileg is. S az elmúlt 2 év után ez nagy pozitívum.
több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
füligjimmy
Engem csak az érdekel, hogy ki van a képen?????
Bazzani
Nem tom, valami bögyös maca. Nem én fotózom őket.
füligjimmy
A profilképeden gondoltam. (:
Bazzani
Az esetre egyébként itt van Vito boszorkány magyarázata.

 velvet.hu/elet/2015/11/13/megszaporodtak_a_szexualis_jellegu_demontamadasok_magyarorszagon/
füligjimmy
Én megvilágosodtam. Greg Hardy egy démon, az NFL pedig egy démonvadász.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF
Michael Ola a Lions 3. számú OT-e...
Nem sok jót olvastam itt róla anno.
ON

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Uhhh McPhee out. Uhhh. Houston és Young adott a lehetőség. Ha a maradék 8 meccsen villantanak akkor maradhatnak jövőre is, mert pénz van.

Forte out, ahogy vártuk.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
füligjimmy
Engem csak az érdekel, hogy ki van a képen?????
Bazzani
Nem tom, valami bögyös maca. Nem én fotózom őket.
füligjimmy
A profilképeden gondoltam. (:
Bazzani
Az esetre egyébként itt van Vito boszorkány magyarázata.

 velvet.hu/elet/2015/11/13/megszaporodtak_a_szexualis_jellegu_demontamadasok_magyarorszagon/

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
füligjimmy
Engem csak az érdekel, hogy ki van a képen?????
Bazzani
Nem tom, valami bögyös maca. Nem én fotózom őket.
füligjimmy
A profilképeden gondoltam. (:

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
füligjimmy
Engem csak az érdekel, hogy ki van a képen?????
Bazzani
Nem tom, valami bögyös maca. Nem én fotózom őket.

Ja, ez Hardy nője, akit a srác kénytelen volt önvédelemből megpirongatni. És ez ugye mindenki szerint nagyon elítélendő, mindazonáltal a ribanc ugyanannyira megérdelemelte a verést, mintahogy Hardy megérdemli a második esélyt.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
füligjimmy
Engem csak az érdekel, hogy ki van a képen?????

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mostanában kénytlen vagyok Tüsit lájkolni. Egyrészt mert egyetértek vele, másrészt végre nem én hugyozok rá a mások által gyújtott tábortűzre jó magyar módjára. Amikor elvisz egy agyvérzés (nem ha, amikor), az általam gyújtott fáklyát lesz, aki magasba emelje!

Ami jó, hogy Fuller és Callahan lehozta zsinórban a második elfogatható meccsét. A második félidőben magára talált a pass rush is.
Ami rossz: Jenkins ütközetben eltűnt. Goldman szintén. PS játékosok voltak velük szemben. ILB posztról annyit, hogy Woodhead 2 passzt elejtett, ha nem teszi, az isten se állítja meg, nemhogy Jon Anderson. Így összeszedett szerény 110 yardot meg 1 TD-t. Az egyetlen értékelhető célpont 80 yardot kapott el, abból 60+-ot elkapás után. Ez nagyon súlyos volt. Gates nem bírt lépni, 70 yard.

Kellene arról egy statisztika, hogy milyen szinten kényszerítik 3&long szituba az ellent a srácok, ezzel a futás elleni védekezéssel szerintem nem nagyon, de szinte minden meccsen kijönnek minimum egy, inkább kettő 2&20, vagy hasonló szituból egy gagyi screen passzal. Valaki(k) miatt ez a védelem elég rossz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson