Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Forte picit morci:
"Chicago is kind of like that: 'Well, see ya later, Matt.' I'm like, 'Man, I've been here going on eight years -- y'all just going to throw me to the side like that?' But that's the nature of the NFL. And I don't mind. I will play wherever I end up after that."

hozzánk jöhetne ha Gorenál kifogyott a tank, főleg h kva jó elkapó is : )
Borbinho
No. Mr Forte nem menni, no,no

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Forte picit morci:
"Chicago is kind of like that: 'Well, see ya later, Matt.' I'm like, 'Man, I've been here going on eight years -- y'all just going to throw me to the side like that?' But that's the nature of the NFL. And I don't mind. I will play wherever I end up after that."

hozzánk jöhetne ha Gorenál kifogyott a tank, főleg h kva jó elkapó is : )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Eladó egy teljesen új, Kevin White On Field mez, méretprobléma miatt. Nem sikerült képet feltöltenem róla. További információkért és a képekért, üzenetben várom a jelentkezéseket!
Süsü
Ez olyan, mint a császár új ruhája? 😀
somoskovig
Nem! Ez annál sokkal jobb,csak az a baj,hogy nem rám! 😀
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Eladó egy teljesen új, Kevin White On Field mez, méretprobléma miatt. Nem sikerült képet feltöltenem róla. További információkért és a képekért, üzenetben várom a jelentkezéseket!
Süsü
Ez olyan, mint a császár új ruhája? 😀

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Eladó egy teljesen új, Kevin White On Field mez, méretprobléma miatt. Nem sikerült képet feltöltenem róla. További információkért és a képekért, üzenetben várom a jelentkezéseket!

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a szezon nem arról szól, hogy minél szarabb eredményt érj el. Jött egy új GM, jött egy új stáb s az milyen üzenet lenne, ha tankolnánk a következő évre? Lovie után tudtunk 8 győzelmet, ami majdnem elég lett a PO-ra, tavaly egy okádék volt a bagázs, így is nyertél 5-öt, tavasszal kipucoltad a házat, a védelmet szinte teljesen lecserélted, átálltál 3-4-re, s kb tudsz 7-8 győzelmet. Ha picit jobb lett volna az offseason, ha a támadóoldalon nem hiányoznának folyamatosan kulcsemberek, ha..., ha..., ha..., akkor most ebben a dögvészes NFC-ben talán odaérhetnél. De nem érsz oda, ami abszolút realitás. Volt 3 egyértelmű vereségünk, volt egy egyértelmű győzelmünk, hát a többi mehetett volna ide is, oda is. Lehetne ez 1-8 is simán, lehetne valóban 6-3. Ez a mérleg valahol a realitás. A maradék 7 meccsből 3, titkon 4 győzelmet mindenképpen elvárhatunk. Az egy 7-9, 8-8. Nem kell kimenni a csoportból és láthatjuk a Vikingst. Új edző első éve 7-9, most 7-2. Az hogy esetleg valakinek rosszabb a véleménye róluk, az egy dolog, a mérleget nem kell magyarázni. Pénzügyileg is adva van minden ahhoz, hogy jövőre mi is harcba szálljunk a playoffba jutásért.

Ami a hétvégét illeti. Én nem hiszem, hogy Osweiler tud annyit mutatni, hogy egy erős offense teljesítménnyel ne tudnánk nyerni. Ettől még viszont ez egy jobb együttes. Főleg védelmi oldalon a 11-ből 9 jobb játékos minimum, mint a mi játékosunk az adott poszton. Rá kell lépni a gázra az első playtől kezdve az offensenek, nem úgy, mint a Vikes ellen és akkor jók lehetünk. Fifty-fifty meccs és picit tartok attól, hogy idén először így Manning hiányában félig-meddig esélyesnek van kikiáltva a csapat. Új helyzet ez is, nézzük megoldjuk-e.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nekem nem sokat számít, hogy nem Manning kezd, aki látta az idei Broncos meccseket az tudja hogy Payton nincs élete formájában és a meccsek nagy részét a védelmük hozta... Miller és Ware nagyon állatok. A Rams ellen sikerült feltenni 37 pontot egy kőkemény D ellen, meglátjuk mire megyünk a Broncos D-vel... Az nagy segítség lehet hogy Fox jól ismeri a volt játékosait, tuti ismeri pár gyenge pontjukat...A jó drafthelyekről annyit, hogy persze nem rossz ha hamar húzhatsz, de nézzük meg GB, Pats, Colts, Broncos, HOX, Ravens ( ez az évük mondjuk fos, na de hát megkapták Trestmant 😀 ) mindig ott vannak a PO ban, pedig a végén húznak...A PO esély kicsike, a top 10 draftunk kb már elbasztuk, de nem bánom, nyerjünk meccseket és kész...
Érdekes döntést kell hozni hamarosan White ügyben, hogy elkezdjük játszatni az idén, vagy IR... Így hogy még van némi PO esély is, lehet hogy bevetjük majd, bár Pace azt mondta a hosszú távú egészsége fontosabb, tehát a PO esélye nem befolyásolja a Whiteal kapcsolatos döntéseket...

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Bazza barátomnak küldeném szeretettel:

#Bears promote CB Jacoby Glenn from practice squad to 53-man roster. CB Terrance Mitchell has been placed on waivers.

-----

Gondolom mindenki olvasta, hogy Payton Manning helyett Brock Osweiler lesz a Broncos irányítója vasárnap. Ne essünk át a ló túlsó oldalára.
tüsi91
én azért reménykedek benne hogy el tudunk érni egy jó eredményt, aztán ha kikap a gb a vikestól lesz egy érdekes meccsünk hálaadáskor. Továbbra sem érdemes még Poról beszélni de ha a packers tovább zuhan őket meg tudjuk előzni. Persze valószínűbb hogy ez a lions elleni meccsük volt a mélypont és innen már jobb lesz a teljesítményük, mindenesetre ha úgy lesz ahogy nekünk jó kicsivel több mint 1 hét múlva mi is es a gb is 6-5 (1-3 div belül)-tel állnánk. A jó draftunkat már elcsesztük, ha a többi csapat folytatja ezt a visszaesést a wc meg is lehet. A seattle igy hogy kikaptak most szinte tuti h nem lesznek csoportgyőztesek, ha szétesnek (amire van jel) akkor ok meg a poból is kijatszhatják magukat. A falcons a masik wc esélyes de oket latva sem lennek biztos benne hogy ismét feltámadnak.
Ami elég sanszos hogy a north fog adni wc-ost, akár már 9-7tel is és ha a következő 2 meccset hozzuk akár mi is lehetnénk azok. Továbbra sem mondom h ez a keret erre alkalmas lenne, de amit az elmúlt 2 ellenfelünktől most láttam finoman szólva sem győzött meg, konkrétan amit a rams ellen játszottunk simán elég lesz a mostani denver ellen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bazza barátomnak küldeném szeretettel:

#Bears promote CB Jacoby Glenn from practice squad to 53-man roster. CB Terrance Mitchell has been placed on waivers.

-----

Gondolom mindenki olvasta, hogy Payton Manning helyett Brock Osweiler lesz a Broncos irányítója vasárnap. Ne essünk át a ló túlsó oldalára.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hamár szóba került az nfl.com

Osweiler a better fit for Denver?

Hogy a pék faszába ne lenne jobb?! Pont annyival jobb, mint Curtis Painter volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Először is szeretnék gratulálni a győzelemhez a csapatnak. Idegenben +20-szal nyerni bármilyen körülmények közt megsüvegelendő teljesítmény.

Beszállnék ebbe a vitába, ami itt kialakult. Kezdjük ott, hogy Jerry Angelo, akinek draftjai szintén a legendások közé tartoznak itt hagyott minket. Jött Phil Emery és az első lépéseivel meggyőzött mindenkit, hogy mostantól hawaii, dj, napszemcsi. Nos 3 évvel később itt hagyott egy csürhét. De vissza 2012. Álltunk 7-1-gyel végül 10-6 no PO. Lovie fire, Trestman in da House.
A szájbakúrt Trestman elért 8 győzelmet. Való igaz. Kezdtünk 3-0-val, utána azért khmmm. Cutler tényleg kihagyott 5 meccset, nélküle jobb lett a mérleg, mint vele. Ennek is sok összetevője volt. Volt abban az évben is majdnem ilyen tájt egy Rams meccs. Ő nekik hasonló volt a fegyverarzenáljuk, mint tegnap, minusz Todd Gurley, aki második ezen a néven. A center mögött Kellen Clemens. 40+ felett zártak 260 futott yarddal. Persze akkor tájt már a csere DL játszott, meg Jon Bostic. Ha végignézzük a csávókat akkor és az ideieket, akkor vajon nevek alapján melyik a jobb védelem? Peppers, Briggs, Paea, Tillman, Jennings, Conte, Wright, Woot-Woot egy évvel korábban kezdők voltak minden idők egyik legtöbb turnoverét szerző csapatában. Egy meccsel később az éppen sehol nem tartó Vikings ellen két mágikus AJ elkapással nyertél volna, de a végén jött a méltán elismert Matt Cassel. Néhány meccsel később Nick Foles 150+-os passer ratinggel alázott. Pedig a sors nem akármilyen lehetőséget adott Rodgers 6 meccses pausejéval. Trestman valóban elért 8 győzelmet, de amilyen meccsek voltak ott... Te jó Isten. A tavalyit hagyjuk. Lehetett volna 5-1, idén lehetne 6-3.

Fox engem is megoszt. Olvastátok a Lions elleni kifakadásom. De nagyon összekapta ezt a brigádot. Lehet más is megtette volna, de ő van itt. Látjuk a korlátait sajnos..., de a legnagyobb erénye, hogy milyen fószerekkel veszi körbe magát. 9 meccs alatt tényleg nincs 3. negyedes TD, de szerintem volt vagy 3 olyan, ami 6-8 perces drive után a negyedik negyed elejére átcsúszott. Gase Cutlerral elsőrangú munkát végez. Offense szinten nagyon jó dolgokat látunk, de van hova fejlődni. Ám Gase felül tud emelkedni a problémákon a legjobb játékosainkat nélkülözve, az OL-t állandóan felforgatva. A védelem játékoskerete szerintem gyengébb, mint az elmúlt két évben. 9-ből 6-szor bár fanyaloghatunk, de megtették a dolgukat. Az, hogy kik miatt ilyen gyenge azon lehet vitázni, de Fangio ezekből a srácokból kifacsarja közel a maximumot.

A legnagyobb különbség az viszont Trestman 2 éve és Fox eddigi ténykedése között, ahogy kinéz a csapat. Szerintem ég és föld. Amikor Emery átvette a csapatot Cutler ujjtörése akadályozta meg minimum 11-5-ös playoff részvételt. Onnantól kezdve masszív süllyedésbe, később meredek zuhanásba indult a franchise. A zuhanás megállítva, lassú, de biztos emelkedés elindítva.

-----
S akkor a tegnapi meccs. Azon érdemes elgondolkodni, hogy az első drive a védelemtől miért lesz ennyire letaglózó... S utána mi változik. Persze Nick Foles tényleg kegyetlen volt, asszem ő is 10 millió fölött kap. Austin és Gurley limitálva volt (Gaston jó pick up volt), McClellin visszatérése kellett. Jonesról kimondhatjuk, hogy ő egy ideális cserejátékos. McPhee nélkül volt pass rush, credit for Young&Houston, Porter és Fuller jók voltak. Aki gyenge pont és lényegében sokat szoptunk rajta az Bryce Callahan. UDFA rookie, ennyit tud. De nagyon kipécézték a második félidőben. Rolle tegnap volt a legjobb az eddigi meccsek közül.

Offense oldalon szerintem Jimmyt idézve nincs mit elemezni. Elsült két nagy play, volt egy szépen kivitelezett TD drive és lényegében eldőlt a meccs, a második félidőben az óra pörgetése ment kockázat nélkül, aminek nem örültem feltétlenül. Carey jobb meccset futott földön, mint Langford, viszont utóbbi megint megcsillantotta az all-down back képességeit.

Jeff Rodgers és Mariani kirúgásán tényleg időszerű lenne elgondolkodni.

-----
Ryan Pace. Phil Emery úgy kezdett ahogy fentebb említettem, de ahogy végzett... Pace húzásaival lehet vitatkozni. Joggal. Lenyűgözve nem lehetünk.
Védelem: McPhee megéri a pénzét, Jenkins, Acho, Porter ár/érték arányban jó igazolások, de ők egy jó védelemben nem kezdők! A DL depth minimum kérdőjeles, persze lehet mentegetőzni, hogy a kezdőnek szánt 3-as ilyen-olyan okokból nincs (McDonald, Ratliff, Ego). Az ILB depth minimum kérdőjeles. Rolle és az általa zsebre vágott 5 millió minimum kérdőjeles. Alan Ball 3 millióval lop meg bennünket és a secondary minimum kérdőjeles. Elpasszolta Jared Allent, aki 3 meccs alapján nem volt fit, Bosticot, aki már a Pats drukkereket borzolja. Draft. Goldman. Khmmm. Egy 2-down NT #39 pickkel. Khmmm. Minimum kérdőjeles. Rookiehoz képest nem játszik rosszul, de khmmm. Eric Kendricks? Adrian Amos egy kiváló választás volt, a srác ügyesen játszik.

Offense: Megszabadultunk Marshalltól, nekem nem hiányzik, jövőre sztem majd a Jets drukkerek is megismerik. Jött Royal, aki nem tud egészséges maradni. Kellemetlen. Jött Rodgers, csak azt tudnám minek. Jött Monty, megsérült. Jött Ducasse és Omameh, kezdenek. Khmmm. A támadófal menedzselése minimum kérdőjeles. Draft: Whitet nem tudtuk bennhagyni, ezért aligha lehet felróni bármit is. Grasu khmmm. Minimum kérdőjeles. Lesz belőle valaha konzisztens NFL center? Langford khmmm. Az elmúlt két meccs jót tett ezen draft chocie megítélésének, mert át azért minimum kérdőjeles. Fabuluje, belőle nem lesz semmi. Mariani helyett tényleg nem sikerült jobb opciót találni?

Szóval Ryan Pace első offseasonjával kapcsolatban tényleg nem lehetünk elájulva. Kevés volt a mozgástér, sok volt a szemét. Most viszont rá lehet lépni a gázra.

--------

Ez szerintem abszolút nem egy PO csapat. Ez szezon előtt nálam egy 6-7 győzelmes brigád volt. S csalódott lennék, ha a 7 W betűt nem érnénk el. Jön két sokkal jobb csapat borzalmas formában. A Packerst továbbra is reménytelennek tartom, de ez a Broncos meccs érdekesebb. Abszolút nem reménytelen küldetés, s többeknek is presztízs meccs lesz. Például John Fox. Vagy Jay Cutler. Én várom már.

------
Gase távozására van esély, de tavaly sztem nagyon elszúrta az interjúit. Lehet idén nem favorizálják majd. Örülnék neki. Ha még is menne, akkor sztem Loggains lép előre. Cutler nagyon sokra tartja. Vagy ha kirúgják a Chargerstől, jöhet Mike McCoy. A faszi Tim Tebowval tudott nyerni.
Fangio sohasem lesz HC már, ő lesz még minimum két évig a DC.
Egy új ST koordinátort kéne keríteni.

-------
Szerk.: Többen is mondják már a kintiek közül, hogy Brock Osweiler lesz valószínűleg a Broncos QB-ja vasárnap. Kezeljük fenntartásokkal ezt, de játszunk el a gondolattal. Egy kérdés merül fel bennem. Miből készülsz belőle? Beugró irányítók nem hába szoktak relatíve jó első meccset összehozni. Még szerencse, hogy Fox és Gase alatt pallérozódott, így nem teljesen vak világba ugranánk ellene.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A következő menő téma az lesz,hogy PM nem fog pályára lépni ellenünk a sérülése miatt. Brock Osweiler in the house...Ki is állítja azt,hogy ez egy sima L?

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De jimmy te azt irtad jövőre. Most akkor a mostani szezonra gondolsz?
davemayer
Jövőre, mert ez már most(ani szezonra) esélytelen. Hát nem tudod kitalálni mire gondolok?! Jézusom!

Na igen, így azért több értelme van a mondatnak.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
De jimmy te azt irtad jövőre. Most akkor a mostani szezonra gondolsz?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ha hazaérek kifejtem a véleményem, hogy miért értek egyet Davevel, miért nem értek egyet Jimmyvel, miért nem értek egyet Davevel és miért értek egyet Jimmyvel.

Felkúsztam NFL.comra. Sehol egy kép vagy valami a győzelemről. Oldalt egy rövid sor. Azt tudtátok, hogy Tom Brady game winning drivet vezetett?
tüsi91
Ne várd h rólunk érdemben írjanak, eleve parkolópályán vagyunk és most sokkal menőbb témák vannak pl gb broncos bukta meg a pats

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"Majd leszopom, ha jövőre megfogjuk a csoportmásodik helyet, mert az már most esélytelen." Wtf??? Ezt nagyon nem tudom értelmezni, kifejthetnéd miért is olyan egyértelmű ez...
davemayer
Ne haragudj, néz a tabellára. Lehet a szezon felén túl negatív mérleggel sok mindenről lehet beszélni persze. Természetesen nyerhetünk 7 meccset zsinórban, ez benne van a pakliban. Még talán 6 győzelem is elég, ha elég elképesztő tie breaker dolgok vannak. Ha összejön a csoportmásodik hely, én téged, vagy egy általad kiválaszott férfit a lehető legheteroszexuálisabb módon fogom orálisan kielégíteni. Mert nyertél a Rams ellen, akikről valamiért elterjedt, hogy jó csapat, holott Mart óta pozitív mérlegük se volt, és valaki már rájátszást vizionál, arról én nem tehetek, ebben az illúzióban mindössze nem osztozom. De természetesen meglehet a 7-0, 6-1 mérleg a szezon hátralveő részében. Hogy George Carlint idézzem, nekem ez megér egy patront a számba.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha hazaérek kifejtem a véleményem, hogy miért értek egyet Davevel, miért nem értek egyet Jimmyvel, miért nem értek egyet Davevel és miért értek egyet Jimmyvel.

Felkúsztam NFL.comra. Sehol egy kép vagy valami a győzelemről. Oldalt egy rövid sor. Azt tudtátok, hogy Tom Brady game winning drivet vezetett?
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
"Majd leszopom, ha jövőre megfogjuk a csoportmásodik helyet, mert az már most esélytelen." Wtf??? Ezt nagyon nem tudom értelmezni, kifejthetnéd miért is olyan egyértelmű ez...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
jimmy komolyan már nagyon várom mi lesz ha Fox sikeres lesz a Bears-szel, mondjuk tudom mit fogsz mindig írni, amíg nem nyer SB-t bárhol is fog elbukni tuti ő lesz a hibás és semmi előrelépést nem lehet majd a számlájára írni.
davemayer
Egyelőre még mindig negatív a mérleg. Majd leszopom, ha jövőre megfogjuk a csoportmásodik helyet, mert az már most esélytelen. Félelmetes, meddig vittük le a lécet a tavaly Trestman szezon miatt. A faszfej első szezonjában elért egy 8-8 mérleget, közben Cutler hiányzott 5 meccsről. Egyelőre érjük el a Trestman-szintet, és utána csacsoghatunk mindenféle előrelépésről. Egyelőre, akik McPheen és Amoson kívűl bármit érdemben hozzátesznek (Langfordot melegítettük volna a padon, jó is az), az mind a szirszarfos Emery embere. Majd ébressz fel, ha Acho, vagy Rolle, vagy Royal megcsinál egy játékot. De egy jó Ducasse, Alan Ball akármikor elfér a listán. Egy normális GM ebből rájátszáscsapatot csinál egy offseason alatt. Főleg idén, amikor kipukkant a Hox és a 49ers is.

És én megértem, frissen fúj a változás szele, a szezon eleje óta nem szenvedtél kiütéses vereséget, van néhány tehetséges fiatal, tök cuki az egész. De sajnos egyelőre eredményorientált ez a szakma. Eddig nem volt olyan meccsünk, ahol ne lettünk volna hátrányban. Persze tiszteletet érdemel, hogy ebből négyszer vissza tudtál jönni. Packers, Vikings ellen mondjuk pont leadtad az előnyt, picit komolyabban vehető eredmény lett volna, mint a Fisher-féle Rams, hiába na, senki se tökéletes. Az, hogy Fox Raiders elleni faszkodása nem került a meccsbe, maga a csoda. Félidő után nemhogy TD-t, még pontot se nagyon tudsz szerezni. Persze nem rossz az offense, ha kiveszed Clausen meccsét (jó, akkor minden csapat legrosszabb meccsét ki kell venni), akkor szerzett pontokban középmezőny teteje. Az nem rossz. A védelemről ne beszéljünk, jó irányítóval felszerelt csapat eddig még csak saját magát tudta lábon lőni, de egy Nick Foles már nem jelent problémát, ami azért tényleg örömteli. Csak ugye beszélünk arról, hogy felfelé megyünk, és építünk, és mi lesz jövőre, ez általában nem így működik.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy Jimmy szinte várta a meccs előtt, hogy fog minket Gurley szétfutni... Az első drive után gondoltam is magamba megint megy egy upload a Jimmy megmondta mappába... Aztán leszedtük a pályáról... Goldman nem annyira szar szerintem és én úgy látom meccsről-meccsre fejlődik... Vicces hogy Amos kapcsán a draft előtt mindenki azt mondta hogy remek coverageben, de fizikálisan gyenge, futás ellen sebezhető... Ehhez képest intet még nem csinált, viszont remekül kép fel futás ellen és az egyik legbiztosabb szerelő játékosunk...baszki most már ezt is ki kell mondani, Meki hiányzott...töbvször is ő ért oda elsőnek a futóra, szépen olvasta a játékokat és biztosan szerelt. Porter hetek óta remek és mindig fontos 3rd downos szitukban csinálja meg a playeket... Callahan eddig nagyon tetszik, magabiztos, ha engedi is az elkapást, egyből szerel, tapad az emberre... Fuller is egész jó volt az utóbbi 2 meccsen... Houston többet csinált az elmúlt 2 hétben, mint amióta leszerződött hozzánk...meglepődtem hogy Mcphee nélkül ilyen meccset hozott a D... Ami felett nem tudok napirendre térni az a O fal... Kezdők sérültek, emberek posztokat cserélgetnek és mégis lassan a csapat egyik legerősebb pontja, tegnap Donald okozott egy kis kavarodást, de ettől eltekintve remekül tartották a nem kis erőt képviselő Rams D-t... Futásoknál és szépen dolgoztak, a 2 nagy playnél remek blokkok voltak ( itt a WR-eket is meg kell említeni) a PO nem túl esélyes, de ha ilyen meccseket hoznának ezek után már elégedett lennék...ha nem így alakul a Vikes meg a Lions elleni meccs...Na de ezen kár rágódni... A lényeg hogy nem ver mindenki rommá, mint Trastmen banda alatt, nem tölt órákat a pályán a D, mert nem az az O game plan hogy felbasszuk Marshallra vagy Jeffreryre a labdát és meg is van a gyors 3& out...Idén csoda lenne 1 PO, de ha marad ez az edzői stáb jövőre nagy esélyt látok rá...

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
HC interjút és állásajánlatot nem lehet koordinátoroknál és pozíciós edzőknél blokkolni, pozíciós edző koordinátornak való csábítását igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha jól tudom, amikor egy koordinátornak HC állást ad valaki köteles vagy elengedni....

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
jimmy komolyan már nagyon várom mi lesz ha Fox sikeres lesz a Bears-szel, mondjuk tudom mit fogsz mindig írni, amíg nem nyer SB-t bárhol is fog elbukni tuti ő lesz a hibás és semmi előrelépést nem lehet majd a számlájára írni. Tökéletesen értem hogy te maximálisan szakmai szemmel nézed a meccseinket és nagyrészt igazad is van a kritikáiddal de kicsit most úgy érzem hogy bármi is történik a csapat körül te igyekszel mindennek "fölé lőni", rákontrázni.
Még mindig nem tudom igazán hogy mi a bajod a Titkos Fegyvereddel azon kívül hogy nem bizonyított még GM szinten és hozott egy olyan staffot ide ami szerinted hagy kívánni valót maga után (szerintem meg parádé). Persze ők is hibáznak mint mindenki de azt mondani hogy a jelenlegi koncepció nem előre mutató és hogy nincsenek jelei annak hogy előrelépett a csapat a tavalyihoz képest az finoman szólva is érdekes.
Nekem az a véleményem hogy ami jelenleg a Bearsnél zajlik az pontosan az ő munkásságukat dicséri, a keret fejlődése is ezt mutatja. Nem mondom hogy az összes eddigi meccseinken ezt láttam de pl az utóbbi 2 idegenbeli meccsünk igencsak biztató volt mert ugyan a Chargers nem egy jó csapat jelenleg a sok sérült miatt de ez a Rams egyáltalán nem rossz és azért komolyan domináltuk őket, 10-10 után szó szerint állva hagytuk őket.
Azt hiszem mindent elmond az edzői stáb tudásáról hogy ebből a keretből ezt ki tudják hozni, ebből is látszik hogy a rendszer amit magukkal hoztak működik (hiszen kevésbé jó játékosok is hasznosnak tűnnek olykor benne) később remélhetőleg a minőség is társul majd a szellemi tudás mellé és akkor ismét egy igazán jó csapatról beszélhetünk.

Ami kérdés számomra hogy ezt a 2 koordinátorunkat meddig tudjuk majd itt tartani mert az üresedő poziciókra tuti ők is jelöltek lesznek... Ilyenkor van erre valami szabály vagy bárki bármelyik szezon végén elmehet bárhová?

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mivel életem egyik legunalmasabb időszakát élem (mondjuk fizetnek, szóval leszarom), így van időm olyan komoly dolgokkal foglalkozni, mint: Langford nagy futásánál azt hittem, hogy volt 2 szabálytalan blokk. Nos, nem volt. Slauson szabályosan blokkolt, egymással szemben álltak a védővel, látták egymást, a végére úgy tűnt, mintha hátulról történt volna. Talán még Jefferyre lehetett volna fújni egy holdingot, de csak elkapás után kezdett blokkolni, végig Langford és a védő között maradt, utána picit esett a védő, de akkor már feltartotta a kezét. A másik, 1 nyomorult TD-t nem szereztünk 3. negyedben 9 meccsen. Az miféle half time adjustment? Nem a jóféle.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Bazzani sajtfejű lettél?) , engem nem érdekel lions vergodese. Csak elozuk be Rodgers fele veteran szart 😀, erre latok apro jeleket? ,. Kujvaja elegem van hogy ok vezetik evek ota csoportott. Pedig Cutler legjobb qb😀) , Rodgers kiöregedett?), jovorre ot is kibaxxak?), mint paytont a denverbol.
Gyuri34
Amúgy ezmostez poén?
füligjimmy
Nem. Kérés a némításra.

Btw tegnap felengedték a pályára a védelemben is Bostic-ot. Hijnye, baszd meg! Nektek hány évig okozott soha el nem múló élményeket?
tomi-tomi
ne is mondd, unokatesóm patses, ugyan a trade-nél még nem értette annyira hogy miért röhögök de most már azért sejti 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal