Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na akkor ismèt a 4. 5. 6. számú WR a kezdők....

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Bears without Matt Forte, Alshon Jeffery, Eddie Royal and Antrel Rolle today.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Alshon Jeffery, who missed the final two practices of the week with groin and shoulder injuries, not expected to play.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Így igaz Tüsi, ég és föld. Amúgy észrevettem valamit amiből babonát csináltam. Amikor a Bearses zoknim van rajtam mindig nyerünk 😊 . Amikor nem hordtam mindig kikaptunk ... Pár hete úgy időzítem a mosást, hogy vasárnapra mindig tiszta legyen a kabalazokni 😀 . Szóval full felszerelés , zokni, póló, pulcsi, jersey. Remélhetőleg ma is bejön 😀

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza barátomnak küldeném szeretettel:

#Bears promote CB Jacoby Glenn from practice squad to 53-man roster. CB Terrance Mitchell has been placed on waivers.

tüsi91
Leradíroz bárkit.
Remélem lehetőséget is kap élesben, nem hinném, hogy rosszabb mint McManis mondjuk, sőt...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Broncos D jelenleg a ligában az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Még úgy is, hogy a legjobb pass rusher hiányzik. Nem gondolom, hogy Wilson és Bellamy leradírozása túl nagy gondot jelentene számukra. Ki fog azon meglepődni, ha egy egálszagú meccsen az ST elbassza?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az a jó ebben a szezonban, hogy újra van miért drukkolni. Ha nem is a PO-ért, de minden meccsen a győzelemért. Förtelem volt a tavalyi szezon. A mérleg nagyjából most ugyanaz, de az összkép ég és föld.

Támadófal vs Broncos front7. Ha ma is megoldják elfogadhatóan, akkor beszélhetünk már tendenciáról. Leno múlt héten engedett egy sacket a backup DE ellen, viszont Robert Quinnt leradírozta a pályáról. Vannak hibái a srácnak, de az ellenfelei névsora elég impozáns: Khalil Mack, Tamba Hali, Ziggy Ansah, Everson Griffen, Robert Quinn. S nem mondhatod azt, hogy nem oldja meg. Minden jel szerint Grasu lesz a center. Félszegen könnyes búcsút vettem a futójátéktól, de neki kell játszania. Slauson visszamegy a helyére. Ki lesz a másik guard? Ducasse az elmúlt meccseken hozta a szintet, akárcsak Omameh.

Védőoldalon, ha ma is megoldják, akkor lassan itt is beszélhetünk tendenciáról, hogy a közepes irányítók nem okoznak problémát. A Broncos támadófala nem túl veretes, de játszottunk már szürkén gyenge egység ellen. A DL fal hiányosságait ismerjük. Átlagos játékosok khmmm, és a rotáció sem túl mély. Houston és Young visszatértek súlyos sérülésiekből, passz szituknál ott a helyük. Houston nem gyors ehhez a poszthoz, viszont bitang erős. Nagyjából olyan, mint McPhee. Kár, hogy kínlódik a térdével most, pedig a másik kettő újra 100%-on dübörög. McClellin is kérdéses, pedig de jó volt a Rams ellen. Látszik a srácon, hogy neki van esze a játékhoz. Rollenak az eddigi boka mellé, most valami térdsérülést is összeszedett. Lehet ő se lesz. Ami a meccs kulcspontja lehet az Sanders vs Callahan. Egyértelműen jobb Callahan, mint McManis, nincs magasan a mérce az is igaz, de a Rams ellen a második fi-ben nagyon kipécézték. S a Gary Kubiak-Rick Dennison páros nem hülye. De szerintem elvárhatjuk, hogy a védelem lehozza a mait, úgyhogy nyerhessünk.

Hogy JC megnyerhesse. Hogy Adam Gase megnyerhesse. Hogy John Fox megnyerhesse. A Seahawks meccs után Cutler visszatérésével elkezdődött a szezon, s ez a csapat talán eljutott arra a szintre, hogy egy bitang erős, ám most sebezhetőnek tűnő Broncost megverjen a problémáink ellenére is. Talán. Remélem. Egy újabb lépcsőfok a mai, s bár papírforma alapján nem lesz meg, de ahogy írtam az elején: van miért drukkolni. Van kikért drukkolni.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ennek a meccsnek a kulcsa az lesz hogy az elejétől nálunk legyen az előny. Ha így lesz nyerünk, ha mégsem akkor is jó esélyünk van rá csak akkor az Onek tényleg extrát kell nyújtani. Nem nézek ki 20 pontnál sokkal többet ebből a broncos Oből ha hozzák azt amit a kc ellen csináltak nem lehet gond. Nagyon kellene nekünk egy w a gbtől meg egy vereség holnap és akkor játszhatunk egy éles meccset a lambeaun. Manninggel talán aggódnék mert ha ugyanúgy adnak neki vmit mint a gb elleni meccsük előtt akkor ő szétkapna minket de Oswi ellen nyerni kell otthon ez nem is kérdés mindegy milyen jó a Djük. Ugyanolyan kőegyszerűen kell játszani mint azt tette ellenük a chiefs, nem szabad helyzetbe hozni a Djüket és akkor meglesz az 5-5.
davemayer
Én sokkal jobban örülök, hogy Ware nincs, szerintem az ő hiánya nagyobb érvágás, mint a formán kívüli Manningé...
Tomcsik
nem figyeltél mert én a gb elleni Manningről beszéltem nem a KC elleniről. Persze nem baj az sem hogy Ware nem játszik 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ennek a meccsnek a kulcsa az lesz hogy az elejétől nálunk legyen az előny. Ha így lesz nyerünk, ha mégsem akkor is jó esélyünk van rá csak akkor az Onek tényleg extrát kell nyújtani. Nem nézek ki 20 pontnál sokkal többet ebből a broncos Oből ha hozzák azt amit a kc ellen csináltak nem lehet gond. Nagyon kellene nekünk egy w a gbtől meg egy vereség holnap és akkor játszhatunk egy éles meccset a lambeaun. Manninggel talán aggódnék mert ha ugyanúgy adnak neki vmit mint a gb elleni meccsük előtt akkor ő szétkapna minket de Oswi ellen nyerni kell otthon ez nem is kérdés mindegy milyen jó a Djük. Ugyanolyan kőegyszerűen kell játszani mint azt tette ellenük a chiefs, nem szabad helyzetbe hozni a Djüket és akkor meglesz az 5-5.
davemayer
Én sokkal jobban örülök, hogy Ware nincs, szerintem az ő hiánya nagyobb érvágás, mint a formán kívüli Manningé...

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ennek a meccsnek a kulcsa az lesz hogy az elejétől nálunk legyen az előny. Ha így lesz nyerünk, ha mégsem akkor is jó esélyünk van rá csak akkor az Onek tényleg extrát kell nyújtani. Nem nézek ki 20 pontnál sokkal többet ebből a broncos Oből ha hozzák azt amit a kc ellen csináltak nem lehet gond. Nagyon kellene nekünk egy w a gbtől meg egy vereség holnap és akkor játszhatunk egy éles meccset a lambeaun. Manninggel talán aggódnék mert ha ugyanúgy adnak neki vmit mint a gb elleni meccsük előtt akkor ő szétkapna minket de Oswi ellen nyerni kell otthon ez nem is kérdés mindegy milyen jó a Djük. Ugyanolyan kőegyszerűen kell játszani mint azt tette ellenük a chiefs, nem szabad helyzetbe hozni a Djüket és akkor meglesz az 5-5.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem hiszem, hogy annyira átalakult volna, inkább a route tree-t vágták vissza nála, ugye 3 INT ment eddig felé a szezon elején, nem harcol kifejezetten ő se a labdáért.

Wilson pedig azért nem lehet 4. számú elkapó, mert az apró fontos dolgokat sem csinálja. Nem adja el jól a play actiont, nem blokkol, nem jó ST-be. A két keze között most elment egy TD. Akkor miért van a pályán? Ted Ginn, Jeremy Kerley, vagy Jaron Brown 4. számú elkapó. Ő nem az, ő a mi Márkusunk. Pedig van a srácban tehetség bőven. Ha annyi vérszomj lenne benne, mint egy másodosztályű női kézilabdázóban, szerintem Pro Bowl kaliberű lenne a srác. Oh well.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A szezon előtt a Jeffery-White-Royal hármas volt a terv. Ebből AJ a snapek 45%-án tette eddig tiszteletét, Royal 50%, White ugye egy sem. Wilson egy 3-4. számú elkapó, semmivel sem több. Nem rossz ez egy 7. köröstől, de ennyi, s a playek 84%-át a pályán tölti. S ami még hasonló gond, hogy Marc Mariani, Josh Bellamy kaliberű csávók is 200 snap környékén járnak...

A Rams elleni meccs alakult, ahogy alakult, de a két nagy play döntő volt, s vélhetően nem ismétlődik meg hétvégén. Most előkapartuk Zach Millert, Langford minden tekintetben kellemes csalódás, de most ezek az urak az igáslovak. Nem tudom AJ mennyire egészséges, de ha tud, akkor játsszon. A világért sem akarom Langford játékidejét csökkenteni, de ha Forte egészséges, akkor nem kérdés, hogy helye van. Akár felváltva mehetnek ki slot elkapónak, addig sem Marianit kell bámulni.

Jimmy. Egy kérdés: Martellus játéka mennyire alakult át szerinted? Mert én úgy vettem észre, hogy idén sokkal többet van inline TE-ként a pályán, mint az elmúlt két évben. Sokkal több blokkoló szerepe van (az elmúlt 3 meccsen holdingot sem dobtak rá...), kevesebb elkapó.

Mindenesetre bár Whiten és Montyn kívül senki sincs IR-en a támadók közül, de elképesztő sok problémával kell hétről-hétre szembe nézni.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mindenesetre az FO kezébe is került egy ütőkártya Jefferyvel kapcsolatban, mégpedig, hogy a szezon felét kb. kihagyja.
tüsi91
A franchise tag az ütőkártya. Ha egy csávó sose egészséges, az szopás. A motiváltságával kapcsolatos kérdőjelekről pedig ne is beszéljünk.

Royal.... 5 kidobott millió. Amikor játszik, akkor se playmaker. Volt 4-5 tényleg jó megmozdulása, amikor hozott 1st downt a semmiből, de ennyi. És ott van kedvencem Márkus, akit miuóta megdícsértem, azóta semmit se pordukál. Az elmúlt 4 meccsen 5 elkapás, 84 yard. A by week óta 3 elkapás, kerek 30 yard. Pedig keresik a labdával. És ami a legrosszabb, ahogy blokkol, és amilyen lendülettel odateszi magát. Meglepődök, ha jövőre rostert fog.

De idén néztem pár Broncos meccset, és minimum 2-3 bravúr kell, ha verni akarod ezt a védelmet. Ahhoz pedig minimum ketten kellenek. MartySaurus felőlem bármelyik pillanatban előléphet a reflektorfénybe. Ismétlem, Orange Dinosaur bármikor előléphet. Halló, halló!

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Royal out.
Q: Jeffery, Forte, McPhee

S a következő meccs a Broncos után 4 nap múlva Green Bayben. Szóval valószínűsíthető, hogy nem vasárnap játszanak, hanem a TNF-en.
Mindenesetre az FO kezébe is került egy ütőkártya Jefferyvel kapcsolatban, mégpedig, hogy a szezon felét kb. kihagyja.

Grasu ellenben probable, szóval játszhat. A kérdés, hogy visszarakod-e. Lenyűgözve nem lehettünk tőle azon a két meccsen, s ez a belső 3-as most összeállt (nem jók, de legalább végre ugyanazok játszanak), lejátszottunk 2 meccset anélkül, hogy buzerálni kellett volna a falat. A jövő szempontjából viszont inkább tegyék vissza.

Nem tudom ki hogy van vele, de nagyon várom a hétvégét. Underdog szerep, itthon, állítólag szar időben...
------------------------------
Bears fészbuk oldala rakta ki. Sztem Óriási 😀

WINTER IS COMING!
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12274737_10153739142229452_8700467989766018426_n.jpg?oh=a628f1982b2f26892f18f50ff830f6fd&oe=56AD619A

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Remélem Forte elé azért letesznek egy szerződést, persze reális összegért. Hadd döntse el ő hogy marad-e annyiért vagy elmegy ahol többet adnak neki...De ne dobjuk csak úgy ki... Én remélem hogy megállapodunk vele és Langforddal együtt megosztoznak a terhekben...

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Forte picit morci:
"Chicago is kind of like that: 'Well, see ya later, Matt.' I'm like, 'Man, I've been here going on eight years -- y'all just going to throw me to the side like that?' But that's the nature of the NFL. And I don't mind. I will play wherever I end up after that."

hozzánk jöhetne ha Gorenál kifogyott a tank, főleg h kva jó elkapó is : )
Borbinho
No. Mr Forte nem menni, no,no

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Forte picit morci:
"Chicago is kind of like that: 'Well, see ya later, Matt.' I'm like, 'Man, I've been here going on eight years -- y'all just going to throw me to the side like that?' But that's the nature of the NFL. And I don't mind. I will play wherever I end up after that."

hozzánk jöhetne ha Gorenál kifogyott a tank, főleg h kva jó elkapó is : )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Eladó egy teljesen új, Kevin White On Field mez, méretprobléma miatt. Nem sikerült képet feltöltenem róla. További információkért és a képekért, üzenetben várom a jelentkezéseket!
Süsü
Ez olyan, mint a császár új ruhája? 😀
somoskovig
Nem! Ez annál sokkal jobb,csak az a baj,hogy nem rám! 😀
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Eladó egy teljesen új, Kevin White On Field mez, méretprobléma miatt. Nem sikerült képet feltöltenem róla. További információkért és a képekért, üzenetben várom a jelentkezéseket!
Süsü
Ez olyan, mint a császár új ruhája? 😀

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Eladó egy teljesen új, Kevin White On Field mez, méretprobléma miatt. Nem sikerült képet feltöltenem róla. További információkért és a képekért, üzenetben várom a jelentkezéseket!

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a szezon nem arról szól, hogy minél szarabb eredményt érj el. Jött egy új GM, jött egy új stáb s az milyen üzenet lenne, ha tankolnánk a következő évre? Lovie után tudtunk 8 győzelmet, ami majdnem elég lett a PO-ra, tavaly egy okádék volt a bagázs, így is nyertél 5-öt, tavasszal kipucoltad a házat, a védelmet szinte teljesen lecserélted, átálltál 3-4-re, s kb tudsz 7-8 győzelmet. Ha picit jobb lett volna az offseason, ha a támadóoldalon nem hiányoznának folyamatosan kulcsemberek, ha..., ha..., ha..., akkor most ebben a dögvészes NFC-ben talán odaérhetnél. De nem érsz oda, ami abszolút realitás. Volt 3 egyértelmű vereségünk, volt egy egyértelmű győzelmünk, hát a többi mehetett volna ide is, oda is. Lehetne ez 1-8 is simán, lehetne valóban 6-3. Ez a mérleg valahol a realitás. A maradék 7 meccsből 3, titkon 4 győzelmet mindenképpen elvárhatunk. Az egy 7-9, 8-8. Nem kell kimenni a csoportból és láthatjuk a Vikingst. Új edző első éve 7-9, most 7-2. Az hogy esetleg valakinek rosszabb a véleménye róluk, az egy dolog, a mérleget nem kell magyarázni. Pénzügyileg is adva van minden ahhoz, hogy jövőre mi is harcba szálljunk a playoffba jutásért.

Ami a hétvégét illeti. Én nem hiszem, hogy Osweiler tud annyit mutatni, hogy egy erős offense teljesítménnyel ne tudnánk nyerni. Ettől még viszont ez egy jobb együttes. Főleg védelmi oldalon a 11-ből 9 jobb játékos minimum, mint a mi játékosunk az adott poszton. Rá kell lépni a gázra az első playtől kezdve az offensenek, nem úgy, mint a Vikes ellen és akkor jók lehetünk. Fifty-fifty meccs és picit tartok attól, hogy idén először így Manning hiányában félig-meddig esélyesnek van kikiáltva a csapat. Új helyzet ez is, nézzük megoldjuk-e.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nekem nem sokat számít, hogy nem Manning kezd, aki látta az idei Broncos meccseket az tudja hogy Payton nincs élete formájában és a meccsek nagy részét a védelmük hozta... Miller és Ware nagyon állatok. A Rams ellen sikerült feltenni 37 pontot egy kőkemény D ellen, meglátjuk mire megyünk a Broncos D-vel... Az nagy segítség lehet hogy Fox jól ismeri a volt játékosait, tuti ismeri pár gyenge pontjukat...A jó drafthelyekről annyit, hogy persze nem rossz ha hamar húzhatsz, de nézzük meg GB, Pats, Colts, Broncos, HOX, Ravens ( ez az évük mondjuk fos, na de hát megkapták Trestmant 😀 ) mindig ott vannak a PO ban, pedig a végén húznak...A PO esély kicsike, a top 10 draftunk kb már elbasztuk, de nem bánom, nyerjünk meccseket és kész...
Érdekes döntést kell hozni hamarosan White ügyben, hogy elkezdjük játszatni az idén, vagy IR... Így hogy még van némi PO esély is, lehet hogy bevetjük majd, bár Pace azt mondta a hosszú távú egészsége fontosabb, tehát a PO esélye nem befolyásolja a Whiteal kapcsolatos döntéseket...

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Bazza barátomnak küldeném szeretettel:

#Bears promote CB Jacoby Glenn from practice squad to 53-man roster. CB Terrance Mitchell has been placed on waivers.

-----

Gondolom mindenki olvasta, hogy Payton Manning helyett Brock Osweiler lesz a Broncos irányítója vasárnap. Ne essünk át a ló túlsó oldalára.
tüsi91
én azért reménykedek benne hogy el tudunk érni egy jó eredményt, aztán ha kikap a gb a vikestól lesz egy érdekes meccsünk hálaadáskor. Továbbra sem érdemes még Poról beszélni de ha a packers tovább zuhan őket meg tudjuk előzni. Persze valószínűbb hogy ez a lions elleni meccsük volt a mélypont és innen már jobb lesz a teljesítményük, mindenesetre ha úgy lesz ahogy nekünk jó kicsivel több mint 1 hét múlva mi is es a gb is 6-5 (1-3 div belül)-tel állnánk. A jó draftunkat már elcsesztük, ha a többi csapat folytatja ezt a visszaesést a wc meg is lehet. A seattle igy hogy kikaptak most szinte tuti h nem lesznek csoportgyőztesek, ha szétesnek (amire van jel) akkor ok meg a poból is kijatszhatják magukat. A falcons a masik wc esélyes de oket latva sem lennek biztos benne hogy ismét feltámadnak.
Ami elég sanszos hogy a north fog adni wc-ost, akár már 9-7tel is és ha a következő 2 meccset hozzuk akár mi is lehetnénk azok. Továbbra sem mondom h ez a keret erre alkalmas lenne, de amit az elmúlt 2 ellenfelünktől most láttam finoman szólva sem győzött meg, konkrétan amit a rams ellen játszottunk simán elég lesz a mostani denver ellen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bazza barátomnak küldeném szeretettel:

#Bears promote CB Jacoby Glenn from practice squad to 53-man roster. CB Terrance Mitchell has been placed on waivers.

-----

Gondolom mindenki olvasta, hogy Payton Manning helyett Brock Osweiler lesz a Broncos irányítója vasárnap. Ne essünk át a ló túlsó oldalára.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hamár szóba került az nfl.com

Osweiler a better fit for Denver?

Hogy a pék faszába ne lenne jobb?! Pont annyival jobb, mint Curtis Painter volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson