Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Long kibaszott vicc. De van benne fájör meg passön, szóval megérdemli.

Asszongya az egyik okos, hogy Clausen mennyivel jobban azonosította a blitzeket, és hívta át a protekszönt, amit Cutler nem tudott megtenni normálisan egész szezonban. A Lions blitzeinek száma: 5. Abból 1 sack, 3 hit. Hát kurvára jobban áthívta, az biztos.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Minden fórumtársnak békés, meghitt karácsonyt kívánok. Jövőre új stábot és PO-t liga elit védelemmel 😀 ( azaz boldog új évet ) GO BEARS

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kyle Long az egyetlen ProBowl választott tőlünk. Minden elfogultság nélkül Fortenak bőven benne kellene lennie.

Visszajött Austin Lane, aki premeccseken egész jó volt. Willie Young IR.

Minden Bears fannak Boldog Karácsonyt egyben!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
The Bears are allowing 4.06 fewer yards per carry 'up the middle' this year (2.96, 1st in NFL) than last (7.02). Credit to Paea, Ratliff.

Ez brutál. Bring back Paea.tüsi91
Ja Paea úgy néz ki beérett, reméljük nem csak erre az évre szívta fel magát...Ratliff ennyi pénzért nagyon jó... És úgy látszik Ferguson és Sutton is használhatóak lesznek. Ráadásul a sackokat is szépen gyűjtögették. Ezért mondtam hogy bár lesz egy Suh meg Fairley a piacon én nem költenék pénzt DT-re, inkább tuningolnám az LB, DB sort...Amúgy kell DE, de ebben a Baas gyerekben lehet valami, remélem egy kicsivel több snappet is kaphat majd Allen és Houston rovására...Houstonnál nem tudom mi lesz... Ritka ócska egy szezont futott, teljesen súlytalan volt, kőkemény egy sack összejött neki, tudjuk az eredményét...ACL után lesz és pech hogy Young is 1 meccsel a vége előtt sérült le...Draftról vagy FA - ről mindenképp kell egy DE, de remélem Baas fejlődik majd és kicsit többet lesz a pályán...

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
The Bears are allowing 4.06 fewer yards per carry 'up the middle' this year (2.96, 1st in NFL) than last (7.02). Credit to Paea, Ratliff.

Ez brutál. Bring back Paea.tüsi91
Rajtuk nem múlik

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
The Bears are allowing 4.06 fewer yards per carry 'up the middle' this year (2.96, 1st in NFL) than last (7.02). Credit to Paea, Ratliff.

Ez brutál. Bring back Paea.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha még Packers drukker lennél megértenémtüsi91
Én az vagyok, de a kulcsposztokat érintő nagytakarításban én is csak őt tartanám meg, és nem azért mert szenved ellenünk mindig. Jó játékos az én nézetemben. Nem lehet minden csapatnak elit QB-ja, de én a középszernél is jobbra tagsálom. Példaként a PO csapat Cincibe dobáló Daltonnál pl nálam klasszisokkal jobb.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Trestman sorsa már el van döntve bármi is lesz a végeredmény. Itt a kérdés az, hogy mi lesz Emeryvel. S esetleg a magasabb pozíciókba helyet foglalóktól. Ha még Packers drukker lennél megérteném, de Cutler azért rendszerint jól játszik a Vikings ellen, szóval nem tudom miért örülnél annak, ha maradna, főleg úgy, hogy Cutler nélkül nem tudom miként oldanák meg az irányítóposztot normális minőségben. Reméljük azért Cutler sorsának eldöntése már egy új GM és HC kombó feladata lesz. Max amúgy visszaesünk 1/9-re az 1/7-ről, ami annyira nem gáz, de nem hiszem, hogy nyerünk.

------------

Tudjuk milyen belterjes az NFL. Kromernak OL edzőként lesz munkája, Tuckernak is lesz. No de Trestman? Ő gyakorlatilag outsider, mert mielőtt kinevezték 10 évig híre hamva nem volt az NFL-ben. Mint HC megmutatta, hogy tökéletesen alkalmatlan a feladatra. Mint OC, esetleg QB Coachként lehet jövője? Bár a rendszere sem ér túl sokat, gondolom feltűnt ez pár védelmi szakembernek idén.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Naggyá tesszük Cutlert vasárnap, így ott marad a nyakatokon ő si meg Trestman is, és jön egy újabb szenvedős szezon... ráadásul a draft pick is gyengébb lesz ha nyertek 😊 Ez az "aljas" terv ellenetek 😀

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ezen történések után kíváncsi vagyok arra az indokra is, hogy miért kellene Phil bácsit a helyén hagyni. | v-tech klasszikus jutott most az eszembe: vele minden jó, vele minden szép... | Kár, hogy a tulajok nem foglalkoznak majd az ő seggberúgásával.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Összeveszek a QB-mal mert szerintem gyenge, lecserélem egy nyilvánvalóan gyengébbre csak hogy példát statuáljak (vagy hogy történjen valami...), erre a csere megsérül és én habozás nélkül visszateszem azt akit 1 hete még elküldtem gyakorlatilag a faxba. Már pont írni akartam hogy csak amiatt nem én leszek a hétvégén az irányítója a chicago-i söröknek mert nem egyezik az irányítószámom a csapatéval erre meglépi az egyetlen dolgot amit komoly gondolkodású főnök soha az életben nem lép meg. Ha bokszoló lenne azt mondanám imádkozik a gongért... ne adjuk meg neki az esélyt annak feszegetésére hogy meddig mehet el egy férfi saját maga megalázásába inkább dobják be a törülközőt.

Még nem volt olyan végjátéka egy alapszakasznak sem amikor vártam volna a végét, egyszer mindent ki kell próbálni úgy néz ki.davemayer
Trestman tök logikusan csinálja. Mint egy nő.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Na most jöhet a Benny Hill theme song!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Összeveszek a QB-mal mert szerintem gyenge, lecserélem egy nyilvánvalóan gyengébbre csak hogy példát statuáljak (vagy hogy történjen valami...), erre a csere megsérül és én habozás nélkül visszateszem azt akit 1 hete még elküldtem gyakorlatilag a faxba. Már pont írni akartam hogy csak amiatt nem én leszek a hétvégén az irányítója a chicago-i söröknek mert nem egyezik az irányítószámom a csapatéval erre meglépi az egyetlen dolgot amit komoly gondolkodású főnök soha az életben nem lép meg. Ha bokszoló lenne azt mondanám imádkozik a gongért... ne adjuk meg neki az esélyt annak feszegetésére hogy meddig mehet el egy férfi saját maga megalázásába inkább dobják be a törülközőt.

Még nem volt olyan végjátéka egy alapszakasznak sem amikor vártam volna a végét, egyszer mindent ki kell próbálni úgy néz ki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kuchlbauer Aloysius, 1200 forint körül mérnek egy üveggel, feltételezve, ha van egyáltalán. Visionary elvette tőlem a legkedvesebb hobbimat, ezért a másidik számú hobbimba vagyok kénytelen nagyobb energiákat feccölni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ennek így semmi értelme.
Miért nem próbálják ki Falest?
Én elvesztettem a fonalat.Bazzani
Ezzel mind így vagyunk....mármint a fonallal....Bear
Búcsúmeccs..James007
Attól függ kinek....én inkább Trestman búcsújára fogadok...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ennek így semmi értelme.
Miért nem próbálják ki Falest?
Én elvesztettem a fonalat.Bazzani
Ezzel mind így vagyunk....mármint a fonallal....Bear
Búcsúmeccs..
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Meh.

Ezt nagyon hamar bejelentették, hogy Jimmy out, nem tudom mennyire van benne Emery keze. Vagy csak én gondolok bele ilyen történéseket? Főleg úgy, hogy egyre többen jelentik ki nem tetszésüket Cutler padoztatásával kapcsolatban. Elképesztő nézni, hogy hullik darabokra a csapat, de főleg Trestman. Ha lenne egy pici tekintélye is, akkor nem tenné vissza Cutlert.

Amúgy december 28.-án lesz a meccs. 5 éve is akkor volt.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ennek így semmi értelme.
Miért nem próbálják ki Falest?
Én elvesztettem a fonalat.Bazzani
Ezzel mind így vagyunk....mármint a fonallal....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek így semmi értelme.
Miért nem próbálják ki Falest?
Én elvesztettem a fonalat.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Clausen agyrázkódás, Cutler játszik. Bontok egy sört.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Bostic jövőre szerintem kezd, és két új kezdőt kéne találni mellé. CB nagyon kéne, Hurst és a többiek bűn rosszak.Mundy jövőre marad. Ha Conte megy akkor valszeg Veerenbe gondolkoznak kezdőként szerintem.

több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Az a baj, hogy LB-ből kéne egy komplett kezdő sor, legalább egy S , egy DE, és még legalább egy értelmes CB ez minimum 5 ember... Ha értelmesebb neveket hozunk FA-n akkor 5 emberre nem hinném hogy lesz pénz. Lesznek jó nevek az FA piacon... Eseménydús offseason elé nézünkTomcsik
Vagy jó áron kell elpasszolni Cutlert 😀 Ha kijönne a tradeből egy használható LB is az már elég jó lenne (nincsenek illúzióim)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az a baj, hogy LB-ből kéne egy komplett kezdő sor, legalább egy S , egy DE, és még legalább egy értelmes CB ez minimum 5 ember... Ha értelmesebb neveket hozunk FA-n akkor 5 emberre nem hinném hogy lesz pénz. Lesznek jó nevek az FA piacon... Eseménydús offseason elé nézünk

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 244
Ahogy nézem a szerzödéseket, nem csak a LB, de a CB poszt is kérdéses jövöre. Fuller és Jennings ok van Mitchell ( nem sokat láttam játszani), de Tillmann, Hurst, McManis és Louis-Jean is FA lesz. Na és ezekböl nem sok embert hoznék vissza. Tehát kell egy jó CB is, nem rookie hanem akinek tapasztalata van. Slot-ba Darius Butler pl? de nekem szimpatikus Shareece Wright vagy Byron Maxwell is. Perrish Cox idén szép szezont fut, de kétlem, hogy konstans ilyen tudna maradni ( elötte Denverben se hasított a rookie szezon után annyira).
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Fenébe Young sérülése nagyon nem hiányzott...Legjobb pass rusherünk volt ebben az évben... Jövőre így 2 DE is ACL után lesz+ Jared Allen is öregebb lesz egy évvel...FA vagy drafton mindenképp kell szerezni DE-t... Paea-t vissza kell hozni. Tudom, hogy lesz egy Fairley meg egy Suh az FA-n, de a DT posztok nem a legégetőbbek, inkàbb LB-re , DE-re vagy S-re költenèk...Tomcsik
Azért mind Fairley, mind Suh nagyon jó húzás lenne, de kb egyenlő a lehetetlennel. Az LB sorra jobban kellene figyelni