Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fenébe Young sérülése nagyon nem hiányzott...Legjobb pass rusherünk volt ebben az évben... Jövőre így 2 DE is ACL után lesz+ Jared Allen is öregebb lesz egy évvel...FA vagy drafton mindenképp kell szerezni DE-t... Paea-t vissza kell hozni. Tudom, hogy lesz egy Fairley meg egy Suh az FA-n, de a DT posztok nem a legégetőbbek, inkàbb LB-re , DE-re vagy S-re költenèk...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jól nyomtátok, Trestman tökös volt, sérülteknek jobbulást.
Jövőre újra!Bazzani
Trestman egy pöcs. Hazudni bűn nem tudtad? 😀. Tökös volt jah. Idén minden 4. kísérletre neki megyünk, mert fogalma nincsen. S hát az extra falemberre megy a passz. Ilyen játékot hív 4.-re. Ez nem tökösség, egy fogalmatlanság. S Trestman esetében ez jól dokumentált.

Remek. A Giants is nyert 😕) 😕). 1/7. Gúdzsáb. Innen ezt már nem szabad elrontani.

Willie Young achilles szakadás... Houston és Young is komoly sérülés, meglátjuk lesz-e kihatással 2015-re. Bassből újfent láthatunk többet, nem is bánom. Fullerről szívtunk 100 yardot kb., de örülök neki, hogy ebben a szezonban végig fenn szopott a pályán. Sokat tanul belőle majd, tegnap voltak egész jó dolgai is. Jelenleg akkora a nihil CB poszton, hogy én még Tillmant is megfontolnám, Jennings nagyon tré idén, Hurst meg vicc kategória. Hacsak az emberem be nem fut.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól nyomtátok, Trestman tökös volt, sérülteknek jobbulást.
Jövőre újra!

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
234 yard 14 pont, az se önerőből. Clausen előtt le a kalappal. Jól játszott, sokkal jobban, mint a vad álmaimban bármikor. Az elkapók szégyelljék magukat. Most persze leírják, hogy droppoltak vagy 7-et. Egész évben a felszopásukhoz képest 0 teljesítmény. Ma is. Védőfal nagy pacsi, Paeat mindenképpen meg kell tartani. Christian Jones nekem ma tűnt először egy olyan játékosnak, aki egy jó edző alatt kedző WLB-vé vállha. Bostic viszont tré. Fullernak voltak jó megmozdulásai Johnson ellen. Jennings viszont ebben a sémában használhatatlan. Ő egy zónázó, ball hawk CB.

A legfontosabb a vereség, s mivel a Falcons is nyert, így már 8. helyen választunk. Ha a Giants is nyer, akkor 7.tüsi91
A szezon előtt úgy gondoltam, hogy a Bears lesz idén a legnagyobb vetélytársa a Packersnek. A Lionst sem becsültem le, de nekem komplettem csapat benyomását keltette a keret. De sikerült bebizonyítania a vezetőségnek, hogy hogy kell egy jó csapatból egy liga aljára szoruló gárdát összehozni.
Jövőhéten kétlem hogy jutna só Minnesota-ban, márpedig ha nem nyertek meg is lesz az a 7. pick. Kiváncsi leszek az Off season mozgásokra, egy ilyen kemény pickből sokat ki lehet hozni...
Cutlert sajnálom, nem nem azért mert ellenünk notorikusan szenvedett és valószínűleg ezt már nem fogom látni, hanem mert önhibályán kívül lett a Bears XVI. Lajosa. Rajta csattan"tatták" az ostort, holott a rendszer hibája nem tőle eredt.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jay Cutler's yards per attempt have been down all year (6.9 avg), but Jimmy Clausen's 4.6 today is the team's worst this season.

Sok extra passzt nem játszott Clausen, de azok is jók voltak. Nekem tetszett a játéka, nem mondom, hogy ez a meccs Cutlerral meg van, mert nem hiszem, hogy a támadófal, és a védelem akkor ilyen jó lett volna. Összekapta magát a csapat, páran mutattak jó dolgokat a fiatalok közül és ez azért némi reménysugár a jövőre nézve. Clausen pedig a mai meccsel biztosan nyert pár ezer dollárt magának, mert megmutatta, hogy megfelelő csere QB.

Szerintem a védőfal nem rossz. Paeat mindeképpen vissza kell hozni, s egy új edzővel, egy új sémával talán... Ám aggasztó, hogy Houston ACL után jön vissza, ha Willie Youngnál achilles szakadás van, akkor őt kihúzhatod 2015-re. Kell pass rusher.

Viszont a legfontosabb, hogy az LB sort megoldják. Mert az félelmetesen gyér. Bostic két éve itt van és semmit nem fejlődött. Ott van a playeknél, de nem tudja megcsinálni. Jonesból még lehet vmi sztem.

Kíváncsian várom mi jön majd ezek után, reméljük 8 nap múlva ilyenkorra vezetőedző nélkül áll majd a csapat. Az irányító poszt megoldása jó kérdés, de a Packers jó lesz még évekig, a Lions D is jó lesz, s a Vikings is fejlődik. Kemény csoport, s jelenleg az alján vagyunk.
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Akármilyen volt is ez a szezon nekem tetszett a csapat játéka, jövőre én is szorítani fogok értük 😊
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jeffery soha nem lesz olyan jó, mint Dez Bryant, és hatalmas lóvét fog kérni. Bennett olyan tight end, aki valójában egy túl nagyra nőtt wide receiver. Marshall megy lefelé a lejtőn, és a tévé jobban érdekli, mint a foci. Persze mindegyik mentális nulla is ráadásul. Innen szép nyerni. Múltkor azért átgázolt a csapat a Vikingeken, jövő hétre kíváncsi leszek. Jimmy Boy lerázta magáról a ringrozsdát, és a RENDSZER a maga teljességében kibontakozhat előttünk.

u.i.: egy percig nem hittem, hogy ezt a meccset megnyerjük. ha csak úgy tudsz pontot szerezni, hogy a másik elbassza, akkor gondban vagy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wilson drop az első félidőben, hát, 3&23, elejtett egy 10 yardos passzt, ha azt elkapja, sztem FG-t rúgunk, így rafing tö kikkör, oszt TD. Az utolsó Jeffery drop az kegyetlen durva volt. De 240 yardot mentek, 2 TD-t szereztek, és amikor nem baszta el a Lions, egy drive-ot nem tudtak végigvinni. De látszott, hogy Jimmy Boy fel van készítve, csak ennyit tud, a csapat odatette magát, elég volt egy szoros verésre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Srácok tavaly végigvertük az AFC Northot, köztük a kutyagyenge Steelers-szel, most ők a PO-ban vannak, röpke egy év alatt, mi akkor 8-8 és most? Most akkor ki a kibaszott gyenge? Megmondom: Cutler..... 😊csi77
Azóta nincs Major Wrightfüligjimmy
és még sokan mások..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
234 yard 14 pont, az se önerőből. Clausen előtt le a kalappal. Jól játszott, sokkal jobban, mint a vad álmaimban bármikor. Az elkapók szégyelljék magukat. Most persze leírják, hogy droppoltak vagy 7-et. Egész évben a felszopásukhoz képest 0 teljesítmény. Ma is. Védőfal nagy pacsi, Paeat mindenképpen meg kell tartani. Christian Jones nekem ma tűnt először egy olyan játékosnak, aki egy jó edző alatt kedző WLB-vé vállha. Bostic viszont tré. Fullernak voltak jó megmozdulásai Johnson ellen. Jennings viszont ebben a sémában használhatatlan. Ő egy zónázó, ball hawk CB.

A legfontosabb a vereség, s mivel a Falcons is nyert, így már 8. helyen választunk. Ha a Giants is nyer, akkor 7.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Srácok tavaly végigvertük az AFC Northot, köztük a kutyagyenge Steelers-szel, most ők a PO-ban vannak, röpke egy év alatt, mi akkor 8-8 és most? Most akkor ki a kibaszott gyenge? Megmondom: Cutler..... 😊csi77
Azóta nincs Major Wright

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Srácok tavaly végigvertük az AFC Northot, köztük a kutyagyenge Steelers-szel, most ők a PO-ban vannak, röpke egy év alatt, mi akkor 8-8 és most? Most akkor ki a kibaszott gyenge? Megmondom: Cutler..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ja, miután kellett balance, Clausen 39-szer dobott, Forte 19-szer futott. És kb. végig egál volt a meccs. 39 passz, 181 yard.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
a lényeg hogy már csak 1 meccset kell végigszenvedni a black monday-ig és végre visszakapcsolhatok majd normál szurkoló-módba...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Támadófal jó vót, védőfal kurva jó vót Corny Washington kivételével. 3 kölyök LB, akiknek semmi tapasztalatuk 43 frontban, Jeffery soha nem lesz ott a legnagyobbak között, Wilson maximum csere, ahogy nézem. Kell egy edző. Van valami varázslat trstman tarsolyában, ami kiváló statisztikákat ad a csereirányítóknak. Egy drive-ot nem tudtak önálóan végigvinni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte mi a pöcsnek játszik, azt fel nem foghatom. Kíváncsi vagyok erre a meccsre, mert Trestman se tudott Cutler köré építeni, nem értem, hogy miért nem Arians, aki azért Röfiburgerrel olyat futtatott, amire itt is meglenne minden, de ez mindegy. Trestman akkor lehet jövőre a ligában (kurvára kétlem), ha a nudlikarú nímandokból ki tudja hozni a maximumot. Nagyon sok csapatnak csak ilyen van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
na akkor ismét Go Bears ellenfele... (azért írom így mert nem akarom leírni hogy go lio na, majdnem leírtam 😛 )
szépen cseng majd szezon végén az az 5-11, most már legyen meg. Én azt mondom hogy 31-13 lesz nekik, egy végtelenül sima meccsen. Csak senki se sérüljön meg a kulcsjátékosok közül és Forte-nak legyen minél több yardja, ez a lényeg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem hittem, hogy valaha leírom, még pár napja nem tudtam volna, de így hogy Jimmy kezd, Hajrá Detroit, alázzanak porrá, sok sack legyen sok int stb.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears inactives: Robbie Gould, David Fales, T. Mitchell, Chris Conte, Kyle Long, Trevor Scott, Will Sutton. Ola & Groy are starting OGs.

Jimmy fiú az első drive-t nem fogja túlélni...soma80
Fales inaktív? Dehát a Pecc el akarta LOPNI a fakóból! Ő A VÁLASZ A KÉRDÉSRE!

Clausen to Morgan - 135 yard 1 TD
Forte 120 yard fölött fut
Clausen 3 fumblit csinál legalább

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Todd Bowles Cards DC az egyik jelölt a HC poszta.
Nem örülök.Bazzani
Hát volt már olyan nigger HC, aki Superbowlba vitte az együttest. Igaz meg nem nyerte, de ezt a szánalmat látva aláírnánk egy hasonló sztorit.

Annyira szeretem ezt a Cutler coach killet dolgot. Nyilván van benne vmi, de azt miért nem írják le, hogy Lovie Smith chicagoi állását 2 évig meghosszabbította?tüsi91
Az öreg Shanny is "hot name".

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem vagyok három napig, erre négy oldalt kell visszaolvasni? 😊 Ez a Jay-Jay téma rendesen felhúzta a topicot.
Végre sikerült megoldani a csapat problémáját, nem is tudom miért vártak ezzel idáig. Illetve igen, azt hitték, meg fog sérülni. De ez a galád idén nem tette meg nekik ezt a szívességet, borzalom!

Amúgy elcsíptem egy levelet, ahová Trestman felsorolta, mit fog mondani a "black monday"-en történő találkozón:

- Egészen a 14. hétig versenyben voltunk a PO-ért!
- Éppen csak egy kicsit csúsztunk le a dobogóról az NFC tradicionális északi csoportjában.
- Én mindent megtettem, de Cutler mindent elbaszott.
- A támadófal sokáig keményen tartotta magát, általában a snap-ig......
- A védelem és az ST kritizálóit egyszerűen nem is értem, bezzeg, ha Cutler 20 perces drive-okat vezetett volna, nem fáradnak el a többiek.
- Idén túl erősek voltak az ellenfelek.
- A draftolt fiatal, illetve a leigazolt veterán játékosoknak kell hagyni egy pár évet, mire belejönnek, az első öt évben nem várhatunk csodát tőlük.
- Az elkapóink nagyon jók, csak hát Cutler........


Én megtartanám, egy edző nem tehet ezekről a dolgokról..........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears inactives: Robbie Gould, David Fales, T. Mitchell, Chris Conte, Kyle Long, Trevor Scott, Will Sutton. Ola & Groy are starting OGs.

Jimmy fiú az első drive-t nem fogja túlélni...
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Állítólag Todd Bowles Cards DC az egyik jelölt a HC poszta.
Nem örülök.Bazzani
Hát volt már olyan nigger HC, aki Superbowlba vitte az együttest. Igaz meg nem nyerte, de ezt a szánalmat látva aláírnánk egy hasonló sztorit.

Annyira szeretem ezt a Cutler coach killet dolgot. Nyilván van benne vmi, de azt miért nem írják le, hogy Lovie Smith chicagoi állását 2 évig meghosszabbította?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Todd Bowles Cards DC az egyik jelölt a HC poszta.
Nem örülök.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/giyibgtzfmpqqtipuoad
Tennessee Titans prepping for possible Jay Cutler deal
Jay Cutler appears to be on the outs with the Chicago Bears. But who would look into acquiring the star-crossed quarterback? The Tennessee Titans have begun doing homework on Cutler, Ian Rapoport reported.