Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jake Long a Szupersztár


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Culter jövőre is NFL kezdő QB lesz 15 millió dollárért. A legrosszabb, ami történhet, hogy Trestman csodát csinál, és akkor jóül jártunk. Én minden világsajtóban lenyilatkoztam, hogy Clausen fan vagyok, Jimmy Boy első meccse után természetesen nem lehettem töbé.

Én jobb szerettem olyan csapatot nézni, amikor áltathattad magad azzal, hogy csak egy irányító hiányzik az igazi sikerhez. Inkább térjünk vissza ehhez. Ezt a mélységes dilettanizmust szánalmas nézni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát ennél sokkal rosszabbra számítottam. Jay meglehetősen megerőltette magát és felvette a jó pofizós arcát, elég profin lehozta, de a non verbális jelek, főleg az állandó vakaródása azért sok mindent elárul.

Azért arra a kérdésre, hogy ez volt az utolsó Bears meccse az a válasz, hogy igen már átfutott az agyán elég sok mindent elmond, hogy miként látja ő a helyzetét.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért ne adna a Bills egy 2.köröst? Inkább húzna ott egy lutri QB-t?
Vagy Orton lesz a megoldás? Esetleg valamelyik FA zseni?
Szinte minden poszton megvannak, egy irányítónyira vannak attól, hogy reális cél legyen a Pats megszorongatása és a PO.
Bocsi a bazi nagy offért.

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A legjobb lenne, ha maradna.hpeter93
Ki Trestman vagy Emery 😉 😛?dande
Idontcare

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most megy a sajtótájékoztató. Trestman már elmondta, milyen jól edzenek. Hivatalos honlapon lehet követni. Elv Jay jön utána.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Cutlernek a Bills lenne a legjobb opció. Remek védelem, jó elkapók, nincs irreálisan nagy elvárás, van támadófal és futójáték stb.
Szerintem a Billsnek megérne egy második körös cetlit is, mert a QB-n kívül nincs ordas nagy needjük.
Win-win.Bazzani
Múltkor már beszéltük ezt a Bills topikban. Tán még a Texans és a Rams lenne hasonlóan jó fit. A többi potenciális csapatnál azért valljuk meg sok minden nem adott, de a fentebb említett 3 együttes needje egyértelműen az irányító, s hát nekik kb marad Hundley a drafton. Cutler két éves szerződéssel menne át.tüsi91
én a helyében tuti a texansba mennék ha e közül a 3 csapat közül kéne választani. Billsbe a Pats miatt tuti nem mennék, bár tényleg jó fit, de a legszerencsésebb neki a Texans lenne.davemayer
Trade esetén nem sok beleszólása lenne, hogy hova kerül.
A Bills nehéz szívvel adna érte 2. kört, mivel már 1. körösük sincsen. Rams azonos konferencia; oda a Bears FO nem adná szívesen. Texans jó esély, egy ilyen kaliberű QB ott sok mindent helyre rántana. Kérdés, hogy BoB-nak megfelel-e a személyisége. Képességekben stimmelne, a hasonló stílusú Mallett draftolásakor ő volt a Pats OC.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
A legjobb lenne, ha maradna.hpeter93
Ki Trestman vagy Emery 😉 😛?
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A legjobb lenne, ha maradna.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Cutlernek a Bills lenne a legjobb opció. Remek védelem, jó elkapók, nincs irreálisan nagy elvárás, van támadófal és futójáték stb.
Szerintem a Billsnek megérne egy második körös cetlit is, mert a QB-n kívül nincs ordas nagy needjük.
Win-win.Bazzani
Múltkor már beszéltük ezt a Bills topikban. Tán még a Texans és a Rams lenne hasonlóan jó fit. A többi potenciális csapatnál azért valljuk meg sok minden nem adott, de a fentebb említett 3 együttes needje egyértelműen az irányító, s hát nekik kb marad Hundley a drafton. Cutler két éves szerződéssel menne át.tüsi91
én a helyében tuti a texansba mennék ha e közül a 3 csapat közül kéne választani. Billsbe a Pats miatt tuti nem mennék, bár tényleg jó fit, de a legszerencsésebb neki a Texans lenne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutlernek a Bills lenne a legjobb opció. Remek védelem, jó elkapók, nincs irreálisan nagy elvárás, van támadófal és futójáték stb.
Szerintem a Billsnek megérne egy második körös cetlit is, mert a QB-n kívül nincs ordas nagy needjük.
Win-win.Bazzani
Múltkor már beszéltük ezt a Bills topikban. Tán még a Texans és a Rams lenne hasonlóan jó fit. A többi potenciális csapatnál azért valljuk meg sok minden nem adott, de a fentebb említett 3 együttes needje egyértelműen az irányító, s hát nekik kb marad Hundley a drafton. Cutler két éves szerződéssel menne át.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cutlernek a Bills lenne a legjobb opció. Remek védelem, jó elkapók, nincs irreálisan nagy elvárás, van támadófal és futójáték stb.
Szerintem a Billsnek megérne egy második körös cetlit is, mert a QB-n kívül nincs ordas nagy needjük.
Win-win.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler elcserélése még mindig hülyeség. Maradjon és építsenek rá csapatot.
Ha elcserélik RG3-ra vagy valami szar pickre, akkor hülyébbek mint hinném, és még 5 évig nem lesz csapatunk, de csak hajrá.hpeter93
Szerinted ennek milyen üzenete van? Ha valakit franchise QB-nak szánnak/tartottak ezelőtt 3 hónappal nem ültetik le. Pláne nem Jimmy Clausenre. Nem arról van szó, hogy ott egy tehetséges irányító mögötted, akivel lehetne jövőt tervezni és odaadják neki ezt a két meccset. Nincs bajom Clausennel, de hagyjuk már. Ennek a dalnak itt vége van szvsz, ha Emery marad. Ha új GM, HC duó jön, akkor ők eldönthetik mi legyen. Cutler gyakorlatilag a Bears ellenségének van feltüntetve Amerikában, s még az is belerúg most, aki 2 éve őt istenítette. Ilyenek az emberek. A franchise szempontjából nem, de Cutlernek jobb lenne egy trade egy kevésbé premier franchisehoz, nyugodtabb környezetbe, ahol kisebb a felhajtás. A lóvét így is úgy is megkapná.

S miért ne tradelnénk, mikor olyan irányítók lesznek elérhetőek, mint Brian Hoyer. Vagy Matt Moore (s ő még nem is lenne olyan kétségbeejtően rossz opció).
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem tudom, ki hogyan van vele, de én már kezdem megunni, ezt a sok sz@rt ami van a csapattal és körülötte.hpeter93
Legyel Viking! 😀ZoliZoltán
Nem pont így értettem. A csapat szurkolója maradok, csak, ez a sok kavarás, szerintem követem Jimmyt, hogy amíg nincsenek valós lépések addig nem érdekel mi történik.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem tudom, ki hogyan van vele, de én már kezdem megunni, ezt a sok sz@rt ami van a csapattal és körülötte.hpeter93
Legyel Viking! 😀
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem tudom, ki hogyan van vele, de én már kezdem megunni, ezt a sok sz@rt ami van a csapattal és körülötte.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én a Bradford ötletnél konkrétan meghaltam.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én se tenném ki, de ha már tradelni akarnak, akkor már inkább az alábbi verziók, mint egy 4. kör...

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler elcserélése még mindig hülyeség. Maradjon és építsenek rá csapatot.
Ha elcserélik RG3-ra vagy valami szar pickre, akkor hülyébbek mint hinném, és még 5 évig nem lesz csapatunk, de csak hajrá.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Vagy amitől sokkal inkább félek, lehet tradelni akarnak Mariotáért vagy Vinstonért...de az annyi pickbe kerülne, hogy esély se lenne építeni a védelmet...Mondjuk ha Cutlert is beleteszik az alkuba....hajjajj mozgalmas lesz ez az offseason...

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezért nem éri meg:
 www.csnchicago.com/bears/schefter-bears-could-get-fourth-round-pick-jay-cutler

Persze ez mind csak spekuláció, de most komolyan, ha nincs TOP 1-3 picked, akkor nem dobod ki a QB-at. Egy 3.- 4. körös pick-ért (egyéni vélemény).Toto21
Egy negyedik körös draft pickért tuti nem cserélném el... Akkor már próbáljunk meg boltolni a Washingtonnal és cseréljük el egy az egyben RG3-ra.... Mondjuk ő szerintem szarabb mint Cutler, de jobb mint egy 4. körös pick... Vagy Ramsel egy Samu business... Bár ő állandóan sérült meg szar is, de mondjuk a Ramsnél nem is volt ilyen a WR corpse...nem tudom, de ezek az opciók tán jobbak lennének mint egy 4. kör....

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ezért nem éri meg:
 www.csnchicago.com/bears/schefter-bears-could-get-fourth-round-pick-jay-cutler

Persze ez mind csak spekuláció, de most komolyan, ha nincs TOP 1-3 picked, akkor nem dobod ki a QB-at. Egy 3.- 4. körös pick-ért (egyéni vélemény).
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem felsőbb utasításra (GM) padozik Cutler. Ez alighanem három dolgot jelent:
-Emery marad
-Trestman megy
-Cutler trade (azért pihen, hogy meg ne sérüljön)
Én ezt gondolom. Clausen-el állást akkor sem ment Trestman ha kettőt nyernek.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
én csak azt nem értem, hogy Trestman anno azért lett idehozva, hogy az ultra-tehetséges és nem mellesleg költséges franchsie QB-ból kihozza azt, ami mindenki szerint benne van. ez nem igazán sikerült a QB gurunak. mondhatni megbukott.

majd most behozza Clausent, hogy bizonygassa hogy nem ő bukott meg hanem Cutler ? hát lol.gabtsi
Ezzel a lépésével pontosan azt bizonyítja magáról, hogy megbukott, hiszen ha sikerült volna neki Cutlerből kihoznia azt, ami mindenki szerint benne van, akkor Cutler kezdene, és nem Clausen.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Dead Man Walking semmi több.