Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én csak azt nem értem, hogy Trestman anno azért lett idehozva, hogy az ultra-tehetséges és nem mellesleg költséges franchsie QB-ból kihozza azt, ami mindenki szerint benne van. ez nem igazán sikerült a QB gurunak. mondhatni megbukott.

majd most behozza Clausent, hogy bizonygassa hogy nem ő bukott meg hanem Cutler ? hát lol.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Jah ha Jimmy meccset nyer, akkor meg mi foghatjuk be, de ettől szerintem nagyon messze állunk. Cutler is sok mindenben saras ezt ne feledjük, engem csak az zavar, hogy ő a bűnbak. Igaz az léet minden területén, ha valami nem stimmel, akkor keresnek egy bűnbakot. S Cutler valljuk be egy roppant ideális célpont erre.tüsi91
Same here, shame there...
Nyilván kell egy bűnbak, a vezetőség meg nem magát fogja megjelölni. Ez van. Nagyon kíváncsi leszek a továbbiakra. De a gamepass előfizetést már most tudom hogy nem fogom jövőre meghosszabbítani 😀
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha "jól" alakul a dolog akkor ez talán arra is egy jó példa lesz, hogy a szurkolók pofáját befogják... Ha így is megalázó vereséget szerez a csapat akkor nyilván el lehet gondolkozni azon, hogy "jéé, lehet mégsem csak az irányítón múlik"... Aztán lehet, hogy teljesen másról van szó.dcsicsak
Jah ha Jimmy meccset nyer, akkor meg mi foghatjuk be, de ettől szerintem nagyon messze állunk. Cutler is sok mindenben saras ezt ne feledjük, engem csak az zavar, hogy ő a bűnbak. Igaz az léet minden területén, ha valami nem stimmel, akkor keresnek egy bűnbakot. S Cutler valljuk be egy roppant ideális célpont erre.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha "jól" alakul a dolog akkor ez talán arra is egy jó példa lesz, hogy a szurkolók pofáját befogják... Ha így is megalázó vereséget szerez a csapat akkor nyilván el lehet gondolkozni azon, hogy "jéé, lehet mégsem csak az irányítón múlik"... Aztán lehet, hogy teljesen másról van szó.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát igen...Cutler gesztusai a meccs után és közben.... Mondhatjuk, hogy megtört...már senki nem bízik benne, a nézők Booooo-nak már ha labdához ér...Ezután a szezon után nem tudom hogy lesz-e még kedve itt játszani. Az O fal szétverette, az elkapói cserben hagyták, a futásban nem bízhatott, a védelemben nem bízhatott, az edzőket hagyjuk...rengeteg QB hiányos csapat van, ahol biztos hajlanának egy tradre, kérdés ki mit adna érte egy nem épp kimagasló idény után... Képzeljétek el őt pl Buffaloban azzal a D- vel, vagy a Jetsben egy ugyancsak jó D-vel...Na ja de ki lesz akkor nállunk??? Mert ha Clausen, akkor nagyon atom brutálisan fel kell turbózni a D-t, hogy életbe tartsanak, mert Claussenel nem lesz valami félelmetes támadó sor.... Mondjuk a kulcs a futójátél felélesztése lenne, mert idén az dupla 0 volt... Nem csoda ez a rengeteg Cutler int amikor 85% passt hívunk...

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Lemernem fogadni,h ellenunk igy is nyerni fogtok...
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem ez a lépés azt is előrevetíti, hogy Cutler vihető. Lehet neki is jobb lenne valahol egy újra kezdés, lezárni a Chicagos korszakot. Voltak szar periódusai, de most látom először megtörtnek. Soha nem lesz belőle már semmi extra, de jó pár csapat számára ideális lehet 1 vagy 2 évig jövőre 15,5, utána meg esetleg 16,5 millióért.

Én sok mindentől tartok, de attól nem, hogy nyerünk. Clausen döntéshozatalban lassú, körülményes. Premeccseken is az volt. Most a liga legjobb védelme ellen kell beszállnia, egy olyan csapat ellen, melynek muszáj nyernie, egy olyan defense ellen, amely harap, egy olyan csapatba, amely szétesett. Clausen jövőbeni karrierjét sem ez a két meccs fogja előrevinni. Ne legyen igazam, de egy Caleb Hanie szintű produkciót várok tőle. Az elején még bátrabb lesz, aztán ahogy elkezdik ütni egyre jobban, egyre többet, akkor széthullik majd. Mindenféle kockázat nélkül csekkolni fog, a pályát megint 5-6 yard hosszan fogjuk használni a LOS-tól, legalább 10 screent fogunk hívni, de ez a Lions D megöl. Megölné a játékot Cutlerral, megöli Clausennel.

Legalább most nem kell olvasni, hogy Cutler így, Cutler úgy. Mindennek megvan az előnye. Voltak rossz évek már a franchise történelmében, de ilyen mélységekbe nem tudom süllyedt-e már a klub.
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ez komoly? Azt hittem, még annyira reggel van, hogy biztosan félreolvastam valamit...

Így viszont kb már nyíltan cél a vezetőségnél is az 5-11-es szezon.Vrijbloed
Ahhoz nem kene Cutlert padoztatni , mert ez a D nem tud meccsben tartani minket. Ez kerem arrol szol , hogy megmutassak ki az ersobb wau-wau ( majd szezon vegen, lesz ez meg igyse). Oltozo hangulatan viszont tuti nagyot dob.

Az lenne erdekes , ha a sracok maskepp latnak es mondjuk ezt jeleznek azzal , hogy Clausen jo par sack-et es QB hit-et fog benyelni... Ami ugye a detroiti DL ellen nem is annyira elkepzelhetetlen.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez komoly? Azt hittem, még annyira reggel van, hogy biztosan félreolvastam valamit...

Így viszont kb már nyíltan cél a vezetőségnél is az 5-11-es szezon.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na jó, ez már tényleg a legalja....egy kétségbeesett ember utolsó próbálkozása, hogy ne süllyedjen el....ehelyett méltósággal is viselhetné a betlit....és el is ismerhetné, hogy elbukott....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hú, elég drasztikus lépés, én nem biztos, hogy megléptem volna.
Akkor lássuk Clausent.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez még akár jól is elsülhet.
Bár a Lions D# nem a legideálisabb ellenfél idén.
Amúgy a Packersnek nem lényeg ez a meccs, mindenképpen győzniük kell ellenünk.

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most esik csak le, sztem a Bears megpróbál csak kibaszni a Packersel, leadják a meccset a Lions ellen. Jeffery helyett Morgan és akk már csak a Bennett-Forte duót kell lecserélni, Rosario nagy mágus, futni meg minek úgyis?
smooth....

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre csak ennyit tudok mondani: WTF
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Clausen az igazi!

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/17/report-bears-bench-jay-cutler-start-jimmy-clausen/Borbinho
És figyeld meg még nyerni is fog, mert kb minden jött ment QB-nak
(Trestman keze alatt) akkor van nagy napja, amikor Cutler "pihen".

De ha jól emlékszem pre-season-böl Jimmy egyik kedvence (volt) Clausen. De javítsatok ki, ha tévedek.

És voilá:

"Aki még emlékszik a Clausen vs Bradford összetűzésekre, az egyrészt sikeres ember nem lehet, másrészt nekik elárolom, hogy tényleg Clausen fan voltam. Clausen első meccse után természetesen már nem lehettem többé. Mindenesetre tetszett tőle a 2. félidő, de csak azért mert Palmert ki gondolhatta komolyan, azt nem tudom."

füligjimmy
Hát most egy meccse erejéig megint Clausen fan lehetsz!
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Clausen az igazi!

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/17/report-bears-bench-jay-cutler-start-jimmy-clausen/Borbinho
ennek sok értelmét nem látom, miért nem Fales kezd akkor már.deyell
Vagy a nagy anyám is kezdhetne, ő a legolcsóbb.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Clausen az igazi!

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/17/report-bears-bench-jay-cutler-start-jimmy-clausen/Borbinho
ennek sok értelmét nem látom, miért nem Fales kezd akkor már.

choose life
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Clausen az igazi!

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/17/report-bears-bench-jay-cutler-start-jimmy-clausen/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Azt hiszem nagyot lendítene a csapaton!

több mint 9 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)


Azt hiszem ez eléggé leírja a fennálló helyzetet.hpeter93
Nem adja vissza a helyzetet, Balu kapitány meg a gumimacik kapásból upgrade lenne.


több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már itt tartunk, őt (Grammi) kéne megszereznetek, és ő majd főz nektek gumimaci szörpöt: :p

Akkor aztán lesz nemulass a zöld szörnyeknek 😀 😉
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sziasztok!

Ezt láttátok már? Nagy arc a srác 😀
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982


Azt hiszem ez eléggé leírja a fennálló helyzetet.hpeter93
Ez jó 😀 ... Szives Bocsok 😀

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!


Azt hiszem ez eléggé leírja a fennálló helyzetet.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ami a legjobban kiverte tegnap ( mármint a biztosítékot 😀 ) az az hogy egy közel ligautolsó D 3 intet szed ellenünk és ki tudja hány ütés melett 6 x sackolja Cutlert.... Ok hogy szarunk bele módban toljuk már, és senki nem szeret senkit, de azért ne veszélyeztessük már szegény Jay testi éppségét...