Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Srácok tavaly végigvertük az AFC Northot, köztük a kutyagyenge Steelers-szel, most ők a PO-ban vannak, röpke egy év alatt, mi akkor 8-8 és most? Most akkor ki a kibaszott gyenge? Megmondom: Cutler..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ja, miután kellett balance, Clausen 39-szer dobott, Forte 19-szer futott. És kb. végig egál volt a meccs. 39 passz, 181 yard.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
a lényeg hogy már csak 1 meccset kell végigszenvedni a black monday-ig és végre visszakapcsolhatok majd normál szurkoló-módba...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Támadófal jó vót, védőfal kurva jó vót Corny Washington kivételével. 3 kölyök LB, akiknek semmi tapasztalatuk 43 frontban, Jeffery soha nem lesz ott a legnagyobbak között, Wilson maximum csere, ahogy nézem. Kell egy edző. Van valami varázslat trstman tarsolyában, ami kiváló statisztikákat ad a csereirányítóknak. Egy drive-ot nem tudtak önálóan végigvinni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte mi a pöcsnek játszik, azt fel nem foghatom. Kíváncsi vagyok erre a meccsre, mert Trestman se tudott Cutler köré építeni, nem értem, hogy miért nem Arians, aki azért Röfiburgerrel olyat futtatott, amire itt is meglenne minden, de ez mindegy. Trestman akkor lehet jövőre a ligában (kurvára kétlem), ha a nudlikarú nímandokból ki tudja hozni a maximumot. Nagyon sok csapatnak csak ilyen van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
na akkor ismét Go Bears ellenfele... (azért írom így mert nem akarom leírni hogy go lio na, majdnem leírtam 😛 )
szépen cseng majd szezon végén az az 5-11, most már legyen meg. Én azt mondom hogy 31-13 lesz nekik, egy végtelenül sima meccsen. Csak senki se sérüljön meg a kulcsjátékosok közül és Forte-nak legyen minél több yardja, ez a lényeg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem hittem, hogy valaha leírom, még pár napja nem tudtam volna, de így hogy Jimmy kezd, Hajrá Detroit, alázzanak porrá, sok sack legyen sok int stb.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears inactives: Robbie Gould, David Fales, T. Mitchell, Chris Conte, Kyle Long, Trevor Scott, Will Sutton. Ola & Groy are starting OGs.

Jimmy fiú az első drive-t nem fogja túlélni...soma80
Fales inaktív? Dehát a Pecc el akarta LOPNI a fakóból! Ő A VÁLASZ A KÉRDÉSRE!

Clausen to Morgan - 135 yard 1 TD
Forte 120 yard fölött fut
Clausen 3 fumblit csinál legalább

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Todd Bowles Cards DC az egyik jelölt a HC poszta.
Nem örülök.Bazzani
Hát volt már olyan nigger HC, aki Superbowlba vitte az együttest. Igaz meg nem nyerte, de ezt a szánalmat látva aláírnánk egy hasonló sztorit.

Annyira szeretem ezt a Cutler coach killet dolgot. Nyilván van benne vmi, de azt miért nem írják le, hogy Lovie Smith chicagoi állását 2 évig meghosszabbította?tüsi91
Az öreg Shanny is "hot name".

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Nem vagyok három napig, erre négy oldalt kell visszaolvasni? 😊 Ez a Jay-Jay téma rendesen felhúzta a topicot.
Végre sikerült megoldani a csapat problémáját, nem is tudom miért vártak ezzel idáig. Illetve igen, azt hitték, meg fog sérülni. De ez a galád idén nem tette meg nekik ezt a szívességet, borzalom!

Amúgy elcsíptem egy levelet, ahová Trestman felsorolta, mit fog mondani a "black monday"-en történő találkozón:

- Egészen a 14. hétig versenyben voltunk a PO-ért!
- Éppen csak egy kicsit csúsztunk le a dobogóról az NFC tradicionális északi csoportjában.
- Én mindent megtettem, de Cutler mindent elbaszott.
- A támadófal sokáig keményen tartotta magát, általában a snap-ig......
- A védelem és az ST kritizálóit egyszerűen nem is értem, bezzeg, ha Cutler 20 perces drive-okat vezetett volna, nem fáradnak el a többiek.
- Idén túl erősek voltak az ellenfelek.
- A draftolt fiatal, illetve a leigazolt veterán játékosoknak kell hagyni egy pár évet, mire belejönnek, az első öt évben nem várhatunk csodát tőlük.
- Az elkapóink nagyon jók, csak hát Cutler........


Én megtartanám, egy edző nem tehet ezekről a dolgokról..........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears inactives: Robbie Gould, David Fales, T. Mitchell, Chris Conte, Kyle Long, Trevor Scott, Will Sutton. Ola & Groy are starting OGs.

Jimmy fiú az első drive-t nem fogja túlélni...
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Állítólag Todd Bowles Cards DC az egyik jelölt a HC poszta.
Nem örülök.Bazzani
Hát volt már olyan nigger HC, aki Superbowlba vitte az együttest. Igaz meg nem nyerte, de ezt a szánalmat látva aláírnánk egy hasonló sztorit.

Annyira szeretem ezt a Cutler coach killet dolgot. Nyilván van benne vmi, de azt miért nem írják le, hogy Lovie Smith chicagoi állását 2 évig meghosszabbította?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Todd Bowles Cards DC az egyik jelölt a HC poszta.
Nem örülök.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/giyibgtzfmpqqtipuoad
Tennessee Titans prepping for possible Jay Cutler deal
Jay Cutler appears to be on the outs with the Chicago Bears. But who would look into acquiring the star-crossed quarterback? The Tennessee Titans have begun doing homework on Cutler, Ian Rapoport reported.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24906647/jay-cutler-expected-back-with-bears-in-2015-with-new-coaching-staffBeki
La Canfora nem szokott ilyan kaliberű hülyeségeket írni a csapatról, sztem nagyon magaról kapja az infókat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24906647/jay-cutler-expected-back-with-bears-in-2015-with-new-coaching-staff
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amúgy csak én drukkolok annak, hogy derüljön ki Trestmanról, hogy egy meg nem értett zseni, Cutler tényleg lehúzza a csapatot, és Jimmy Boy úgy játsszon, mint Shane Falco, és egy hatalmas győzelemmel vezessék ketten együtt ezt a csapatot egy szebb és fényesebb jövő felé?füligjimmy
Igen.
Én szívem szerint drukkolok Jimmynek, de még jobban drukkolok az edzői stáb ellen. Ha a Lions D hozza a formáját nem lesz baj, s vigyázó szemeinket a Giants-Rams és a Saints-Falcons meccsek felé fordíthatjuk, mert kedvező eredmények esetén az 1/7-re is felkúszhatunk.

(Shane Falco nem Keanu Reeves volt?)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amúgy csak én drukkolok annak, hogy derüljön ki Trestmanról, hogy egy meg nem értett zseni, Cutler tényleg lehúzza a csapatot, és Jimmy Boy úgy játsszon, mint Shane Falco, és egy hatalmas győzelemmel vezessék ketten együtt ezt a csapatot egy szebb és fényesebb jövő felé?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Még mindig reménykedem hogy most ezek a gyökerek tervezgetnek ugyan de a black monday megtalálja mindkettőt és akkor a következő GM-nek talán más tervei lesznek.
Most van egy szar csapatunk egy közepesnél jobb QB-val, ha lesz trade akkor lesz egy szar csapatunk egy szar irányítóval (valaki mondjon már egy jó prospectet aki elérhető lesz nekünk drafton vagy egy olyan qb-t a ligában aki jobb Cutlernél és elérhető lesz?!).
Tervezgessenek, aztán meg remélem felébrednek h nekik bezárt a bazár.davemayer
Ezekből a barmokból kinéztem, hogy tradelnek egyet Mariotáért vagy Winstonért, esetleg Cutlert is bevéve a boltba... Pl Titansé az első pick, adjuk nekik Cutlert, az idei első és és 3. kört meg egy jövő évi 2.- pl... Ezekből kinéztem...Tomcsik
Ez a Rams-Redskins cseréből kiindulva azt jelentené, hogy Cutler egy első köröst ért.füligjimmy
Ja bust első köröst. Ha én lennék GM nem azt nézném ki hanyadik körös volt, hanem hogy hogy játszott... Cameron Wake is UDFA volt azt többet ér jópár első körösnél. Amúgy Cutler szerintem jobb és tapasztaltabb, mint RG3...én nem cserélném el. De ha már szabadulni akarnánk Cutlertől, akkor valami ilyesmiben gondolkodnék, nem egy esetleges 4. Kört tán kapunk érte dologban...Tomcsik
Ja bocsi, félreértettelek, azt hittem arra írtad amikor mondtam hogy akkor már cseréljük el Cutlert egy az egyben pl RG3-ra....

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Még mindig reménykedem hogy most ezek a gyökerek tervezgetnek ugyan de a black monday megtalálja mindkettőt és akkor a következő GM-nek talán más tervei lesznek.
Most van egy szar csapatunk egy közepesnél jobb QB-val, ha lesz trade akkor lesz egy szar csapatunk egy szar irányítóval (valaki mondjon már egy jó prospectet aki elérhető lesz nekünk drafton vagy egy olyan qb-t a ligában aki jobb Cutlernél és elérhető lesz?!).
Tervezgessenek, aztán meg remélem felébrednek h nekik bezárt a bazár.davemayer
Ezekből a barmokból kinéztem, hogy tradelnek egyet Mariotáért vagy Winstonért, esetleg Cutlert is bevéve a boltba... Pl Titansé az első pick, adjuk nekik Cutlert, az idei első és és 3. kört meg egy jövő évi 2.- pl... Ezekből kinéztem...Tomcsik
Ez a Rams-Redskins cseréből kiindulva azt jelentené, hogy Cutler egy első köröst ért.füligjimmy
Ja bust első köröst. Ha én lennék GM nem azt nézném ki hanyadik körös volt, hanem hogy hogy játszott... Cameron Wake is UDFA volt azt többet ér jópár első körösnél. Amúgy Cutler szerintem jobb és tapasztaltabb, mint RG3...én nem cserélném el. De ha már szabadulni akarnánk Cutlertől, akkor valami ilyesmiben gondolkodnék, nem egy esetleges 4. Kört tán kapunk érte dologban...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Még mindig reménykedem hogy most ezek a gyökerek tervezgetnek ugyan de a black monday megtalálja mindkettőt és akkor a következő GM-nek talán más tervei lesznek.
Most van egy szar csapatunk egy közepesnél jobb QB-val, ha lesz trade akkor lesz egy szar csapatunk egy szar irányítóval (valaki mondjon már egy jó prospectet aki elérhető lesz nekünk drafton vagy egy olyan qb-t a ligában aki jobb Cutlernél és elérhető lesz?!).
Tervezgessenek, aztán meg remélem felébrednek h nekik bezárt a bazár.davemayer
Ezekből a barmokból kinéztem, hogy tradelnek egyet Mariotáért vagy Winstonért, esetleg Cutlert is bevéve a boltba... Pl Titansé az első pick, adjuk nekik Cutlert, az idei első és és 3. kört meg egy jövő évi 2.- pl... Ezekből kinéztem...Tomcsik
Ez a Rams-Redskins cseréből kiindulva azt jelentené, hogy Cutler egy első köröst ért.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Na igen, ha valahova még lehet süllyedni, akkor az pont úgy nézne ki, hogy az összes dilettáns paraszt marad, Cutlert pedig úgy cseréljük el, hogy adunk hozzá pl. még egy második kört a partner 5. köröséért....édes istenem....tetszettek volna jól draftolni....nem kell messzire menni....ott a Blackhawks....Bear
Ha bárki alatt még mi adunk picket, hogy vigyék el az mindenidők legnagyobb megaláztatása lesz. Ezt nem tudom elképzelni, hogy bárki is bevállalja Chicagoban...

Nézzünk a holnapi meccs elé. 2009 december 28-án egy MNF-en egy rossz szezon után, épp úgy 5-9-es mérleggel állva hatalmas upsettel legyőztük a Minnesota Vikingst, akik később NFC döntőt játszottak.

Holnap szerintem hosszú idő óta először benne van egy 0-s teljesítmény is. Clausen az ég világon semmi segítséget nem fog kapni a futójátéktól, a pass protectionben sem várok javulást, ráadásul Jimmy is vagy 4 éve játszott élesben, szóval biztos érezni fogja a zsebet, már ha lesz. Defense oldalon kb azt kapjuk, amit Detroitban. Fullernak sok lesz Megatron, s idővel szétkapnak minket. Az elején számítok 2 kivédekezett drivera.

Tipp: Lions 31 Bears 10tüsi91
Én azt várom a meccstől, hogy Jimmy fiú lesérült a harmadik 3&out drive végén és felküldik Cutlert, hogy tovább lehessen baszogatni majd a hétköznapokon.

| Egy ámokfutó végiglövöldözhetné már a Bears HQ-t. Stein meg Tony Medlin kivételével egyik sem hiányozna. |

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Még mindig reménykedem hogy most ezek a gyökerek tervezgetnek ugyan de a black monday megtalálja mindkettőt és akkor a következő GM-nek talán más tervei lesznek.
Most van egy szar csapatunk egy közepesnél jobb QB-val, ha lesz trade akkor lesz egy szar csapatunk egy szar irányítóval (valaki mondjon már egy jó prospectet aki elérhető lesz nekünk drafton vagy egy olyan qb-t a ligában aki jobb Cutlernél és elérhető lesz?!).
Tervezgessenek, aztán meg remélem felébrednek h nekik bezárt a bazár.davemayer
Ezekből a barmokból kinéztem, hogy tradelnek egyet Mariotáért vagy Winstonért, esetleg Cutlert is bevéve a boltba... Pl Titansé az első pick, adjuk nekik Cutlert, az idei első és és 3. kört meg egy jövő évi 2.- pl... Ezekből kinéztem...

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
Még mindig reménykedem hogy most ezek a gyökerek tervezgetnek ugyan de a black monday megtalálja mindkettőt és akkor a következő GM-nek talán más tervei lesznek.
Most van egy szar csapatunk egy közepesnél jobb QB-val, ha lesz trade akkor lesz egy szar csapatunk egy szar irányítóval (valaki mondjon már egy jó prospectet aki elérhető lesz nekünk drafton vagy egy olyan qb-t a ligában aki jobb Cutlernél és elérhető lesz?!).
Tervezgessenek, aztán meg remélem felébrednek h nekik bezárt a bazár.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Én meg abba látom megoldást amit az Arizona Csinál. Kell egy jó védelem, És akkor akár Lindleyvel is lehet nyerni. Sztem nagyon TULVan értékelve ez az irányito fellelösége, playhivások kicsinálja? Én basszus 90%ba futnák egész mecsen,ha megvan hozzá anyag. mondjuk nem értek focihoz. De Cutler helyett nem lesz jobb irányitonk............Gyuri34
Jó védelem több helyen is van, az még önmagában nem elég.
Arizona Palmerrel 6-0, (aki amúgy 1/1 volt) Palmer sérülése óta 5-3 a mérlegük. Valamicske különbség azért látszik.