Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 2 éve
Ez egy nagyon jó cikk. Szépen összefoglja a lényeget. Talán a mentális probléma, ami kimaradt, de ahhoz több Bears meccset kellene nézni.bármilyen pick-ért mehetne. Ha 1. körben QB-t draftolunk, akkor nem tenne jót az öltözönek, ha itt lenne még.fuzovelkifele.com/2023/12/van-meg-fantazia-justin-fieldsben-ime-51-csapat-amely-lecsaphat-ra-tavasszal/2. körért én simán elcserélném.
| Teljes cikk:
drive.google.com/file/d/1W4jc_SXZe_h_IdV3iwQjYK2ct-4bhSvc/view?usp=sharing |
Medve81
Proki_
Toto21
Fields negyedig negyedek:
Passer Rating
Ebben a szezonban : 55.3
Karrier: 62.4
10 touchdown vs. 18 turnover
Remélem megmarad az 1/1, hogy ne lehessen majd azt mondani, hogy erdedetileg mi a másik QB-t akartuk választani a kettőből. 😊
több mint 2 éve
bármilyen pick-ért mehetne. Ha 1. körben QB-t draftolunk, akkor nem tenne jót az öltözönek, ha itt lenne még.fuzovelkifele.com/2023/12/van-meg-fantazia-justin-fieldsben-ime-51-csapat-amely-lecsaphat-ra-tavasszal/2. körért én simán elcserélném.
| Teljes cikk:
drive.google.com/file/d/1W4jc_SXZe_h_IdV3iwQjYK2ct-4bhSvc/view?usp=sharing |
Medve81
Proki_
több mint 2 éve
fuzovelkifele.com/2023/12/van-meg-fantazia-justin-fieldsben-ime-51-csapat-amely-lecsaphat-ra-tavasszal/2. körért én simán elcserélném.
| Teljes cikk:
drive.google.com/file/d/1W4jc_SXZe_h_IdV3iwQjYK2ct-4bhSvc/view?usp=sharing |
Medve81
több mint 2 éve
fuzovelkifele.com/2023/12/van-meg-fantazia-justin-fieldsben-ime-51-csapat-amely-lecsaphat-ra-tavasszal/| Teljes cikk:
drive.google.com/file/d/1W4jc_SXZe_h_IdV3iwQjYK2ct-4bhSvc/view?usp=sharing |
Szerkesztette: Medve81
több mint 2 éve
Én Fieldsről már lemondtam egy ideje, ezt a tegnapig viszont nem tudom a nyakába varrni. Hibázott egy párat, de ez nem rajta ment el…Én ezt úgy látom, hogy még Fields ellenére is nyerhettünk volna. Fejlődött, egy csomó mindent már jól csinál, pl. sack és negatív yardok kerülése, de ez annyira leterheli a processzorát, hogy a WR-ek követésére már nem marad kapacitása. Olyan csapatok ellen, akik nem tesznek rá nyomást, még győzelmek is összejöhetnek, de ez hosszú távon (kettő egymás utáni W is necces) nagyon kevés ide.
Tomcsik
Közben megnéztem, hogy én láttam-e valamit rosszul:
Fields: 46.5 passer rating...
Szerkesztette: mortirolo
több mint 2 éve
A Hail May miatt nem is vagyok ideges ott rohadtul kell a szerencse. Ami sokkal jobban zavar hogy Mooney elszarakodta a blokkját pedig ott a torkukra léphettünk volna. Az idegesít hogy Tonyan eldob egy 50+ yardos TD-t. Az hogy a 2 rövid yardos szitut megint elbalfaszkodtuk az is idegesít. Igen futó játék nélkül ugyancsak nehéz nyerni.
Az hogy kritikán aluli volt az O game plan és játékhívás az ugyancsak bosszantó.
Én Fieldsről már lemondtam egy ideje, ezt a tegnapig viszont nem tudom a nyakába varrni. Hibázott egy párat, de ez nem rajta ment el…
több mint 2 éve
Szerintem a Hail Mary(k) helyett inkább a Broncos, Lions és most már a Browns elleni leolvadásra kellene koncentrálni és nem azon bosszankodni, hogy nem jön be egy olyan játék, amire 9.7% az esély.Mi volt a probléma? Nem tudtunk futni, így a levegőben kellett volna megoldani, ami meg nem ment. Ez meglep bárkit? És az hogy a végén omlunk össze?
Megvan Flacco arca a 3 INT után? Pont olyan volt, mint amikor kiegyenlített. Koncentrált a feladatra. Nem egy jó irányító, de Ő egy SB győztes irányító és nem véletlenül. Pont egy ilyesmi védelemmel hozta össze, mint amilyen jelenleg Browns-nak van.
Persze lehet a stábra fogni pl. a szokásos félidő előtti szerencsétlenkedés okán, de szerintem ha megcseréljük a két irányítót, akkor mi nyerünk sokkal vagy ha Bagent játszik, akkor is mi nyerünk.
Flacco 28/44 374!!! yard 2TD, 3 INT
Fields 19/40 166!!! yard 1TD (1 yardról, hét próbálkozás után), 2 INT
Ha Mooney elkapja a végén, az változtatna valamin? 14x volt nálunk a labda...
több mint 2 éve
"A támadók gyengébb szereplésének oka persze a két kiváló védelem volt elsősorban. A Brownsról a szezon eleje óta tudjuk, hogy elit teljesítményre képesek, és ezt hozták is: a Bears 14 pontja a két interceptionből jött (egyikből közvetlen TD, másikat meg az 1 yardosig vitték). Azonban aki az utóbbi másfél hónapban nem annyira figyelte a Bearst, az lemaradt arról, hogy ez a védelem bizony nagyon összeállt és top10, akár top5 szinten teljesítenek Montez Sweat érkezése óta, aki most is ellenállhatatlanul játszott (itt cseretackle-ök ellen, de egyébként is parádézik)."fuzovelkifele.com/2023/12/tovabb-robog-a-browns-es-a-buccaneers-simazott-a-49ers-es-a-rams/
több mint 2 éve
1 meccset kell még nyerni a cards ellenit.A FO meg elmehet a picsába!
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Még mi, de már csak 1 meccs a differenciaCsak a szokásos és még a Panthers is.Eddig dupla W-k jöttek, ez most egy szoros dupla L.
mortirolo
Így ki az 1/1 most?
zacknorb
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Csak a szokásos és még a Panthers is.9-7re?! Érted, 9-7re!!! Az nagyon felbaszott
mortirolo
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Csak a szokásos és még a Panthers is.Eddig dupla W-k jöttek, ez most egy szoros dupla L.
mortirolo
Így ki az 1/1 most?
több mint 2 éve
Csak a szokásos és még a Panthers is.
több mint 2 éve
Bears volt az egyetlen csapat állítólag aki a nemzetközi meccsek számának emelése ellen szavazott... 🤣Viktátor büszke a franchisera!
davemayer

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Bears volt az egyetlen csapat állítólag aki a nemzetközi meccsek számának emelése ellen szavazott... 🤣
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Ngakoue ennyi volt idénre, eltört a bokája.
több mint 2 éve
Ha megnézed a számait, akkor idén Fields már egy közepes (azt hiszem pont a 16.) irányító. Ehhez az kellett pl. DJ Moore felé dobva, közel tökéletes a PR-je. Aztán most már csinál olyat is, hogy inkább, lábon lövi a háttal álló saját embert, minthogy negatív yardot hozzon össze. Fejlődött, de azt is tudjuk, hogy miért nem lesz Top5-10. Ha mondjuk a 20. helyen húznánk, akkor azt mondanám, hogy tartsuk meg, de első helyről nem mehetünk le 2x egymás után, úgy hogy nincs meg a 10-15 évre szóló SB esélyes irányítónk. Én mindig a darabszám növelés pártján állok, most pl. majd a sajátunkat kellene egy WR + EDGE kombóra átváltani, de az 1/1 az ritka lehetőség és ki kell használnunk.A keret jó csak még nem elég mély, viszont elértünk arra a pontra, hogy jövőre minden összeállhat. A védelem folyamatosan fejlődik és az utolsó három meccsen már erős PO szinten van. Eberflus is tanult az előző meccsből, hogy nem kell túltaktikázni a dolgot. A "meccs lezáró" beszari védelmi taktika helyett szabadjára lett engedve Montez Sweat és a fiatalok. Most a Goff - "hasravetemmagam" Amon-Ra St. Brown figura sem jött be. Getsy végre azt játszatta Fields-cel, amire alkalmas.A kiemelt részhez, ha ez igaz lenne, az azt jelentené, hogy ő egy közepes vagy annál jobb irányító. De nem az. Képes jó meccsekre, de inkonzisztens.
Biztos sokan lesznek majd, akik azt mondják, hogy Fields a megoldás, de nekem ez pont azt bizonyította, hogy nem. Most végre mindent kihoztak belőle, ami benne van. Ez jó védelem mellett egy folyamatos PO-ra elég lehet, de ha a SB a cél, akkor arra alkalmas QB kell, aki mellesleg újonc fizetést kap. Fields árát fel kell tornázni, amire pont jó volt ez a meccs, mert másoknak ilyen irányítójuk sincs.
mortirolo
Mindegy, meglátjuk......
Az 1/1 kéne, nagy adu lehet a kezünkben, kérdés, élünk e vele végre.
csi77
több mint 2 éve
A keret jó csak még nem elég mély, viszont elértünk arra a pontra, hogy jövőre minden összeállhat. A védelem folyamatosan fejlődik és az utolsó három meccsen már erős PO szinten van. Eberflus is tanult az előző meccsből, hogy nem kell túltaktikázni a dolgot. A "meccs lezáró" beszari védelmi taktika helyett szabadjára lett engedve Montez Sweat és a fiatalok. Most a Goff - "hasravetemmagam" Amon-Ra St. Brown figura sem jött be. Getsy végre azt játszatta Fields-cel, amire alkalmas.A kiemelt részhez, ha ez igaz lenne, az azt jelentené, hogy ő egy közepes vagy annál jobb irányító. De nem az. Képes jó meccsekre, de inkonzisztens.
Biztos sokan lesznek majd, akik azt mondják, hogy Fields a megoldás, de nekem ez pont azt bizonyította, hogy nem. Most végre mindent kihoztak belőle, ami benne van. Ez jó védelem mellett egy folyamatos PO-ra elég lehet, de ha a SB a cél, akkor arra alkalmas QB kell, aki mellesleg újonc fizetést kap. Fields árát fel kell tornázni, amire pont jó volt ez a meccs, mert másoknak ilyen irányítójuk sincs.
mortirolo
Mindegy, meglátjuk......
Az 1/1 kéne, nagy adu lehet a kezünkben, kérdés, élünk e vele végre.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Nyert a Giants és a Titans is. 😃Miénk ismét az 5. választási lehetőség. 😉
több mint 2 éve
Már elhitték, hogy nyertek, de aztán az UDFA srác megoldotta, hogy mindenki a helyére kerüljön. 😊Hajrá Giants!Nyerjen csak a gb, higgyék el azt is ami nincs. Nem baj az.
Akár milyen furcsa is, de Giants győzelem esetén egyszerre javíthatjuk a PO esélyeinket és a draft pozíciónkat. Na jó, nem ez az igazi indok, hanem az, hogy mindig megörvendeztet, ha a GB kikap. 😊
mortirolo
davemayer
+Mindig örülök, amikor lehetőséget kapnak a Bagentek.
több mint 2 éve
Hajrá Giants!Nyerjen csak a gb, higgyék el azt is ami nincs. Nem baj az.
Akár milyen furcsa is, de Giants győzelem esetén egyszerre javíthatjuk a PO esélyeinket és a draft pozíciónkat. Na jó, nem ez az igazi indok, hanem az, hogy mindig megörvendeztet, ha a GB kikap. 😊
mortirolo
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Hajrá Giants!Akár milyen furcsa is, de Giants győzelem esetén egyszerre javíthatjuk a PO esélyeinket és a draft pozíciónkat. Na jó, nem ez az igazi indok, hanem az, hogy mindig megörvendeztet, ha a GB kikap. 😊
több mint 2 éve
Egész jó kis TE is lehetne Fields-ből (már ha tud elkapni is).
több mint 2 éve
Nálam Fields egy kicsivel jobb, mint Trubisky. Trubisky pedig egy közepes back-up QB. Fields szerintem egy nagyon jó back-up QB. Esetleg egy low tier kezdö, ahol ha minden klappol akkor becsúszhatsza PO-ba, de ha ég a ház nem adnám a kezébe a labdát.
több mint 2 éve
A keret jó csak még nem elég mély, viszont elértünk arra a pontra, hogy jövőre minden összeállhat. A védelem folyamatosan fejlődik és az utolsó három meccsen már erős PO szinten van. Eberflus is tanult az előző meccsből, hogy nem kell túltaktikázni a dolgot. A "meccs lezáró" beszari védelmi taktika helyett szabadjára lett engedve Montez Sweat és a fiatalok. Most a Goff - "hasravetemmagam" Amon-Ra St. Brown figura sem jött be. Getsy végre azt játszatta Fields-cel, amire alkalmas.Biztos sokan lesznek majd, akik azt mondják, hogy Fields a megoldás, de nekem ez pont azt bizonyította, hogy nem. Most végre mindent kihoztak belőle, ami benne van. Ez jó védelem mellett egy folyamatos PO-ra elég lehet, de ha a SB a cél, akkor arra alkalmas QB kell, aki mellesleg újonc fizetést kap. Fields árát fel kell tornázni, amire pont jó volt ez a meccs, mert másoknak ilyen irányítójuk sincs.