Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 649
szerintem Stroud egyértelmüen jól játszik. Nincs elkapója, Singletary a futó, és a támadófal is kb minden hét más volt elötte. Ö jó pár évig kezdö lesz az NFL-ben, hacsak nem jön valami nagy sérülés. Jól járt vele a Texans.
Toto21
Úgy látom, nem nagyon nézel Houston meccseket 😊
Jakehomer
hát Brown-t pl nem mondanám elit elkapónak, vagy Dell-t. De lehet azok lesznek vele.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
szerintem Stroud egyértelmüen jól játszik. Nincs elkapója, Singletary a futó, és a támadófal is kb minden hét más volt elötte. Ö jó pár évig kezdö lesz az NFL-ben, hacsak nem jön valami nagy sérülés. Jól járt vele a Texans.
Toto21
Úgy látom, nem nagyon nézel Houston meccseket 😊

Tepper takarodj!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 649
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Bármikor, bármelyik classban mellé lehet lőni.

Sam Bradford, Tim Tebow, Jimmy Clausen, Colt McCoy, Dan LeFevour, Mike Kafka.

Papíron az egyik legerősebb QB class volt ever.
Amadeus von Dollárbaloldal
Nyilván, nem kívántam felsorolni az összes bustot, én most csak a 1/1 lehetőséggel a Stroud-Young választással kapcsolatban hoztam fel a Carolinat. Igaz, még Stroudról sem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy tuti beválik, de jelenleg sokkal jobban néz ki, mint Young
csi77
szerintem Stroud egyértelmüen jól játszik. Nincs elkapója, Singletary a futó, és a támadófal is kb minden hét más volt elötte. Ö jó pár évig kezdö lesz az NFL-ben, hacsak nem jön valami nagy sérülés. Jól járt vele a Texans.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nem gondoltam volna, hogy Cardinals meccset fogok nézni, de nem bántam meg. Kyler Murray megmutatta, hogy milyen az, amikor van egy csapatnak irányítója. A Giants viszont nagyon veszélyes, mert nekik nincs.
több mint 2 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Amúgy ezt már nem először olvasom.
Ez mit jelent??? Bárhogy is nézem abszolut nincs baj ezzel a kerettel a QBn, és a coacingon kívül.. Ott van a védelem.
- Secondary, ha mindenki egészséges egy nagyon jó egység volt MÁR tavaly is…
- LB sor is teljesen rendben van, azon kívűl, h kurva drága
- Dline, na itt vannak bajon, de Sweat érkezésèvel, ott a talent.. Pickens, Dexter, Sweat, Billings hasít, nem hiába a extension. Kell egy passrusher a túloldalta meg mélyíteni a falközepét. De ennek a védelemnek ez a Flus rendszer baszottul nem fekszik.. De azzal, h jött Sweat, már most pofásabb nem kevéssel ez a D.

Offense oldalón, meg ordít, h mi a baj.

QB, QB, QB…. igen szar a center és ezzel az a guard poszt is ahhol Whitehair játszik, DE. Bagent alatt, boldog boldogtalan meg nézhette, hogy ez a támadófal, abszolut nem olyan rémes, ahogy Fields alatt kinézett.. Ide kell egy C egy G meg egy 3-4. WR, bár teszem hozzá, jövőre Scott ezt a problémát orvosolja.. bárhogyan nézem, ez a keret egy jó QBval, most bőven PO csapat lenne. Talent van..

Gordon, Brisker, Stevenson, Pickens, Dexter, Jones, Wright, Johnson, Jenkins, Sanborn. S megint csak tiéd lesz FA piacon a világpénze.
ricsiii83
Lehet, hogy egy kicsit eltúloztam, azért jobb a helyzet, mint tavaly.
A falak nem tetszenek. Az O falunk, amióta én követem a csapatot (2007) még a közepest is ritkán érte el, oda mindig mehet magas pick. A pass rusht írtad, rotációba mindig kell ember, elfér a DL-be is minőség.

A QB, na az nagyon hiányzik.
csi77
Én pl a helyetekben elhoznám Brad Smith-t Miamiból. Ő passzolna Fields mellé.
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 405 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Caleb Williamsben van több dolog is, ami nem tetszik. Nálam Drake az abszolút NO1. és bedobom mellékesen, hogy Bo Nix is elég szép szezont fut.

Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Amúgy ezt már nem először olvasom.
Ez mit jelent??? Bárhogy is nézem abszolut nincs baj ezzel a kerettel a QBn, és a coacingon kívül.. Ott van a védelem.
- Secondary, ha mindenki egészséges egy nagyon jó egység volt MÁR tavaly is…
- LB sor is teljesen rendben van, azon kívűl, h kurva drága
- Dline, na itt vannak bajon, de Sweat érkezésèvel, ott a talent.. Pickens, Dexter, Sweat, Billings hasít, nem hiába a extension. Kell egy passrusher a túloldalta meg mélyíteni a falközepét. De ennek a védelemnek ez a Flus rendszer baszottul nem fekszik.. De azzal, h jött Sweat, már most pofásabb nem kevéssel ez a D.

Offense oldalón, meg ordít, h mi a baj.

QB, QB, QB…. igen szar a center és ezzel az a guard poszt is ahhol Whitehair játszik, DE. Bagent alatt, boldog boldogtalan meg nézhette, hogy ez a támadófal, abszolut nem olyan rémes, ahogy Fields alatt kinézett.. Ide kell egy C egy G meg egy 3-4. WR, bár teszem hozzá, jövőre Scott ezt a problémát orvosolja.. bárhogyan nézem, ez a keret egy jó QBval, most bőven PO csapat lenne. Talent van..

Gordon, Brisker, Stevenson, Pickens, Dexter, Jones, Wright, Johnson, Jenkins, Sanborn. S megint csak tiéd lesz FA piacon a világpénze.
ricsiii83
Lehet, hogy egy kicsit eltúloztam, azért jobb a helyzet, mint tavaly.
A falak nem tetszenek. Az O falunk, amióta én követem a csapatot (2007) még a közepest is ritkán érte el, oda mindig mehet magas pick. A pass rusht írtad, rotációba mindig kell ember, elfér a DL-be is minőség.

A QB, na az nagyon hiányzik.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Amúgy ezt már nem először olvasom.
Ez mit jelent??? Bárhogy is nézem abszolut nincs baj ezzel a kerettel a QBn, és a coacingon kívül.. Ott van a védelem.
- Secondary, ha mindenki egészséges egy nagyon jó egység volt MÁR tavaly is…
- LB sor is teljesen rendben van, azon kívűl, h kurva drága
- Dline, na itt vannak bajon, de Sweat érkezésèvel, ott a talent.. Pickens, Dexter, Sweat, Billings hasít, nem hiába a extension. Kell egy passrusher a túloldalta meg mélyíteni a falközepét. De ennek a védelemnek ez a Flus rendszer baszottul nem fekszik.. De azzal, h jött Sweat, már most pofásabb nem kevéssel ez a D.

Offense oldalón, meg ordít, h mi a baj.

QB, QB, QB…. igen szar a center és ezzel az a guard poszt is ahhol Whitehair játszik, DE. Bagent alatt, boldog boldogtalan meg nézhette, hogy ez a támadófal, abszolut nem olyan rémes, ahogy Fields alatt kinézett.. Ide kell egy C egy G meg egy 3-4. WR, bár teszem hozzá, jövőre Scott ezt a problémát orvosolja.. bárhogyan nézem, ez a keret egy jó QBval, most bőven PO csapat lenne. Talent van..

Gordon, Brisker, Stevenson, Pickens, Dexter, Jones, Wright, Johnson, Jenkins, Sanborn. S megint csak tiéd lesz FA piacon a világpénze.

több mint 2 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Bármikor, bármelyik classban mellé lehet lőni.

Sam Bradford, Tim Tebow, Jimmy Clausen, Colt McCoy, Dan LeFevour, Mike Kafka.

Papíron az egyik legerősebb QB class volt ever.
Amadeus von Dollárbaloldal
Nyilván, nem kívántam felsorolni az összes bustot, én most csak a 1/1 lehetőséggel a Stroud-Young választással kapcsolatban hoztam fel a Carolinat. Igaz, még Stroudról sem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy tuti beválik, de jelenleg sokkal jobban néz ki, mint Young
csi77
Young tipikusan olyan prospect, aki egy normális csapatnál - pl Green Bay, Philly, 49ers - sikeres tudna lenni.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Bármikor, bármelyik classban mellé lehet lőni.

Sam Bradford, Tim Tebow, Jimmy Clausen, Colt McCoy, Dan LeFevour, Mike Kafka.

Papíron az egyik legerősebb QB class volt ever.
Amadeus von Dollárbaloldal
Nyilván, nem kívántam felsorolni az összes bustot, én most csak a 1/1 lehetőséggel a Stroud-Young választással kapcsolatban hoztam fel a Carolinat. Igaz, még Stroudról sem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy tuti beválik, de jelenleg sokkal jobban néz ki, mint Young

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Bármikor, bármelyik classban mellé lehet lőni.

Sam Bradford, Tim Tebow, Jimmy Clausen, Colt McCoy, Dan LeFevour, Mike Kafka.

Papíron az egyik legerősebb QB class volt ever.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.

Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ezért kellett akár a második körös pick árán is a srác.

 x.com/PFF/status/1722992508135985529?s=20
alatriste
Igen és 2 sack is úgy jött hogy Sweatot duplázták…

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezért kellett akár a második körös pick árán is a srác.

 x.com/PFF/status/1722992508135985529?s=20

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 649
nem volt se engedett sack, se INT, milyen évet írunk kérem?
Toto21
Igaz szerzett TD sem nagyon
csi77
jo hát ne legyünk telhetetlenek. " Domináns" játékkal nyertünk. Nem kérhetünk többet tölük.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
nem volt se engedett sack, se INT, milyen évet írunk kérem?
Toto21
Igaz szerzett TD sem nagyon

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 649
nem volt se engedett sack, se INT, milyen évet írunk kérem?
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Jött Bagent és 392 nap után a Soldier Field egy bevehetetlen erődé változott. Kettőből kettő, retteghet aki arra jár. 😊

Már csak arra kell figyelnünk, hogy karácsonykor ne kerüljön Bagent a pályára és elő kell vennünk Velus Jones-t, mert a Cardinals ellen biztosra kell majd menni.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Számok alapján domináltuk a meccset és ránézésre is, mégis alig sikerült megnyerni. Ebből is látszik, hogy nem egy jó csapat a miénk. Konkrétan Montez Sweat nélkül ezt nem nyertük volna meg. Folyamatosan duplázták, így tudtak a többiek nyomást gyakorolni.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Még pozitívumnak hozzátenném a meccset lezáró játékhívást. Az tökös volt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Mekkora meccs volt! Nem ám.... 😊 Maradjunk annyiban, hogy a draftcetlink értékét javítottuk.
A Td driveunk igazi küzdős, brusztolós volt, qb sneakkel, az tetszett. Ja és nem kaptunk támadó td-t. Ez a jó része. Mondjuk nem tudom, ez utóbbi a mi D-nk dicsérete vagy az ellen szégyene.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Úgy látom, ellenük futni lehet, amiben pedig jók vagyunk. Mondjuk Herbert, és Fields sem tér még vissza, de ettől függetlenül most nekünk állhat a zászló. Tényleg jó lenne ezt behúzni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Sziasztok, Szerintetek Edmunds fog játszani az éjszakai meccsen? Vannak hírek felőle?
Leon78
Nem, rövid héten kár erőltetni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Szezon előtt nem gondoltam volna, de most jön az év meccse számunkra.
Nem csak hogy kötelező a győzelem, hanem KÖTELEZŐ!

A draft miatt is meg egyébként is.

Ne mondja nekem senki, hogy a miénk az NFL leggyengébb rostere, mert messze nem így van. DJ Moore, Montez Sweat, Darnell Wright, Teven Jenkins, Cairo Santos... Ha pl. a Vikings tud nyerni QB1 és WR1 nélkül, akkor az keményen felveti a stábunk felelősségét a kudarcokban. Az utóbbi 19 meccsen sikerült összehozni 2 győzelmet... Miért pont a harmadik negyedünk a leggyengébb, pl. legutóbb mikor a szünetben a Saints átállt emberezésre volt rá válasz? Miért nem szereztünk még egyetlen TD-t sem a 4. negyedben, mikor szoros volt a meccs?

Ha ezt nem húzza be a csapat, akkor olyannak kell történnie, ami még nem volt és azonnali hatállyal, év közben kell eltávolítani az edzői stábot.

Ne értse félre senki. Szeretném, ha nyernénk és szerintem nyerni is fogunk, de rohadt egy érzés, hogy történtek már itt olyan dolgok, amire soha nem gondoltam volna.

Szerkesztette: mortirolo