Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 2 éve
hát Brown-t pl nem mondanám elit elkapónak, vagy Dell-t. De lehet azok lesznek vele.szerintem Stroud egyértelmüen jól játszik. Nincs elkapója, Singletary a futó, és a támadófal is kb minden hét más volt elötte. Ö jó pár évig kezdö lesz az NFL-ben, hacsak nem jön valami nagy sérülés. Jól járt vele a Texans.Úgy látom, nem nagyon nézel Houston meccseket 😊
Toto21
Jakehomer
több mint 2 éve
szerintem Stroud egyértelmüen jól játszik. Nincs elkapója, Singletary a futó, és a támadófal is kb minden hét más volt elötte. Ö jó pár évig kezdö lesz az NFL-ben, hacsak nem jön valami nagy sérülés. Jól járt vele a Texans.Úgy látom, nem nagyon nézel Houston meccseket 😊
Toto21
Tepper takarodj!
több mint 2 éve
szerintem Stroud egyértelmüen jól játszik. Nincs elkapója, Singletary a futó, és a támadófal is kb minden hét más volt elötte. Ö jó pár évig kezdö lesz az NFL-ben, hacsak nem jön valami nagy sérülés. Jól járt vele a Texans.Nyilván, nem kívántam felsorolni az összes bustot, én most csak a 1/1 lehetőséggel a Stroud-Young választással kapcsolatban hoztam fel a Carolinat. Igaz, még Stroudról sem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy tuti beválik, de jelenleg sokkal jobban néz ki, mint YoungBármikor, bármelyik classban mellé lehet lőni.Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Sam Bradford, Tim Tebow, Jimmy Clausen, Colt McCoy, Dan LeFevour, Mike Kafka.
Papíron az egyik legerősebb QB class volt ever.
Amadeus von Dollárbaloldal
csi77
több mint 2 éve
Nem gondoltam volna, hogy Cardinals meccset fogok nézni, de nem bántam meg. Kyler Murray megmutatta, hogy milyen az, amikor van egy csapatnak irányítója. A Giants viszont nagyon veszélyes, mert nekik nincs.
több mint 2 éve
Én pl a helyetekben elhoznám Brad Smith-t Miamiból. Ő passzolna Fields mellé.Lehet, hogy egy kicsit eltúloztam, azért jobb a helyzet, mint tavaly.Amúgy ezt már nem először olvasom.Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Ez mit jelent??? Bárhogy is nézem abszolut nincs baj ezzel a kerettel a QBn, és a coacingon kívül.. Ott van a védelem.
- Secondary, ha mindenki egészséges egy nagyon jó egység volt MÁR tavaly is…
- LB sor is teljesen rendben van, azon kívűl, h kurva drága
- Dline, na itt vannak bajon, de Sweat érkezésèvel, ott a talent.. Pickens, Dexter, Sweat, Billings hasít, nem hiába a extension. Kell egy passrusher a túloldalta meg mélyíteni a falközepét. De ennek a védelemnek ez a Flus rendszer baszottul nem fekszik.. De azzal, h jött Sweat, már most pofásabb nem kevéssel ez a D.
Offense oldalón, meg ordít, h mi a baj.
QB, QB, QB…. igen szar a center és ezzel az a guard poszt is ahhol Whitehair játszik, DE. Bagent alatt, boldog boldogtalan meg nézhette, hogy ez a támadófal, abszolut nem olyan rémes, ahogy Fields alatt kinézett.. Ide kell egy C egy G meg egy 3-4. WR, bár teszem hozzá, jövőre Scott ezt a problémát orvosolja.. bárhogyan nézem, ez a keret egy jó QBval, most bőven PO csapat lenne. Talent van..
Gordon, Brisker, Stevenson, Pickens, Dexter, Jones, Wright, Johnson, Jenkins, Sanborn. S megint csak tiéd lesz FA piacon a világpénze.
ricsiii83
A falak nem tetszenek. Az O falunk, amióta én követem a csapatot (2007) még a közepest is ritkán érte el, oda mindig mehet magas pick. A pass rusht írtad, rotációba mindig kell ember, elfér a DL-be is minőség.
A QB, na az nagyon hiányzik.
csi77
több mint 2 éve
Caleb Williamsben van több dolog is, ami nem tetszik. Nálam Drake az abszolút NO1. és bedobom mellékesen, hogy Bo Nix is elég szép szezont fut.Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.
Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
több mint 2 éve
Lehet, hogy egy kicsit eltúloztam, azért jobb a helyzet, mint tavaly.Amúgy ezt már nem először olvasom.Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Ez mit jelent??? Bárhogy is nézem abszolut nincs baj ezzel a kerettel a QBn, és a coacingon kívül.. Ott van a védelem.
- Secondary, ha mindenki egészséges egy nagyon jó egység volt MÁR tavaly is…
- LB sor is teljesen rendben van, azon kívűl, h kurva drága
- Dline, na itt vannak bajon, de Sweat érkezésèvel, ott a talent.. Pickens, Dexter, Sweat, Billings hasít, nem hiába a extension. Kell egy passrusher a túloldalta meg mélyíteni a falközepét. De ennek a védelemnek ez a Flus rendszer baszottul nem fekszik.. De azzal, h jött Sweat, már most pofásabb nem kevéssel ez a D.
Offense oldalón, meg ordít, h mi a baj.
QB, QB, QB…. igen szar a center és ezzel az a guard poszt is ahhol Whitehair játszik, DE. Bagent alatt, boldog boldogtalan meg nézhette, hogy ez a támadófal, abszolut nem olyan rémes, ahogy Fields alatt kinézett.. Ide kell egy C egy G meg egy 3-4. WR, bár teszem hozzá, jövőre Scott ezt a problémát orvosolja.. bárhogyan nézem, ez a keret egy jó QBval, most bőven PO csapat lenne. Talent van..
Gordon, Brisker, Stevenson, Pickens, Dexter, Jones, Wright, Johnson, Jenkins, Sanborn. S megint csak tiéd lesz FA piacon a világpénze.
ricsiii83
A falak nem tetszenek. Az O falunk, amióta én követem a csapatot (2007) még a közepest is ritkán érte el, oda mindig mehet magas pick. A pass rusht írtad, rotációba mindig kell ember, elfér a DL-be is minőség.
A QB, na az nagyon hiányzik.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Amúgy ezt már nem először olvasom.Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Ez mit jelent??? Bárhogy is nézem abszolut nincs baj ezzel a kerettel a QBn, és a coacingon kívül.. Ott van a védelem.
- Secondary, ha mindenki egészséges egy nagyon jó egység volt MÁR tavaly is…
- LB sor is teljesen rendben van, azon kívűl, h kurva drága
- Dline, na itt vannak bajon, de Sweat érkezésèvel, ott a talent.. Pickens, Dexter, Sweat, Billings hasít, nem hiába a extension. Kell egy passrusher a túloldalta meg mélyíteni a falközepét. De ennek a védelemnek ez a Flus rendszer baszottul nem fekszik.. De azzal, h jött Sweat, már most pofásabb nem kevéssel ez a D.
Offense oldalón, meg ordít, h mi a baj.
QB, QB, QB…. igen szar a center és ezzel az a guard poszt is ahhol Whitehair játszik, DE. Bagent alatt, boldog boldogtalan meg nézhette, hogy ez a támadófal, abszolut nem olyan rémes, ahogy Fields alatt kinézett.. Ide kell egy C egy G meg egy 3-4. WR, bár teszem hozzá, jövőre Scott ezt a problémát orvosolja.. bárhogyan nézem, ez a keret egy jó QBval, most bőven PO csapat lenne. Talent van..
Gordon, Brisker, Stevenson, Pickens, Dexter, Jones, Wright, Johnson, Jenkins, Sanborn. S megint csak tiéd lesz FA piacon a világpénze.
több mint 2 éve
Young tipikusan olyan prospect, aki egy normális csapatnál - pl Green Bay, Philly, 49ers - sikeres tudna lenni.Nyilván, nem kívántam felsorolni az összes bustot, én most csak a 1/1 lehetőséggel a Stroud-Young választással kapcsolatban hoztam fel a Carolinat. Igaz, még Stroudról sem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy tuti beválik, de jelenleg sokkal jobban néz ki, mint YoungBármikor, bármelyik classban mellé lehet lőni.Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Sam Bradford, Tim Tebow, Jimmy Clausen, Colt McCoy, Dan LeFevour, Mike Kafka.
Papíron az egyik legerősebb QB class volt ever.
Amadeus von Dollárbaloldal
csi77
több mint 2 éve
Nyilván, nem kívántam felsorolni az összes bustot, én most csak a 1/1 lehetőséggel a Stroud-Young választással kapcsolatban hoztam fel a Carolinat. Igaz, még Stroudról sem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy tuti beválik, de jelenleg sokkal jobban néz ki, mint YoungBármikor, bármelyik classban mellé lehet lőni.Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Sam Bradford, Tim Tebow, Jimmy Clausen, Colt McCoy, Dan LeFevour, Mike Kafka.
Papíron az egyik legerősebb QB class volt ever.
Amadeus von Dollárbaloldal
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Bármikor, bármelyik classban mellé lehet lőni.Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
csi77
Sam Bradford, Tim Tebow, Jimmy Clausen, Colt McCoy, Dan LeFevour, Mike Kafka.
Papíron az egyik legerősebb QB class volt ever.
több mint 2 éve
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.Nyilván ezt a keretet fel kell tölteni tehetségekkel, mert azokból híján vagyunk. Franchise rányító viszont kell, itt Dave-en kívül mindenki számára világos, hogy az nem Fields, hanem valaki más. Az tény viszont, hogy (pont a Panthers példájából okulva) nagyon bele lehet szaladni egy superprospectel is. Korai még kijelenteni, de úgy néz ki nem igazán jártak jól Younggal. Drafttőkénk van, ahogy pénzünk is, én QB-t húznék.
Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
mortirolo
Az más kérdés, hogy a ezzel a GM-HC kombóval vagy új stábbal.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Most, hogy már nagyon valószínű, hogy kettőt fogunk húzni Top5-ben, elkezdtem nézni a szombati (vasárnap hajnali) meccseket is. Gondoltam, most nem elégszek meg a szezon végi összefoglalókkal, de pl. Marvin Harrison Jr. első negyede (16 perce), ma olyan volt, mint egy összefoglaló egy futott TD és két elkapott. Ha nem kellene Fields helyett QB, akkor lecserélés után Őt hoznám. Aztán jött Drake Maye. Első támadás 6/6-os mutató és ha már lógnak rajta, akkor is pontosan dob, a vége futott TD. Fejben gyors, viszont a labda mintha nem lenne annyira gyors. Caleb Williams viszont mindenben gyors. Kikaptak ugyan, de nem miatta.Nehéz dolga lesz Fields-nek, ha maradni akar. Idén nagyon nehéz lesz mellé lőni. Persze én lennék a legboldogabb, ha "csak" Marvin Harrison Jr. jönne meg egy csomó további első kör, szóval hajrá Fields.
több mint 2 éve
Ezért kellett akár a második körös pick árán is a srác.Igen és 2 sack is úgy jött hogy Sweatot duplázták…
x.com/PFF/status/1722992508135985529?s=20
alatriste
több mint 2 éve
Ezért kellett akár a második körös pick árán is a srác.x.com/PFF/status/1722992508135985529?s=20
Szerkesztette: alatriste

Liverpool Fc
több mint 2 éve
jo hát ne legyünk telhetetlenek. " Domináns" játékkal nyertünk. Nem kérhetünk többet tölük.nem volt se engedett sack, se INT, milyen évet írunk kérem?Igaz szerzett TD sem nagyon
Toto21
csi77
több mint 2 éve
nem volt se engedett sack, se INT, milyen évet írunk kérem?Igaz szerzett TD sem nagyon
Toto21
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
nem volt se engedett sack, se INT, milyen évet írunk kérem?
több mint 2 éve
Jött Bagent és 392 nap után a Soldier Field egy bevehetetlen erődé változott. Kettőből kettő, retteghet aki arra jár. 😊 Már csak arra kell figyelnünk, hogy karácsonykor ne kerüljön Bagent a pályára és elő kell vennünk Velus Jones-t, mert a Cardinals ellen biztosra kell majd menni.
több mint 2 éve
Számok alapján domináltuk a meccset és ránézésre is, mégis alig sikerült megnyerni. Ebből is látszik, hogy nem egy jó csapat a miénk. Konkrétan Montez Sweat nélkül ezt nem nyertük volna meg. Folyamatosan duplázták, így tudtak a többiek nyomást gyakorolni.
több mint 2 éve
Még pozitívumnak hozzátenném a meccset lezáró játékhívást. Az tökös volt.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Mekkora meccs volt! Nem ám.... 😊 Maradjunk annyiban, hogy a draftcetlink értékét javítottuk.A Td driveunk igazi küzdős, brusztolós volt, qb sneakkel, az tetszett. Ja és nem kaptunk támadó td-t. Ez a jó része. Mondjuk nem tudom, ez utóbbi a mi D-nk dicsérete vagy az ellen szégyene.
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Úgy látom, ellenük futni lehet, amiben pedig jók vagyunk. Mondjuk Herbert, és Fields sem tér még vissza, de ettől függetlenül most nekünk állhat a zászló. Tényleg jó lenne ezt behúzni.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Sziasztok, Szerintetek Edmunds fog játszani az éjszakai meccsen? Vannak hírek felőle?Nem, rövid héten kár erőltetni.
Leon78
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Szezon előtt nem gondoltam volna, de most jön az év meccse számunkra. Nem csak hogy kötelező a győzelem, hanem KÖTELEZŐ!
A draft miatt is meg egyébként is.
Ne mondja nekem senki, hogy a miénk az NFL leggyengébb rostere, mert messze nem így van. DJ Moore, Montez Sweat, Darnell Wright, Teven Jenkins, Cairo Santos... Ha pl. a Vikings tud nyerni QB1 és WR1 nélkül, akkor az keményen felveti a stábunk felelősségét a kudarcokban. Az utóbbi 19 meccsen sikerült összehozni 2 győzelmet... Miért pont a harmadik negyedünk a leggyengébb, pl. legutóbb mikor a szünetben a Saints átállt emberezésre volt rá válasz? Miért nem szereztünk még egyetlen TD-t sem a 4. negyedben, mikor szoros volt a meccs?
Ha ezt nem húzza be a csapat, akkor olyannak kell történnie, ami még nem volt és azonnali hatállyal, év közben kell eltávolítani az edzői stábot.
Ne értse félre senki. Szeretném, ha nyernénk és szerintem nyerni is fogunk, de rohadt egy érzés, hogy történtek már itt olyan dolgok, amire soha nem gondoltam volna.
Szerkesztette: mortirolo