Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 405 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Már az elején "megöngyílkoltuk" magunkat, pedig milyen jól kezdődött (Mooney elkapás). Mire Bagent elkezdhetett játszani már eldőlt a meccs és jött az erőlködés. Ráadásul a Texans is visszaadta a tavalyi kölcsönt. Most azt kellene kitalálni, hogy mi lenne nekünk jó a Panthers ellen.
mortirolo
Döntetlen

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Már az elején "megöngyílkoltuk" magunkat, pedig milyen jól kezdődött (Mooney elkapás). Mire Bagent elkezdhetett játszani már eldőlt a meccs és jött az erőlködés. Ráadásul a Texans is visszaadta a tavalyi kölcsönt. Most azt kellene kitalálni, hogy mi lenne nekünk jó a Panthers ellen.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bagent marad a QB🙂
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Ezt jó volt újranézni. Számomra a tanulságok:

Amikor Jenkins van Wright mellett a jobb oldalon és még Kmet is odaáll blokkolni, akkor már nagy gond nem lehet a futással. Alig várom a Khalil Mack, Joey Bosa párost.

Könnyebb úgy nyerni ha csak 1 sack-et szedünk be a meccsen és nem a szokásos négyet, mivel nem mindegy, hogy második és 16-ot vagy második és 4-et kell megoldani.

Ilyen az amikor olyan fejben gyors irányítód van, hogy ha netán a harmadik célpontja sem üres, akkor még mindig belefér az idejébe, hogy negatív yard helyett inkább kidobja a labdát.

Bagent olcsóbb volt, mint Purdy.
mortirolo
Jó volt Bagent. Első kezdő meccs nem egy acélos D ellen. Jovolt nézni is. S a sebesség. Bakker milyen jo labdákat dobott slantekre, illetve kerülve voltak a zűrös szituk.. néha csúnyán megvillantam a rookie hibák, de ez benne van. Meccs topicba láttam, h valaki írta, hogy (bakkker, pontosan nem tudom idézni) Fieldsel is hasonló lett volna, vagy h vele is ez ment volna stbstbstb. mondom nem tudom pontosan, azt viszont igen, h ez a meccs 4+ sackel ért volna véget, Fieldsel… mert konkrétan már a rutin miatt vartam, h áhh innen jön a sack, csak amit Bagent megoldott kurvajol, Fields azt nagyon nem.. viszont másol írták, es teljesen true. Ami Bagent jó abba Fields nagyon nem.. Amibe Fields nagyon jo, Bagent nagyon nem… ( karerő az nagyon Peterman vo’t) Illetve taps a védelembek 0 d-line nyomással ez a secondary veszedelmes.. top2 védőegység futás ellen. Remelem Fields még 1-2 meccsig pihizik, és komoly D ellen is meglátjuk, hovajut Bagent

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ezt jó volt újranézni. Számomra a tanulságok:

Amikor Jenkins van Wright mellett a jobb oldalon és még Kmet is odaáll blokkolni, akkor már nagy gond nem lehet a futással. Alig várom a Khalil Mack, Joey Bosa párost.

Könnyebb úgy nyerni ha csak 1 sack-et szedünk be a meccsen és nem a szokásos négyet, mivel nem mindegy, hogy második és 16-ot vagy második és 4-et kell megoldani.

Ilyen az amikor olyan fejben gyors irányítód van, hogy ha netán a harmadik célpontja sem üres, akkor még mindig belefér az idejébe, hogy negatív yard helyett inkább kidobja a labdát.

Bagent olcsóbb volt, mint Purdy.
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Remélem, hogy Fields felgyógyul, mert Bagent tönkreteszi a mestertervet. 😊
mortirolo
Én meg remélem hogy a jövőheti SNF-ra még nem, mert az meg a mi meestertervünket teszi tönkre 😊
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Remélem, hogy Fields felgyógyul, mert Bagent tönkreteszi a mestertervet. 😊
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 4 942 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...

Hendrix
jézus
Amadeus von Dollárbaloldal
teljes brigád mehet amerre lát. Vakon van itt mindenki. rajtunk röhög az egész liga
Toto21
Kétségkívül Benny Hill-i szórakoztatást nyújt a felvétel… De max csak a liga fele röhög itt, mert a másik fele a Broncos hasonló minőségű produkcióján ámul.. 😊

"I love this sport. I hate this sport."
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 651

Hendrix
jézus
Amadeus von Dollárbaloldal
teljes brigád mehet amerre lát. Vakon van itt mindenki. rajtunk röhög az egész liga
több mint 2 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838

Hendrix
jézus
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Aztán persze ne mentsük fel Fieldset se. Gyengén játszott ahogy az egész O. A play ahol megsérült pl öt már rég el kellett volna dobni a labdát. Sajnos olvasásban még mindig nagyon lassú és nem tudom valaha jobb lesz -e
Tomcsik
Ott konkrétan 6,1 mp-e volt rá, hogy eldöntse mit akar...
több mint 2 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Komolyan aggaszt a stábbal kapcsolatban, hogy tudtuk, ha a Vikings-ről van szó, akkor jön a blitz dögivel. Ennek ellenére már elsőre feldöntötték Fields-et. Más csapatok ellen is megpróbálták, de ott nem ment nekik. Egy fejben lassú QB esetén ezt nem kezelni kész halál.

A védelem kevés pontot kapott, így mondhatnánk azt, hogy javult a helyzet. Ugyan nem volt Jefferson, de szeretném azt hinni, hogy inkább a visszatérő Jaylon Johnson és Eddie Jackson miatt mutattunk jobban.

Bagent nekem tetszett és az eredmény is, abból a szempontból, hogy még mindig a miénk az 1/1 és az 1/2.
mortirolo
Jóval több counter blitz játék kellett volna. Hot útvonalak, gyors slantek és igen ilyenkor a screen is jó. Ezek nem Fields erősségei, de ha NFL QB akarsz lenni akkor meg kell oldani. 70% blitz élt a Vikes. Egy jó edző és QB ezt keményen kihasználja, mi nem tudtuk.

Ez részben Getsy baromsága. Sok olyan útvonal amihez sok idő kell. Rossz play call.

Aztán az O fal és abban főleg Whitehair és Borom ketyegő bombák voltak. Ok Borom egy swing OT tudjuk mire képes az elmúlt 2 meccsen egész jó volt most nem. Whitehair viszont kriminális. Poles egyik legnagyobb hibája az off seasonban az volt hogy nem csinált semmit Center poszton…

Aztán persze ne mentsük fel Fieldset se. Gyengén játszott ahogy az egész O. A play ahol megsérült pl öt már rég el kellett volna dobni a labdát. Sajnos olvasásban még mindig nagyon lassú és nem tudom valaha jobb lesz -e

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Komolyan aggaszt a stábbal kapcsolatban, hogy tudtuk, ha a Vikings-ről van szó, akkor jön a blitz dögivel. Ennek ellenére már elsőre feldöntötték Fields-et. Más csapatok ellen is megpróbálták, de ott nem ment nekik. Egy fejben lassú QB esetén ezt nem kezelni kész halál.

A védelem kevés pontot kapott, így mondhatnánk azt, hogy javult a helyzet. Ugyan nem volt Jefferson, de szeretném azt hinni, hogy inkább a visszatérő Jaylon Johnson és Eddie Jackson miatt mutattunk jobban.

Bagent nekem tetszett és az eredmény is, abból a szempontból, hogy még mindig a miénk az 1/1 és az 1/2.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Nekem Bagent jobban tetszett.
mortirolo
Azzal az elso playes fumble-lel meg a csúnyán felhajított és lassú inttel? Ti tudjátok.

Remélem Fields jó csapathoz kerül majd.
davemayer
Emlékszel, tavaly Dabollt is szerettük volna, majd a talán nálunk is szerényebb képességű Giants elkapókból és Jonesból végül kihozott egy PO-t. Az hatalmas teljesítmény volt.
Na és idén?
Egyszer volt Budán kutyavásár, irányító nélkül nem megy.

Nem játszottunk Moore felé? Szerinted az ellenfél, főként csoportellenfél nem készült Moore ellen?
csi77
Mondjuk a Moore szintű elkapóktól elvárjuk, hogy a kitüntetett figyelem és safety duplázások ellenér is képes legyen playekre. Ahogy képes az összes elit WR. Ha nem is teszem Moore-t a JJ, Adams, Hill polcra, nem sokkal mögöttük van. Igenis baszni kéne felé a labdát, mert a legjobb támadójátékos a csapatba és menni kéne felé 10-14 labdának meccsenként.
alatriste
Meg is tette múlt héten, olyan 50-50%-os labdákat kapott el, amelyeket pl Mooney meg nem.
Az a kérdés, hogy tényleg nem akartunk felé játszani vagy az irányítónk nem tudott. Ez az, amit nem szoktunk megtudni.
csi77
De könyörgöm, múlt héten tudott most meg nem?! Szted ez így működik, vagy az OC akart rohadt okos lenni és Moore nélkül verni őket? Nem hinném hogy Fields döntött úgy hogy "á, ma inkább nem használom Mooret".

Szembetűnően más volt a playcalling szvsz a múlt héthez képest, látszott is az eredményen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Nekem Bagent jobban tetszett.
mortirolo
Azzal az elso playes fumble-lel meg a csúnyán felhajított és lassú inttel? Ti tudjátok.

Remélem Fields jó csapathoz kerül majd.
davemayer
Emlékszel, tavaly Dabollt is szerettük volna, majd a talán nálunk is szerényebb képességű Giants elkapókból és Jonesból végül kihozott egy PO-t. Az hatalmas teljesítmény volt.
Na és idén?
Egyszer volt Budán kutyavásár, irányító nélkül nem megy.

Nem játszottunk Moore felé? Szerinted az ellenfél, főként csoportellenfél nem készült Moore ellen?
csi77
Mondjuk a Moore szintű elkapóktól elvárjuk, hogy a kitüntetett figyelem és safety duplázások ellenér is képes legyen playekre. Ahogy képes az összes elit WR. Ha nem is teszem Moore-t a JJ, Adams, Hill polcra, nem sokkal mögöttük van. Igenis baszni kéne felé a labdát, mert a legjobb támadójátékos a csapatba és menni kéne felé 10-14 labdának meccsenként.
alatriste
Meg is tette múlt héten, olyan 50-50%-os labdákat kapott el, amelyeket pl Mooney meg nem.
Az a kérdés, hogy tényleg nem akartunk felé játszani vagy az irányítónk nem tudott. Ez az, amit nem szoktunk megtudni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nekem Bagent jobban tetszett.
mortirolo
Azzal az elso playes fumble-lel meg a csúnyán felhajított és lassú inttel? Ti tudjátok.

Remélem Fields jó csapathoz kerül majd.
davemayer
Emlékszel, tavaly Dabollt is szerettük volna, majd a talán nálunk is szerényebb képességű Giants elkapókból és Jonesból végül kihozott egy PO-t. Az hatalmas teljesítmény volt.
Na és idén?
Egyszer volt Budán kutyavásár, irányító nélkül nem megy.

Nem játszottunk Moore felé? Szerinted az ellenfél, főként csoportellenfél nem készült Moore ellen?
csi77
Mondjuk a Moore szintű elkapóktól elvárjuk, hogy a kitüntetett figyelem és safety duplázások ellenér is képes legyen playekre. Ahogy képes az összes elit WR. Ha nem is teszem Moore-t a JJ, Adams, Hill polcra, nem sokkal mögöttük van. Igenis baszni kéne felé a labdát, mert a legjobb támadójátékos a csapatba és menni kéne felé 10-14 labdának meccsenként.


Liverpool Fc
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Nekem Bagent jobban tetszett.
mortirolo
Azzal az elso playes fumble-lel meg a csúnyán felhajított és lassú inttel? Ti tudjátok.

Remélem Fields jó csapathoz kerül majd.
davemayer
Emlékszel, tavaly Dabollt is szerettük volna, majd a talán nálunk is szerényebb képességű Giants elkapókból és Jonesból végül kihozott egy PO-t. Az hatalmas teljesítmény volt.
Na és idén?
Egyszer volt Budán kutyavásár, irányító nélkül nem megy.

Nem játszottunk Moore felé? Szerinted az ellenfél, főként csoportellenfél nem készült Moore ellen?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
buburubu Chicago Bears 26
Nekem Bagent jobban tetszett.
mortirolo
Az tetszett benne, hogy felmérte az O fal gyengeségét és gyorsan próbált szabadulni a labdától. Nyilván voltak hibái, de jelenleg én is több potenciált látok benne.
Fefe77
Remélem kap pár meccset, Fieldsnek itt kuka, máshol sem hiszem, hogy franchise qb lenne, de tudsz mellé rakni jobb csapatot és edzőket.
hpeter93
Fields: Kívánom, hogy mielőbb visszatérjen, kapjon minél több lehetőséget, amivel élve jó játékkal növelje az értékét, s aztán tavasszal tradeljék el innen. Nem segít, hogy eddig nem volt olyan éve, amikor ne hagyott volna ki meccset sérülés miatt...
Bagentről: Jól játszott, látszott az összeszokottság Scottal, s az is, hogy nem az első csapat elkapóinak dobált edzésen. Voltak hibái: a fumble benne volt sajnos, és ha az INT undertrown volt, és ha az ő callja volt, akkor rookie mistake, tanul belőle, ha Getsy akkor inkább nem írok semmit. Edzen az első csapattal, hogy meglegyen DJ-vel és Mooneyval a ritmusa, aztán verjük meg vele a Raiderst, jövő vasárnap. Egy a fontos: ne veszítse el az önbizalmát, mert a mai alapján ha tudna fejlődni minimum serviceable backup qb lehetne a jövőre draftolandó irányító mögött. (Tudom Chicago és a qb fejlesztés, de a szurkoló dolga hogy álmodozzon)

"The Bears are who we thought they were!"
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nekem Bagent jobban tetszett.
mortirolo
Azzal az elso playes fumble-lel meg a csúnyán felhajított és lassú inttel? Ti tudjátok.

Remélem Fields jó csapathoz kerül majd.
davemayer
Fields, QB1-ként egyetlen szoros végjátékot sem tudott hozni. Ráadásul fumble és sack témában is egyetemi katedrája lehetne.
Maradjunk annyiban, hogy kell az 1/1 és azzal egy új QB.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Nekem Bagent jobban tetszett.
mortirolo
Azzal az elso playes fumble-lel meg a csúnyán felhajított és lassú inttel? Ti tudjátok.

Remélem Fields jó csapathoz kerül majd.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 405 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nekem Bagent jobban tetszett.
mortirolo
Az tetszett benne, hogy felmérte az O fal gyengeségét és gyorsan próbált szabadulni a labdától. Nyilván voltak hibái, de jelenleg én is több potenciált látok benne.
Fefe77
Remélem kap pár meccset, Fieldsnek itt kuka, máshol sem hiszem, hogy franchise qb lenne, de tudsz mellé rakni jobb csapatot és edzőket.

több mint 2 éve
Fefe77 Chicago Bears 137
Nekem Bagent jobban tetszett.
mortirolo
Az tetszett benne, hogy felmérte az O fal gyengeségét és gyorsan próbált szabadulni a labdától. Nyilván voltak hibái, de jelenleg én is több potenciált látok benne.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nekem Bagent jobban tetszett.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Hihetetlen hogy amint felcsillan a remény hogy talán értelmesen is tudunk játszani jön egy ilyen. Ez a vikings legalább olyan szar mint mi, sőt Jefferson nélkül nálunk Oben talán több a playmaker, erre Moore-ra alig ment labda. Túl lett gondolva ez a meccs is O oldalon, megint.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal