Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Ha úgy játszunk mint múlt hèten nyerünk, ha úgy mint előtte akkor nem. Vikingeket jó lenne otthon verni, leszarom a draftot (pláne amíg a carolina kikap).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.
mortirolo
Fields passer rating-je mikor DJ Moore Felé dob: 158.3
Moore 34-ből 27-et kapott el. (531 yard, 5 TD)
Ha a többiek felé száll a labda, akkor 70.3.
Kit hoznátok Claypool helyett?
mortirolo
Öngyilkosság lenne most pick-et adni bárkiért is. Oldja meg a szezont Moore, Kmet, Mooney 3-al, többi meg lényegtelen.
Toto21
Nyilván nem azonnali megoldásra gondoltam, de ha komoly csapatot építünk, akkor kell még valaki DJ Moore mellé vagy helyett, mikor sérült listára kerül. Szerencsére elkezdték azt játszatni Fields-cel, amit fekszik neki, így hamarosan ki fog derülni, hogy van-e erre a játékra válasza az ellenfeleknek, illetve hogy szoros állásnál mi a helyzet. Ha néhány meccs múlva sem tudják megállítani ezt a játékot és nem kell új QB, akkor ott lesz a lehetőségek között Marvin Harrison Jr. is. A másik tanulsága az utóbbi meccsnek az volt, hogy Teven Jenkins-szel a falban, minden sokkal jobban néz ki, csak nem tudni meddig... Ez is egy drafton megoldandó feladat.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 651
A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.
mortirolo
Fields passer rating-je mikor DJ Moore Felé dob: 158.3
Moore 34-ből 27-et kapott el. (531 yard, 5 TD)
Ha a többiek felé száll a labda, akkor 70.3.
Kit hoznátok Claypool helyett?
mortirolo
Öngyilkosság lenne most pick-et adni bárkiért is. Oldja meg a szezont Moore, Kmet, Mooney 3-al, többi meg lényegtelen.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.
mortirolo
Fields passer rating-je mikor DJ Moore Felé dob: 158.3
Moore 34-ből 27-et kapott el. (531 yard, 5 TD)
Ha a többiek felé száll a labda, akkor 70.3.
Kit hoznátok Claypool helyett?
mortirolo
senkit. Építsék fel Scottot. nem rég jött depth plaja talán a Gaintstol.

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.
mortirolo
Fields passer rating-je mikor DJ Moore Felé dob: 158.3
Moore 34-ből 27-et kapott el. (531 yard, 5 TD)
Ha a többiek felé száll a labda, akkor 70.3.
Kit hoznátok Claypool helyett?
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 405 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én még mindig nem látom azt, hogy Fields lenne a mi emberünk. Volt most egy jó meccse, lehet, hogy még lesz is pár, de konzisztens teljesítményt nem tud nyújtani. Főleg, hogy gyenge védelmek ellen tudunk csak pontokat termelni. Fields korlátai már láthatóak, ennél több nem lesz benne, csiszolgatni még lehet, de el kell dönteni, hogy ez a határ, amit tud mennyire elég az elkövetkezendő csapatod vezetésére 8-10 év távlatában. Véleményem szerint kevés.

több mint 2 éve
medvebro Chicago Bears 157
A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.
mortirolo
Röviden szubjektíven annyit tudok erre mondani:

Azzal, hogy az első meccsen csak kettő ment felé most meg a hc engedi, hogy nyolc menjen, abszolút nem értek egyet.
Az első meccseken ha megnézed a "tape"-et Moore és az elkapók rendre open rohangáltak, nem minden playben persze, de ha végigolvasta volna az playeket Justin egy-egy valamennyire open elkapó akadt volna a check downok előtt.
Ezzel most nem akarom az edzői stábot védeni se mert volt/van baj ott is. de a gameplan nem feltétlen tűnt olyan rossznak ha szigorúan a tape-et nézed. Moorenak meglehetett volna a mecsenkénti 100 yard.

Szerintem valami volt Fields-el, látszólag a filmen a playek előtt már eldöntötte kinek akarja dobni és csak arra figyelt eleinte amíg rá nem omlott a zseb 4-5 másodperccel később. Emiatt látszott utána a play callok-on is Getsy-nél, mintha megzavarodott volna, hogy most mit hívjon hirtelen. De ez csak személyes véleményem.

Lehet azzal akarták meglepni az ellenfeleket, hogy Fieldsből egy pocket QB-t varázsolnak, amire kevésbé számítottak az ellenfelek.

A Denver meccs óta meg olyan mintha Fields elfelejtette volna a check down passzokat. Mondjuk zsebből kimozogva jóval nehezebb is, egyébként azokat meg rendre rossz ütemben dobta, túl későn, túl korán.

A washington ellen nagyon nagy volt szerencse faktor is, mert rendre késve dobott Fields a rövid passzoknál curl vagy stop route-okon (az anticipation faktor hiányzik nála jelenleg), viszont azokat legalább úgy dobta, hogy kevésbé levédekezhető legyen. A lábmunkáját még mindig sokan szidják hogy a 3-5-7 lépés után feleslegesen pattog, ami miatt elcsúszik a playek üteme.
A legelső play pl. sima 75yard TD lehetett volna, ha Mooney nem fordul és ugrik fel, hanem fut tovább és over the shoulder kapja el, egyébként valami Mooneyval sincs rendben a lábműtéte óta.

A GM meg a scout stáb nekem úgy jó ahogy van, a kezdeti tanuló hibák ellenére is (pl. Claypool) teljesen elfogadható minimális hibával dolgoznak, szolid pickekkel ( Gordon, Stevenson, Brisker, Wright, stb.). Látszik az irány hogy mit akarnak. A sok sérülés pedig mindig benne van bármelyik csapatról legyen szó.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Trade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.
KeyG
Érdekes
davemayer
Most amikor beindul a támadójáték
🤘 gaben 🤘
Locker room cancer volt
r.baggio
Az edzők is mégsem zavarják el őket. 😀
🤘 gaben 🤘
Ja nekem ebben az az érdekes hogy minek akarta a dolphins
davemayer
Abban az impulzív támadósorban megtalálják a helyét. Jó bizniz volt......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Trade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.
KeyG
Érdekes
davemayer
Most amikor beindul a támadójáték
🤘 gaben 🤘
Locker room cancer volt
r.baggio
Az edzők is mégsem zavarják el őket. 😀
🤘 gaben 🤘
Ja nekem ebben az az érdekes hogy minek akarta a dolphins

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Trade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.
KeyG
Érdekes
davemayer
Most amikor beindul a támadójáték
🤘 gaben 🤘
Locker room cancer volt
r.baggio
Az edzők is mégsem zavarják el őket. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Trade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.
KeyG
Érdekes
davemayer
Most amikor beindul a támadójáték
🤘 gaben 🤘
Locker room cancer volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Trade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.
KeyG
Érdekes
davemayer
Most amikor beindul a támadójáték

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Trade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.
KeyG
Érdekes

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Trade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Antman Chicago Bears 415
Mindenki nyugodjon le a kacsába, ez csak azért volt mert meg akart lepni a csapat szülinapom alkalmából. Nem mondom jó volt erre kelni.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 396 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Boldog győzelem napot minden maci szurkolónak.. közel egy év után.

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
El is felejtettem, milyen érzés, ha nyer a csapat! 😊
Most minden bejött, Fileds és Moore is hatalmas volt, Herbertért kár, remélem, nem súlyos. A védelem is a helyén volt, kellett ez már!

A második félidőben azért megint visszaestünk, ma belefért, tetemes előnyünk volt.

Most kétszer otthon játszunk, a Vikings és a Raiders ellen, ilyen játékkal nem lehetlen 2 W sem. Kíváncsi vagyok, marad-e a lendület vagy tényleg egy kiszaladt eredmény volt.

Ja, RIP Butkus!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Le a kalappal a csapat előtt, ma volt tökünk beleállni a meccsbe.
O oldal szinte kifogástalan volt, amíg az OL bírta addig jól működött, utána kellett kockáztatni, szerencsére bejött (kicsit több slantet még el tudnék viselni, pláne amikor már az OL nem bírja). Lesérültek az RB-k, ebből még gond lehet, biztos hoznak valakit.

És akkor most beszéljünk arról hogy ha nem 0-3nál ébred fel az O + nem olvad le a csapat a Denver ellen akkor ez az 1-4 könnyen lehetne 4-1. Nem mindegy...

Nagyon kiváncsi vagyok hogy ez csak egy olyan kifutott meccs mint a tavalyi mnf a pats ellen vagy képes lesz nyerni ez a csapat.

Engem nem zavar ha romlik a draft cetlink (pláne ha a carolina tartja a vereségeket), jó lenne pár győzelmet látni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Szomorú volt erre kelni. Remélem ma nagyon oda teszik magukat a srácok.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
😔😔😔

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
RIP
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
RIP Butkus🖤🖤

több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Azt meg az apja mondta, nem ő maga


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal