Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 2 éve
Ha úgy játszunk mint múlt hèten nyerünk, ha úgy mint előtte akkor nem. Vikingeket jó lenne otthon verni, leszarom a draftot (pláne amíg a carolina kikap).
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Nyilván nem azonnali megoldásra gondoltam, de ha komoly csapatot építünk, akkor kell még valaki DJ Moore mellé vagy helyett, mikor sérült listára kerül. Szerencsére elkezdték azt játszatni Fields-cel, amit fekszik neki, így hamarosan ki fog derülni, hogy van-e erre a játékra válasza az ellenfeleknek, illetve hogy szoros állásnál mi a helyzet. Ha néhány meccs múlva sem tudják megállítani ezt a játékot és nem kell új QB, akkor ott lesz a lehetőségek között Marvin Harrison Jr. is. A másik tanulsága az utóbbi meccsnek az volt, hogy Teven Jenkins-szel a falban, minden sokkal jobban néz ki, csak nem tudni meddig... Ez is egy drafton megoldandó feladat.Öngyilkosság lenne most pick-et adni bárkiért is. Oldja meg a szezont Moore, Kmet, Mooney 3-al, többi meg lényegtelen.A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.Fields passer rating-je mikor DJ Moore Felé dob: 158.3
mortirolo
Moore 34-ből 27-et kapott el. (531 yard, 5 TD)
Ha a többiek felé száll a labda, akkor 70.3.
Kit hoznátok Claypool helyett?
mortirolo
Toto21
több mint 2 éve
Öngyilkosság lenne most pick-et adni bárkiért is. Oldja meg a szezont Moore, Kmet, Mooney 3-al, többi meg lényegtelen.A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.Fields passer rating-je mikor DJ Moore Felé dob: 158.3
mortirolo
Moore 34-ből 27-et kapott el. (531 yard, 5 TD)
Ha a többiek felé száll a labda, akkor 70.3.
Kit hoznátok Claypool helyett?
mortirolo
több mint 2 éve
senkit. Építsék fel Scottot. nem rég jött depth plaja talán a Gaintstol.A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.Fields passer rating-je mikor DJ Moore Felé dob: 158.3
mortirolo
Moore 34-ből 27-et kapott el. (531 yard, 5 TD)
Ha a többiek felé száll a labda, akkor 70.3.
Kit hoznátok Claypool helyett?
mortirolo
több mint 2 éve
A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.Fields passer rating-je mikor DJ Moore Felé dob: 158.3
mortirolo
Moore 34-ből 27-et kapott el. (531 yard, 5 TD)
Ha a többiek felé száll a labda, akkor 70.3.
Kit hoznátok Claypool helyett?
több mint 2 éve
Én még mindig nem látom azt, hogy Fields lenne a mi emberünk. Volt most egy jó meccse, lehet, hogy még lesz is pár, de konzisztens teljesítményt nem tud nyújtani. Főleg, hogy gyenge védelmek ellen tudunk csak pontokat termelni. Fields korlátai már láthatóak, ennél több nem lesz benne, csiszolgatni még lehet, de el kell dönteni, hogy ez a határ, amit tud mennyire elég az elkövetkezendő csapatod vezetésére 8-10 év távlatában. Véleményem szerint kevés.
több mint 2 éve
A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.Röviden szubjektíven annyit tudok erre mondani:
mortirolo
Azzal, hogy az első meccsen csak kettő ment felé most meg a hc engedi, hogy nyolc menjen, abszolút nem értek egyet.
Az első meccseken ha megnézed a "tape"-et Moore és az elkapók rendre open rohangáltak, nem minden playben persze, de ha végigolvasta volna az playeket Justin egy-egy valamennyire open elkapó akadt volna a check downok előtt.
Ezzel most nem akarom az edzői stábot védeni se mert volt/van baj ott is. de a gameplan nem feltétlen tűnt olyan rossznak ha szigorúan a tape-et nézed. Moorenak meglehetett volna a mecsenkénti 100 yard.
Szerintem valami volt Fields-el, látszólag a filmen a playek előtt már eldöntötte kinek akarja dobni és csak arra figyelt eleinte amíg rá nem omlott a zseb 4-5 másodperccel később. Emiatt látszott utána a play callok-on is Getsy-nél, mintha megzavarodott volna, hogy most mit hívjon hirtelen. De ez csak személyes véleményem.
Lehet azzal akarták meglepni az ellenfeleket, hogy Fieldsből egy pocket QB-t varázsolnak, amire kevésbé számítottak az ellenfelek.
A Denver meccs óta meg olyan mintha Fields elfelejtette volna a check down passzokat. Mondjuk zsebből kimozogva jóval nehezebb is, egyébként azokat meg rendre rossz ütemben dobta, túl későn, túl korán.
A washington ellen nagyon nagy volt szerencse faktor is, mert rendre késve dobott Fields a rövid passzoknál curl vagy stop route-okon (az anticipation faktor hiányzik nála jelenleg), viszont azokat legalább úgy dobta, hogy kevésbé levédekezhető legyen. A lábmunkáját még mindig sokan szidják hogy a 3-5-7 lépés után feleslegesen pattog, ami miatt elcsúszik a playek üteme.
A legelső play pl. sima 75yard TD lehetett volna, ha Mooney nem fordul és ugrik fel, hanem fut tovább és over the shoulder kapja el, egyébként valami Mooneyval sincs rendben a lábműtéte óta.
A GM meg a scout stáb nekem úgy jó ahogy van, a kezdeti tanuló hibák ellenére is (pl. Claypool) teljesen elfogadható minimális hibával dolgoznak, szolid pickekkel ( Gordon, Stevenson, Brisker, Wright, stb.). Látszik az irány hogy mit akarnak. A sok sérülés pedig mindig benne van bármelyik csapatról legyen szó.
több mint 2 éve
A GM-nek maradnia kell. Nem Ő tehet róla. Poles zseniálisan meglékelte a Panthers-t, azzal hogy lenyúlja tőlük DJ Moore-t, akiről jól tudjuk, hogy mindent elkap és vak irányítók dobásai után is annyit fut még előre, hogy MVP-t csinál belőlük. Az első meccsen csak kettő ment felé, most meg a hüje HC engedi, hogy nyolcat passzoljanak neki. Minden Eberflus hibája, ha időben leülteti a srácot, most nem itt tartanánk.
több mint 2 éve
Abban az impulzív támadósorban megtalálják a helyét. Jó bizniz volt......Ja nekem ebben az az érdekes hogy minek akarta a dolphinsAz edzők is mégsem zavarják el őket. 😀Locker room cancer voltMost amikor beindul a támadójátékTrade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.Érdekes
KeyG
davemayer
🤘 gaben 🤘
r.baggio
🤘 gaben 🤘
davemayer
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Ja nekem ebben az az érdekes hogy minek akarta a dolphinsAz edzők is mégsem zavarják el őket. 😀Locker room cancer voltMost amikor beindul a támadójátékTrade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.Érdekes
KeyG
davemayer
🤘 gaben 🤘
r.baggio
🤘 gaben 🤘
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Az edzők is mégsem zavarják el őket. 😀Locker room cancer voltMost amikor beindul a támadójátékTrade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.Érdekes
KeyG
davemayer
🤘 gaben 🤘
r.baggio
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Locker room cancer voltMost amikor beindul a támadójátékTrade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.Érdekes
KeyG
davemayer
🤘 gaben 🤘

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Most amikor beindul a támadójátékTrade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.Érdekes
KeyG
davemayer
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Trade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.Érdekes
KeyG
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Trade: Bears are sending WR Chase Claypool to the Miami Dolphins, per sources.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Mindenki nyugodjon le a kacsába, ez csak azért volt mert meg akart lepni a csapat szülinapom alkalmából. Nem mondom jó volt erre kelni.
több mint 2 éve
Grat.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
El is felejtettem, milyen érzés, ha nyer a csapat! 😊Most minden bejött, Fileds és Moore is hatalmas volt, Herbertért kár, remélem, nem súlyos. A védelem is a helyén volt, kellett ez már!
A második félidőben azért megint visszaestünk, ma belefért, tetemes előnyünk volt.
Most kétszer otthon játszunk, a Vikings és a Raiders ellen, ilyen játékkal nem lehetlen 2 W sem. Kíváncsi vagyok, marad-e a lendület vagy tényleg egy kiszaladt eredmény volt.
Ja, RIP Butkus!
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Le a kalappal a csapat előtt, ma volt tökünk beleállni a meccsbe.O oldal szinte kifogástalan volt, amíg az OL bírta addig jól működött, utána kellett kockáztatni, szerencsére bejött (kicsit több slantet még el tudnék viselni, pláne amikor már az OL nem bírja). Lesérültek az RB-k, ebből még gond lehet, biztos hoznak valakit.
És akkor most beszéljünk arról hogy ha nem 0-3nál ébred fel az O + nem olvad le a csapat a Denver ellen akkor ez az 1-4 könnyen lehetne 4-1. Nem mindegy...
Nagyon kiváncsi vagyok hogy ez csak egy olyan kifutott meccs mint a tavalyi mnf a pats ellen vagy képes lesz nyerni ez a csapat.
Engem nem zavar ha romlik a draft cetlink (pláne ha a carolina tartja a vereségeket), jó lenne pár győzelmet látni.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Szomorú volt erre kelni. Remélem ma nagyon oda teszik magukat a srácok.
több mint 2 éve
RIP
több mint 2 éve
Azt meg az apja mondta, nem ő maga

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal