Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 2 éve
Sziasztok, Szerintetek Edmunds fog játszani az éjszakai meccsen? Vannak hírek felőle?
több mint 2 éve
Szerintem is késő már. A tehetsége vitathatatlan, de nem gondolom, hogy évekig kísérletezgetni kéne a csapat legfontosabb posztján egy olyan sráccal, aki amit tud, azt ösztönből hozza is sokszor, de amit meg nem, az nem nagyon tanítható....Bagent úgy játszik hogy azért jövő évi drafton nem biztos hogy huztok irányítótBagent nem lesz jövőre a Bears kezdő QB-a, ahogy valószínűleg Fields sem. Ha 2 pickünk lesz a top5-ben ami szinte borítékolható akkor 99.9% hogy jön egy QB a draftról.
FloresR
Az idei QB class nagyon mély így ha nem vagy 100% tuti az irányítódban akkor hozol valakit ha top 5-ben húzol.
Bagent egy tökös srác aki sokkal jobban néz ki mint egy div2 UDFA. Remek projekt és ha hozzáértően építhetik remek back up QB lesz belőle és hosszú éveket fog eltölteni a ligában. Még az is lehet hogy kezdő potenciál is benne van, de az azért távoli.
Jelen helyzetben Bagent az ami. Egy div2-ből jött rookie. Természetes hogy hibázik. A kar ereje nagyon nincs ott még. Sokszor erőlteti amit nem kéne. Tegnap konkrétan ezen ment el a meccs. Fejben viszont már most előrébb van mint Fields. Sokkal gyorsabban szabadul a labdától. Meglátja az üres elkapókat. Azonban pont azokban nem jó amikben Fields igen.
Ha Fields a hátra lévő meccseken nem tolja GOD modeban akkor túl jó ez a QB class ahhoz hogy ne cseréljék le. Igazából már most is lehet hogy késő…
Tomcsik
Ettől persze nem Bagent a megoldás, de mindenesetre kellemes meglepetés és vele sokkal olvasmányosabb a playbook. 😊
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
nálam már késő. div 2es UDFA rookienak van ideje körbe nézni, es erezni a zsebet, a 1/11nek meg nincs?? ezt nem is fogja megtanulni..Bagent úgy játszik hogy azért jövő évi drafton nem biztos hogy huztok irányítótBagent nem lesz jövőre a Bears kezdő QB-a, ahogy valószínűleg Fields sem. Ha 2 pickünk lesz a top5-ben ami szinte borítékolható akkor 99.9% hogy jön egy QB a draftról.
FloresR
Az idei QB class nagyon mély így ha nem vagy 100% tuti az irányítódban akkor hozol valakit ha top 5-ben húzol.
Bagent egy tökös srác aki sokkal jobban néz ki mint egy div2 UDFA. Remek projekt és ha hozzáértően építhetik remek back up QB lesz belőle és hosszú éveket fog eltölteni a ligában. Még az is lehet hogy kezdő potenciál is benne van, de az azért távoli.
Jelen helyzetben Bagent az ami. Egy div2-ből jött rookie. Természetes hogy hibázik. A kar ereje nagyon nincs ott még. Sokszor erőlteti amit nem kéne. Tegnap konkrétan ezen ment el a meccs. Fejben viszont már most előrébb van mint Fields. Sokkal gyorsabban szabadul a labdától. Meglátja az üres elkapókat. Azonban pont azokban nem jó amikben Fields igen.
Ha Fields a hátra lévő meccseken nem tolja GOD modeban akkor túl jó ez a QB class ahhoz hogy ne cseréljék le. Igazából már most is lehet hogy késő…
Tomcsik
több mint 2 éve
Bagent úgy játszik hogy azért jövő évi drafton nem biztos hogy huztok irányítótBagent nem lesz jövőre a Bears kezdő QB-a, ahogy valószínűleg Fields sem. Ha 2 pickünk lesz a top5-ben ami szinte borítékolható akkor 99.9% hogy jön egy QB a draftról.
FloresR
Az idei QB class nagyon mély így ha nem vagy 100% tuti az irányítódban akkor hozol valakit ha top 5-ben húzol.
Bagent egy tökös srác aki sokkal jobban néz ki mint egy div2 UDFA. Remek projekt és ha hozzáértően építhetik remek back up QB lesz belőle és hosszú éveket fog eltölteni a ligában. Még az is lehet hogy kezdő potenciál is benne van, de az azért távoli.
Jelen helyzetben Bagent az ami. Egy div2-ből jött rookie. Természetes hogy hibázik. A kar ereje nagyon nincs ott még. Sokszor erőlteti amit nem kéne. Tegnap konkrétan ezen ment el a meccs. Fejben viszont már most előrébb van mint Fields. Sokkal gyorsabban szabadul a labdától. Meglátja az üres elkapókat. Azonban pont azokban nem jó amikben Fields igen.
Ha Fields a hátra lévő meccseken nem tolja GOD modeban akkor túl jó ez a QB class ahhoz hogy ne cseréljék le. Igazából már most is lehet hogy késő…
több mint 2 éve
Az 5 labdavesztéstől eltekintve, azért már megint nagyon sok (8db, 71 yard) büntetést sikerült összeszedni. Ahhoz képest, hogy a fegyelmezett játék Eberflus vesszőparipája, nem néz ki jól ez az idény. Már félve hozom elő, de Velus Jones mindig tud valami újat mutatni, most éppen face mask penalty (-15 yardért). Nem tudom, hogy van-e rá statisztika, hogy amióta itt van, hány yardot mentünk vele előre és mennyit hátra.Nem értem, h mit keres még rosteren. Ez brutalmos felrement. Dropol uresen. visszahordani nem tud.
mortirolo
-1 roster hely.
Bagent nagyot megy, 3 évig 2.5 milliórt, s nem faj a fejed, ha bekell álnia. Nyilván nem kezdőszint, sajnos pokolian gyenge a karja, tipic Game Managger QB.
több mint 2 éve
Az 5 labdavesztéstől eltekintve, azért már megint nagyon sok (8db, 71 yard) büntetést sikerült összeszedni. Ahhoz képest, hogy a fegyelmezett játék Eberflus vesszőparipája, nem néz ki jól ez az idény. Már félve hozom elő, de Velus Jones mindig tud valami újat mutatni, most éppen face mask penalty (-15 yardért). Nem tudom, hogy van-e rá statisztika, hogy amióta itt van, hány yardot mentünk vele előre és mennyit hátra.
több mint 2 éve
Egyértelműen nem, de alapvetően nem is lehet az az elvárás vele szemben.Amíg nem kellett kilépnie a komfortzónából, addig nagyon szépen játszott. Kíváncsi lennék, hogy több felkészüléssel tudná-e hozni azt a meccs végi teljesítményt, amit pl. C.J. Stroud hozott?Bagent úgy játszik hogy azért jövő évi drafton nem biztos hogy huztok irányítótJól játszott, de sajnos hibázott is szépen, mindenesetre most megalapozhatja azt hogy évekig a ligában maradhasson. Jövő heti Carolina ellen még kezdetném, már csak azért is hogy láthassuk képes-e egy hasonló (gyengébb...?) ellenfél ellen hibátlanul játszani.
FloresR
davemayer
mortirolo
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Amíg nem kellett kilépnie a komfortzónából, addig nagyon szépen játszott. Kíváncsi lennék, hogy több felkészüléssel tudná-e hozni azt a meccs végi teljesítményt, amit pl. C.J. Stroud hozott?Bagent úgy játszik hogy azért jövő évi drafton nem biztos hogy huztok irányítótJól játszott, de sajnos hibázott is szépen, mindenesetre most megalapozhatja azt hogy évekig a ligában maradhasson. Jövő heti Carolina ellen még kezdetném, már csak azért is hogy láthassuk képes-e egy hasonló (gyengébb...?) ellenfél ellen hibátlanul játszani.
FloresR
davemayer
több mint 2 éve
Bagent úgy játszik hogy azért jövő évi drafton nem biztos hogy huztok irányítótJól játszott, de sajnos hibázott is szépen, mindenesetre most megalapozhatja azt hogy évekig a ligában maradhasson. Jövő heti Carolina ellen még kezdetném, már csak azért is hogy láthassuk képes-e egy hasonló (gyengébb...?) ellenfél ellen hibátlanul játszani.
FloresR
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
FloresR
374
Bagent úgy játszik hogy azért jövő évi drafton nem biztos hogy huztok irányítót
több mint 2 éve
Jön a carolina. Látva a schedule-jüket azt mondom hogy ezt a meccset mindenképp meg kell nyerni, ugyanis jó esely van rá hogy már csak 1 vagy max 2 meccset fognak tudni nyerni - top 1. vagy 2. picket érne (Arizona nagyon 1/1 eselyes nálam), a sajátunk meg top 5-10 közé menne max (ha kis szerencsènk van és a többiek nem számolgatnak akár a top5be is beférhet). Remélem jól kielemzi a D ezt amit a colts csinált velük és sikerül lemásolni - ok, a 2 pick6et nem várom el 😁
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Naja 😀 kár, h QBt kell húzni az első körben, így mehetett volna valamelyik első kör, project rusherre.Hát, ha hasonlóanSweat egy jó játékos, de nem volt pro bowler és nem volt még egy 10+ sack szezonja sem. Reméltem sikerül olyan 17-19 Milla/év átlagra kihozni, de minden ütő lap Sweat kezében volt. Konkrétan mondott egy számot, ha tetszik oda adod, ha nem akkor év végén lekkocolok te meg elbúcsúzhatsz a melódtól és valszeg az NFL-ben nem is kapsz másikat… Van guba bőven, belefért…Mack olcsóbb verziója
Tomcsik
Amadeus von Dollárbaloldallép berúgja be az ajtót, mint anno Mack, nem leszünk elégedetlenek.....
csi77
több mint 2 éve
Hát, ha hasonlóanSweat egy jó játékos, de nem volt pro bowler és nem volt még egy 10+ sack szezonja sem. Reméltem sikerül olyan 17-19 Milla/év átlagra kihozni, de minden ütő lap Sweat kezében volt. Konkrétan mondott egy számot, ha tetszik oda adod, ha nem akkor év végén lekkocolok te meg elbúcsúzhatsz a melódtól és valszeg az NFL-ben nem is kapsz másikat… Van guba bőven, belefért…Mack olcsóbb verziója
Tomcsik
Amadeus von Dollárbaloldal
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Sweat egy jó játékos, de nem volt pro bowler és nem volt még egy 10+ sack szezonja sem. Reméltem sikerül olyan 17-19 Milla/év átlagra kihozni, de minden ütő lap Sweat kezében volt. Konkrétan mondott egy számot, ha tetszik oda adod, ha nem akkor év végén lekkocolok te meg elbúcsúzhatsz a melódtól és valszeg az NFL-ben nem is kapsz másikat… Van guba bőven, belefért…Mack olcsóbb verziója
Tomcsik
több mint 2 éve
Most már csak fal és irányító kéne.....
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Csak a garantált tartalom magasabb 4-5 millióval, mint a várakozás volt, ami kis kárpótlás azért, hogy a jelenlegi Bears-be kell majd játszania.Bears, DE Montez Sweat agree to 4-year, $98M extension with $72.8M guaranteed. (via Ian Rapoport)Ez azert elég masszív.
KeyG
davemayer
több mint 2 éve
Sweat egy jó játékos, de nem volt pro bowler és nem volt még egy 10+ sack szezonja sem. Reméltem sikerül olyan 17-19 Milla/év átlagra kihozni, de minden ütő lap Sweat kezében volt. Konkrétan mondott egy számot, ha tetszik oda adod, ha nem akkor év végén lekkocolok te meg elbúcsúzhatsz a melódtól és valszeg az NFL-ben nem is kapsz másikat… Van guba bőven, belefért…
több mint 2 éve
Bears, DE Montez Sweat agree to 4-year, $98M extension with $72.8M guaranteed. (via Ian Rapoport)Ez azert elég masszív.
KeyG
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Jo van csak valjon be. Nem az en penzem
több mint 2 éve
Bears, DE Montez Sweat agree to 4-year, $98M extension with $72.8M guaranteed. (via Ian Rapoport)
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Eberflus: Nagyon keményen dolgozunk, hogy megfordítsuk a dolgokat. Az utolsó 4 meccsen 2-2-re állunk és volt egy nagyon szoros meccs, ahol esélyünk volt győzni.Hát valami pozitívumot kell találni na XD
mortirolo
több mint 2 éve
Eberflus: Nagyon keményen dolgozunk, hogy megfordítsuk a dolgokat. Az utolsó 4 meccsen 2-2-re állunk és volt egy nagyon szoros meccs, ahol esélyünk volt győzni.
több mint 2 éve
Ok szóval második éve liga utolsók vagyunk sackben és csak úgy tudunk nyomást generálni ha blitzelünk. Úgy kellett a pass rusher mint egy darab kenyér. Persze az okosok megmondják hogy na dehát kiadtunk egy magas kört várni kellett volna FA-re. Amint látható egyből 2 jó opció le is került volna a palettáról, ha nem mi akkor valszeg valaki más vitte volna Sweatot. Jó EDGE játékosok nem nagyon kerülnek ki FA-re.
Húzhattunk volna drafton is. Valszeg lesz 2 top10 pickünk. Egy EDGE se ér az idei drafton top10-et tehát max létra de esetében lenne jó edget húzni. 2. körben meg nem biztos hogy találsz olyat mint Sweat. Egy nem túl idős, nem elit de nagyon közeli játékosért prémium poszton ez a 2. kör egy reális ár.
Sokan mondják hogy de Young jobb lett volna egy 3. ért. Amúgy én is jobban adtam volna Youngot, se ugye ott volt az a térd sérülés, de állítólag nem is ez a legnagyobb red flag. Megjelentek Twitteren olyan írások a trade után, hogy az igazi ok amiért eltradelték az az hogy nem szeretik az edzők. Sokan azt írták hogy az egyéni dolgokat, sackeket hajhássza és emiatt gyakran nem csinálja a feladatát, ezt pedig sok edző nagyon nem bírja. Nagyobb benne a potenciál, fiatalabb is de az a sérülés és ha igaz ez a dolog amit sokan pedzegettek akkor az 2 nagy red flag. Amúgy simán lehet hogy a 49-ers leszarja a 3. kört és Young FA lesz a szezon utàn. Nem biztos hogy Bosa után még egy nagy pénzt kiosztanak. Mondjuk amíg Mr Irrelevant rookie szerződéssel fillérekért játszik addig akár bele is férhet…
több mint 2 éve
húzni végre egy normális irányítót....😊Én ezzel úgy vagyok. hogy mindig húznék irányítót, még akkor is ha van. 😊
csi77
Most meg nincs, habár:
Ha csak a számokat nézzük, akkor bármennyire meglepő, de Fields a liga felső felében van. A csapat viszont a legalján, szóval Fields még jobb is, mint amit megérdemlünk. Másrészt Ő nem jelent hosszú távú, stabil megoldást, mert nehéz megoldani, hogy mindig legyen két Tyreek Hill-ed, ami neki kellene. Nem tudsz olyan falat elé rakni, ami Őt megvédi és nehéz olyan stábot szerezni, ami passzol Fields stílusához. Összefoglalva nagyon kicsi rá az esély, hogy vele SB-t lehessen nyerni. Persze elméletileg lehetne, de a Bears ennél egyszerűbb dolgokat sem szokott megoldani.
Bagent már most nagyobb esélyt biztosít, mert ha Nick Foles nyerhetett, akkor Ő is képes rá. 😊 Komolyra fordítva, min. egy jó (és olcsó) csere QB lehet belőle.
több mint 2 éve
Egy dolgot nem értek, most a pozícióért vagy konkrétan Sweatért sajnálod a picket? Mert a pozíció, ahogy korábban már írtad, az O holdingok engedése miatt (bár idén, mintha egy kis javulás lenne) m iatt egyre inkább eszköztelenné válik, de még mindig prémium kategória. Ha Younggal kapcsolatban drágának tartod, ő valószínűleg a sérülékenysége miatt lett 3. körös, pedig a plafonja magasabban van.sztem teljesen rendben van, 2. körben ritkán szerzel olyan minőségű pass rushert mint sweat. pénz van megfizetni, sztem ez nagyon korrekt ígyViszonyítás kérdése az egész. Ez a 2.kör gyakorlatilag első kör legvége, amit a 9ers adott most Youngért az meg 3.kör legvége, gyakorlatilag 4.kör...
alatriste
Semmi áron nem adtam volna el a mostani második körünket (megint...) mivel jó eséllyel igen elöl lesz. Inkább adtam volna a 3.at meg vmi 6-7.et.
Gyakorlatilag lett volna 3 prémium pickünk a jövő évi drafton, most Sweatért odaadtad a legkevésbé fájót, de hiányozni fog. Nem mondom hogy rossz deal, de talán jobbat is lehetett volna (claypoolosnál 100x jobb az biztos).
davemayer
A három prémium pickkel kapcsolatban csak annyit, hogy simán lehet bustot húzni azokkal is. Ha Sweat hozza, amit várnak tőle, nem drága szvsz.
Így is marad kettő nagyon elöl, amit simán lehet 3-4-re cserélni vagy húzni végre egy normális irányítót....😊
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png