Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 2 éve
Hamarosan aktuális lesz: Szerintetek kap(nak)-e útilaput ma?Ha igen, a HC és a GM is?
Szerintem nem megy senki, hanem majd Fieldsért érdeklődnek.
Forgatókönyvek:
A)1/1-ért valaki megint inget-gatyát odaad - csapatépítés szempontjából ez nagyon jó lenne, de akkor nézegethetjük Fieldset még évekig......
B) Mi használjuk fel - szerintem ez akkor reálisabb, ha a főnökség megy és új stáb érkezik vagy Fields tényleg megy.
Az idei holtszezon még a tavalyinál is izgalmasabb lehet. Mondjuk évek óta így van, egyszer már a PO-t kipróbálhatnánk...😊
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Pozitívum, hogy a 11. helyett a 9. helyen húzunk. Sajnos ott már nem lesz bent a két legjobb WR (Harrison és Nabers), a többi meg nem tetszik, illetve olyanokat a 2. körben is találni. Én Latu-t szeretném, aztán jöhet a WR.Rome Odunze
mortirolo

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Pozitívum, hogy a 11. helyett a 9. helyen húzunk. Sajnos ott már nem lesz bent a két legjobb WR (Harrison és Nabers), a többi meg nem tetszik, illetve olyanokat a 2. körben is találni. Én Latu-t szeretném, aztán jöhet a WR.Stipi-stopi jo LT. Szerintem vedjuk meg az iranyitonkat.
mortirolo
több mint 2 éve
majd én 😂Pozitívum, hogy a 11. helyett a 9. helyen húzunk. Sajnos ott már nem lesz bent a két legjobb WR (Harrison és Nabers), a többi meg nem tetszik, illetve olyanokat a 2. körben is találni. Én Latu-t szeretném, aztán jöhet a WR.Egy Te és egy wr, de akkor ki fog irányítani ?
mortirolo
hpeter93
több mint 2 éve
Pozitívum, hogy a 11. helyett a 9. helyen húzunk. Sajnos ott már nem lesz bent a két legjobb WR (Harrison és Nabers), a többi meg nem tetszik, illetve olyanokat a 2. körben is találni. Én Latu-t szeretném, aztán jöhet a WR.Egy TE és egy wr, de akkor ki fog irányítani ?
mortirolo
Ebből a meccsből nem azt láttam, hogy pont ez a két játékos és poszt kell a rájátszáshoz, minden más láncszem tökéletes
Szerkesztette: hpeter93
több mint 2 éve
Pozitívum, hogy a 11. helyett a 9. helyen húzunk. Sajnos ott már nem lesz bent a két legjobb WR (Harrison és Nabers), a többi meg nem tetszik, illetve olyanokat a 2. körben is találni. Én Latu-t szeretném, aztán jöhet a WR.
több mint 2 éve
Egyértelműen a harmadik. Új irányítóhoz új stáb kell. Nem csinálhatjuk tovább azt a hülyeséget, hogy 1x a stábot rúgjuk ki 1x az QB-t, mert így soha nem indulhat senki üres lappal. Ez a meccs előtt is tiszta sor volt, sőt szerintem már vagy 2 hónappal ezelőtt eldőlt.Két lehetőség van arra, hogy kiderüljön, hol van a kutya elásva.Az első meccs óta nem sikerült újat kitalálni...Meg azt is nehéz lesz eladni hogy ez a stáb bármire is képes lesz a jövőben...
9 pontot szereztünk. Nyomás semmi. Futás nulla.
Jobb lett volna, ha Fields kiüli, mert így nehéz lesz eladni.
mortirolo
davemayer
Ezt a stábot megnézni egy jobb, de legalábbis új irányítóval
VAGY
Egy másik stábot megnézi Fields-szel.
Én speciel egy harmadikat választanék.....
csi77
több mint 2 éve
Két lehetőség van arra, hogy kiderüljön, hol van a kutya elásva.Az első meccs óta nem sikerült újat kitalálni...Meg azt is nehéz lesz eladni hogy ez a stáb bármire is képes lesz a jövőben...
9 pontot szereztünk. Nyomás semmi. Futás nulla.
Jobb lett volna, ha Fields kiüli, mert így nehéz lesz eladni.
mortirolo
davemayer
Ezt a stábot megnézni egy jobb, de legalábbis új irányítóval
VAGY
Egy másik stábot megnézi Fields-szel.
Én speciel egy harmadikat választanék.....
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Ez tényleg True?x.com/_mlfootball/status/1744172879833362692?s=46&t=_PgkebS1rZ_CFJXE6yiQ5w
több mint 2 éve
You had one job
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 2 éve
Az első meccs óta nem sikerült újat kitalálni...Meg azt is nehéz lesz eladni hogy ez a stáb bármire is képes lesz a jövőben...
9 pontot szereztünk. Nyomás semmi. Futás nulla.
Jobb lett volna, ha Fields kiüli, mert így nehéz lesz eladni.
mortirolo
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Az első meccs óta nem sikerült újat kitalálni...9 pontot szereztünk. Nyomás semmi. Futás nulla.
Jobb lett volna, ha Fields kiüli, mert így nehéz lesz eladni.
több mint 2 éve
Fields egyik legjobb meccse volt a Falcons elleni, de az a védelem 90%-ban emberezett. Kiváló ötlet DJ Moore ellen... 😊Kell még valamit mondanom Ildikó?
Next Gen statistics:
Fields emberezés ellen a 4. legjobb a ligában:
11 TD, 3 INT, 81.4 QBR
zóna ellen a 4. legrosszabb:
5 TDs, 6 INT, 26.4 QBR
Szokás azzal jönni, hogy erről meg arról az egyetemről (pl. Ohio State) ne hozzunk QB-t mert ott rosszul képeznek ill. nem értenek hozzá. C.J. Stroud, aki Fields utóda volt ott, a második legjobb a ligában zóna ellen (QBR 72.3)...
Mit játszik a GB védelem?
Ellenünk 79%-ban zóna volt az első meccsen...
Mi a gyengeségük? A futás elleni védelem.
Ezek szerint akkor van esélyünk, ha tudunk futni.
mortirolo
több mint 2 éve
Jó a csapat, ill. a védelem, de akkor mégis miért van rossz előérzetem? Lelkes voltam, de minél több számot néztem meg, annál inkább elbizonytalanodtam. Csak sikerülne végre valahára.Itthon is kint is legtöbben titeket jósolnak , és őszintén sztm is rég voltatok ekkora favoritok nálunk , ez a Barry D egy foskupac , míg nálatok elég szépen felkeményedett a D , mellé még iszonyat fiatal és rutintalan nalunk kb mindenki .
mortirolo
több mint 2 éve
Jó a csapat, ill. a védelem, de akkor mégis miért van rossz előérzetem? Lelkes voltam, de minél több számot néztem meg, annál inkább elbizonytalanodtam. Csak sikerülne végre valahára.
több mint 2 éve
Mutassuk meg hogy mi is képesek vagyunk beleköpni a levesükbe úgy ahogy tavaly a lions tette.egyetértek. nincs az a draft pozi ami jobb lenne, mint kiverni a Packers-t a PO-ból!
davemayer
több mint 2 éve
Mutassuk meg hogy mi is képesek vagyunk beleköpni a levesükbe úgy ahogy tavaly a lions tette.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Jaylon Johnson és Montez Sweat Pro Bowler lett. Megérte őket nem elcserélni/ide cserélni. 😀 😀remélem hosszabbítanak JJ-el.
iktriad
több mint 2 éve
Jaylon Johnson és Montez Sweat Pro Bowler lett. Megérte őket nem elcserélni/ide cserélni. 😀 😀több mint 2 éve
Fields egyik legjobb meccse volt a Falcons elleni, de az a védelem 90%-ban emberezett. Kiváló ötlet DJ Moore ellen... 😊Nagyon jó kis megállaítás.
Next Gen statistics:
Fields emberezés ellen a 4. legjobb a ligában:
11 TD, 3 INT, 81.4 QBR
zóna ellen a 4. legrosszabb:
5 TDs, 6 INT, 26.4 QBR
Szokás azzal jönni, hogy erről meg arról az egyetemről (pl. Ohio State) ne hozzunk QB-t mert ott rosszul képeznek ill. nem értenek hozzá. C.J. Stroud, aki Fields utóda volt ott, a második legjobb a ligában zóna ellen (QBR 72.3)...
Mit játszik a GB védelem?
Ellenünk 79%-ban zóna volt az első meccsen...
Mi a gyengeségük? A futás elleni védelem.
Ezek szerint akkor van esélyünk, ha tudunk futni.
mortirolo
Adalék hozzá:
Joe Barry called Cover-1 more than any other coverage during disasterclass stretch vs. Giants, Bucs & Panthers.
He called it on just one snap last night (againts Vikings), and the Packers played zone almost all game.
Talán rájött, hogy zónázáshoz jó a védelem - bár ha lesz Jaire akkor több emberezés várható mert extra intelligens barátunk elsősorban emberező CB (szeretne lenni). Érdekes lesz ilyen előszelekkel.

Liverpool Fc
több mint 2 éve
Fields egyik legjobb meccse volt a Falcons elleni, de az a védelem 90%-ban emberezett. Kiváló ötlet DJ Moore ellen... 😊Next Gen statistics:
Fields emberezés ellen a 4. legjobb a ligában:
11 TD, 3 INT, 81.4 QBR
zóna ellen a 4. legrosszabb:
5 TDs, 6 INT, 26.4 QBR
Szokás azzal jönni, hogy erről meg arról az egyetemről (pl. Ohio State) ne hozzunk QB-t mert ott rosszul képeznek ill. nem értenek hozzá. C.J. Stroud, aki Fields utóda volt ott, a második legjobb a ligában zóna ellen (QBR 72.3)...
Mit játszik a GB védelem?
Ellenünk 79%-ban zóna volt az első meccsen...
Mi a gyengeségük? A futás elleni védelem.
Ezek szerint akkor van esélyünk, ha tudunk futni.
több mint 2 éve
Fields a PFF-nél jelenleg a 21. QB. Határeset, hogy valaki ki tud-e belőle hozni egy top15-öt. Ha nem, akkor csak középszerű vergődés lenne (többen szívtak mostanában nála nagyobb nevekkel is)Állítólag 2. 3. körèrt vihető FieldsÉn nem értek egyet ezzel az árazással.
Report: Bears could get 2nd- or 3rd-round pick for Fields
www.thescore.com/nfl/news/2810138
dande2
Fields jelenleg a számok alapján TOP15 QB, ilyen pedig nem sokaknak van.
Atlantában pl. hazai pályán játszhatna és ott van az is aki draftolta.
Sokat fizetni még jövőre sem kell neki.
Ráadásul a mestervizsgát sem tette még le, az csak a hétvégén lesz.
mortirolo
gbol
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Fields a PFF-nél jelenleg a 21. QB. Határeset, hogy valaki ki tud-e belőle hozni egy top15-öt. Ha nem, akkor csak középszerű vergődés lenne (többen szívtak mostanában nála nagyobb nevekkel is)Állítólag 2. 3. körèrt vihető FieldsÉn nem értek egyet ezzel az árazással.
Report: Bears could get 2nd- or 3rd-round pick for Fields
www.thescore.com/nfl/news/2810138
dande2
Fields jelenleg a számok alapján TOP15 QB, ilyen pedig nem sokaknak van.
Atlantában pl. hazai pályán játszhatna és ott van az is aki draftolta.
Sokat fizetni még jövőre sem kell neki.
Ráadásul a mestervizsgát sem tette még le, az csak a hétvégén lesz.
mortirolo
több mint 2 éve
Tudom, hogy gyengélkedik a védelmetek, de itt a PO-ról van szó, így bele lesz téve minden. A mestervizsgát arra értettem, hogy Fields mentálisan blokkolt, ha nagy a tét. Itt pedig nagy lesz számára minden tekintetben. Broncos-Lions-Browns...Őszintén a mi védelmünk lesz a mestervizsga ? 😀 Az sajnos még Bryce Youngnak is carrierdayt hozott össze 😊Állítólag 2. 3. körèrt vihető FieldsÉn nem értek egyet ezzel az árazással.
Report: Bears could get 2nd- or 3rd-round pick for Fields
www.thescore.com/nfl/news/2810138
dande2
Fields jelenleg a számok alapján TOP15 QB, ilyen pedig nem sokaknak van.
Atlantában pl. hazai pályán játszhatna és ott van az is aki draftolta.
Sokat fizetni még jövőre sem kell neki.
Ráadásul a mestervizsgát sem tette még le, az csak a hétvégén lesz.
mortirolo
Fields-Love csata viszont érdekes lehet mindketten szárnyalnak az utcsó 7-8 meccsen .
nando89