NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Former Saints interim head coach Aaron Kromer has accepted the offensive coordinator and offensive line coach job with the Chicago Bears.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Az alapján amit Emery nyilatkozgatott várható volt,hogy Trestman fog jönni: A tavalyi Marshall trade-el és az új HC személyével is jobban Cutler köré próbálja építeni a csapatot. A Marshall trade azért bejött, lássuk Trestman mit tesz hozzá a nagy egészhez.
dcsicsak
S vajon Cutler mennyit tesz hozzá az egészhez? Mert a legnagyobb kérdés ez lesz.
Csütörtökön ottani idő szerint 10kor, tehát azt hiszem magyar idő szerint délután 5 órakor lesz bemutatás.tüsi91
Én még bízom a srácban. Ha sikerül az offszezonban normális playbook-ot összerakni, csiszolni az OL-en, akkor egy szezon - a szerződése jövőre jár le amúgy is ha jól tudom - még simán elfér. A jövő évi teljesítmény alapján meg további dolgok fognak jönni. Ha Trestman tényleg akkora QB spíler akkor talán kimossa Jay fejét. Persze ezt gondoltuk Bates-ről is...

Egyelőre többet úgyse nagyon lehet mondani, mint "majd meglátjuk mi sül ki belőle".

1
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az alapján amit Emery nyilatkozgatott várható volt,hogy Trestman fog jönni: A tavalyi Marshall trade-el és az új HC személyével is jobban Cutler köré próbálja építeni a csapatot. A Marshall trade azért bejött, lássuk Trestman mit tesz hozzá a nagy egészhez.
dcsicsak
S vajon Cutler mennyit tesz hozzá az egészhez? Mert a legnagyobb kérdés ez lesz.
Csütörtökön ottani idő szerint 10kor, tehát azt hiszem magyar idő szerint délután 5 órakor lesz bemutatás.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Az alapján amit Emery nyilatkozgatott várható volt,hogy Trestman fog jönni: A tavalyi Marshall trade-el és az új HC személyével is jobban Cutler köré próbálja építeni a csapatot. A Marshall trade azért bejött, lássuk Trestman mit tesz hozzá a nagy egészhez.

Btw kíváncsi vagyok hány napig marad Trestman kinevezése után Tice az OC 😀
1
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nyilván pass-heavy O-t várok, de azért jó lenne, ha nem a béka feneke szint alatt hárommal futnánk...
Trestmannal kapcsolatban az is megjósolhatatlan, hogy ki lesz az OC...Bear
Korábbi kollegái: David Shaw (Stanford HC), Bill Callahan (Cowboys OC), Jay Norvell (Sooners co-OC), John Garrett (Cowboys PGC), Mike Solari (49ers OL coach, korábbi Chiefs OC), Chris Foerster (Redskins OL coach, korábbi Dolphins OC), Sylvester Croom (Jaguars RB coach, korábbi Lions OC), Jerry Sullivan (Jaguars WR coach, korábbi Cards OC), Matt Cavanaugh (Jets QB coach, korábbi Bears OC).
Jah és anno a játékosa volt bizonyos Jason Garrett (Cowboys HC, régebbi OC), Mike Mularkey (Jax ex-HC, Falcons ex-OC), Jim Zorn (Chiefs QB-edző, korábbi Redskins HC), George Yarno (Lions OL-edző, korábbi Idaho OC), Mark Richt (Georgia HC, ex-FSU OC), Rick Neuheisel (UCLA ex-HC, Ravens ex-OC) és Calvin Magee (Arizona AHC, korábbi Michigan OC) is.
Mindez a teljesség igénye nélkül, szvsz annyira nem szar.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nyilván pass-heavy O-t várok, de azért jó lenne, ha nem a béka feneke szint alatt hárommal futnánk...
Trestmannal kapcsolatban az is megjósolhatatlan, hogy ki lesz az OC...azért 9 év nagy idő, remélem nem Kanadából válogat vitézeket maga mellé....Whizzynek örülnék a legjobban, OC-nek kiváló lenne...Mariska nénémet pedig békénhagyni, alkosson csak...Bear
Ja, ő főleg nagy OL guru, mind Pittsburgh-ben, mind Arizonában ligaelit falat rakott össze, Cutler biztos örülne neki. 😊

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nyilván pass-heavy O-t várok, de azért jó lenne, ha nem a béka feneke szint alatt hárommal futnánk...
Trestmannal kapcsolatban az is megjósolhatatlan, hogy ki lesz az OC...azért 9 év nagy idő, remélem nem Kanadából válogat vitézeket maga mellé....Whizzynek örülnék a legjobban, OC-nek kiváló lenne...Mariska nénémet pedig békénhagyni, alkosson csak...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Senki nem hitte, hogy Lovie Smith bajnokságot tud nyerni. És már a vezetőség se hitte el, szerencsére. Idén John Fox volt annyira Lovie Smith, hogy Lovie Smith se volt egész pályafutása alatt ennyire Lovie Smith. És most ránéznek a keretre, és azt mondják.... ööö, hát kell egy jobb safety, meg kell egy jobb RT, meg hát....öööööö. Kell egy jobb edző, csak ezt nem merik kimondani. füligjimmy
ez annyira így van, pont ugyanez jutott az eszembe amikor néztem azt a meccset. és persze ott mi a téma? A Manning dobott egy INT-et a végén... mintha rajta múlt volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Senki nem hitte, hogy Lovie Smith bajnokságot tud nyerni. És már a vezetőség se hitte el, szerencsére. Idén John Fox volt annyira Lovie Smith, hogy Lovie Smith se volt egész pályafutása alatt ennyire Lovie Smith. És most ránéznek a keretre, és azt mondják.... ööö, hát kell egy jobb safety, meg kell egy jobb RT, meg hát....öööööö. Kell egy jobb edző, csak ezt nem merik kimondani.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Fricsoban viszont nem, és a Cardinalsnál sem. Meglátjuk. Én változatlanul nem tartom rossz döntésnek. Egy HC csere mindig rizikós.

Ebből is lehet, hogy akkora bukta lesz, hogy még az unokáimnak is elmesélem. De Lovie Smith vezérletével ez a csapat soha nem tört volna ki ha nem is a középszerűségből, mert annál jobb volt, de necces meccset POban vele nem nyertél volna sohasem. De az alapszakaszban sem. Elég megnézni a vereségeinket.

Viszont, ha 2013ban nem lesz PO, akkor menni fog a zúgolódás, hogy ezért kellett elküldeni Loviet?tüsi91
aki zúgolódni fog az nem látja most sem át azt hogy miért kellett mennie Lovie-nak, ők csak azt látják hogy egy 10-6-os csapat HC-át elküldték. Pedig (mint ahogy te is írtad) az elmúlt évek bebizonyították hogy vele nem lett volna még egy SB-szereplés, csak azért meg nem tartunk az állásában senkit mert nyerhető meccseket hozza, de amikor igazán kell rendre elbukik.

Érdekes év jön, remélem ő hozzátesz annyi majd a csapat teljesítményéhez amennyi eddig a coachingból hiányzott.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy: Ez elég visszafogott csöcsugráltatás. Talán tükrözi az eseménnyel kapcsolatos érzéseidet?ChesterPapa
Én egy visszafogott úriember vagyok, bazmeg....

Mindenkit szeretettel, és megelőlegezett bizalommal várok, de szájbalökött nehéz bajnokságot nyerni. Edzők tucatjai szeretnének olyan sikertelenek lenni, mint Lovie Smith. Lehet púderezni, igazából szezon előtt 8 csapatnak van reális esélye a bajnoki címre. A többi csapat drukkereit addig izgalomban tartja a draft, az edzőváltások, a rosterek kialakítása. Én örülök, kellett a változás, remélem hogy jobb eredményeket fog elérni, szerintem mindössze két nagy lyuk van a rosteren, de már nem tartom vissza a lélegzetem.

Tegnap este meghallgattam a Gannon interjút, nagyon érdekes, hogy miért kötött ki Kanadában. Aki nem akarja meghallgatni, annak a lényeg: soha nem volt szerencséje. Akárhova ment, mindig jól dolgozott, de mindig kirúgták az edzőket a feje fölül.
 espn.go.com/espnradio/chicago/play?id=8836100

Úgy látom, már ott van a Steve Young interjú is, az jön este.

Gruden távozása után lett előléptetve, úgy nyert Gannon MVP címet, és jutottak a döntőbe, ahol ugye pont Gruden ellen kaptak ki.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fricsoban viszont nem, és a Cardinalsnál sem. Meglátjuk. Én változatlanul nem tartom rossz döntésnek. Egy HC csere mindig rizikós.

Ebből is lehet, hogy akkora bukta lesz, hogy még az unokáimnak is elmesélem. De Lovie Smith vezérletével ez a csapat soha nem tört volna ki ha nem is a középszerűségből, mert annál jobb volt, de necces meccset POban vele nem nyertél volna sohasem. De az alapszakaszban sem. Elég megnézni a vereségeinket.

Viszont, ha 2013ban nem lesz PO, akkor menni fog a zúgolódás, hogy ezért kellett elküldeni Loviet?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Gyerekek én nem megyek a Dunának. Ez a pali kétszer is ligaelit offenset rakott össze, egy másik ligát megnyert két alkalommal, ergó HCként is bizonyított. Ismeri Cutlert. Minden szempontot figyelembe véve papírforma.

Meglátjuk mi lesz belőle. Mindenesetre arra kíváncsi vagyok, hogy a coaching staffban milyen változások lesznek.

Phil Emery rátette a karrierjét.

Más:
Greg McCoy a returner srác, aki vagy 5'7 magas és 180 font még a PSbe sem kellett, megfordult Arizonában, most a Vikings igazolta le. De semmi sem lesz belőle.
Egy speedster WR/returner meg mindig jobb pick lenne a 6-7. körben, mint DFL vagy Enderle.tüsi91
Raidersnél azért volt felette egy Gruden nevü fazon...
Ezzel együtt OCnek például nagyon szívesen láttam volna én is nálunk. Kiváncsi leszek mire képes itt!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Can confirm @BradBiggs report that the Bears hiring Marc Trestman as their head coachBeki
Olvass vissza néha 😉empty taxi
De csak most lett biztos. 😕
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gyerekek én nem megyek a Dunának. Ez a pali kétszer is ligaelit offenset rakott össze, egy másik ligát megnyert két alkalommal, ergó HCként is bizonyított. Ismeri Cutlert. Minden szempontot figyelembe véve papírforma.

Meglátjuk mi lesz belőle. Mindenesetre arra kíváncsi vagyok, hogy a coaching staffban milyen változások lesznek.

Phil Emery rátette a karrierjét.

Más:
Greg McCoy a returner srác, aki vagy 5'7 magas és 180 font még a PSbe sem kellett, megfordult Arizonában, most a Vikings igazolta le. De semmi sem lesz belőle.
Egy speedster WR/returner meg mindig jobb pick lenne a 6-7. körben, mint DFL vagy Enderle.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Can confirm @BradBiggs report that the Bears hiring Marc Trestman as their head coachBeki
Olvass vissza néha 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Can confirm @BradBiggs report that the Bears hiring Marc Trestman as their head coach
több mint 11 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Jimmy: Ez elég visszafogott csöcsugráltatás. Talán tükrözi az eseménnyel kapcsolatos érzéseidet?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Trestman 😊 Simán ő lesz.fetomy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Ki merem jelenteni hogy ez kb ugyanolyan "rossz" döntés mint McCella első körös pickje volt -a bent maradtak függvényében...

Nem örülök annyira, de nem ismerem úgyhogy a legjobbakat neki, a kölyökképű PS-osok meg rettegjenek 😀

Leírom megint, nálam azért ő a legrosszabb választás a többi közül mert vele a legnagyobb esély az azonnali bukásra, bár nem voltunk ott az interjúkon.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
O'Dea megy Toubbal, duplán gratulálok...kezdenek elmenni rossz irányba a dolgok (legalábbis szerintem)...ne legyen igazam...cáfoljanak rám...Bear
Szerintem nem olyan nehéz spec team edzőt összeszedni. Ok, hogy 'hagyomány' a jó ST Chicagoban, de nem hiszem hogy ezt a legnehezebb megoldani.
ChesterPapa
Legyen igazatok, komolyan.
ST-t észre sem vesszük, ha jól működik, majd csak akkor, ha szutyok...
Senki ne haragudjon meg érte, de az új HC-nk olyan, mint egy kivénhedt pedofil...mondjuk csak ha mosolyog... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
O'Dea megy Toubbal, duplán gratulálok...kezdenek elmenni rossz irányba a dolgok (legalábbis szerintem)...ne legyen igazam...cáfoljanak rám...Bear
Szerintem nem olyan nehéz spec team edzőt összeszedni. Ok, hogy 'hagyomány' a jó ST Chicagoban, de nem hiszem hogy ezt a legnehezebb megoldani.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
O'Dea megy Toubbal, duplán gratulálok...kezdenek elmenni rossz irányba a dolgok (legalábbis szerintem)...ne legyen igazam...cáfoljanak rám...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
A Wikiben rákeresve már mint Bears HC van beirva.

több mint 11 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Pro Footballon is ezt írták:
According to Brad Biggs of the Chicago Tribune, the Bears will hire Montreal Alouettes head coach Marc Trestman as their next head coach.