Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem ez úgy jött le a sajttájból, hogy Arians és Trestman között gyak. MRI döntött, mert nem billent sehova a mérleg...mindezt inkább személyes és nem szakmai alapon...(mondjuk ez is érthető, hiszen a közvetlen munkatársa)
Azért valljuk be, nagyon sok jó pillanatot szerzett nekünk a Smith-féle Bears, én ezért nagyon hálás vagyok, és hiányozni is fog azért...Trestmannek a legjobbakat, én még reménytelin várakozom, nem mondanék sem túl jót, sem túl rosszat...mindkettőből van bennem...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem örülök, hogy ő hívja a játékokat, de megértem. Azt viszont nagyon remélem, hogy nem fogja ráhagyni a védelmet csak úgy valakire, hanem a TELJES rostert irányítani fogja, és a TELJES gameplant átlátja. Én annak is örlüök, hogy Emery (klasszikus tweed zakó, szarukeretes szemüveg) adja a keze alá a játékosokat, és ő hozza ki belőlük a maximumot. CEO-GM-HC, világos hierarchia.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó én sem azt mondom, hogy át kell variálni az egészet, de ahogy mondod, kell legalább 2 OL ember és 1 TE mindenféleképpen. Emellett -főleg ha pass heavy offense lesz- szerintem kell 1-2 WR is. Nem azt mondom, hogy starterek, de BM-AJ-EB trió azért nagyon kevés. Knox oké, hogy visszajön, de kérdés tud-e még jól játszani illetve BM-en kívül mindnekinél ott van az injury veszély. Bennett idén kihagyott 3-4 meccset, tavaly 6-ot, Knox ugye alap, és Jeffery rögtön első évében kihagyott 5-6-ot, most jövőre is kiesik ez a három megint, netán egyszerre, akkor b.hatjuk.

Szerintem még a jövő évi offseason is elsősorban az offense-ről fog szólni, főleg hogy ha hozunk embereket ugye nem feltétlen válik mind be. Meg ahogy mondtad, eddig a védelem volt, most jön a támadás 😊

jimmy: Na mit mondtam, hogy Trestman a legjobb választás? 😀
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nyámi. A nagy kujonok majd rámozdulhatnak a csapatból. 😀 😀. Lehet ez Urlachernél is fontos szempont lehet. 😂

Jimmy neked mi a véleményed? Mármint a sajtótájékoztatóról. 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Trestman lányai. Az apjukra hasonlítanak, mínusz a szadista/kannibál/nekrofil vonások

A magasabb Chloe, az egyik barátnőjével



I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem olyan sok ember nem hiányzik az offenseből. Kell egy T és egy G/C. Ez minimum. Kell egy TE. Aztán elkapói 3as megvan, Forte és Bush oké.

Alapból én is defense fan vagyok, de rengeteget értünk most a rangadókon az ő jó játékukkal.
Urlacher szerintem is megy, meg biztos hiányozni fog az öltözőből, de a pályáról, ha az idei évet veszem, akkor nem.
Ez a csapat az elmúlt években arról szólt, hogy pumpálták a magas draftpickeket és a lóvét a defensebe.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, hát a jó offense azért nem zárja ki a jó védelmet 😊 Trestman nem fog beleszólni a védelembe szerintem, szóval az lehet ugyanolyan jó mint eddig, annyi különbséggel, hogy most 1-2 évig valószínű elsősorban az offense javításán fogunk dolgozni 😊 De erre szükség is van, mert lehet bármennyire elit a védelem, szart se ér már az NFL-ben :/ Ezt egyébként én is sajnálom, mert hát pont emiatt -is- szerettem meg a Bearst, de ez van, majd pár év múlva biztos megint alakul a liga, lehet megint a védelmek irányába 😊
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Leváltják Marinénit? Kire?Bazzani
Sajnos ő akart menni...azért ez különös...akkor nem ment, amikor Lovie-t kivágták, de Trestmannal gondolom van vmi gondja, mert utána elhúz....nagyon jó volt nézni ezt a Def-et..
Sajnos változtatni kellett a sikertelenség miatt...én azonban nem vagyok túl boldog, mert ez a csapat nem a Def-ről fog szólni...(ezt sajnálom, mert én Def-mániás vagyok, de sajna manapság kell egy igazi pass-O ahhoz, h bejuss a PO-ba)
Az Öreg pedig megy szerintem, túl nagy volt a maszatolás az ügyben...őt pedig még jobban sajnálom....egy évet szerettem volna még...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Én megadom neki a bizalmat... reménykedem, h kicsit felrázza a társaságot.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leváltják Marinénit? Kire?

több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Engem nem győzött meg

There has been no reference by Marc Trestman to the Packers in 40+ minutes in front of the mic.

Búúúúúúúúúúúúúúúú búúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú


több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
és a könyve:  www.amazon.com/Perseverance-Life-Lessons-Leadership-Teamwork/dp/0978780930

valaki meglephetne vele 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
The guess here is Marc Trestman could bring Pat Meyer, an OC for Alouettes, and RB coach Andy Bischoff with him to #Bears staff.

Wikin már Hoke van írva DCnek. 😀.
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Nem kevésbé meggyőző a csóka, mint Phil. Szeressük már. Vagy még. szóval Most épp 😀

Legelső benyomások: Okos, türelmes, dörzsölt

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
In Marc, We Trest -) Ő fogja hívni a playeket, remek.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Marc: "On the offensive side it starts and ends with the quarterback."

Kb 3szor mondta el, hogy megkell védeni az irányítót. Elég szegényes az angolom mióta sikerrel nyelvvizsgáztam, szóval, minimum 3. Legalább nem a ködösítés ment.

Marc Trestman: "I had a chance to talk to Rod [Marinelli]. And we’ve had a good discussion. He’s made up his mind to move on."

Marc: "I recognize what he's meant to this locker room" about Urlacher.
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Mikó mongya mán hogy nem fekszünk le a pekörsznek?!


több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
"Whoa, Marc Trestman, you're overwhelming me with your range of emotion and inflection. I'm used to Lovie's monotone."

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ha Emery porszívó ügynök lenne, én megvenném azt a szart!!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Brian van Gorder lehet az LB coach, amennyiben Babich megy a Jaguarshoz. Azért DCként nem kellene erőltetni.

Sajtótájékoztató most!

Ez érdekes: Phil Emery said Darrell Bevell was eliminated from the final 3 who interviewed because he didn't have head coach experience.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jauron! Bah. Akkor se jönne ide, ha kétszer annyit fizetnénk neki. Sztem simán előléptethetik Hoke-ot.

Hallgassa meg mindenki a Steve Young interjút (nem a melóban, lusta disznók, ebédszünetben, vagy otthon). Nagyjából a 45. perctől kezdődik. Elég fura úgy hallgatni, hogy közben tudod, ekkor még ki se volt nevezve. Plusz az option irányítókról is egyezik a véleményünk, szóval majdnem annyira ért hozzá a faszi, mint én.

 espn.go.com/espnradio/chicago/play?id=8846849

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha mondjuk Marinelli még sem marad kit tudtok elképzelni DC-nek? Főleg 4-3as edzőre gondolok.
DIck Jauron? tüsi91
Samurai Mike... 😊
Na jó, komolyra fordítva Jauron jó választás lenne szerintem is, a fickó ért a Def-hez...
Mariska nénénket nagyon sajnálnám, ha elmenne, de megértem, ha lojális akar maradni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha mondjuk Marinelli még sem marad kit tudtok elképzelni DC-nek? Főleg 4-3as edzőre gondolok.
DIck Jauron?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dave Toub alatt az speciális egység:

2004
Week 1: Walker (Lions) blokkolt FG utáni 92 yardos return TD - jó kezdés
Week 10: RW McQuarters 75 yardos punt return TD vs Titans
K: Edinger 15/24, opp 26/36
P: Maynard avg 42,9; net 39,6
KR: avg 21,7; opp 21,5
PR: avg 11,1; opp 6,7

2005
Week 2: Bobby Wade 73 yardos punt return TD vs Lions
Week 10: Nate Vasher 108 yardos rövid FG kísérlet utáni return TD vs Frisco (mekkora szél volt!!! 😀)
Week 16: Chatman (Packers) 85 yardos punt return TD
K: Brien 1/4, Gould 21/27, opp 21/29
P: Maynard avg 41; net 38,1; egy blokkolt
KR: avg 19,9; opp 19,9
PR: avg 9,1; opp 8

2006
Week 1: Devin Hester 84 yardos punt return TD vs Packers
Week 6: Devin Hester 83 yardos punt return TD vs Cardinals (az mekkora meccs volt)
Week 10: Devin Hester 108 yardos rövid FG kísérlet utáni return TD vs Giants
Week 13: Devin Hester 45 yardos punt return TD vs Vikings
Week 14: Devin Hester 94 yardos kickoff return TD vs Rams
Week 14: Devin Hester 96 yardos kickoff return TD vs Rams
Superbowl: Devin Hester 92 yardos kickoff return TD vs Colts
K: Gould 32/36, opp 18/27
P: Maynard avg 44,2; net 39,4
KR: avg 23,3; opp 20,8
PR: avg 12,1; opp 9,7

2007
Week 2: Devin Hester 73 yardos punt return TD vs Chiefs
Week 4: Devin Hester 97 yardos kickoff return TD vs Lions
Week 4: Fitzsimmons (Lions) onside kick utáni 41 yardos return TD
Week 6: Devin Hester 89 yardos pun return TD vs Vikings
Week 12: Devin Hester 75 yardos punt return TD vs Broncos
Week 12: Devin Hester 88 yardos kickoff return TD vs Broncos
Week 16: Corey Graham 7 yardos blokkolt punt utáni return TD vs Packers
Week 17: Devin Hester 64 yardos punt return TD vs Saints
K: Gould 31/36, opp 25/33
P: Maynard avg 41,9; net 39,4
KR: avg 18,4; opp 19,3
PR: avg 14,8; opp 5,9
3 blokkolt punt

2008
Week 2: Brandon Lloyd 9 yardos blokkolt punt utáni return TD vs Panthers
Week 7: Garrett Wolfe 17 yardos blokkolt punt utáni return TD vs Vikings
Week 7: Zak Bowman elejtett punt utáni fumble rec TD vs Vikings
Week 15: Daniel Manning 83 yardos kickoff return TD vs Saints
K: Gould 26/29, opp 26/33
P: Maynard avg 41,2; net 39,1
KR: avg 24,9; opp 24,4
PR: avg 6,7; opp 5,6
2 blokkolt punt

2009
Week 4: Johnny Knox 102 yardos kickoff return TD vs Lions
Week 15: Earl Bennett 49 yardos punt return TD vs Ravens
K: Gould 24/28, opp 25/33
P: Maynard avg 41,4; net 37,4
KR: avg 25; opp 24,3
PR: avg 8,5; opp 8

2010
Week 2: Bryant (Dallas) 62 yardos punt return TD
Week 3: Devin Hester 59 yardos punt return TD vs Packers
Week 6: Devin Hester 89 yardos punt return TD vs Seahawks
Week 15: Devin Hester 64 yardos punt return TD vs Vikings
K: Gould 25/30, opp 21/27
P: Maynard avg 40,1; net 35,2
KR: avg 25,4; opp 23,8
PR: avg 17,1; opp 7,8

2011
Week 4: Devin Hester 69 yardos punt return TD vs Panthers
Week 6: Devin Hester 98 yardos kickoff return TD vs Vikings
Week 10: Devin Hester 82 yardos punt return TD vs Lions
K: Gould 28/32, opp 30/36
P: Podlesh avg 43,9; opp 40,4
KR: avg 21,7; opp 24,4
PR: avg 15,7; opp 5,4

2012
Week 2: Masthay to Crabtree (Packers) 27 yardos fake FG TD
Week 9: Corey Wootton 9 yardos blokkolt punt utáni return TD vs Titans
Week 16: Bethel (Cardinals) 82 yardos blokkolt FG utáni return TD
K: Gould 21/25, Mare 6/8, opp 23/27
P: Podlesh avg 42; opp 39,4
KR: avg 19,8; opp 20,7
PR: avg 7,6; opp 3,4

Köszönjük!

Felkészül: Joe DeCamillis
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mellesleg ha van normális passz-játék, lesz futás is. Bár annak azért egy komplettebb fal is követelménye, de megelőlegezem én is a bizalmat 😀dcsicsak
Kromer rohadt jó választás volt, nagyon ért az OL-hez és ő a futást se szereti hanyagolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...