Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem vagyok nagy híve a második esélynek, aki szar, az szar. De Kellen Davisben azért ettől több van. Nyáron azt hitte, ő egy ragyodó csoda, aztán 10 meccs után kifütyülték hazai pályán, hát a csórikám kicsit megmihálylott. Azért ennyire nem rossz. Nem véletlenül kapta meg a lehetőséget, és az új szerződést. Ráadásul a jobb blokkolók közé tartozik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez is igaz, de Hernandez kb 3szor gyorsabb. Rodriguez képességeit biztos, hogy TE poszton tudnánk leginkább kamatoztatni? Szerintem nem. Neki sincs rossz keze, nem látom értelmét egy teljesen hasonló játékos behúzásának.

Ami biztos, hogy van 5 választási lehetőségünk (1., 2., 4., 5., 6.). tüsi91
Nem tudjuk, h Rod mire képes, hiszen a kutya sem használta...én látok benne fantáziát...
A 7. körösünket Price-ért adtuk...nem tudom, hogy úgy is elveszítjük-e, h Price nem csinálta meg a rostert...utána kéne nézni...na ja, úgy tűnik igen...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez is igaz, de Hernandez kb 3szor gyorsabb. Rodriguez képességeit biztos, hogy TE poszton tudnánk leginkább kamatoztatni? Szerintem nem. Neki sincs rossz keze, nem látom értelmét egy teljesen hasonló játékos behúzásának.

Ami biztos, hogy van 5 választási lehetőségünk (1., 2., 4., 5., 6.).
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én nem olyan fizikai paraméterekkel képzelem el az új TE-t, mint Rodriguez. Ő neki kiváló FB felépítése van, nagy blokkokat oszt ki a futóknak, okos fiú. Nem tudom TE-ként mennyire szuperálna. Egyeltalán ezt a Line gyereket nem tudom hova tennék be. Erőfutó Bush révén már van, tavaly is húztál FB-t, idén is húznál... Szóval én nem rajonganék az ötletért.

A draftra én is kíváncsi leszek, kár, hogy még 4 hónap. BPA az oké, de ésszel, ahogy Te is említed. Az első kör OL. 20. hely elég tré ebből a szempontból. Viszont TE-t ne húzzunk az első körben, mert főbe lövöm magam.tüsi91
Hernandez 6-1, 245
Rod 6-2, 239

nincs nagy eltérés...és ne felejtsük el, várhatóan Trestman kissé kreatívabb lesz, mint Tájsz...
Line pedig igazi FB-ként funkcionálna, ráadásul jól is fut (csak lassú), és kiválóan kap el...nekem tetszene az ötlet...

Valóban gázban vagyunk...OT nem lesz benn komolyabb, TE-től kiverne engem is a víz...LB pedig nem lesz szintén...trade lefelé, vagy Warmack (ha ott van-lehet vitázni ezen, nekem megérné az 1/20, ha végre találok egy LG-t 10 évre)...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nem olyan fizikai paraméterekkel képzelem el az új TE-t, mint Rodriguez. Ő neki kiváló FB felépítése van, nagy blokkokat oszt ki a futóknak, okos fiú. Nem tudom TE-ként mennyire szuperálna. Egyeltalán ezt a Line gyereket nem tudom hova tennék be. Erőfutó Bush révén már van, tavaly is húztál FB-t, idén is húznál... Szóval én nem rajonganék az ötletért.

A draftra én is kíváncsi leszek, kár, hogy még 4 hónap. BPA az oké, de ésszel, ahogy Te is említed. Az első kör OL. 20. hely elég tré ebből a szempontból. Viszont TE-t ne húzzunk az első körben, mert főbe lövöm magam.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ja, elég pofás nickel felállásaink voltak idén. Én kicsit megnyugodtam, Tuckert biztosan tud önállóan gameplant összerakni, az öreg Medvékkel Bírkózó nem feltétlenül.

Szisztematikus edzőkeresés után egy gyorsan összerakott veterán stáb. A profizmus nagyjából így néz ki. Nem nagyon láttuk errefelé az elmúlt néhány évbenfüligjimmy
Amire nagyon kíváncsi leszek, az a draft...oké, hogy tavaly is MRI volt már, de Lovieval karöltve...érdekes lesz figyelni, hogyan húzunk...
A sajttájon emlékeztek, hogy azt mondta Stresszman, BPA-t választana, nem pedig azt, aki beleillik a sémába? (nekem mondjuk tetszik ez abban az esetben, ha a hiányposztokra is odafigyelnek) Ha ezt a draftnál is tartja, változhat a stratégia...persze MRI dönt....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ja, elég pofás nickel felállásaink voltak idén. Én kicsit megnyugodtam, Tuckert biztosan tud önállóan gameplant összerakni, az öreg Medvékkel Bírkózó nem feltétlenül.

Szisztematikus edzőkeresés után egy gyorsan összerakott veterán stáb. A profizmus nagyjából így néz ki. Nem nagyon láttuk errefelé az elmúlt néhány évben

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szegény Telivérre még posztot sem pazaroltam...
Mindamellett ideje nekiállni a prospectek gyűjtésének:
Az East-West shrine game edzésein a következők iránt érdeklődtünk biztosan:

Z. Line, FB, SMU
B. McDougald, S, Kansas
J. Evans, S, Florida (iránta nagyon serényen)
T. Goard, WR, East. Kent.
C. Michael RB, Texas A&M

Egy Christine nevű játékos ne legyen a csapatban, az nagyon gáz... 😀 Ennél többre hivatott a Bears...ráadásul nem is kell...
Line pöpec FB lesz profi szinten szerintem, rá figyeljünk...Rod átsétálna TE-nek, ő pedig lehetne a FB...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hogy a pics*ba ilyen fehérek a fogai??? 😀

Én is örülök neki. Tud 4-3at, meg 3-4et is futtatni, nem lennék meglepve, ha pár 3-4es variációt is mutatnánk.

Nem tudtom csekkoltátok-é, hogy Terrence Toliver, akit pár éve még néhányan a draft előtt elfogadtunk volna, most kapott egy reserve/future szerződést. 😀. Nagy karriert nem futott be.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Morrist én nem erőltetném annak ellenére, hogy Tampa2-es....Mel Tucker viszont egy érdekes húzás lenne...kíváncsi lennék, mit tudna egy komolyabb emberanyaggal...Bear
Erre jól rászóltál. Riszpekt.

Nem rossz választás, egyáltalán nem rossz. Számítok némi visszesésére, azon egyszerű oknál fogva, hogy ilyen szezont még Lovie keze alatt se lenne tudnának még egyszer produkálni. füligjimmy
Jó lesz ez így...bár nekem olyan érzésem van, h uaz folyik jövőre, mint eddig, csak fordítva...vagyis Tuckeré a D, azzal foglalkozzon csak ő...mondjuk ígéretesebb a dolog, mint OC-nek egy Tájsz, vagy Törner...a Ron persze...
Most nézzétek meg....hát nem olyan, ez a mosoly, mint amikor egy ötéves kisfiú megkapja élete első óriásmaciját? 😀

 www.chicagobears.com/team/coaches/Mel-Tucker/cfc190b7-b520-4afb-9eb2-6da9d7bfac63

Zseniális...már ezért megérte az egész hacacáré... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Morrist én nem erőltetném annak ellenére, hogy Tampa2-es....Mel Tucker viszont egy érdekes húzás lenne...kíváncsi lennék, mit tudna egy komolyabb emberanyaggal...Bear
Erre jól rászóltál. Riszpekt.

Nem rossz választás, egyáltalán nem rossz. Számítok némi visszesésére, azon egyszerű oknál fogva, hogy ilyen szezont még Lovie keze alatt se lenne tudnának még egyszer produkálni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bears are hiring Mel Tucker to be their new defensive coordinator. Being finalized Delete
Jól jártatok vele. 2011ben Top 5 Dje volt az idény jelentős részén, gyengébb képességű rosterrel. Nagyon jó edző.iktriad
Tuckernek nagyon örülök, szerintem ezzel a rosterrel sokkal komolyabb eredmények várhatók, mint amit a Jagstől idén láttunk...itt azért van pl. egy Dline, hogy mást ne is említsek...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jajj már, hogy lenne komoly a T-blow dolog? Itt van Forte és Bush, tök fölösleges mögéjük T-blow...
De komolyra fordítva, pass-heavy offense várható nálunk, amibe nem nagyon fér bele az NFL történetének kb. legrosszabb passzolója. Egyébként is itt van Cutler. Persze lehet, hogy Trestman elhozza Tebowt, csinál neki három 5000 passzolt yardos szezont, és onnantól tényleg mindenkinek ő lesz az Isten, az ő fia pedig Tebow, de ennél még az is valószínűbb, hogy Fortét tanítja meg dobni és vele csinálunk option offense-t 😊

btw ha valaki nem keresne rájuk:

Bischoff RB és ST coach volt Montreálban.
Az irányítása alatt az első éves RB Brandon Whitaker 1,381 yardot futott, ami első volt a CFL-ben.
Emellett a CDH középiskolában volt assistant HC és OL coach. Ottani 14 éve alatt 168-22-es mérleget hoztak össze és 13szor voltak playoffban. Itteni karrierje során 18 olyan támadó falembere volt, akikből div1-es egyetemi játékos lett, valamint a kezei alatt játszott Matt Birk, a Heisman győztes Chris Weinke, Ryan Harris és Michael Floyd is. Kiadott 5 DVD-t.

Sinclair DL coach volt Montreálban is, ahol 2011-ben főleg a DL-nek köszönhetően végeztek minden fontosabb futás elleni statisztikában az első helyen (legkevesebb futott yard, ugyanez meccsátlagban, és a legkevesebb megfutott 1st down). Montreálban töltött 4 éve alatt több DL emberéből hozta ki karrierjük legjobbját. 7 éve edzősködik, mindig DL coach volt. A Sáskáknál amúgy csak decemberben nevezték ki, ott nem sokat dolgozott azóta 😊 btw -állítólag- keménykezű edző, aki abban hisz, ha jobb emberré tudja "nevelni" a játékosait akkor azok jobb játékosok is lesznek 😊 (2:00-tól beszél róla a Riders HC kinevezésekor, majd 3:18-tól interjú Sinclair-el)

Pat Meyer készítette fel fizikálisan a draftra Mario Williamset és Phillip Riverst is pl. Ő egyébként karrierje elején erőnléti edző volt, majd főleg OL coach és OC volt (a Montreal előtt a Colorado State Rams-nél).
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears announce Andy Bischoff as TE coach. Worked with Trestman in Canada. Michael Sinclair is asst. defensive line coach under Mike Phair.
Sinclair was the asst head coach and D-line coach for the Saskatchewan Roughriders. An 11-year NFL veteran, he had 731/2 sacks in his career and went to three Pro Bowls for the Seahawks.

Pat Meyer, the offensive coordinator of the Alouettes under Trestman last season, also will have a role, likely as assistant offensive line coach, according to sources.
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Én végig úgy voltam vele hogy jövőre az O megtáltosodik, de a D szépen visszaesik és ugyanott vagyunk... Ki kéne használni azt a pár évet ami még van a húzóneveinkben, mert csak úgy pályázhatunk bajnokságra. Most ezen a téren megnyugodtam kicsit. Nagyon kritikus vagyok Trestmannal kapcsolatban, félek egy nagy buktától... Azért reménykedek, akinek ilyen lányai vannak atyaég... az megér egy esélyt 😂


több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bears are hiring Mel Tucker to be their new defensive coordinator. Being finalized Delete
Jól jártatok vele. 2011ben Top 5 Dje volt az idény jelentős részén, gyengébb képességű rosterrel. Nagyon jó edző.
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears are hiring Mel Tucker to be their new defensive coordinator. Being finalized


több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
ezt a Tebow dolgot nem látom sehol de ha igaz... neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, és még finom voltam 😀

Sacho jöhetne backupnak de ha jól tudom azon a fizun kéne átvennünk mint amit most kap nem? na jó inkább ne jöjjön egyik sem 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Közben a ti ex-LB edzőtök, Bob Babich az egyik fő esélyes nálunk DCnek. Csupa rosszat hallottam róla (Mike C Wright szerint nem való DCnek), szóval remélem nem ő lesz a befutó. iktriad
07-09 között volt a DC. Kb ezekben az években volt szar D itt. További kérdés? 😛Delete
Tudom 21 és 28 volt a D. Mikor átvette 5. volt. Ezért sem szeretném, ha idejönne. Még a mostani LB coachunk is jobb mint ő...iktriad
LB coachnak meghagytuk (én 09 után azt hittem kivágtuk, aztán szezon közbe látom hogy ott áll a pálya szélén), annak mondjuk megfelelne, de DC-nek totál alkalmatlan.


több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben a ti ex-LB edzőtök, Bob Babich az egyik fő esélyes nálunk DCnek. Csupa rosszat hallottam róla (Mike C Wright szerint nem való DCnek), szóval remélem nem ő lesz a befutó. iktriad
07-09 között volt a DC. Kb ezekben az években volt szar D itt. További kérdés? 😛Delete
Tudom 21. és 28. volt vele a D. Mikor átvette még Top 5be tartozott. Ezért sem szeretném, ha idejönne. Még a mostani LB coachunk is jobb mint ő...
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Közben a ti ex-LB edzőtök, Bob Babich az egyik fő esélyes nálunk DCnek. Csupa rosszat hallottam róla (Mike C Wright szerint nem való DCnek), szóval remélem nem ő lesz a befutó. iktriad
07-09 között volt a DC. Kb ezekben az években volt szar D itt. További kérdés? 😛


több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Tebowt megkaphatjátok mondjuk egy 5.körösért, de ha Sanchezt is viszitek akkor csak egy 7.köröst kéne adnotok 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ESPN Chicago szerint a mi (úgy néz ki volt) DCnk Mel Tucker nevét emlegetik új Bears DCnek. Szerintem jó lenne ide, plusz egy csipetnyi HC tapasztalata is van('11ben 5 meccsig ő volt nálunk az interim HC, 2-3as mérleggel).
 espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4682171/bears-hire-jets-cavanaugh-as-qb-coach

Közben a ti ex-LB edzőtök, Bob Babich az egyik fő esélyes nálunk DCnek. Csupa rosszat hallottam róla (Mike C Wright szerint nem való DCnek), szóval remélem nem ő lesz a befutó.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tebow-t invitálják a csapathoz. 😊Süsü
Egy labda pluszért megkapjátok Sanchot is csomagba. 😛Beki
odaadjuk Peppers-t és Fortét ha egyiknek se kell jönni 😀fetomy
Webbet adjuk értük. Száncsi jó lesz sisak pucolónak..meg cipőbokszolónak 😉 Süsü
Tibót ne engedjék ki NY-ból...ő ott nagyon jó helyen van, csak ide ne jöjjön...milyen jól mutatna egy pass-heavy O-ban... 😀 Miénk lenne az Adventure-offense... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
League sources say Bears very interested in Mel Tucker to be their defensive coordinator. He could be the man.

A Stresszember pirospontra hajt... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)