Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Burfict sarki kocsmából érkezett a kombájnra, nem azért nem draftolták, mert hülye. Amúgy lehet nagy tacklegyár, a rájátszásba került csapatok közül a Bengals LB sora a leggyengébb. Top10-nek mondták anno őt is, Kuechly játékát azért meg se közelíti. Na, nekünk egy ilyen kaliberű kölyök kéne.

Wright és conte szépen csendben a liga legmegbízhatóbb safety párosává nőtte ki magát. Pedig Conténak idén elég sok gondja volt a bírókkal, és a szeon második felében a liga legjobb futói jöttek vele szembe.

Arthur Brown neve még felmerülhet, a Kansas State cover2-t védekezik, de azért itt Adrian Peterson fog szembejönni évente kétszer. Ha 235 körül mérlegel, és mondjuk a bench press számai is jók lesznek, az biztos sokat dob majd az "értékén". Az Oregon azért elég simán átrohant rajtuk. A Baylor is, a fél házam feltettem volna, hogy nem lesz meg nekik a veretlen szezon.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bears make Jon Hoke (DB) and Mike Phair (DL) moves official in terms of them staying. Assistant defensive backs coach Gill Byrd gone

#Bears announce assistant DB/safeties coach Gill Byrd will not return.

Amúgy, ha draftolni kellene vkit Urlacher helyére, akkor Minter mennyire jelentene jó megoldást? 4-3 MLB és a mi vélhetően alkalmazott defense sémánkba illene? Vélemények a hozzáértőktől?
Persze kérdés, h első körben túl korai, míg 2.körben vélhetően már nem lenne elérhető, de elvi síkon?soma80
Nekem úgy tűnt, hogy a figura elég jól szerel, de nem tudom, hogy elég gyors lesz-e az NFL-ben (vonaltól vonalig). Az LSU LB-k különben sem akkora ászok profi szinten, bár ez nem jelent semmit (Sheppard is kikupálódott). Coverage-ben sem lenne könnyű az élete...
Mondjuk mindenkinél felmerülnek ezek kérdésként a sztár-prospectek kivételével...aztán ott is lehet bust (Curry).


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Byrd maradhatott volna. Korrekt játékost nevelt Wrightból és Conteból is.

Rusty Jones az erőnlétért felelős edző pedig visszavonult.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez sokat elárul egy emberről....az is ha megsz*patták, és az is, ha hazudott...mindenhogy gáz...ráadásul marha szutyok volt a Bama ellen...a szezon elején láttam két meccsen, nagyon meggyőzően teljesített...no de a Bama ellen is kellett volna vmit tenni...Bear
Persze, nem véletlenül találták ki a redflageket, jogos, hogy számításba veszik. Az én "gondom", hogy túlzottan is. Mivel elsősorban az számít, hogy hogyan játszik. Az ilyen kifejezetten nevetséges, mint ami Bőrfikttel volt. Első körös prospect, majd 1 évvel később udfa lesz. Aztán persze nagy meglepetésre 130 szereléssel indítja a karrierjét.. 😊 btw nemtom te'o mennyire jó játékos, csak annyit akartam mondani ezzel, hogy nevetséges, hogy sokszor teljesen leszarják, hogy mit tud valaki a pályán, csak mert csinál egy hülyeséget, vagy akármi hasonló.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears make Jon Hoke (DB) and Mike Phair (DL) moves official in terms of them staying. Assistant defensive backs coach Gill Byrd gone

#Bears announce assistant DB/safeties coach Gill Byrd will not return.

Amúgy, ha draftolni kellene vkit Urlacher helyére, akkor Minter mennyire jelentene jó megoldást? 4-3 MLB és a mi vélhetően alkalmazott defense sémánkba illene? Vélemények a hozzáértőktől?
Persze kérdés, h első körben túl korai, míg 2.körben vélhetően már nem lenne elérhető, de elvi síkon?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak nem értem tudod,hogy attól még amit a magán életében csinált...az miért hathat ki ennyire...attól ő még ugyanolyan jó a pályán. :/ Süsü
Egyetértek, én nem is szoktam ilyenek miatt leírni játékosokat lásd tavaly Bőrfikt. 😊 De sajnos attól még ez sajnos így működik :/fetomy
Ez sokat elárul egy emberről....az is ha megsz*patták, és az is, ha hazudott...mindenhogy gáz...ráadásul marha szutyok volt a Bama ellen...a szezon elején láttam két meccsen, nagyon meggyőzően teljesített...no de a Bama ellen is kellett volna vmit tenni...Bear
Hát,ha draftolnánk és az első évében..3ból két meccsén szenzációsan játszana, egyen meg csak csak elmegy szinten én belemennék,mert máris többet tett hozzá,mint urli bátyó az idei teljesítménye alapján.Süsü
Engem jobban foglalkoztat, hogy van e benne elég kakaó, hogy vonaltól vonalig játsszon a nagyfiúk között. Tavaly Kendricks volt az én emberem, őt sokkal robbanékonyabbnak tartom nála. Jefferyt választottuk, sztem nem döntöttünk rosszul, de kicsit olyan semmilyen volt a draft. Tényleg jönnek a statok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Csak nem értem tudod,hogy attól még amit a magán életében csinált...az miért hathat ki ennyire...attól ő még ugyanolyan jó a pályán. :/ Süsü
Egyetértek, én nem is szoktam ilyenek miatt leírni játékosokat lásd tavaly Bőrfikt. 😊 De sajnos attól még ez sajnos így működik :/fetomy
Ez sokat elárul egy emberről....az is ha megsz*patták, és az is, ha hazudott...mindenhogy gáz...ráadásul marha szutyok volt a Bama ellen...a szezon elején láttam két meccsen, nagyon meggyőzően teljesített...no de a Bama ellen is kellett volna vmit tenni...Bear
Hát,ha draftolnánk és az első évében..3ból két meccsén szenzációsan játszana, egyen meg csak csak elmegy szinten én belemennék,mert máris többet tett hozzá,mint urli bátyó az idei teljesítménye alapján.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Csak nem értem tudod,hogy attól még amit a magán életében csinált...az miért hathat ki ennyire...attól ő még ugyanolyan jó a pályán. :/ Süsü
Egyetértek, én nem is szoktam ilyenek miatt leírni játékosokat lásd tavaly Bőrfikt. 😊 De sajnos attól még ez sajnos így működik :/fetomy
Ez sokat elárul egy emberről....az is ha megsz*patták, és az is, ha hazudott...mindenhogy gáz...ráadásul marha szutyok volt a Bama ellen...a szezon elején láttam két meccsen, nagyon meggyőzően teljesített...no de a Bama ellen is kellett volna vmit tenni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak nem értem tudod,hogy attól még amit a magán életében csinált...az miért hathat ki ennyire...attól ő még ugyanolyan jó a pályán. :/ Süsü
Egyetértek, én nem is szoktam ilyenek miatt leírni játékosokat lásd tavaly Bőrfikt. 😊 De sajnos attól még ez sajnos így működik :/
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szerintem előnyünkre válhat pl ez a Teo körüli szűrzavar. Le fog csurogni és be fogjuk húzni. 😊Süsü
az a baj, hogy szerintem az ilyen játékosok ha tényleg csúsznak a redflag miatt, akkor nem 5-8 helyet csúsznak, hanem köröket. Onnantól mindenki lemond róluk, és hátsó körökben akiknek előbb eszükbe jut, azok járhatnak jól. Szóval szerintem ha még ott bent lesz, mi sem húzzuk be.fetomy
Csak nem értem tudod,hogy attól még amit a magán életében csinált...az miért hathat ki ennyire...attól ő még ugyanolyan jó a pályán. :/
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Pont ezért (min. 4, de inkább 5 OL needes csapat van előttünk), és a Te'o nője féle botrány miatt, hogy így csúszhat elég sokat merült fel bennem, hogy bőven vállalható lépés lenne szerintem.
Aztán OL esetleg FA, vagy 2.kör, de inkább FA. Kíváncsi leszek, nyilván attól is függ hogy Urli marad-e, mert Trestmanben nem volt meg a tűz iránta a sajtótájékotatón. Alig várom azt a rohadt draftot, bezzeg ha Lovie még itt lenne le se szarnám, tudván hogy kurvamindegy, úgyse válik be

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Pechünkre elég sok olyan csapat van előttünk akikhez OL ember kell (Titans, Chargers, Rams, Dallas). Erről a Lane Johnson-ról tud valaki valami infót?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem előnyünkre válhat pl ez a Teo körüli szűrzavar. Le fog csurogni és be fogjuk húzni. 😊Süsü
az a baj, hogy szerintem az ilyen játékosok ha tényleg csúsznak a redflag miatt, akkor nem 5-8 helyet csúsznak, hanem köröket. Onnantól mindenki lemond róluk, és hátsó körökben akiknek előbb eszükbe jut, azok járhatnak jól. Szóval szerintem ha még ott bent lesz, mi sem húzzuk be.fetomy
Én megvárnám a kombájnt, sztem ő inkább 3-4 ILB, bár Hightower is jól játszott idén, igaz, a Pats D, és a Bears D között elég sok a különbség. Itt sokkal több feladata lenne coverage-ben. Valamiért mindenki hasra van esve Ogletree-től, én annyira nem (na ettől még mindenki jól alszik éjszakánként), de sztem ő jobb választás lenne. Mondjuk nem első körben, de a kombájn számai elképesztőek lesznek, szóval first round or die.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem előnyünkre válhat pl ez a Teo körüli szűrzavar. Le fog csurogni és be fogjuk húzni. 😊Süsü
az a baj, hogy szerintem az ilyen játékosok ha tényleg csúsznak a redflag miatt, akkor nem 5-8 helyet csúsznak, hanem köröket. Onnantól mindenki lemond róluk, és hátsó körökben akiknek előbb eszükbe jut, azok járhatnak jól. Szóval szerintem ha még ott bent lesz, mi sem húzzuk be.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szerintem előnyünkre válhat pl ez a Teo körüli szűrzavar. Le fog csurogni és be fogjuk húzni. 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
DeCastro elég tré szezont futott, de nem is játszott túl sokat. RT poszton nagyon meglepett Schwartz teljesítménye, azért láttam egyetemen is, nem hittem volna, hogy lesez belőle valami. Viszont Mike Adams pont olyan szezont futott, mint amire számítottam. Úgyhogy kiegyeztem magammal egy döntetlenbe. Fluker jó játékos lesz, a Georgia ellen többször egyedül levette Jonest a pályáról, futásnál pedig természetesen ledózerolta.

Ne írjuk le az LB picket. Ha túl akarunk jutni a 49ers-Tengeri Sólyom-Redskins trión, akkor ki kell találni az option ellenszerét. Pontosabban ki van találva, a front 4 megvan hozzá, csak nincs egy igazi szélvészgyors LB középen. DT poszton is elég komoly a felhozatal.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nem tudom mi
nem hittem volna, hogy van az országban ember aki használja a megmihálylott szót 😀

TE-t semmiképp se húznék 20.-ra, épkézláb OT meg már nem lesz bent. Ha mondjuk Te'o bent maradna addig, kíváncsi lennék a döntésre 😀kovi470
Nem tudom milyen a játékos felhozatal a különböző posztokon,de tavaly emlékszünk...De Castro is lecsúszott hozzánk. Idén miért ne csúszhatna le megint egy ép kéz láb játékos? (Az már más tészta,hogy akkor nem éltek vele)
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
nem hittem volna, hogy van az országban ember aki használja a megmihálylott szót 😀

TE-t semmiképp se húznék 20.-ra, épkézláb OT meg már nem lesz bent. Ha mondjuk Te'o bent maradna addig, kíváncsi lennék a döntésre 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem vagyok nagy híve a második esélynek, aki szar, az szar. De Kellen Davisben azért ettől több van. Nyáron azt hitte, ő egy ragyodó csoda, aztán 10 meccs után kifütyülték hazai pályán, hát a csórikám kicsit megmihálylott. Azért ennyire nem rossz. Nem véletlenül kapta meg a lehetőséget, és az új szerződést. Ráadásul a jobb blokkolók közé tartozik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez is igaz, de Hernandez kb 3szor gyorsabb. Rodriguez képességeit biztos, hogy TE poszton tudnánk leginkább kamatoztatni? Szerintem nem. Neki sincs rossz keze, nem látom értelmét egy teljesen hasonló játékos behúzásának.

Ami biztos, hogy van 5 választási lehetőségünk (1., 2., 4., 5., 6.). tüsi91
Nem tudjuk, h Rod mire képes, hiszen a kutya sem használta...én látok benne fantáziát...
A 7. körösünket Price-ért adtuk...nem tudom, hogy úgy is elveszítjük-e, h Price nem csinálta meg a rostert...utána kéne nézni...na ja, úgy tűnik igen...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez is igaz, de Hernandez kb 3szor gyorsabb. Rodriguez képességeit biztos, hogy TE poszton tudnánk leginkább kamatoztatni? Szerintem nem. Neki sincs rossz keze, nem látom értelmét egy teljesen hasonló játékos behúzásának.

Ami biztos, hogy van 5 választási lehetőségünk (1., 2., 4., 5., 6.).
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én nem olyan fizikai paraméterekkel képzelem el az új TE-t, mint Rodriguez. Ő neki kiváló FB felépítése van, nagy blokkokat oszt ki a futóknak, okos fiú. Nem tudom TE-ként mennyire szuperálna. Egyeltalán ezt a Line gyereket nem tudom hova tennék be. Erőfutó Bush révén már van, tavaly is húztál FB-t, idén is húznál... Szóval én nem rajonganék az ötletért.

A draftra én is kíváncsi leszek, kár, hogy még 4 hónap. BPA az oké, de ésszel, ahogy Te is említed. Az első kör OL. 20. hely elég tré ebből a szempontból. Viszont TE-t ne húzzunk az első körben, mert főbe lövöm magam.tüsi91
Hernandez 6-1, 245
Rod 6-2, 239

nincs nagy eltérés...és ne felejtsük el, várhatóan Trestman kissé kreatívabb lesz, mint Tájsz...
Line pedig igazi FB-ként funkcionálna, ráadásul jól is fut (csak lassú), és kiválóan kap el...nekem tetszene az ötlet...

Valóban gázban vagyunk...OT nem lesz benn komolyabb, TE-től kiverne engem is a víz...LB pedig nem lesz szintén...trade lefelé, vagy Warmack (ha ott van-lehet vitázni ezen, nekem megérné az 1/20, ha végre találok egy LG-t 10 évre)...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nem olyan fizikai paraméterekkel képzelem el az új TE-t, mint Rodriguez. Ő neki kiváló FB felépítése van, nagy blokkokat oszt ki a futóknak, okos fiú. Nem tudom TE-ként mennyire szuperálna. Egyeltalán ezt a Line gyereket nem tudom hova tennék be. Erőfutó Bush révén már van, tavaly is húztál FB-t, idén is húznál... Szóval én nem rajonganék az ötletért.

A draftra én is kíváncsi leszek, kár, hogy még 4 hónap. BPA az oké, de ésszel, ahogy Te is említed. Az első kör OL. 20. hely elég tré ebből a szempontból. Viszont TE-t ne húzzunk az első körben, mert főbe lövöm magam.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ja, elég pofás nickel felállásaink voltak idén. Én kicsit megnyugodtam, Tuckert biztosan tud önállóan gameplant összerakni, az öreg Medvékkel Bírkózó nem feltétlenül.

Szisztematikus edzőkeresés után egy gyorsan összerakott veterán stáb. A profizmus nagyjából így néz ki. Nem nagyon láttuk errefelé az elmúlt néhány évbenfüligjimmy
Amire nagyon kíváncsi leszek, az a draft...oké, hogy tavaly is MRI volt már, de Lovieval karöltve...érdekes lesz figyelni, hogyan húzunk...
A sajttájon emlékeztek, hogy azt mondta Stresszman, BPA-t választana, nem pedig azt, aki beleillik a sémába? (nekem mondjuk tetszik ez abban az esetben, ha a hiányposztokra is odafigyelnek) Ha ezt a draftnál is tartja, változhat a stratégia...persze MRI dönt....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ja, elég pofás nickel felállásaink voltak idén. Én kicsit megnyugodtam, Tuckert biztosan tud önállóan gameplant összerakni, az öreg Medvékkel Bírkózó nem feltétlenül.

Szisztematikus edzőkeresés után egy gyorsan összerakott veterán stáb. A profizmus nagyjából így néz ki. Nem nagyon láttuk errefelé az elmúlt néhány évben

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson