Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Van bármi hír, hogy Meltonnal megkezdtétek az előzetes tárgyalásokat?Wirtschaftsteil
Ne is álmodj róla!!! 😊
Én nem futottam még bele Meltonnal kapcsolatos hírbe

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Van bármi hír, hogy Meltonnal megkezdtétek az előzetes tárgyalásokat?
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Michael Boley. Csípném. És szarok a pénzre. Akkor is csípném 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Urlacher.

A legtöbbet elmondó tény, hogy nem érződött az, hogy Roach játszott az Öreg helyén.
Én nem bánom azt, ha marad. Egy normális felkészüléssel, ha elkerülik a sérülések ezt a teljesítményt, amit '12-ben nyújtott letudja hozni mégegyszer. Nem egy MLB fogja playoffba juttatni a csapatot. A liga egyik legjobbjának tartott Bowman-Willis LB duó sem nyerte meg a Superbowlt. MIntahogy az említett Ray Lewis sem rakott sokat hozzá a pályán a Ravens D-hez. S akkor nagyon óvatosan fogalmaztam.

A drafton tényleg ne lőjünk el picket LB-re. Egyszerűen minden arra mutat, hogy az fasza, ha van egy jó defense, de offense nélkül... S ezt Emery is tudja. Nem hiába váltott Trestmanre és nem hiába nem kellett Lovie sehova sem.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az Öregnek azért az sem túl jót, hogy nem volt offseasonje gyakorlatilag.
Én szeretném, hogy még egy szezonja legyen nálunk, aztán szépen visszavonul....úgy gondolom, h van még benne egy ennél sokkal jobb év...valóban lassabb, de idén a fizikuma sem volt igaz, amiatt is játszott igen szutyokul...Bear
13 éve van a profik között, nem hinném, hogy igazán alapozó edzésekre van szüksége.

 www.youtube.com/watch?v=5LnW4aeDuX8

A 6. másodpercnél vesz egy "repülőrajtot", és a 45 yardot teljes 8 másodperc alatt futja végig. 😀 Már két éve azt mondja, hogy rutinnal pótolja a megkopott kondit.

De nem azt mondom, hogy ne jöjjön vissza, mert most egy LB-re nem adnék picket, fölös lóvé meg nincs szabadügynökre, de minél hamarabb elfogadjuk, hogy ettől már csak rosszabb lesz, annál jobb. füligjimmy
Nem arra gondoltam, h egyből nyomat egy 05-öt, csak arra, hogy nem véletlen az offseason-beli felkészülés...az, h lassult, nem kérdés, nem lesz fürgébb jövőre sem....a gond a fizikumával volt, attól volt ilyen látványosan gyenge a teljesítménye...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az Öregnek azért az sem túl jót, hogy nem volt offseasonje gyakorlatilag.
Én szeretném, hogy még egy szezonja legyen nálunk, aztán szépen visszavonul....úgy gondolom, h van még benne egy ennél sokkal jobb év...valóban lassabb, de idén a fizikuma sem volt igaz, amiatt is játszott igen szutyokul...Bear
13 éve van a profik között, nem hinném, hogy igazán alapozó edzésekre van szüksége.

 www.youtube.com/watch?v=5LnW4aeDuX8

A 6. másodpercnél vesz egy "repülőrajtot", és a 45 yardot teljes 8 másodperc alatt futja végig. 😀 Már két éve azt mondja, hogy rutinnal pótolja a megkopott kondit.

De nem azt mondom, hogy ne jöjjön vissza, mert most egy LB-re nem adnék picket, fölös lóvé meg nincs szabadügynökre, de minél hamarabb elfogadjuk, hogy ettől már csak rosszabb lesz, annál jobb.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az Öregnek azért az sem túl jót, hogy nem volt offseasonje gyakorlatilag.
Én szeretném, hogy még egy szezonja legyen nálunk, aztán szépen visszavonul....úgy gondolom, h van még benne egy ennél sokkal jobb év...valóban lassabb, de idén a fizikuma sem volt igaz, amiatt is játszott igen szutyokul...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Super Bowl? 34-31. Alapszakaszban a legjobb védelmek találkoztak.füligjimmy
Na ugye 😊 Látatlanban nagyon jól tettük, hogy offensive HC-t választottunk. Manapság már lehetetlen hosszútávon <20 pontokkal meccseket nyerni.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
u.i.: aki szeint a Niners OL ellen be lehetett volna fúj minimum 10 false startot, az jelentkezzen, mert lehet én láttam rosszul hajnal 3-kor, de szerintem alig adtak fel snapet szabályosan. A bíráskodásról azt el kell azért mondani, hogy konzisztens volt. Egész meccsen engedték a kézfogót, viszont holdingot se fújtak. füligjimmy
Jelentkezem. És azért is mosolyogtatott meg a bírózás, mert csak az utolsó drive-ban engedtek 2-3 orbitális holdingot. De abban is egyetértünk, hogy nem voltak részrehajlóak, mindkét oldalt engedték. Gyurma Pappa
Nyertem egy sört azzal, hogy egész meccsen 0 darab holdingot fújtak. Ezt mondjuk nem gondoltam komolyan, hirtelen felindulásból kimondtam a nullát, és utána nem akartam csirkének tűnni. Haver mimimum hatot mondott. De nekem nagyon sok 9ers snap false start gyanús volt, legalábbis nagyon sokat mocorogtak. Így utólag nem érdekes.

Ennek a szezonnak is vége. A döntő a nők és gyerekek játéka, volt sok reklám, meg éneklés. Az igazi férfiak számára most kezdődik a szezon. Draft, minden mennyiségben! Mackó?

Nemcsak Fluker, de Lane Johnson után is érdeklődik a vezetőség. Mivel tavaly is nyilvánvaló volt, hogy DE pick lesz, akkor készülhetünk az OT pickre. Ami nem is csoda.

PFF értékelés
30. Chicago Bears (32)

PB – 28th, RB – 27th, PEN – 30th

Stud: I never thought I’d see the day where not only would J’Marcus Webb (-0.8) not be the weak link on this line, but also be the most consistent performer. He took a huge step forward this year in becoming an adequate left tackle. You can win football games with them.

Dud: Take your pick. Ultimately it has to be the man who is on the path to ‘Bustville’, Gabe Carimi (-10.1). The former first-round pick does get push in the run game, but he’s horribly overmatched when he gets on his heels. That’s a horrible habit for an offensive tackle who earned his late benching.

Summary: They don’t make life easy for Jay Cutler and they make their running backs earn every yard. However you measure them this line just isn’t good enough, to the point where the best performers are the guys who just don’t get beat with regularity.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
u.i.: aki szeint a Niners OL ellen be lehetett volna fúj minimum 10 false startot, az jelentkezzen, mert lehet én láttam rosszul hajnal 3-kor, de szerintem alig adtak fel snapet szabályosan. A bíráskodásról azt el kell azért mondani, hogy konzisztens volt. Egész meccsen engedték a kézfogót, viszont holdingot se fújtak. füligjimmy
Jelentkezem. És azért is mosolyogtatott meg a bírózás, mert csak az utolsó drive-ban engedtek 2-3 orbitális holdingot. De abban is egyetértünk, hogy nem voltak részrehajlóak, mindkét oldalt engedték.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Super Bowl? 34-31. Alapszakaszban a legjobb védelmek találkoztak. Mindkét oldalon nagyjából 2 emberre dobáltak (Colliver/Whitner&Lewis/Graham). Egy tisztességes edzőnek ennyi elég. Nyilván lehet 14 All-Pro játékos a back sevenben, séreülések esetére, de egyszerűbb 30 pont fölött szerezni. Szerintem. Urlacherhez pedig ne ragaszkodjunk, már eddig is egy lépéssel lassabb volt, most láttuk milyen, amikor egy ikonikus MLB két lépessel lassab. Szörnyű. Nyilván ilyen volt az egész szezonja, ha felannyi hatással lett volna a meccsre, mint a médiára, ez egy nullázás. De erős a gyanúm, hogy egy botrányos szeon után jövőre a Nagy Kopasz innen fog visszavonulni, csak lényegesen kevesebb felhajtással.
u.i.: aki szeint a Niners OL ellen be lehetett volna fúj minimum 10 false startot, az jelentkezzen, mert lehet én láttam rosszul hajnal 3-kor, de szerintem alig adtak fel snapet szabályosan. A bíráskodásról azt el kell azért mondani, hogy konzisztens volt. Egész meccsen engedték a kézfogót, viszont holdingot se fújtak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hester nem vonul vissza, de szeretne máshol játszani, mert ide az ő képességei nem illenek. Nyilván más csapat szereti, ha az elkapó hasravágja magát, mert be van szarva az ütközéstől. És még gondolkozik azon, hogy cornert is tudna játszani, főleg ahol sokat kell emberezni. Szavamat ne felejtsem, inkább csendben maradok.füligjimmy
Menjen Miamiba....😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hester nem vonul vissza, de szeretne máshol játszani, mert ide az ő képességei nem illenek. Nyilván más csapat szereti, ha az elkapó hasravágja magát, mert be van szarva az ütközéstől. És még gondolkozik azon, hogy cornert is tudna játszani, főleg ahol sokat kell emberezni. Szavamat ne felejtsem, inkább csendben maradok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears CB Charles Tillman named the 2012 Salute to Service Award winner.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Melyik a kakukktojás? 😊

 www.nfl.com/photos/0ap1000000132711/0ap2000000133845

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem jön senki, az ncaa-ből szép lassan elfogynak az emberek majd feloszlik... Úgy írod ezt, mintha semmit nem tudnál a college fociról, pedig azt kellene belátni, hogy bizony az utánpótlás határozza meg az nfl csapatok játékstílusát is, és nem a profi liga mondja meg, hogy "nekünk bizony kell 5 új Manning, neveljétek ki őket"

Ilyen qb class-okkal, mint az idei, meg pláne érthető az atletikus irányítók térnyerése. És bár vegytiszta triple option támadójáték biztos nem lesz az nfl-ben, a read optionnek úgy simán van létjogosultsága hosszabb távon is, ahogy azt a 49ers használja, okosan vegyítve más elemekkel

Persze amíg a belterjesség jellemző a ligára, addig nyilván marad a konzervativizmusjjncaa
Ahogy írtam is (vagy nem írtam, akkor most írom), nagyon ostoba dolognak tartom, hogy az edzők nem segítik ki az újonc irányítóikat NCAA-ből átvett elemekkel, és inkább adnak hat másik esélyt olyan irányítóknak, mint Henne, vagy Quinn. De ez a 3 srác vastagon NFL szinten tud dobni. Meg kell nekik mondani pontosan, hogy mit csináljanak a lasztival, és amúgy meglepően keveset is passzolnak, de nagyon pontos, és nagyon erős karjuk van. Írhatnék erről egy statisztikai elemzést is, de nem fogok, mert lusta vagyok. Alá tudnám támasztani számokkal. Anno Vick megdöntötte Bobby Douglas kb. 20 éves rekordját. De futhatsz akármilyen jól, manapság 55-60%-kal dobálni 2500 yardot az "kint vagy a ligából" szint. Ez az egyik érvem. A másik, hogy a read option a fiatalok játéka. Jól jön a rutin, amikor kezd fogyni a lábakból a kakaó. Erre érvként csak egy interjút tudok felhozni. Pont egy ilyen kérdést intéztek Cutlerhez, hogy tudna e még option játékokat futtatni. 29 éves, mindig az atletikusabbak közé tartozott, és kereken kimondta, hogy nem. Várjunk még egy évet, adjunk a csoportellenfeleknek néhány órányi anyagot, amit videózhatnak. Nem véletlenül kopott ki az option a ligából. Persze a jelenlegi bírói felfogás sokat segít, de nemcsak irányító kérdése, marha nehéz egy gyorsabb NFL védőt szabályosan megblokkolni. Ha elővennék a videókat (a mi alatt azt értem, hogy te), az option játékok több, mint felénél lehetett volna faultot fújni. Nyilván erre lehet azt mondani, hogy mindig lehet holdingot fújni, azért nem. De ebbe már tényleg nem akarok belemenni. Ha 3 évig ugyanezzel a stílussal sikeresek lesznek, és jön még 2 srác, aki ugyanilyen szintet tud hozni, akkor elhiszem, hogy átalakul a liga játéka. De egyelőre komolyabb változásra a jelenlegi szabályok között én nem látok komolyabb esélyt.

u.i.: A rezesbandákat azért betilthatnák.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Itt van pár emberke...szerintetek orvosság lennének a mi problémáinkra? Megfelelően eltudnák látni a rájuk bízott feladatot? ( 5db FA )

2. OLB: Daryl Smith, 30 éves, 188 magas, 112kg. 2004-ben draftolták. 678 tackle, 21,5 sack, 6 ints és 9 kierőszakolt fumbli...kiemelkedőbb szezonjai 2005,2010,2011. Ami szemet szúr az az idei éve. Nem néztem utána,hogy sérült volt e vagy sem,de az idei éve aggasztó...6 tackle-t látok a neve mellett és semmi mást.

Süsü
Igen Smith sérült volt kb az egész szezonban, utolsó pár fordulóban amikor játszott jó kezepes átlagot hozott, néha felfele, de inkább nem 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Ki jön utánuk a draftra idén, vagy ki jön jövőre?füligjimmy
Nem jön senki, az ncaa-ből szép lassan elfogynak az emberek majd feloszlik... Úgy írod ezt, mintha semmit nem tudnál a college fociról, pedig azt kellene belátni, hogy bizony az utánpótlás határozza meg az nfl csapatok játékstílusát is, és nem a profi liga mondja meg, hogy "nekünk bizony kell 5 új Manning, neveljétek ki őket"

Ilyen qb class-okkal, mint az idei, meg pláne érthető az atletikus irányítók térnyerése. És bár vegytiszta triple option támadójáték biztos nem lesz az nfl-ben, a read optionnek úgy simán van létjogosultsága hosszabb távon is, ahogy azt a 49ers használja, okosan vegyítve más elemekkel

Persze amíg a belterjesség jellemző a ligára, addig nyilván marad a konzervativizmus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
SB előtt kerülöm a sportműsorokat, mert ugyanazt a lerágott csontot rágni még 2 héten keresztül nekem sok. De egész (jó, legyen fél) szezonban azt hallottam, hogy meg fog változni az NFL. Aha. Mégpedig azon okból, mert most érkezett a ligába 3 olyan irányító, akiket végre kisegítenek az edzőik. A megszokott felállások, néhány futójáték. A srácok nagyon tudnak dobni, ezt tegyük hozzá. Futkározással nem leszel kezdő irányító az NFL-ben. De vaj'h mi történt idén, ami alapjaiban forgatta fel szerett sportágunk univerzumát? Mike Vick kettő darab 100 millió dolláros szerződést írt alá. Russell Wilson futott idén a legtöbbször, 50-szer, mögötte Griffin 44-szer, Vick, Ponder 40-szer, Kaepernick 24-szer (kb. feleannyit játszott). Nem sokkal futnak többet, mint anno Thigpen, Cassel, Garrard. Értem, meglepő, hogy most 3 olyan újonc irányító is van, akikre építve futnak. Majd leszoknak erről. A zseniális Mike Nolan összerakott egy olyan game plant, amivel semmit nem tudtak kezdeni egy félideig. A 2. félidőben látott jelenség neve: out coaching. Ez az év nagyon összejött, kiváló sztori, sok minden kellett hozzá. Én inkább a támadófalak evolúciójáról beszélnék, de mivel a bírók 20 holdingot (valaki összeszámolhatná) nem fújtak az egész rájátszásban, így kicsit nehéz értékelni. De tegyük fel, hogy ez a 3 srác továbbra is ezt tudja játszani, ezen a szinten, egészen 35 éves korukig, és mondjuk nem lesz bibis a mutatóujjuk se (amai azért qb-nál elég komoly sérülés, egy falember meg legfeljebb lerágja magának). Ki jön utánuk a draftra idén, vagy ki jön jövőre? Nekem kicsit elegem van már abból, hogy a liga állandóan a szemem előtt alakul át teljesen, oszt mégse veszem észre. A TE poszt is hogy meg lett reformálva, nem? Így, meg úgy, meg új dimenzió, meg ez a jövő, és már hibridek játszanak ott (halálkomolyan olvastam ezt a kifejezést). Oszt a legtöbb yardot évek óta Gonzales, és Witten kapkodja el. Hát ők tényleg újgenerációsak. De már tavaly is ugyanezt mondtam. Nyilván az nem sztori, hogy valaki ezt jobban csinálja, valaki nem, és ez mindig így van. Hogy a Giants védőfal, az megváltoztatja a ligát, hogy amit Graham/Gronko csinál, az megváltoztatja a ligát, meg az evolúció, meg a mittomén. Bleh. Jó játékosok kerülnek jó edzők keze alá, az működik. Eddig is működött, eztán is fog. Az se nagy újdonság, hogy egy edző a játékos erősségére épít, pláne nem irányító poszton. Majd ha a cornerek 3 méteres teleszkópos karokat növesztenek, akkor beszélhetünk evolúcióról.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Itt van pár emberke...szerintetek orvosság lennének a mi problémáinkra? Megfelelően eltudnák látni a rájuk bízott feladatot? ( 5db FA )

1. TE: Anthony Fasano, 28 éves, 193 magas, 116 kg 2006-ban draftolták a 2. körben. Ezalatt az idő alatt 2373 yard és 24 TD-t termelt. 2 labdavesztése volt 2009ben. Ebből adódóan labdabiztosnak tűnik. (legalábbis nekem)

2. OLB: Daryl Smith, 30 éves, 188 magas, 112kg. 2004-ben draftolták. 678 tackle, 21,5 sack, 6 ints és 9 kierőszakolt fumbli...kiemelkedőbb szezonjai 2005,2010,2011. Ami szemet szúr az az idei éve. Nem néztem utána,hogy sérült volt e vagy sem,de az idei éve aggasztó...6 tackle-t látok a neve mellett és semmi mást.

3. G: Chad Rinehart, 27 éves, 196 magas, 146 kg, 2009-ben drafolták a 3. körben. A 96. pick volt...tehát a 3. körnek a végén. 31 meccsen játszott, abból 21-en volt kezdő. (UFA)

4: G: Geoff Schwartz: 26 éves, 198 magas, 154 kg, 2008-ban draftolták a 7. körben. 2009-ben debütált. Ezalatt az idő alatt 45 meccsen játszott, 19-en volt kezdő.

5: OT: Gosder Cherilus: 28 éves, 201 magas, 145 kg. 2008-ban draftolták. 1/17. 75 meccsen játszott , ebből 71-en kezdő volt.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
fetomy kommentjére reflektálva, a Bears fanoknak felettébb érdekes lehet (az első pár bekezdést kell csak átugrani)
 www.vancouversun.com/sports/football/lions/After+years+Lions+know+about+change/7857117/story.htmljjncaa
“There’s a transition going on in the NFL,”

Ahaaaaaaa


Erről majd kicsit bővebben, mert úgy látom, ez fogja uralni az offseasont.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Olvastam valahol, hogy D.J. Fluker az Alabamaról lehet a csapat elsőkörös pickje.Kicsit utánna néztem a youtubeon az úriembernek.Elég vegyes képet kaptam róla.Van amikor szépen dolgozik, néha viszont eléggé benézi a dolgokat.Szerintetek, ha Medve lesz belőle, hasznos tagja lehet a csapatnak?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
fetomy kommentjére reflektálva, a Bears fanoknak felettébb érdekes lehet (az első pár bekezdést kell csak átugrani)
 www.vancouversun.com/sports/football/lions/After+years+Lions+know+about+change/7857117/story.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért, mert az úgy nem is igaz, hogy jön az északi horda, ami elmossa a sok tudatlant. Azt senki ne várja, és nem is várja szerintem, hogy majd megjött Trestman, és 16-0-val SB win. Nem arról van szó, hogy majd most csoda történik, főleg mert nem is kell ez. Nekünk egy jó offense pont elég ahhoz, hogy PO, vagy akár SB menetelés legyen. Nem csoda kell, csak kihozni a srácokból a legjobbat.

Én egyébként nem így látom ezt, hogy vagy nagyot nyerünk, vagy nagyot bukunk. Ez a divatos elmélet Trestmannal, de miért ne lehetne benne köztes eredmény? Szerintem ugyanazok az esélyek, mint bármely más NFL emberrel lenne.

Amúgy egy college edző mitől jobb, vagy valószínűbben sikeres mint egy CFL? A college is teljesen más mint az NFL, teljesen más playbookok, rendszerek működnek ott is. Nem véletlen, hogy főleg QB-knál egyetemen tök jó irányítóknak aztán közük nincs az NFL-hez, mert nem találkoznak éppen normális sec-el, passrushal, vagy szimplán olyan rendszerben játszanak, amik az NFL-ben nem működnek.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A kanadai vonal nekem sem igazán tetszik, de valóban az a helyzet, hogy vagy marha nagyot lökünk, vagy óriási bukta, szal várjunk egy kicsit, még ha fura is az egész...
Mondjuk az, hogy tarbanttal megnyertem egy tarbantversenyt, nem jelenti azt, h BMW-vel is tudok győzni a BMW-versenyen...max arról árulkodik, h a trabantok között király vagyok...reménykedni lehet, h a változókkal elbír a főhősünk...pont emiatt szerettem volna munkanélküli, de nem szutyok NFL-tapasztalattal rendelkező, vagy ambiciózus és sikeres college edzőket a stábba....nekem még mindig karcos, h északról jön a horda, aztán majd elmossa a sok tudatlant itt délen....azért ez elég merész....
Ahogy Fetomy említette....én is remélem, h uúgy sül majd el a dolog, mint az option....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)