Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Brian Urlacher LB: Kiveséztük már az Öreget is. 35 éves lesz, sérülések hátráltatják, borzalmas szezonon van túl, új edzői stáb. Nem szeretném más csapat mezében látni, de súlyos milliók mehetnek el rá, amit más posztra is ellehetne költenitüsi91
Nem vagyok maci drukker, de ha Urlacher visszavonul, a beszerzési listámra kerül egy 54es Bears mez... és majd abban nézem az összes Packers meccset 😀.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Offense:
Jason Campbell QB: Cserének nem fogunk kifizetni 3 milliót mégegyszer.

Josh McCown QB: Akár maradhat 3. számúnak.

Johnny Knox WR: Egy órával ezelőtt repült. Szerintem véget is ért a karrierje.

Chilo Rachal OG: Gyakorlatilag kivágta magát.

Chris Spencer OG: Cső.

Lance Louis OG: Nah ő már érdekesebb kérdés. Ő volt idén a legjobb a falból (hát mondjuk jah). Kérdés mennyire jön rendbe a sérülése. Tekintettel arra, hogy guard poszton sem vagyunk eleresztve vélhetően marad majd, lehet csak backupnak.

Jonathan Scott OT: Cserének elfér.

Kahlil Bell RB: Nem hiszem, hogy marasztalják.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
1 hónap múlva nyit a húsos piac, szóval az idei szabadügynökeink.

Defense:
Henry Melton DT: Az offseason egyik kulcskérdése. Az egyik legjobb pass rusher 4-3as DT a ligában, azonban meccsekre el tud tűnni. Futás ellen sem a legjobb, de ettől függetlenül valaki nagyon megfizeti majd. Beszéltünk már korábban, hogy milyen szerződést kaphat. Nem lesz egy olcsó mulatság.

Brian Urlacher LB: Kiveséztük már az Öreget is. 35 éves lesz, sérülések hátráltatják, borzalmas szezonon van túl, új edzői stáb. Nem szeretném más csapat mezében látni, de súlyos milliók mehetnek el rá, amit más posztra is ellehetne költeni.

Nick Roach LB: Hátha választani kellene én lehet őt tartanám meg. Egyrészt korrekt játékos lett belőle, másrészt olcsóbb lenne, mint az Öreg.

Israel Idonije DE: Ő is bőven túl van már a 3. X-en, idén Wootton már papíron kiszorította, de nagyon fontos eleme a rotációnak, mind tackle, mind end pozícióban, s ő is korrekt szezont futott (7,5 sack). Aligha nem, egy újabb 1 éves kontraktussal megkínálják

Nate Collins DT: Dolgozott már Tuckerral, ez akár jól jöhet neki. Rotációban kaphat szerepet.

Amobi Okoye DT: Ugyanaz igaz rá, mint Collinsra. Egyikük maradni fog.

DJ Moore CB: Nagy pofa, viszlát.

Kelvin Hayden CB: Tekintve arra, hogy Tillman, meg Jennings mögött úgy kompletten nincs senki, így lehet megkínálják egy 1 éves szerződéssel.

Zack Bowman CB: Mindenki kedvencétől tavaly már sikerült megszabadulni, aztán visszatért. Sőt még TD-t is szerzett!!! Hasznos special teamer, de azért köszi inkább ne.

Geno Hayes LB: Elsőszámú backup linebacker, komoly rutinnal. Kezdő posztot nem hiszem, hogy valahol is kapna, így szerintem maradni fog, pláne, ha az Öreggel nem hosszabbítanak.

Troy Nolan S: Utolsó meccsre jött. Nem fog maradni.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
" The Bears have terminated the contract of WR Johnny Knox this morning. " Na...akkor edzésbe kell állítani a nagyit. Süsü
Nem volt róla szó nálatok, valami hír régebben, hogy kb. mikor tudna megint játszani?Wirtschaftsteil
Tudomásom szerint,csak találgatások voltak. Semmi sem volt biztos vele kapcsolatban. Részleteket én nem találtam,hogy most azért nem,mert nem tud soha többé a pályára kiállni vagy azért,mert nem felelt meg bizonyos szinteknek..vagy azért,mert amúgy se számol vele senki az edzőstábban...és a többi...és a többi...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
" The Bears have terminated the contract of WR Johnny Knox this morning. " Na...akkor edzésbe kell állítani a nagyit. Süsü
Nem volt róla szó nálatok, valami hír régebben, hogy kb. mikor tudna megint játszani?
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
" The Bears have terminated the contract of WR Johnny Knox this morning. " Na...akkor edzésbe kell állítani a nagyit.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
kijavítottam a karakterhibákat, az eltűnt képeket és a halott linkeket az említett cikkekben, aki pedig még többet szeretne magyarul olvasni a stratégiáról, ajánlom a két Budapest Hurricanes edző blogját:  footballproject.blogspot.hu/2012/02/udvozlet.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
jimmyt kérdezted, én meg belepofázok: szerintem angol nyelvtudás sem kell már a stratégiai alapok elsajátításához

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A háború művészete | Bowl.hu
Az amerikai futball az őshazájában az évek során olyan magas szintre jutott el, hogy egyáltalán nem túlzás egy-egy mérkőzést olyan sakkjátszmának tekinteni, ahol 22 hús-vér bábut irányít a két nagymester.


https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A passzjáték tudománya I. | Bowl.hu
Ebben, és a következő 3 cikkben a passzjátékot fogjuk megvizsgálni igen alaposan a lehető legtöbb aspektusból.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A passzjáték tudománya II. - a West Coast | Bowl.hu
A legegyszerőbb megközelítésben az olyan offense-eket nevezzük West Coastnak, ami a futásoknál nagyobb hangsúlyt fektet a passzjátékra. De mint minden egyszerősítés, ez se fedi a teljes valóságot.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A passzjáték tudománya III. - Bootlegek | Bowl.hu
A legjobb módja egy QB megvédésének az, ha a zsebben tartjuk. De nem ez az egyetlen módja.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A passzjáték tudománya IV. - A spread offense | Bowl.hu
Kezdetben teremté Walter Camp a futballt. A támadóknak nem volt a mai értelemben vett felállásuk, és egy tipikus play nem volt több annál, mint hogy 22 ember lökdöste egymást egy nagy halomban.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Az option rendszerek | Bowl.hu
Jelenlegi cikkünkben egy olyan offense-rendszerbe (pontosabban rendszerek családjába) tekintünk bepillantást, amely sokak számára teljességgel ismeretlen lehet.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A Pistol Offense | Bowl.hu
Visszatérő cikkünkben egy olyan offense-t mutatunk be, amely egészen friss

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A zone blocking | Bowl.hu
Eddig méltatlanul keveset foglalkoztunk a támadóegységek legfontosabb, de legkevésbé (el)ismert tagjaival, a támadó falemberekkel. Most az utóbbi idők egyik legnépszerűbb futásblokkolási rendszerébe teszünk bepillantást, a zone blockingba.


https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A 4-3 és a 3-4 védelmek összehasonlítása | Bowl.hu
Az NFL-ben és az NCAA-ben a két uralkodó védekező felállás már évtizedek óta a 4-3, illetve a 3-4. Ezeket nézzük meg most alapszintű, a stratégiában még kevésbé járatos olvasóinknak szóló cikkünkben.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Linebackerek a 3-4-ben | Bowl.hu
A 3-4 az egyik fő defense felállás az NFL-ben a 4-3 mellett. Most nem a 3-4 védelem egészéről lesz szó, hanem -a szokottól kissé eltérően- specifikusabb témát fogunk boncolgatni.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Passzvédekezés I. - Emberfogás | Bowl.hu
A passzjátékot áttekintő cikksorozatunk után most áttérünk a labda másik oldalára, és megvizsgáljuk a két fő védekezési elvet a passz ellen: az emberfogást (man coverage), és a zónázást (zone coverage).

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Passzvédekezés II. - Zónázás | Bowl.hu
A passz elleni védekezés másik fő módja az emberfogás mellett a zónázás. A következőkben a fő coverage-eket, azok erősségeiket, gyengeségeiket tekintjük át.

https://bowl.hu/images/cache/uploads/1bf267927f521ba33f27fb35ce2d21ba.jpg
A zone blitz | Bowl.hu
Ezúttal a zone blitzet fogjuk szemügyre venni tudásunkhoz és a lehetőségekhez képest a lehető legalaposabban.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A defensive line - védőfal | Bowl.hu
Az előző cikkben a támadófallal foglalkoztunk, most áttérünk a LOS másik oldalára, és a defensive line-t vesszük szemügyre.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Tampa 2 | Bowl.hu
Aki kicsit is közelebbről követi az amerikai futballt, az már valószínűleg találkozott a Tampa 2 kifejezéssel. Az, hogy pontosan mit is fed a Tampa 2 név, már valószínűleg kevesebben tudják.


https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Kickoff return | Bowl.hu
Egy NFL csapat három egységből áll, de ezek nem egyforma fontosságúak. Azt szokás mondani, hogy ha egy csapat egy egész, akkor abból az offense és a defense 3/7-3/7 részt ad, míg a maradék egyheted a special teameké.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Kickoff | Bowl.hu
A kickoffok visszahordása után megnézzük közelebbről a másik oldalt, a kirúgó csapatot.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A punt | Bowl.hu
A punt a legkevésbé dicsőséges play egy amerikai futball meccsen, hiszen ezzel önként adja át egy csapat a labdát ellenfelének. Ezzel együtt a legtöbbet használt special team a punt csapat, ez befolyásolja egy meccsen a mezőnypozíciót a legjobban.


ha pedig valamelyik kifejezést nem érted:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Szótár | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Pusszantalak, mit iszol?! füligjimmy
Melegben sört, így télen fehérbort. Néha kis házipálinka mindenből aminek leve van és cukrot tartalmaz, de esküszöm most tiszta vagyok! 😀

A tippeket és a linket köszi. Akkor idővel csak sikerül nekem is jobban belemerülni.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
füligjimmy
Viszonylag off-topic, de Jimmy, lenne egy kérdésem. Személy szerint elképedve szoktam olvasgatni a "play-elemzős" írásaidat, hogy - nyilván viszonyítás kérdése, de nagyon értesz ezekhez a dolgokhoz. Mint a sporttal nemrégóta ismerkedő lelkes fiatal, szeretném kérdezni, hogy milyen úton-módon mélyültél bele ennyire ezekbe a dolgokba? Régóta keresek valami olyan írást/könyvet ami első lépésben nagyon alap szinten vezetne be a focis stratégiák világába. Amilyen írásokat eddig találtam azok már általában olyan magas szintűek voltak, hogy már az elején elvesztettem a fonalat.

Válaszodat: Football Strategies for Dummies jeligére várom 😀dcsicsak
Pusszantalak, mit iszol?! Végre valaki felismeri a génjeimbe kódolt zsenialitást. Igazából nem tudok hirtelen mit modani, folyékony angol nyelvtudás kell hozzá, és éveikg bámulni. Az alapok azért nem bonyolultak, 11 játékos, abból 5 blokkol, van 3 elkapó pozíció, TE/HB, mindegyikhez 6-8 route, ha ezt kombinálod, hát az eltart egy darabig, ráadásul különböző terminológiák vannak.. Ezt tudnám hirtelen javasolni, még én se néztem át, ennyire nem unatkozom.
 sites.google.com/site/myplaybooks/West-Coast
Martz-é kb. kétszer akkora, mint bárki másé, az alapoknál kezdi. Aztán röviden, tömören egy olyan 240 oldalban kifejti a lényeget, a maradék 150 oldal már a négyesért kell.

A prospect elemzésnél támadt egy jobb ötletem. Mindenki leírja a "halálközeli" élményeit, könyv formájában kiadjuk. Életben maradtak 2 - Tényleg életben maradtak. , Ismerek is egy könyvkiadó faszit, két hét alatt összedobjuk, a lóvét elisszuk 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
füligjimmy
Viszonylag off-topic, de Jimmy, lenne egy kérdésem. Személy szerint elképedve szoktam olvasgatni a "play-elemzős" írásaidat, hogy - nyilván viszonyítás kérdése, de nagyon értesz ezekhez a dolgokhoz. Mint a sporttal nemrégóta ismerkedő lelkes fiatal, szeretném kérdezni, hogy milyen úton-módon mélyültél bele ennyire ezekbe a dolgokba? Régóta keresek valami olyan írást/könyvet ami első lépésben nagyon alap szinten vezetne be a focis stratégiák világába. Amilyen írásokat eddig találtam azok már általában olyan magas szintűek voltak, hogy már az elején elvesztettem a fonalat.

Válaszodat: Football Strategies for Dummies jeligére várom 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A prospect elemzős dologba benne vagyok. Bár eléggé necces félévem jön.
Több helyen olvastam egy középső körös center prospectről Brian Schwenkeről (Cal), aki a Senior Bowlon egész jól játszott. Csak azért írom, mert ugye Kromer sok hasonló reputációjú játékost segített remek teljesítményhez. Garza meg már amúgy is kifelé megy, meg még szar is. tüsi91
Érdemes lehet megnézni az Utah, és az Ohio State elleni meccseket tőle. Az utóbbt láttam, és ismét megfogadtam, hogy nem nézek több Cal meccset, míg Tedford az edző. Hankinst nem hiszem, hogy fogta egy az egyben, de nem játszott rosszul. Az a típusú center, aki guard nem nagyon lesz a profik között, és talán nem ártana neki egy év kispad, szóval a 4. körben ott lehet. Nem hülye, jól mozog open fielden, elég kemény gyerek. Az más kérdés, hogy adni kéne egy tisztességes lehetőséget Edwin Williams-nek.

Érdekességképpen, nyilván a centert kell figyelni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Alapba ritka az a csapat, amely 4 WR-t használ. 1 évvel ezelőtti állapotokhoz képest most rendelkezünk 3 olyan elkapóval, amely nem a futottak még kategóriát képviseli. Knox alapban egy a jobbak közé tartozó kiegészítő elkapó. Viszont nem kezdő kaliber. Vegyük azt, hogy Knox épp olyan jó (?) lesz, mint a sérülése előtt, és mentálisan is rendben lesz. Ebben az esetben nyernénk egy hasznos kiegészítő embert, a 3 starter sérülése esetén gond nélkül betudod dobni. Számokon kívül és belül is egyaránt használható. Nem mellesleg veszélyes kickoff-returner is. Johnny Knox sokkal jobb a posztján, mint Devin Hester. Neki nincs szerződése, Hesternek van. Neki kis neve van, Hesternek nagy.

A prospect elemzős dologba benne vagyok. Bár eléggé necces félévem jön.
Több helyen olvastam egy középső körös center prospectről Brian Schwenkeről (Cal), aki a Senior Bowlon egész jól játszott. Csak azért írom, mert ugye Kromer sok hasonló reputációjú játékost segített remek teljesítményhez. Garza meg már amúgy is kifelé megy, meg még szar is.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
És Knox vajon a sérülés után is ugyanolyan lesz, ugyanúgy bevállalja majd az ütközéseket? Kétlem.
Olyan ez mint amikor önhibádon kívül karambolozol. Soha nem leszel már utűna olyan magabiztos a volánnál, mindig benned lesz a félsz.
Persze a ligában láttunk már ellenpéldát is rá, de ez azért elég para volt neki, fejben sokkal szarabb mint egy ACl szakadás. Meglássukkovi470
Focsipályafutásom egy térdsérüléssel ért véget, igazából a rehab után teljesen rendbejött, visszamentem játszani, aztán észrevettem, hogy szarul csinálom, seggrefejel egy 75 kilós RB is, mert félek. Öszönösen lassítok, nem kockáztatok. Abbahagytam. Nem akarom magam egy NFL-játékossal összehasonlítani, csak rámtört a gyónhatnék 😊.picidzé
Erre mondják a régi öregek, hogy akit a vipera megmart, az a siklótól is félni fog.Én egy karambol óta azt veszem észre magamon, hogy utasként, ha közelitünk egy biciklishez/anno elcsaptunk egy részeg kerekest, nem sérült meg, mert a jeges úton gyökkettővel téptünk/teli talppal nyomom a nemlétező fékpedált.
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Én vitorlázom. Egy borulásnál bent maradtam a vitorla alatt, nem kaptam levegőt. Elindultam egy irányba, szar irányba, nem tudtam feljönni. Közben a hajó is sodródott, úgyhogy a másik irányba sem olyan hatalmas sebességgel úsztam, természetesen mentőmellényben, amiben rohadtul nem lehet úszni és a víz alá merülni sem. Rettenetes élmény volt. Azóta edzésen nem hordok mentőmellényt, versenyen meg ahol kötelező van benne egy kés, hogy kiszúrjam a vitorlát. Rohadtul félek, hogy egyszer megismétlődik 😀
De ez biztos egyénfüggő, plusz a Bearsnél szerintem jobb pszichológusok vannak mint itt a Balatonnál 😀 bízom benne hogy a régi lesz, dropkirály de hasznos, ST-ben is.

procpect ismertetőt szívesen olvasnék. De nálam kimerül majd abban, hogy bárki jön a falba, csak jobb lehet, bárki jön TE-nek, csak jobb lehet, bárki jön LB-nek, csak jobb lehet, bárki jön visszahordónak, csak jobb lehet

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
És Knox vajon a sérülés után is ugyanolyan lesz, ugyanúgy bevállalja majd az ütközéseket? Kétlem.
Olyan ez mint amikor önhibádon kívül karambolozol. Soha nem leszel már utűna olyan magabiztos a volánnál, mindig benned lesz a félsz.
Persze a ligában láttunk már ellenpéldát is rá, de ez azért elég para volt neki, fejben sokkal szarabb mint egy ACl szakadás. Meglássukkovi470
Focsipályafutásom egy térdsérüléssel ért véget, igazából a rehab után teljesen rendbejött, visszamentem játszani, aztán észrevettem, hogy szarul csinálom, seggrefejel egy 75 kilós RB is, mert félek. Öszönösen lassítok, nem kockáztatok. Abbahagytam. Nem akarom magam egy NFL-játékossal összehasonlítani, csak rámtört a gyónhatnék 😊.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jaja, szerintem ütközik 2-3-at, aztán tudatosodik, hogy nem törik el a gerincét minden kontaktnál és nem hiszem, hogy gond lesz vele.fetomy
Szerintem olyan jó lesz,mint egy új gázpalack. 😀Süsü
Most 10% engedménnyel kapható. De ne politizáljunk. Amit Knox tud, egyenesen előre futni, azt a keretből már ketten sokkal jobban tudják, Marshall, és AJ sebessége is nagyon alulértékelt. Nem rajtuk múlott a zseniális taktika sikertelensége. Szóval én Knox helyét se látom, de ha Sanzewok rosterre került, hát neki is van hely.

Mi ne csináljunk majd prospect ismertetőket? Kizárólag mackó szempontból, amikor már tudjuk, kik a komolyabb jelöltek, és lecseng a java a szabadügynök piacnak, akkor önként jelentkezéses alapon komolyabban kivideózni néhány "mackóesélyes" srácot? Ki hogyan illene, megér e nekünk 2. kört, etc.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jaja, szerintem ütközik 2-3-at, aztán tudatosodik, hogy nem törik el a gerincét minden kontaktnál és nem hiszem, hogy gond lesz vele.fetomy
Szerintem olyan jó lesz,mint egy új gázpalack. 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaja, szerintem ütközik 2-3-at, aztán tudatosodik, hogy nem törik el a gerincét minden kontaktnál és nem hiszem, hogy gond lesz vele.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És Knox vajon a sérülés után is ugyanolyan lesz, ugyanúgy bevállalja majd az ütközéseket? Kétlem.
Olyan ez mint amikor önhibádon kívül karambolozol. Soha nem leszel már utűna olyan magabiztos a volánnál, mindig benned lesz a félsz.
Persze a ligában láttunk már ellenpéldát is rá, de ez azért elég para volt neki, fejben sokkal szarabb mint egy ACl szakadás. Meglássukkovi470
Ha Knox fél, az nagyon hamar ki fog derülni. Akkor kell egy 4.-5. számú elkapó. Mellesleg a rájátszásba jutó csapatoknak volt általában 2, nagyritkán 3 megbízható célpontjuk, szóval annyira nem sírok. Ráaádásul Weems olyan csávónak néz ki, mint aki gyógyszert szed, vagy ami még sajnálatosabb, nem szed, holott kéne.

Karambolról egy sztori. Kanyarodok ki jobbra egy ipari park területéról egy szűk kis utcába. Mivel előzni tilos van, nézek balra, semmi, uccu neki. Erre szembe jön velem egy kamion, ami előz egy traktort. Fékezek, csattanás. A mögöttem jövő teherautó is balra néz, uccu neki, szóval belémjött. Nem tudok hátratolatni, az a retkes román kamion meg csak jön, a sofőr is beszarhatott, meg gondolom nem aludt 40 órája, hogy rohadjon el az a szőröstalpú, ahol van. Na, egyesbe kapcsolok, belehajtok az árokba. Ez kb. 4 másodperc alatt megvolt, de még a sofőr arcát is megbámultam, szóval néha félelmetesen működik az emberi agy. A kocsi nem tört, szóval köptem egy hegyeset, oszt mentem tovább. Eszembe se jutott, de egy hét múlva volt egy rémálmom, hogy próbálok fékezni de zuhanok, és még a lepedőt is kirúgtam magam alól. 😀 Azóta semmi. Szóval lehet Knox is beremeg majd egyszer, de amúgy kutya baja se lesz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
És Knox vajon a sérülés után is ugyanolyan lesz, ugyanúgy bevállalja majd az ütközéseket? Kétlem.
Olyan ez mint amikor önhibádon kívül karambolozol. Soha nem leszel már utűna olyan magabiztos a volánnál, mindig benned lesz a félsz.
Persze a ligában láttunk már ellenpéldát is rá, de ez azért elég para volt neki, fejben sokkal szarabb mint egy ACl szakadás. Meglássuk

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler helyére tette az asszonyt. SMS-ben mi legyen házasodjunk? Ja tök mindegy, majd elküldöm a gyűrűt postán. Mekkora alfa hím, imádom.Delete
Csempiönsip? Az alfahímek nem nősülnek, az alfahímeknek háremük van. Nemsokára elérjük, hogy a facebook beállítás is elég lesz, f***nak se kell közjegyző. Tegnap egy barátunk bemutatta az új barátnőjét. Juj. Nemrég múlt 20 éves, elbűvölő, de annyi esze van, mint egy okostelefonnak. Vagy én lettem sokkal intelligensebb az évek múlásával, vagy tényleg elhülyülnek a kölykök a számítógépektől. Mivel ide járok biológia leckékért, és nyelvtan korrepetálásért, inkább az utóbbi.

Most van időm egy kicsit meghallgatni a Waddle&Silvy műsorokat. Meghívták Urlachert, aki adna kedvezményt, mert szeretne innen visszavonulni, meg ugye az egész költözés, új csapat nem hiányzik neki. Lance Briggs a következő két évben keres kb. 10-11 milliót. Urlacher 2 év/10 milliót nem ér. Ezalatt pedig elég alázás jellegű.

Melton franchise tag szerintem sokkal vonzóbb alternatíva a vezetőségnek, mint egy hosszútávú. Egyrészt hány évtizeden kereszül domináns UT van a ligában? Talán Kevin Williams, de Pat nélkül, már 30-hoz közelítve, aztán a hamradik x-en túllépve, ő se tudja megközelíteni a korábbi teljesítményét. Utána már csak olyan játékos jut eszembe, mint Shaun Rogers. Tehát nem 2-3 szezonon kersztül domináns/nagyon jó DT, hanem 6-8-10 éven kersztül. De lehet az én emlékezetem rövid. Másrészt elment Lovie Smith. Melton az ő találmánya.

Devin Hester: nagyon remélem, hogy nem itt kezdi a szezont. Gyorsabb nem lesz, okosabb nem lesz. Fél az ütközéstől, fél a sérüléstől, nincs jó keze. És akkor még babusgasd, meg pátyolgasd. A nála semmivel sem tehetségesebb Knox majd' 1000 yardot kapkodott össze. Mert Knox konkrétan bevállalta, hogy amikor elkapja a labdát, akkor meg fogják ütni. Ő se küzdött semmiért, csak nem volt tele a gatyája. Mindig, amikor Hester a pályán van, elveszi a helyet egy olyan játékostól, aki nincs beszarva. Viszlát, és köszi a halakat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Cutler helyére tette az asszonyt. SMS-ben mi legyen házasodjunk? Ja tök mindegy, majd elküldöm a gyűrűt postán. Mekkora alfa hím, imádom.Delete
Násznép pedig a yútúbon nézi az eseményt, a fészbukon gratulál, és a fedexel küldik az ajándékot.21.századi romantika.
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Cutler helyére tette az asszonyt. SMS-ben mi legyen házasodjunk? Ja tök mindegy, majd elküldöm a gyűrűt postán. Mekkora alfa hím, imádom.


több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Nem tudom, meg tudjátok e nyitni, némi statisztika arról, hogy Watt, Von Miller, de ha megnézed, mégis Peppers a legnagyobb király Illés Béla óta. Na jó, nem igazán, de még mindig piszok gyorsan odaér, és a séma se kegyes hozzá. Méghogy kivágni, mert sokat keres. Bah. füligjimmy
Ezt pofázom egész szezonban, oszt csak a szakíróknak hisztek...blööeee...😛

Ursus arctos budapestiensis