Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Warford (my man), Schwenke, Thorton, Quinsberry. És meg kell nézni néhány OU meccset Lane Johnson miatt.

Legyen Ravens elit. Talán a csapat hozzájuk van a legközelebb. Jó D, fostalicska O(lehet még valaki QB, egy elit WR és egy szárnyait bontogató stb stb...)

Ha 5 évente Super Bowlt játszik a csapat, és a másik 4ben is csak Div körig eljutunk, aláírom.kovi470
Azért a Ravens védelme is egy elég szerencsés rájátszássorozaton van túl. Manning és Brady nagyon-nagyon tompák voltakt. Valamint nem ártott nekik sem, hogy tudtak szerezni 35 ill. 28 pontot. Van támadófaluk, full back, tight end, és általában véve egy rendszerük, ami tisztességesen használja az erőforrásokat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Látom Pici ismét az éjszaka közepén bontakozott ki 😀 Véget ért a műszak, vagy épp elkezdődött?

Igen, de ahhoz hogy elit D legyen, kell 2 hiányzó láncszem, ahhoz meg hogy elit O, kell 6-7.
Nyilván egy tökéletes ligában a tökéletes csapatnál mindkettő numero uno. Választani kell. Jó D, középszar O, vagy fordítva.

U.i: ha a következő napokban nem írok, az azért van mert kiégett a retinám ettől a szar fehér héttértőlkovi470
Mennyire elit? 49ers, Broncos, vagy Seahawks elit? Mert a rájátszást kb. mindegyik a nézőtérről bámulta végig. A védelmek nagy része az elmúlt, háááát, három évben a rájátszásban a "ki nem kényszerített hibákból" élnek. Ha lehet egy más sportágbeli kifejezést használni. füligjimmy
Legyen Ravens elit. Talán a csapat hozzájuk van a legközelebb. Jó D, fostalicska O(lehet még valaki QB, egy elit WR és egy szárnyait bontogató stb stb...)

Ha 5 évente Super Bowlt játszik a csapat, és a másik 4ben is csak Div körig eljutunk, aláírom.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Látom Pici ismét az éjszaka közepén bontakozott ki 😀 Véget ért a műszak, vagy épp elkezdődött?
füligjimmy
Sérvvel küszködöm, éjszaka mindig felébredek, mert fáj. Ilyenkor az interneten próbálok vicces lenni. Így sikerül csak...😊picidzé
Jaaaaa, én azt hittem csak simán betankoltál egy kicsit. Ha én hazamászok valahonnan, sokszor nem tudok aludni. Szopás, műteni fognak? Nem vagyok belgyógyász, vagy valami, de tudtommal ez nem gyógyul magától.

Közben nézem a szenyor bólt, tegnap az Illini, és a Kent St. guardja nem volt rossz. Fischer tackle poszton egyelőre kimagaslik, de ez várható volt.

WR edzőnek hozzunk már valaki komolyabbat, könyörgöm.

Egy kis élő követés, remélem nem baj. Fischer először szépen lenyomta Okafort, de utána kétszer eltakarították, egyszer ráadásul bull rush-hal. Ő szerintem az a típusú játékos, aki ellen simán befújhatnak majd egy meccsen 10 holdingot. Megragadja az embert, nem engedi, amíg gyengébbek nála, ez bejön. Elsírom magam, ha draftoljuk. Ha lesöprik a kezét, már simán verik belülről.
Short ellen a Kent St. G (nem tudom megjegyezni a nevét) elég gyenhge volt, Thorton (Illini) eddig jó, és Qunsenberry, vagy ki, San Jose St. kiváló.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Látom Pici ismét az éjszaka közepén bontakozott ki 😀 Véget ért a műszak, vagy épp elkezdődött?
füligjimmy
Sérvvel küszködöm, éjszaka mindig felébredek, mert fáj. Ilyenkor az interneten próbálok vicces lenni. Így sikerül csak...😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Látom Pici ismét az éjszaka közepén bontakozott ki 😀 Véget ért a műszak, vagy épp elkezdődött?

Igen, de ahhoz hogy elit D legyen, kell 2 hiányzó láncszem, ahhoz meg hogy elit O, kell 6-7.
Nyilván egy tökéletes ligában a tökéletes csapatnál mindkettő numero uno. Választani kell. Jó D, középszar O, vagy fordítva.

U.i: ha a következő napokban nem írok, az azért van mert kiégett a retinám ettől a szar fehér héttértőlkovi470
Mennyire elit? 49ers, Broncos, vagy Seahawks elit? Mert a rájátszást kb. mindegyik a nézőtérről bámulta végig. A védelmek nagy része az elmúlt, háááát, három évben a rájátszásban a "ki nem kényszerített hibákból" élnek. Ha lehet egy más sportágbeli kifejezést használni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Breaking: Bears keep filling out their coaching staff. Newest addition, per sources, is strength coach Mike Clark.  www.chicagotribune.com/sports/breaking/chi-chicago-bears-strength-coach-20130122,0,1264735.story

Azt mondta Emery/Trestman, hogy a hét közepére kiszeretnék alakítani a teljes edzői stábot. A hírek szerint Andrew Hayes-Storker eléggé esélyes a WR coach szerepre. Ő az elmúlt szezonban assistant WR coach volt, előtte pedig 3 évig offenseive quality control szerepkörben tevékenykedett.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ebből le lehet szűrni,hogy egyáltalán nem erre számítottam. Már mind1..így alakult. Hasonlóságot vélek felfedezni a hollók és a mackók között több poszton is. Ezért nekik fogok drukkolni,hogy nyerjék meg. ( Jogosan jöhet a kérdés,hogy mégis miért a NE-et vártam továbbjutónak...hát csak egy üveg whiskym múlott rajta 😀 )Süsü
Látod, ha öreg leszel, és tapasztalt, és hihetetlen mennyiségű statisztikát és szakcikket olvastál már, ez meg fog változni. A feleségem megkérdezte, hogy ki fog nyerni én mondtam neki, hogy utálom az Atlantát, a 49ersben meg játszik egy Sopoaga nevű játékos, a Patriots ott rohadjon meg, ahol van, az öreg ripacs Ray Lewis meg kapjon már még egy lehetőséget üvöltve sírni, hát nekem bejött mindkét tipp, egen, a kor és a tapasztalat. picidzé
Az okok,hogy ki miért fog nyerni,azok magukért beszélnek. Én csak ülök és olvasom a jobbnál jobb hozzászólásaitokat. 😉
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Ebből le lehet szűrni,hogy egyáltalán nem erre számítottam. Már mind1..így alakult. Hasonlóságot vélek felfedezni a hollók és a mackók között több poszton is. Ezért nekik fogok drukkolni,hogy nyerjék meg. ( Jogosan jöhet a kérdés,hogy mégis miért a NE-et vártam továbbjutónak...hát csak egy üveg whiskym múlott rajta 😀 )Süsü
Látod, ha öreg leszel, és tapasztalt, és hihetetlen mennyiségű statisztikát és szakcikket olvastál már, ez meg fog változni. A feleségem megkérdezte, hogy ki fog nyerni én mondtam neki, hogy utálom az Atlantát, a 49ersben meg játszik egy Sopoaga nevű játékos, a Patriots ott rohadjon meg, ahol van, az öreg ripacs Ray Lewis meg kapjon már még egy lehetőséget üvöltve sírni, hát nekem bejött mindkét tipp, egen, a kor és a tapasztalat.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Csacsogunk amúgy LB-kről, miközben azért a védelmek (különösen az NFC-ben) nem sokat tettek hozzá a beszélgetéshez. Nyilván sokkal nagyobb a nyomás az irányítókon, de sajna jelenleg minden meccshez úgy kell hozzáálni, hogy 30 pontot kell szerezni.

Kezdődik a Senior Bowl, kíváncsi leszek, kit szimatolnak körbe. Nyilván ez a BPA dolog jól hangzik, támadófalnál először azt döntsük el, hogy zone vagy man, hozunk e még egy védőfalembert (Kawann Short?), mondjuk Paea mellé, hogy combosabbak legyünk futás ellen, ha egyáltalán Melton marad. 2. körre is marad OL, idén a classnak krémje annyira nincs, de a tészta elég vastagnak tűnik. füligjimmy
Igen, de ahhoz hogy elit D legyen, kell 2 hiányzó láncszem, ahhoz meg hogy elit O, kell 6-7.
Nyilván egy tökéletes ligában a tökéletes csapatnál mindkettő numero uno. Választani kell. Jó D, középszar O, vagy fordítva.

U.i: ha a következő napokban nem írok, az azért van mert kiégett a retinám ettől a szar fehér héttértől

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csacsogunk amúgy LB-kről, miközben azért a védelmek (különösen az NFC-ben) nem sokat tettek hozzá a beszélgetéshez. Nyilván sokkal nagyobb a nyomás az irányítókon, de sajna jelenleg minden meccshez úgy kell hozzáálni, hogy 30 pontot kell szerezni.

Kezdődik a Senior Bowl, kíváncsi leszek, kit szimatolnak körbe. Nyilván ez a BPA dolog jól hangzik, támadófalnál először azt döntsük el, hogy zone vagy man, hozunk e még egy védőfalembert (Kawann Short?), mondjuk Paea mellé, hogy combosabbak legyünk futás ellen, ha egyáltalán Melton marad. 2. körre is marad OL, idén a classnak krémje annyira nincs, de a tészta elég vastagnak tűnik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Egy baráti körrel rendszeresen járunk kivetítős meccs nézésre. Ez 5-6 rendszeresen járó tagot tesz ki és körülbelül 10-12 fő hol jár, hol nem. Tegnap este is a szokásos 5-6 fő jelen volt és egy két beugró csóka. Hát elmondtam a véleményemet ami a következő volt: Colin cimbi meg fog törni a Dome-ban. Pontatlan passzokat várok és a futás nem fog menni,mert az Atlanta arra fog ráállni. Végig a zsebben fogják tartani és ezzel oda lesz a csodalábú kölyök...ha mégis megtudna iramodni...akkor életbe fog lépni az atlantai snickers és össze fogják zúzni. BáróDzsó flekó meg 3ból két meccsen parádézik egyen lapos....hát a laposság szerintem ezen a meccsen fog kiütni. Bár mi vagyok én? Nem értek a lovakhoz.

Vége lett a mérkőzéseknek és közölték velem,hogy ebből csak az utolsó állításom ami igaz. Én sajnálattal közöltem velük,hogy sajnos az sem,mert nem is olyan régen egy lófejű lány azt mondta nekem,hogy megértem. 😀

Ebből le lehet szűrni,hogy egyáltalán nem erre számítottam. Már mind1..így alakult. Hasonlóságot vélek felfedezni a hollók és a mackók között több poszton is. Ezért nekik fogok drukkolni,hogy nyerjék meg. ( Jogosan jöhet a kérdés,hogy mégis miért a NE-et vártam továbbjutónak...hát csak egy üveg whiskym múlott rajta 😀 )
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gorillának 5-6 is lehet!

kell egy LB, egyértelmű. Emellett félelmetes mennyire TE orientált lett a liga, nézve az NFC döntőt, és most jön a Pats. Szóval első körben kéne 2 LB, 1 TE, és 2 OL ember. sima libakovi470
A Falcons nagyon ott hagyta Davist. Előtte Carlson fingatta meg őket. Szóval ez egy elég komoly taktikai hiba tőlük. Spaeth elkapott volna 90 yardot. Nagyon a zsebben akarták tartani az irányítókat, ami az elején be is jött, csak utána elfelejtettek váltani.

Én mondjuk azt se bánnám, ha Bennett nem 30 elkapással fejezné be a szezont. Hamár megfizettük. Magyarán ha Trestman buktázik, akkor tökmindegy, kit draftolsz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Gorillának 5-6 is lehet!

kell egy LB, egyértelmű. Emellett félelmetes mennyire TE orientált lett a liga, nézve az NFC döntőt, és most jön a Pats. Szóval első körben kéne 2 LB, 1 TE, és 2 OL ember. sima liba.

Falcons szinte biztosan TE-t húz #88 visszavonulásával az első körben, és Packersnél is kinézhet,akár már az első körben is. Ha az első körben nem húzunk TE-t(remélem) akkor a 2.ban sem arra lőném el a picket.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ijesztőek vagytok.... 😀Bear
Ne ijedj meg. A nőknek is mindig azt mondom, simogassák meg nyugodtan, nem kell tőle félni.

3-4 centi? Tényleg? Az a dög az egész melldöngetéses, alfahímes dologgal ezek szerint kompenzál. Mik vannak?!

De fociról is beszélve, hát kell egy LB. Nem tudom, Roach-csal mik a tervek, de úgy néz ki ez az option dolog megragad. Mekk Elek még jól is jöhet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Emery csak el akarja hitetni vele, hogy ennek a csapatnak Ő a legfontosabb láncszeme. Minden megjelenésén elmondja ezt Phil, és Trestman is fröcsögött ettől. Meg kell védeni, köré kell építeni, nem lehet elveszítene, egyben kell tartani blablabla..kovi470
Én 5 éve mondom, hogy akkora lesz a ****om, mint egy gorilláé. Oszt mégse. Emlékeztet a szituáció valamire?füligjimmy
Én meg 15 éves korom óta arra vártam hogy akkora legyen mint egy gorilláé, 5 év találtam meg a megoldást, félbehajtottam.

Tanulság?kovi470
3-4 centi a gorilláé. Részvétem srácokDelete
Tudjuk. Na megyek, Jimmy már zuhanyzik. 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Emery csak el akarja hitetni vele, hogy ennek a csapatnak Ő a legfontosabb láncszeme. Minden megjelenésén elmondja ezt Phil, és Trestman is fröcsögött ettől. Meg kell védeni, köré kell építeni, nem lehet elveszítene, egyben kell tartani blablabla..kovi470
Én 5 éve mondom, hogy akkora lesz a ****om, mint egy gorilláé. Oszt mégse. Emlékeztet a szituáció valamire?füligjimmy
Én meg 15 éves korom óta arra vártam hogy akkora legyen mint egy gorilláé, 5 év találtam meg a megoldást, félbehajtottam.

Tanulság?kovi470
3-4 centi a gorilláé. Részvétem srácok


több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Emery csak el akarja hitetni vele, hogy ennek a csapatnak Ő a legfontosabb láncszeme. Minden megjelenésén elmondja ezt Phil, és Trestman is fröcsögött ettől. Meg kell védeni, köré kell építeni, nem lehet elveszítene, egyben kell tartani blablabla..kovi470
Én 5 éve mondom, hogy akkora lesz a ****om, mint egy gorilláé. Oszt mégse. Emlékeztet a szituáció valamire?füligjimmy
Én meg 15 éves korom óta arra vártam hogy akkora legyen mint egy gorilláé, 5 év találtam meg a megoldást, félbehajtottam.

Tanulság?kovi470
Ha kitartó vagy, az álmaid valóra válnak?

Szeretném újra beírni, amit az option irányítók jövőjéről gondolok, de most hirtelen nagyon okoskodónak tűnnék. És van még hátra 3 negyed. füligjimmy
Néha a szemed előtt a megoldás, csak szarul állsz hozzá.kovi470
Ijesztőek vagytok.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Emery csak el akarja hitetni vele, hogy ennek a csapatnak Ő a legfontosabb láncszeme. Minden megjelenésén elmondja ezt Phil, és Trestman is fröcsögött ettől. Meg kell védeni, köré kell építeni, nem lehet elveszítene, egyben kell tartani blablabla..kovi470
Én 5 éve mondom, hogy akkora lesz a ****om, mint egy gorilláé. Oszt mégse. Emlékeztet a szituáció valamire?füligjimmy
Én meg 15 éves korom óta arra vártam hogy akkora legyen mint egy gorilláé, 5 év találtam meg a megoldást, félbehajtottam.

Tanulság?kovi470
Ha kitartó vagy, az álmaid valóra válnak?

Szeretném újra beírni, amit az option irányítók jövőjéről gondolok, de most hirtelen nagyon okoskodónak tűnnék. És van még hátra 3 negyed. füligjimmy
Néha a szemed előtt a megoldás, csak szarul állsz hozzá.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Emery csak el akarja hitetni vele, hogy ennek a csapatnak Ő a legfontosabb láncszeme. Minden megjelenésén elmondja ezt Phil, és Trestman is fröcsögött ettől. Meg kell védeni, köré kell építeni, nem lehet elveszítene, egyben kell tartani blablabla..kovi470
Én 5 éve mondom, hogy akkora lesz a ****om, mint egy gorilláé. Oszt mégse. Emlékeztet a szituáció valamire?füligjimmy
Én meg 15 éves korom óta arra vártam hogy akkora legyen mint egy gorilláé, 5 év találtam meg a megoldást, félbehajtottam.

Tanulság?kovi470
Ha kitartó vagy, az álmaid valóra válnak?

Szeretném újra beírni, amit az option irányítók jövőjéről gondolok, de most hirtelen nagyon okoskodónak tűnnék. És van még hátra 3 negyed.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Emery csak el akarja hitetni vele, hogy ennek a csapatnak Ő a legfontosabb láncszeme. Minden megjelenésén elmondja ezt Phil, és Trestman is fröcsögött ettől. Meg kell védeni, köré kell építeni, nem lehet elveszítene, egyben kell tartani blablabla..kovi470
Én 5 éve mondom, hogy akkora lesz a ****om, mint egy gorilláé. Oszt mégse. Emlékeztet a szituáció valamire?füligjimmy
Én meg 15 éves korom óta arra vártam hogy akkora legyen mint egy gorilláé, 5 év találtam meg a megoldást, félbehajtottam.

Tanulság?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Emery csak el akarja hitetni vele, hogy ennek a csapatnak Ő a legfontosabb láncszeme. Minden megjelenésén elmondja ezt Phil, és Trestman is fröcsögött ettől. Meg kell védeni, köré kell építeni, nem lehet elveszítene, egyben kell tartani blablabla..kovi470
Én 5 éve mondom, hogy akkora lesz a ****om, mint egy gorilláé. Oszt mégse. Emlékeztet a szituáció valamire?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Emery csak el akarja hitetni vele, hogy ennek a csapatnak Ő a legfontosabb láncszeme. Minden megjelenésén elmondja ezt Phil, és Trestman is fröcsögött ettől. Meg kell védeni, köré kell építeni, nem lehet elveszítene, egyben kell tartani blablabla..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A maradék három hc-prospect-el találkozott és beszélt is. Mielőtt még kiválasztották volna a befutót. Legalábbis én így olvastam.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nálunk se lenne hátrány egy MLB, Alec Ogletree nem tűnt rossznak a bowl meccsen...😊 20. pick környékén érdekes lesz a helyzet...Go Vikings!
Ogletree-vel is az a baj, hogy pont ezen a két helyen gyakorlatilag ki lenne húzva a méregfoga. A pályán van 1000 snap-et, abből 540 coverage, 15 meg blitz, hát az túró.

Na, Urlacher 726 snap, 57 pass rush, 403 coverage, Brinkley 894 snap 57 pass rush, 456 coverage

Most nem értem, találkozott Trestmannal, mielőtt bejelentették, hogy fel van véve? Jól tették, szia, ő az új edző, most fogjuk felvenni. A nevem Jay Cutler, és cukorbeteg vagyok. Szia Jay!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
az öreg Jay: Bears QB Jay Cutler played a small part in Chicago's HC interview process, meeting with Marc Trestman before he ultimately was hired.

tavaly Marshall-r rendelte ide, idén Trestmant 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k