Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na, végre elkezdődött tényleg az offense átalakítása 😊 Rájöttek, hogy OC, WR és OL fronton is talán itt kéne elkezdeni a dolgokat 😊

Amúgy Trestman persze, hogy bízik a kanadai haverjaiban, velük dolgozott 😊 Bárkit hoztunk volna, a legvalószínűbb, hogy olyanokat hoz, akikkel már dolgozott együtt. 😊

Egyébként Te'o kapcsán 😀

Wait...Trestman's daughters are real right? @Sara_Hanne @chloT94Phil Emery Faux ‏@FauxEmery
fetomy
Mindenki, aki bekerül egy új vezetői beosztásba, megpróbálja a saját embereit kulcspzícióba helyezni, mert róluk tudja, hogy mire képesek, mi az amit elvárhat tőlük, és persze tudja, hogy nem szúrják hátba.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az Offense stáb evidens volt, hogy Trestman érkezésével megy. Valaki is elmorzsolt Drakeért vagy Spencerért egy könnycseppet is? Valaki? Senki.
Marinelli tény, hogy fájdalmas,ő akart menni, Trestman megtartotta volna. Viszont maradt a DL edző, s maradt a secondaryvel remek munkát végző Jon Hoke és Gilly Byrd. Toub sem akart maradni.

Skip Peete lett az RB coach. Persze kihangsúlyozzák, hogy a Cowboys most futotta történetében a legkevesebbet. Hát az OL ott sem volt valami acélos, meg állandóan szaladtak az eredmény után, meg Murray a fél szezont kihagyta. Amikor Barber még a csúcson volt futottak vagy 5-ös átlaggal. Szóval jah. Meglátjuk.
Mondom nézegessük a Raiders régi staffjét, mert ő is onnan való.

Akkor eddig:
HC: Marc Trestman
OC/OL: Aaron Kromer
RB: Skip Peete
WR: -
TE: -
Assistant OL: -
DC: -
DL: Mike Phair
LB: -
DB: Jon Hoke
S: Gill Byrd
Nickelback: -
ST: Joe DeCamillis
Assitant ST: -
Erőnléti stáb gondolom marad.
Mosónő: Jim néni
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem kicsit olyan érzésem van, mint amikor az egyszeri ember elkezd autót szerelni. Elméletileg csak egy biztosítékot kellene kicserlélni, de annyira belelendül, hogy a végén mindent meg akar szervizelni. Kérdés, hogy a végén össze tudja e rakni amit szétbarmolt.
Itt szerintem csak kis módosításokra lett volna szükség, ehelyett odalettek azok az edzők is akik stabilan tartottak egy részt (Marinéni, Toub).
Nem tennék rá nagy pénzt, hogy megint meglesz a 10-6.
A végén még eegyszer legyőzünk titeket, az mekkora égés!

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, végre elkezdődött tényleg az offense átalakítása 😊 Rájöttek, hogy OC, WR és OL fronton is talán itt kéne elkezdeni a dolgokat 😊

Amúgy Trestman persze, hogy bízik a kanadai haverjaiban, velük dolgozott 😊 Bárkit hoztunk volna, a legvalószínűbb, hogy olyanokat hoz, akikkel már dolgozott együtt. 😊

Egyébként Te'o kapcsán 😀

Wait...Trestman's daughters are real right? @Sara_Hanne @chloT94Phil Emery Faux ‏@FauxEmery
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
 www.windycitygridiron.com/2013/1/17/3888178/chicago-bears-add-skip-peete-as-running-backs-coach

Hát ez igen fura...most rúgták ki, mert szutyok volt...remélem, kacsa az egész...

Ami viszont jól esik:

The Bears have parted ways with holdover OC Mike Tice, WRs coach Darryl Drake, and OL coach Tim Holt.

Bates is leves...DeBord, Spencer, Babich szintúgy...
Gyak. Hoke, Phair és Byrd maradt....eddig...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Morrist én nem erőltetném annak ellenére, hogy Tampa2-es....Mel Tucker viszont egy érdekes húzás lenne...kíváncsi lennék, mit tudna egy komolyabb emberanyaggal...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Graham 2 pick után kinyitotta a száját:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/17/ravens-corey-graham-says-bears-limited-him/

Raheem Morrist hol olvastad Jimmy? Vagy saját gondolat?tüsi91
Olvastam, hogy megy valahova Dc interjúra, úgy jutott eszembe.

Graham semmi olyasmit nem mondott, amit eddig nem tudtunk. Ha Big Love elhelyezett valahova a saját kis koordináta-rendszerében, onnen se té, se tova nem mozdultál, vagy csak nagyon nehezen. Az más kérdés, hogy Graham azt a lehetőséget se hálálta meg, amit kapott.

Hétvégén lesz időm, írok egy összefoglalót a pozíciókról a PFF statjai alapján. A QB értékelésük azért elég nagy baromságnak tűnik, megmondom őszintén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Akkor most konkrétum már Marika eltávja, vagy mi a helyzet? Én eddig csak azt olvastam, hogy "kész a továbblépésre".
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Na megnéztem ami fent volt a Bears honlapon a sajttájról: érdekes figura ez a Trestman, ilyen lányokkal már megértem hogy kihullt a haja nagy része 😀

Remélem hogy sikerül majd átformálnia ezt a mai Bearst egy olyanná amelyik képes felvenni a versenyt a top10-es csapatokkal, komoly munka lesz... Remélem az előrelépés már drafton meg fog mutatkozni, el kell kezdeni behozni azt a lemaradást amit az utóbbi években felhalmoztunk. Jó lenne ha hagynák dolgozni akkor is ha nem sikerülne jövőre még egy ütőképes alakulatot létrehozni de látszódna a haladás. Az ő munkája igazán 2-3 éven belül érhet be.

Urlacher elvesztése nekem nagyon fájna, nem szeretném másik csapat mezében látni 😕

Marinéninek sok sikert, köszönünk mindent, kíváncsi vagyok hogy aki a helyére jön fel tudja-e majd mutatni ugyanezt a D-teljesítményt amit ő.

Most pláne nehéz lesz kivárni a szeptembert, várom már hogy lássam hová halad ez a történet + jó lesz majd ha mutatják a családi páholyt, nem is kellenek tényleg cheerleaderek 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Graham 2 pick után kinyitotta a száját:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/17/ravens-corey-graham-says-bears-limited-him/

Raheem Morrist hol olvastad Jimmy? Vagy saját gondolat?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sara Hanne, bazzeg, természetesen twitterel, ugye, mi mást tehetne. Követni fogom.... mint egy ragadozó
 twitter.com/Sara_Hanne
füligjimmy
volt feles 5 percem, még van remény jimmy!
"The first person to get me this, I will marry.... GO  twitter.com/Sara_Hanne/status/288879621901008896/photo/1 "sapka
Se a házasság intézményéről, se erről a pulóverről nem tudok nyilatkozni a jó ízlés határain belül.

Kromer egyedül lesz felelős a támadófalért? Ez tetszik. Accountability, ez elhangzott vagy tizenötször. Különösen a legjobb játékosokat küldjük pályára rész ragadta meg a figyelmemet, amikor az ST-ről beszélt. Hester vissza akar vonulni? Jajmár!

Raheem Morris elérhető, ex-Tampa, igazából sose volt DC, bukott vezetőedző, nagy DB guru hírében áll. Ámen?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Sara Hanne, bazzeg, természetesen twitterel, ugye, mi mást tehetne. Követni fogom.... mint egy ragadozó
 twitter.com/Sara_Hanne
füligjimmy
volt feles 5 percem, még van remény jimmy!
"The first person to get me this, I will marry.... GO  twitter.com/Sara_Hanne/status/288879621901008896/photo/1 "

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
füligjimmy sok boldogságot az új barátnőddel!jjncaa
Megszakad a szívem a vaccpáör csajért, de a szívnek nem lehet parancsolni.

Sara Hanne, bazzeg, természetesen twitterel, ugye, mi mást tehetne. Követni fogom.... mint egy ragadozó
 twitter.com/Sara_Hanne

ÓÓóóó, Massive Attack- Paradise Circus, hát még zenéhez is ért a lelkem

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nekem Chloe jobban bejön... Marinelli állítólag Dallasban köthet ki.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
füligjimmy sok boldogságot az új barátnőddel!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Persze Trestmannel ez ugyanúgy megeshet. Meglátjuk.
Érdekes kérdés ez a HC play call. Packersnél McCarthy, Saints Payton. Lehet példát mondani, ahol bejött, lehet példát mondani, ahol nem.
Kromert nagyon sokan üdvözlik Chicagoban, hát kemény dolga lesz.

szerk.: Amúgy Chloe a fiatalabb 19 éves. Sarahanne 21. Ejj... 😀
 www.chicagonow.com/mayor-daily/2013/01/trestman-daughters-hot-123/
tüsi91
Azt ne felejtsük el, hogy ott az új DC-k első évében volt a védelem igazán domináns, bajnokságot is nyertek. Új seprű jól söpör. Mostanában már nem nagyon tudnak megállítani senkit.

21? Kicsit öreg az én örökifjú természetemhez.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én elfogadom az érvelésed. Lovie Smith az OC kérdésben 4ből semmi. Martz mondjuk egy fél. De őt meg kirúgta és előléptette Ticet. Ez leveszi azt a felet. S többek között Lovie sem látta át a teljes rostert (ahogy Jimmy előbb írta). Ő konyított a D-hez, fingja nem volt az Ohoz. Ebbe bukott bele, ezért írtam, hogy egy bizonyos szint fölé már nem volt képes emelkedni.tüsi91
Én is elfogadom, amit gondolsz, én azonban kissé máshogy látom....ráadásul semmilyen garanciát nem látok arra, hogy ne uez történjen fordítva Trestmannel...meg fogjuk látni...mellesleg én sem vagyok a HC-playcall híve, ebben a kérdésben csatlakozom Jimmyhez...Bear
Persze Trestmannel ez ugyanúgy megeshet. Meglátjuk.
Érdekes kérdés ez a HC play call. Packersnél McCarthy, Saints Payton. Lehet példát mondani, ahol bejött, lehet példát mondani, ahol nem.
Kromert nagyon sokan üdvözlik Chicagoban, hát kemény dolga lesz.

szerk.: Amúgy Chloe a fiatalabb 19 éves. Sarahanne 21. Ejj... 😀
 www.chicagonow.com/mayor-daily/2013/01/trestman-daughters-hot-123/
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én elfogadom az érvelésed. Lovie Smith az OC kérdésben 4ből semmi. Martz mondjuk egy fél. De őt meg kirúgta és előléptette Ticet. Ez leveszi azt a felet. S többek között Lovie sem látta át a teljes rostert (ahogy Jimmy előbb írta). Ő konyított a D-hez, fingja nem volt az Ohoz. Ebbe bukott bele, ezért írtam, hogy egy bizonyos szint fölé már nem volt képes emelkedni.tüsi91
Én is elfogadom, amit gondolsz, én azonban kissé máshogy látom....ráadásul semmilyen garanciát nem látok arra, hogy ne uez történjen fordítva Trestmannel...meg fogjuk látni...mellesleg én sem vagyok a HC-playcall híve, ebben a kérdésben csatlakozom Jimmyhez...
Az érveidre írtam Clements-et...csak őt nem engedték el...lehet, h tudta, csak könnyelműen bízott valamiben, amiben nem kellett volna...most tuti megtanulta... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én elfogadom az érvelésed. Lovie Smith az OC kérdésben 4ből semmi. Martz mondjuk egy fél. De őt meg kirúgta és előléptette Ticet. Ez leveszi azt a felet. S többek között Lovie sem látta át a teljes rostert (ahogy Jimmy előbb írta). Ő konyított a D-hez, fingja nem volt az Ohoz. Ebbe bukott bele, ezért írtam, hogy egy bizonyos szint fölé már nem volt képes emelkedni.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sándor Gaál ‏@pfbusiness
Trestman 13 hónapos óráról órára kidolgozott ütemtervet nyomott Emery elé állítólag..


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Még egyszer: váltani kellett, itt volt az ideje, de nem azért mert nem tudtunk volna SB-t nyerni vele, hanem azért, mert Lovie túl sokszor nyúlt mellé...simán el tom képzelni, h jövőre HC lesz, aztán 3-4 év és SB-ben a csapata...Bear
Ezért írtam, hogy nem tud egy bizonyos szint fölé menni.

Amúgy én nagyon remélem, hogy Trestman hoz valaki normális WR edzőt, mert Drake keze alatt senkiről nem lehet azt elmondani, hogy fejlődött volna. tüsi91
Szerintem ez nem igazán szint, nagyjából annyi szerencse-faktor van benn, mint jó HC-t találni...hiába vagy jó poz-edző, ha nem tudsz playt hívni, vagy hiába voltál jó OC valaha, ha más körülményekkel nem birkózol meg...ezt előre nem látod...lutri...épp ezért nem képesség...
Trestman uígy bízik a kanadai haverjaiban...
A lányok egyébként valóban szemrevalóak...ez jó jel.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyetértünk abban, hogy ideje volt a váltásnak.
Mindamellett csak egy épkézláb OC-munka választott el bennünket az SB-győzelemtől, szerintem többször is...(2006/2010)
Lovie-nak nem az volt a baja, h nem tudott egy szint fölé menni, hanem az, h impotens OC-kat választott...ebbe bukott bele...ha megtalálja az emberét, könnyen lehet, h két SB-win van a neve mellett, és zseniként emlegetik...
Az, hogy egy HC a játék minden részében zseni legyen, gyak. lehetetlen...a labda másik oldalán (amelyikhez kevésbé ért) kell egy ember (kordinátor), aki képes nyerni. Nekünk ilyenünk nem volt, el is buktunk...
Szerintem ez ilyen egyszerű...ha Clementset engedi anno a Packs, talán máshogy alakul...de mindegy...
A Def. és a Spec team elég jól össze volt rakva a 9 év nagy részében...

Még egyszer: váltani kellett, itt volt az ideje, de nem azért mert nem tudtunk volna SB-t nyerni vele, hanem azért, mert Lovie túl sokszor nyúlt mellé...simán el tom képzelni, h jövőre HC lesz, aztán 3-4 év és SB-ben a csapata...Bear
Pont ma hallottam egy olyan kifejezést, hogy hit the glass ceiling. Elért egy olyan pontot, amikor tudta, hogy mit kellene tennie, de valami oknál fogva nem volt képes a célját elérni.

Trestman lányai viszont dögösek! Főleg a fiatalabb, pedig általában a hideg kiráz ezektől a csücsörített arcoktól. De ezzel a pofival...... hát tennék vele ilyen dolgokat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Még egyszer: váltani kellett, itt volt az ideje, de nem azért mert nem tudtunk volna SB-t nyerni vele, hanem azért, mert Lovie túl sokszor nyúlt mellé...simán el tom képzelni, h jövőre HC lesz, aztán 3-4 év és SB-ben a csapata...Bear
Ezért írtam, hogy nem tud egy bizonyos szint fölé menni.

Amúgy én nagyon remélem, hogy Trestman hoz valaki normális WR edzőt, mert Drake keze alatt senkiről nem lehet azt elmondani, hogy fejlődött volna.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egyetértünk abban, hogy ideje volt a váltásnak.
Mindamellett csak egy épkézláb OC-munka választott el bennünket az SB-győzelemtől, szerintem többször is...(2006/2010)
Lovie-nak nem az volt a baja, h nem tudott egy szint fölé menni, hanem az, h impotens OC-kat választott...ebbe bukott bele...ha megtalálja az emberét, könnyen lehet, h két SB-win van a neve mellett, és zseniként emlegetik...
Az, hogy egy HC a játék minden részében zseni legyen, gyak. lehetetlen...a labda másik oldalán (amelyikhez kevésbé ért) kell egy ember (kordinátor), aki képes nyerni. Nekünk ilyenünk nem volt, el is buktunk...
Szerintem ez ilyen egyszerű...ha Clementset engedi anno a Packs, talán máshogy alakul...de mindegy...
A Def. és a Spec team elég jól össze volt rakva a 9 év nagy részében...

Még egyszer: váltani kellett, itt volt az ideje, de nem azért mert nem tudtunk volna SB-t nyerni vele, hanem azért, mert Lovie túl sokszor nyúlt mellé...simán el tom képzelni, h jövőre HC lesz, aztán 3-4 év és SB-ben a csapata...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért valljuk be, nagyon sok jó pillanatot szerzett nekünk a Smith-féle Bears, én ezért nagyon hálás vagyok, és hiányozni is fog azért...Bear
Aki ebbe a korszakba "született" bele az szerintem mind így van vele. Lovie jó edző, de van egy szint ami fölé nem képes menni. S ugyan ez egy olyan szint, amit sok mindenki szeretne elérni, de nem az a szint, hogy valami igen nagyot tudj dobni. El lehettünk volna még 3-4 évet is, 8-8-as, 9-7es mérlegekkel, lehet egy PO is becsúszott volna, netán kettő, de azt hiszem az idei rájátszás meccsek is rávilágítanak, de úgy kompletten az egész szezon, hogy mire mennénk a POban.
Én azt mondom kellett a váltás, Trestman az egyik leglogikusabb jelölt. Aztán, hogy ebből a totális bukás lesz-e, vagy tudunk egy szintet ugrani az más kérdés.

Fetomy:
Való igaz. BM-AB-EB hármas adott, én számolok Knoxal. Ha ő mégse, akkor FA piacról bármikor tudsz beszerezni egy 3-4. számú elkapót olcsón. Vagy mint írtam tegnap előtt egy speedstert a hátsó körökben.