Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lewan nem jön a draftra, se a Bama RG Steen (sima első körös lesz jövőre, sztem idén is elvitték volna minimum a másodikban). Lewan nem győzött meg idén különösebben, de egy játékossal "vékonyabb" lett a class. Kíváncsi leszek Barrett Jones mit produkál az offseasonban, szerintem a két egészen kiváló guard miatt tűnik ennyire jónak. Se az Aggies, se a Georgia (ellenük pláne nem) ellen nem voltam tőle elájulva, az ND ellen is fújhattak volna ellene 3 holdingot. Kiderül, ha beborul.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mivel a csikágói újságok firkászainak annyi dolguk van, hogy 1 szájbalökött csapat történéseit kövessék, még mindig kicsit meglepő számomra, hogy ilyen kurvára semmilyen munkát végeznek. Ha éppen tudják, hogy ki jött interjúra, belöknek valami wikipédiás infót, oszt csocsi. Legalja.

Mindenesetre Jensen szerint (ő se tud túl sokat, de legalább baromságokat nem ír), Clements csütörtök, Dennison péntek, Bevell szombat, Arians vasárnap. Célegyenesbe érkeztünk, Uraim!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Tom Telesco IND->SD GM
Könnyen előfordulhat, hogy Arians megy vele.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Még egy gondolat. Két igazán keresett jelölt van a listánkon, McCoy, és Arians (ő tudja, bírja e az egészsége). Tegyük fel, hogy egyiknek, vagy másiknak ajánlatot teszünk. McCoy előtt ott van még az Eagles, Arians előtt a Chargers ajánlata. Kérdés egy pillanatig is, hogy a Bears vezetőedzői állása a lehető legjobb választás? Mit tud felajánlani bármelyik csapat, amire azt mondjuk, hát igen, ezt mi nem tudjuk megadni?füligjimmy
Szerintem - nem megbántva a többi csapat szurkolóit - a Bears-HC állás valóban a legjobb....persze csak akkor, ha vki nagyjából rögtön sikeres akar lenni...itt vannak alapok, nem kell a fél csapatot szélnek ereszteni, egy 10-6-ot elérő gárdát kell átvenni...viszont ebben van a legnagyobb buktató is...kva ciki, ha vki 10-6 után fakít egy 6-10-et/5-11-et(itt azért nem volt erre példa 9 éve)...marha nagy a buktaveszély...ha vki ilyen körülmények között elbukik, annak hosszú időre reszeltek, mint HC...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Cowher is kacsintgat újra az edzősködéssel. Imádnámkovi470
Akkor inkább Tice legyen a HC 😂 Ne vicceljünk már ilyen nevekkel.

Arians lenne a tökéletes jelölt. ÁmenDelete
Jó, iróniát nem érezted, én hibám.. keresek valami smájlit ami illik hozzá 😀
Legyen ez: :: HIBÁS KÉP ::

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez csak akkor probléma, ha Reid, vagy Marrone volt a két jelölt a HC posztra. Amit kétlek. füligjimmy
Vagy ha egyik jelölt sem az igazi és egy olyat kell odarakni aki nem felel meg mindenben az elképzelteknek vagy olyat aki kurva drága.Bazzani
Ha a lóvé gond lenne, akkor Big Love maradt volna. Szereintem triviális az ok, a komolyan vehető jelöltek fele még rájátszásban van. Szamuráj a nagymama kedvence, kapott egy interjút, Toub pedig szintén szívesség lehet, ha a saját csapata nem hallgatja meg, az kb. kiheréli a karrierjét. Két ilyen pr fogásból nem kell komoly következtetéseket levonni. Ha pedig McCoy a jelölt, akár februárig is várni kell.

Dennison péntek, és Arians valamikor a hétvégén.

Még egy gondolat. Két igazán keresett jelölt van a listánkon, McCoy, és Arians (ő tudja, bírja e az egészsége). Tegyük fel, hogy egyiknek, vagy másiknak ajánlatot teszünk. McCoy előtt ott van még az Eagles, Arians előtt a Chargers ajánlata. Kérdés egy pillanatig is, hogy a Bears vezetőedzői állása a lehető legjobb választás? Mit tud felajánlani bármelyik csapat, amire azt mondjuk, hát igen, ezt mi nem tudjuk megadni?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears finished 8th in comprehensive special teams rankings at end of the season. Here is how all 32 teams fared:
1. MIN, 2. BAL, 3. CIN, 4. SEA, 5. MIA, 6. SD, 7. NYG, 8. CHI, 9. BUF, 10. ARI, 11. DEN, 12. CLE, 13. SF, 14. NE, 15. GB, 16. TEN, 17. DAL, 18. ATL, 19. NYJ, 20. NO, 21. PIT, 22. TB, 23. HOU, 24. KC, 25. JAC, 26. IND, 27. STL, 28. PHI, 29. OAK, 30. DET, 31. WAS, 32. CAR

HC kérdés:
The Bears are supposed to come to Houston and interview OC Rick Dennison Friday night for their vacant head-coaching position.
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Cowher is kacsintgat újra az edzősködéssel. Imádnámkovi470
Akkor inkább Tice legyen a HC 😂 Ne vicceljünk már ilyen nevekkel.

Arians lenne a tökéletes jelölt. Ámen


több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Cowher is kacsintgat újra az edzősködéssel. Imádnám

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Frank Korzo Chicago Bears 1
Srácok! Csak szólok, hogy hnap nem leszek, mert interjúztat MRI a HC-posztért, majd elmesélem, hogy mi volt... 😊Bear
Akkor a többiek már hiába is mennek!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez csak akkor probléma, ha Reid, vagy Marrone volt a két jelölt a HC posztra. Amit kétlek. füligjimmy
Vagy ha egyik jelölt sem az igazi és egy olyat kell odarakni aki nem felel meg mindenben az elképzelteknek vagy olyat aki kurva drága.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez csak akkor probléma, ha Reid, vagy Marrone volt a két jelölt a HC posztra. Amit kétlek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
 www.nfl.com/videos/the-shame-report/0ap2000000123968/The-Shame-Report-Wild-Card-Weekend

"The Bears have been on more dates with head coaches than "The Bachelor," but so far, no rose"

😀
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Kezdünk átesni a ló túloldalára, már ami az edzőkeresést illeti. Toub, Singletary, Priefer, Bevell, Dennison, Trestman, DeCamillis, Carmichael, Sullivan, Armstrong, McCoy, Arians. Szóljatok, ha valakit kihagytam volna. Ők mind interjúznak, vagy már interjúztak is. És Emery nem kapkodja el, azt mondja hogy a jan 19-i East-West Shrine Game-ig akarja megtalálni az új HC-t. Szóval a héten még lehet, hogy nem lesz meg az emberünk.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Megnéztem a nagydöntőt, Warmackra különös tekintetet fordítottam. Nagyon jól dolgozott a srác sztem. Bár az is igaz, hogy az egész fal nagyon jó ott. De sztem jó választás lehetne nekünk. Több helyen Fishert írják, hát nem tudom. LT a piacról, G a draftról, én ezt mondom.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze, hogy érdekel. Mondjuk valami passprot irányadó is jöhetne.
Mégiscsak az a fontosabb. 😊

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy! Engem leginkább az NFC North csapatok érdekelnének egymáshoz képest. Márha egy oroszlán beleüvölthett a medvék dolgába.Bazzani
Az a gond, hogy annyi adatok kellene összevetni, hogy az hihetetlen. Mert az OL emberek adatai egy dolog, de meg kell nézni, hányszor volt extra blokkoló, hányszor volt az adott irányító blitzelve, a pályának milyen részeit támadták, milyen hatékonyan, ésmég fél tuvat másikat. A pass prot adataik, nem mondom, hogy nem mérvadóak, mert azok. De egy raklap másik dolgot is mellé kell tenni. Futójátékban viszont nagyon jó adatokat szolgáltatnak, azt sokkal egyszerűbb is osztályozni.
Szóval ha tényleg érdekel titeket, szívesen megcsinálom, de csak kisebb adagokban 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Srácok! Csak szólok, hogy hnap nem leszek, mert interjúztat MRI a HC-posztért, majd elmesélem, hogy mi volt... 😊Bear
Figyi vmi kávéfözői pozícióba vetessél már fel engem is havi 3000 dollárért. 😀. Köszi. 😀 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyugi Bear, a jó döntéshez idő kell.
Hát még a szarhoz... 😊

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok! Csak szólok, hogy hnap nem leszek, mert interjúztat MRI a HC-posztért, majd elmesélem, hogy mi volt... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jimmy! Engem leginkább az NFC North csapatok érdekelnének egymáshoz képest. Márha egy oroszlán beleüvölthett a medvék dolgába.Bazzani
Ez tényleg jó lenne, ha van időd. De szigorúan csak azok, amiben a Bears előzi a Lionst 😀 😀 😀.

Esetleg NFC North topikba betehetnéd.

Sinletary-t inkább ne please. Lassan célegyenesbe fordul az edzőkérdés. Remélem nem baltázza el.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy! Engem leginkább az NFC North csapatok érdekelnének egymáshoz képest. Márha egy oroszlán beleüvölthett a medvék dolgába.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valami másik ST edző is interjúzott. 3 interjú egy nap alatt, mivel Arians kórházba került. Erről ennyit. Én örülök, hogy sok különböző véleményt, és embert meghallgat, de ez más kicst túlzás számomra is.

A statokról még annyit, viccet félretéve, tényleg nagyon érdekesek, tudok írni szinte mindenről fél oldalt, de nem sok van benne, amit eddig nem tudtunk. Leglaábbis sejtettünk. Szóval ha tényleg érdekli a közönséget, pl. a passzjátékunk miért volt olyan, amilyen, és pl. mit csinál másképp a Patriots, akkor leírom, mert időm van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Toub is interjúzott 😊


több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó lesz, jó lesz.
Jönnek az egyre nagyobb bukónak tűnők. 😊
Persze a végén úgyis valaki jó lesz, de némi reményt látok.