Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Megnéztem a nagydöntőt, Warmackra különös tekintetet fordítottam. Nagyon jól dolgozott a srác sztem. Bár az is igaz, hogy az egész fal nagyon jó ott. De sztem jó választás lehetne nekünk. Több helyen Fishert írják, hát nem tudom. LT a piacról, G a draftról, én ezt mondom.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze, hogy érdekel. Mondjuk valami passprot irányadó is jöhetne.
Mégiscsak az a fontosabb. 😊

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy! Engem leginkább az NFC North csapatok érdekelnének egymáshoz képest. Márha egy oroszlán beleüvölthett a medvék dolgába.Bazzani
Az a gond, hogy annyi adatok kellene összevetni, hogy az hihetetlen. Mert az OL emberek adatai egy dolog, de meg kell nézni, hányszor volt extra blokkoló, hányszor volt az adott irányító blitzelve, a pályának milyen részeit támadták, milyen hatékonyan, ésmég fél tuvat másikat. A pass prot adataik, nem mondom, hogy nem mérvadóak, mert azok. De egy raklap másik dolgot is mellé kell tenni. Futójátékban viszont nagyon jó adatokat szolgáltatnak, azt sokkal egyszerűbb is osztályozni.
Szóval ha tényleg érdekel titeket, szívesen megcsinálom, de csak kisebb adagokban 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Srácok! Csak szólok, hogy hnap nem leszek, mert interjúztat MRI a HC-posztért, majd elmesélem, hogy mi volt... 😊Bear
Figyi vmi kávéfözői pozícióba vetessél már fel engem is havi 3000 dollárért. 😀. Köszi. 😀 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyugi Bear, a jó döntéshez idő kell.
Hát még a szarhoz... 😊

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok! Csak szólok, hogy hnap nem leszek, mert interjúztat MRI a HC-posztért, majd elmesélem, hogy mi volt... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jimmy! Engem leginkább az NFC North csapatok érdekelnének egymáshoz képest. Márha egy oroszlán beleüvölthett a medvék dolgába.Bazzani
Ez tényleg jó lenne, ha van időd. De szigorúan csak azok, amiben a Bears előzi a Lionst 😀 😀 😀.

Esetleg NFC North topikba betehetnéd.

Sinletary-t inkább ne please. Lassan célegyenesbe fordul az edzőkérdés. Remélem nem baltázza el.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy! Engem leginkább az NFC North csapatok érdekelnének egymáshoz képest. Márha egy oroszlán beleüvölthett a medvék dolgába.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valami másik ST edző is interjúzott. 3 interjú egy nap alatt, mivel Arians kórházba került. Erről ennyit. Én örülök, hogy sok különböző véleményt, és embert meghallgat, de ez más kicst túlzás számomra is.

A statokról még annyit, viccet félretéve, tényleg nagyon érdekesek, tudok írni szinte mindenről fél oldalt, de nem sok van benne, amit eddig nem tudtunk. Leglaábbis sejtettünk. Szóval ha tényleg érdekli a közönséget, pl. a passzjátékunk miért volt olyan, amilyen, és pl. mit csinál másképp a Patriots, akkor leírom, mert időm van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Toub is interjúzott 😊


több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó lesz, jó lesz.
Jönnek az egyre nagyobb bukónak tűnők. 😊
Persze a végén úgyis valaki jó lesz, de némi reményt látok.

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Fuck.
Me.
Running.
Singletary interjúzik.

 www.windycitygridiron.com/2013/1/7/3849650/chicago-bears-to-interview-vikings-assistants-mike-singletary-and

Legenda az öreg Samurai Mike, de edzőnek nem igazán jött be. Vajon MRI (aki tényleg egyre inkább egey vérprofi menedzsernek tűnik) miért pazarol rá időt?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez biztos nem meglepetés számotokra, de minden statisztika azt támasztja alá, hogy Kellen Davis a legrosszabb volt idén a posztján, és én vagyok a legfaszább gyerek az univerzumban.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Jimmy tedd fizetőssé a szolgáltatást!😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF
Jimmy! Ha lesz éppen egy halom időd akkor nyomhatnál a meséskönyvedből Lions def statokat a topikunkba. Ami érdekel (minden!!!) az leginkább Suh statjai a többi NFL nagymenő DThhez képest, illetve pár stat hogy mennyire nélkülözhető a két FA DB Houston és Delmas. Ja és Levy statjai mert volt egy kis megnemértésünk Mac-el az idei teljesítményéről.
ON
Mackóóóóóó!

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
James, ön a népért dolgozik, úgy szórja két kézzel (amennyiben két kézzel gépel) drága pénzen vett tudását közénk, mint az isteni Caligula a sestertiusokat a plebsnek! Ezennel megajándékozom Önt a Könyvtáros Testvér Önzetlenségi Sack-szalaggal!* Viselje büszkén, áldozatos munkáját köszöni az egész magyarországi Bears-drukker közösség nevében

picidzé
Kulturális Medveattasé

* egy ősi futballkitüntetés, a vak oldali, összezúzott vesén viselik ünnepélyes statisztika-felolvasásokkor

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Na ez nagyon állat.

Nekem ESPN Insiderhez van hozzáférésem (nemenyém), de lövésem sincs mire jó. (Akinek kell szóljon)


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jay Cutler. 945 snapet volt a pályán, ez elég kevés, 25. hely.
Vastagon pozitív tartomány, de középmezőny (16.hely) +8.7, Peyton Manning 53.2, Aaron Rodgers 44.8, Stafford 9.9.

Van egy rakás adat, de mivel még a dobások száma között is hatalmas az eltérés, inkább beírnám, akik (talán meglepő módon) mögötte vannak: Andrew Luck, Carson Palmer, Joe Flacco, Sam Bradford, Andy Dalton, Phillip Rivers, Christian Ponder, és egy tucat másik.

496 dropback, ebből 433 passzkísérlet, 34 drop, 38 sack, de nagyon kevés eldobott labda (5), és ütés dopás közben (4). Az ő hibája volt 8 sack, 4 hit.

A 38 drop annyira nem sok, 13. hely, de 1 kivételtől eltekintve (Griffin), mindenki +100 passzkísérlet. Szóval dobás/drop mutatóban nagyjából a 4. helyen állhatunk. A Colts 50 drop (legtöbb), Luck 627 passzkísérlet.

Mivel előjött a migrénem, abbahaytam. Véget ért a móka mára, zárul Jimmy mókatára. Holnap, veletek, ugyanekkor, ugyanitt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintetek mekkorát fogk ezzel most királykodni? Az összes topicba beokoskodok valamit. Hehehefüligjimmy
Királykodjon is Felséged! És okoskodjon! Pofozkodni és késel(ked)ni nem ér!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
27 dollár egy évre az előfizetés.... Nem egy nagy összeg 😀.

Jimmy! Ha lesz időd Cutlerról lévő összefoglalást tegyél be. Aligha nem ez sokunkat érdekli.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintetek mekkorát fogk ezzel most királykodni? Az összes topicba beokoskodok valamit. Hehehe

Minő meglepetés, Devin Hester a liga legrosszabb elkapói között van. 1 TD, 2 INT, 4 drop, és 1 lerázott szerelés (ez bazmeg, hihetetlen, egyszer siekrült egy védőt megverni open fielden.)

Minő meglepő, egyike vagyunk annak az 5 csapatnak, ahol mindegyik guard negatív tartományban vanértékelve. Mondjuk a Vikings, és a Seattle? Bár az ő centereik messze a legjobbak, plusz a tackle párosuk is kiváló (Giacomi kivételével)

Újabb meglepetés érkezik. Ebben a szezonban 36 játékos lépett pályára centerposzton. Garza az előkelő 30. ebben a rangsorban. Monjduk a screen block-okban pozitív a mutatója, és pass protban is (ez a sok besegítés miatt eléggé értékelhetetlen). Így is összejött 5 sack és 8 hurry. Mindössze 4 büntetés????!! False startból többre emlékszek, átverés szaga van ennek erősen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Suttyó Bears drukkerek szeretettel fogadják imádott csapatuk statisztikáit.
😀

Én se azt mondom, hogy vágják ki Pepperst, de azért elviszi a cap 1/10-ét. Ez borzalmasan sok. Ráadásul már megbuherták egyszer a szerződését.tüsi91
A legjobb end, plusz Wotton, és Mekk Elek a határba sincs hozzá képest. De Melton a legjobb pass rusher. Messze a legjobb.

Pass rush: Melton +15,7; Izzy +10,7; Peppers +8 (a falbón neki egyedül a pass cover +2);Collins 2,9 (de csak 120 passzjátéknál volt a pályán); Paea +2,8. A többiek 0, vagy az alatt

Izzynek utoljára ilyen jó szezonja 08-ban, és 09-ben volt. Az elmúlt két évben sokkal gyengébben teljesített. Peppers folyamatosan megy lefelé, de még bőven van honnan lecsúsznia. Az összesített 4-3 DE, 3-4 OLB listán is Top25. Sima Top20 lenne, kb. 0,2-del vannak előtte jópáran. Akár overall, akár kizárólag pass rusht nézünk, Peppers a liga legjobb playmakerei között van, minden csapatban kezdő lenne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Akkor ezek szerint nem feltétlenül fogják Meltont (túl)fizetni egy új szerződésnél? Mondjuk, amit előrevetített itt pár ember, h 7-8millió/év lenne a realitás neki, azt egy kicsit talán túlzónak tartanék, de hát ha ő nem akkor ki? Futás ellen szar, de azért passz ellen elég domináns volt...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Suttyó Bears drukkerek szeretettel fogadják imádott csapatuk statisztikáit.
😀

Én se azt mondom, hogy vágják ki Pepperst, de azért elviszi a cap 1/10-ét. Ez borzalmasan sok. Ráadásul már megbuherták egyszer a szerződését.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kb. két perccel ezelőtt fizettem elő a PFF prémium statjaira. Hamár Emery is emlegette őket, és a Moneyball végre menőnek számít. A számításaik szerint Peppers volt a 6. legjobb a védelemben, de az egyik legkiegyensúlyozottabb. Nem csalt a szemünk, Melton volt az egyik legrosszabb futás ellen. Ha valakit érdekel konkrétan valami, igyekszem kiböngészni, el kell tölteni valamivel az offseasont is. füligjimmy
Ömlessze serényen don Fülig d.i. St. James


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)