Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Dennisont is megkérdezzük...nem rossz ötlet...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem is hálálta meg eddig Wimbley a nagy lóvét....szóval eddig nagyon nem érte meg.pakesz
Az ára akkor ennyi volt. Melton pro bowl szezonból jön, 26 éves, mindössze 2 teljes szezon van a lábában, és olyan ritka a posztján, mint a becsületes politikus. Az előkörös pickek fele megint DT/DE/OLB lesz. Ha mi nem adjuk meg, megadja más.

Bazza: ugyan Marrone-val kapcsolatban elhamarkodottan nyilatkoztam, de Lovie Smith és a 3-4? Nem ért hozzá. Nincsenek tisztességes blitzeink egy évtizede. Ha a Panthersnek esze lett volna, kirúgják Riverát, helyére teszik Lovie-t. Az egy mennyben köttetett házasság lehetett volna. Browns Kellyvel kacérkodik, Philly hamarabb hívta Gus Bradleyt. Nincs most hely neki.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
5 év 55 millió, 31 garantált, 15 milla signing bonus.

Ennyit megérne Melton? Nem. Igaz jobbat meg nem találsz. Futás ellen ő se domináns, meccsekre eltűnik...
Ha egy 5 év 30-35 milla környékén megegyeznek az azt mondom oké.tüsi91
Wimbley-t akartuk elhozni anno, ő írt alá ennyiért, persze nem ugyanaz a poszt. Egy kezdő DT kap évi 5-6 milliót. És Melton sztem tud 3-4-ben is játszani. Sőt, még talán jobb is lenne, pont a futás elleni hiánysságai miatt.

füligjimmy
Nem is hálálta meg eddig Wimbley a nagy lóvét....szóval eddig nagyon nem érte meg.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lovie utálja a 3-4et, ezt már többször is mondta...ha SD-be megy, akkor is tuti a Tampa2 szerintem...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Van HC, de én 100%ra veszem, hogy az új GM új HC-t hoz magával.
Lovie egyébként szerintem Chargershez megy, bár a 3-4 nem tudom mennyire feküdne neki.Bazzani
Azt nem nagyon hiszem, h Lovie megtartja a 3-4et ha odamegy...nem is nagyon várják emiatt a fanok 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van HC, de én 100%ra veszem, hogy az új GM új HC-t hoz magával.
Lovie egyébként szerintem Chargershez megy, bár a 3-4 nem tudom mennyire feküdne neki.

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jaxnél tudtommal van HC...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy! Azért még a Jax, Arizona, Browns, Philly négyesnél nincs HC és ugye egyet ti is kihúztok a trendi nevekből. Szerintem az utolsóhoz alá fog írni Lovie.

szerk.:San Diegot még ki is hagytam.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
5 év 55 millió, 31 garantált, 15 milla signing bonus.

Ennyit megérne Melton? Nem. Igaz jobbat meg nem találsz. Futás ellen ő se domináns, meccsekre eltűnik...
Ha egy 5 év 30-35 milla környékén megegyeznek az azt mondom oké.tüsi91
Wimbley-t akartuk elhozni anno, ő írt alá ennyiért, persze nem ugyanaz a poszt. Egy kezdő DT kap évi 5-6 milliót. És Melton sztem tud 3-4-ben is játszani. Sőt, még talán jobb is lenne, pont a futás elleni hiánysságai miatt.

Ez már spekuláció a részemről, de még valamit figyelembe vehetünk az idei költekezésnél. Lovie Smith kirúgása extra 5 millió dollárba került, plusz a segédedzőkkel ki tudja, mi lesz. Mivel a Bills leigazolta Marrone-t (és emiatt megettem egy kalapot), nagyon valőszínű, hogy nem lesz idén állása. Ha volt is olyan pont a szerződésében, hogy csak a különbözetet fizetik ki neki, az nagyjából semmit se ér. És hiába nem számít a pénz az új edző igazolásánál, 5 millióból azért sok korsó sört lehet meginni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5 év 55 millió, 31 garantált, 15 milla signing bonus.

Ennyit megérne Melton? Nem. Igaz jobbat meg nem találsz. Futás ellen ő se domináns, meccsekre eltűnik...
Ha egy 5 év 30-35 milla környékén megegyeznek az azt mondom oké.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Melton kb mennyibe fájhat?tüsi91
Alsó hangon 5 év 50 millió. Calais Campbell lóvéja körül kaphat, az kb. ennyi volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Melton kb mennyibe fájhat?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
Lions topikba tette ki Bazza.

E szerint 23 millió a cap space.

tüsi91
Ennek a felét Melton elviszi, a másik felét a roster feltötlése, plusz a draftcetlik. Lehet átdolgonak néhány szerződést, de Peppers másodszor már nem hiszem, hogy belemegy, talán Tillmann. De Long ebbe nem fér bele. füligjimmy
Szerintem meg tudnák oldani a dolgot, ebben azért elég ügyesek a fiúk...ráadásul nincs is nagyon más választásuk, hiszen Webbel senki nem fog nekimenni a szezonnak még egyszer LT-ben, ha bármilyen mód van rá...szal muszáj lesz vmit fakítani...Bear
Mivel komoly lejáró szerződések jövőre nincsenek (Wright és Wotton, valamint Big Hekk), és feltételezve, hogy Cutler és Marshall cap számai nem nagyon változnak, jövőre még belefér, de 2015 már húzósabb év lesz. Még ezt is meg lehet oldani, pláne ha bejönnek a draftok, de 2016 márciusában lejár a csapat fele. És azért ez mégiscsak mindössze 2 szezon.

Akárhogy nézem, egy újabb 6 év, 70 milliós szerződés nem fér bele. Long itt kezdődik. Albert talán ennyiért már aláír. Most a garantált annyira nem lényeges, a cap mutató a fontos. Peppers se fog zsebretenni 16 millót, de annyit foglal el.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
Lions topikba tette ki Bazza.

E szerint 23 millió a cap space.

tüsi91
Ennek a felét Melton elviszi, a másik felét a roster feltötlése, plusz a draftcetlik. Lehet átdolgonak néhány szerződést, de Peppers másodszor már nem hiszem, hogy belemegy, talán Tillmann. De Long ebbe nem fér bele. füligjimmy
Szerintem meg tudnák oldani a dolgot, ebben azért elég ügyesek a fiúk...ráadásul nincs is nagyon más választásuk, hiszen Webbel senki nem fog nekimenni a szezonnak még egyszer LT-ben, ha bármilyen mód van rá...szal muszáj lesz vmit fakítani...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
Lions topikba tette ki Bazza.

E szerint 23 millió a cap space.

tüsi91
Ennek a felét Melton elviszi, a másik felét a roster feltötlése, plusz a draftcetlik. Lehet átdolgonak néhány szerződést, de Peppers másodszor már nem hiszem, hogy belemegy, talán Tillmann. De Long ebbe nem fér bele.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
Lions topikba tette ki Bazza.

E szerint 23 millió a cap space.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bear: amit én próbálok elhebegni, hogy nem feltétlenül mérvadó, ki mire vitte eddig a ligában. Valakinek egyszerűen nem jön ki a lépés. Tice úgy nézett ki, mint egy edző, úgy nyilatkozott, mint egy edző, ő például kapott lehetőséget, nem is egyet, és kiderült, mennyire fogalmatlan. A legismertebb koordinátorok általában semmire se viszik. Megnézed, tízből hét bukik. Anno Angelo igazán ismert neveket válogatott össze, abból tnyleg Smith vite a legtöbbre.

Mellesleg amilyen gameplant Jay Gruden most összeállított, az kicsit lehűti körülötte a levegőt. füligjimmy
Tökéletesen értem, hogy mit szeretnél mondani...
Felteszem azonban a kérdést, hogy Te nyugodtabb lennél, ha pl. ő kapná meg a melót, nem pedig vmelyik "komolyabb" jelenlegi O-koordinátor? Én nem...nem azért, mert tuti nem fürdenek be, hanem azért mert letettek vmit idén az asztalra, nem pedig 8-10 éve szagoltak utoljára NFL-játékos szagot... 😊 Több fantáziát és lehetőséget látok az OC-ben. Hol van Bill Walsh? 😛 😊Bear
Bízok abban, hogy Emery a lehető legjobban választ. Ideális esetben olyan edző jön, aki a labda mindkét oldalát átlátja. Ha Marinelli marad is (amire semmi garancia, sőt), Lovie Smith rakta össze a gameplant. Nem attól lesz valaki jó edző, hogy hallottunk e róla. Te hoztad fel Tice-t példának, ő csak NFL levegőt szagolt, Ron Turner minden szinten edzősködött. Na, tényleg túlbeszéltük. Meglesz a McCoy interjú is nemsokára, még szerintem lesz 3 ezen kívűl, jövő héten ilyenkor már új edzőnk lesz. füligjimmy
Lendüljünk ezen túl, mert nem jutunk dűlőre...
Én remélem, hogy vmelyik komolyabb OC lesz, aki azonnal fakít egy használható O-t, és a többit egyben tartja...
Ja, és annyit szeretnék még, hogy ne egy ordítós idióta jöjjön, mert azokat rühellem...(nem arról van szó, aki simán pörög, hanem az igazi Coughlin-féle tuskókról /bocs Giants-fanok/)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bear: amit én próbálok elhebegni, hogy nem feltétlenül mérvadó, ki mire vitte eddig a ligában. Valakinek egyszerűen nem jön ki a lépés. Tice úgy nézett ki, mint egy edző, úgy nyilatkozott, mint egy edző, ő például kapott lehetőséget, nem is egyet, és kiderült, mennyire fogalmatlan. A legismertebb koordinátorok általában semmire se viszik. Megnézed, tízből hét bukik. Anno Angelo igazán ismert neveket válogatott össze, abból tnyleg Smith vite a legtöbbre.

Mellesleg amilyen gameplant Jay Gruden most összeállított, az kicsit lehűti körülötte a levegőt. füligjimmy
Tökéletesen értem, hogy mit szeretnél mondani...
Felteszem azonban a kérdést, hogy Te nyugodtabb lennél, ha pl. ő kapná meg a melót, nem pedig vmelyik "komolyabb" jelenlegi O-koordinátor? Én nem...nem azért, mert tuti nem fürdenek be, hanem azért mert letettek vmit idén az asztalra, nem pedig 8-10 éve szagoltak utoljára NFL-játékos szagot... 😊 Több fantáziát és lehetőséget látok az OC-ben. Hol van Bill Walsh? 😛 😊Bear
Bízok abban, hogy Emery a lehető legjobban választ. Ideális esetben olyan edző jön, aki a labda mindkét oldalát átlátja. Ha Marinelli marad is (amire semmi garancia, sőt), Lovie Smith rakta össze a gameplant. Nem attól lesz valaki jó edző, hogy hallottunk e róla. Te hoztad fel Tice-t példának, ő csak NFL levegőt szagolt, Ron Turner minden szinten edzősködött. Na, tényleg túlbeszéltük. Meglesz a McCoy interjú is nemsokára, még szerintem lesz 3 ezen kívűl, jövő héten ilyenkor már új edzőnk lesz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bear: amit én próbálok elhebegni, hogy nem feltétlenül mérvadó, ki mire vitte eddig a ligában. Valakinek egyszerűen nem jön ki a lépés. Tice úgy nézett ki, mint egy edző, úgy nyilatkozott, mint egy edző, ő például kapott lehetőséget, nem is egyet, és kiderült, mennyire fogalmatlan. A legismertebb koordinátorok általában semmire se viszik. Megnézed, tízből hét bukik. Anno Angelo igazán ismert neveket válogatott össze, abból tnyleg Smith vite a legtöbbre.

Mellesleg amilyen gameplant Jay Gruden most összeállított, az kicsit lehűti körülötte a levegőt. füligjimmy
Tökéletesen értem, hogy mit szeretnél mondani...
Felteszem azonban a kérdést, hogy Te nyugodtabb lennél, ha pl. ő kapná meg a melót, nem pedig vmelyik "komolyabb" jelenlegi O-koordinátor? Én nem...nem azért, mert tuti nem fürdenek be, hanem azért mert letettek vmit idén az asztalra, nem pedig 8-10 éve szagoltak utoljára NFL-játékos szagot... 😊 Több fantáziát és lehetőséget látok az OC-ben. Hol van Bill Walsh? 😛 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bear: amit én próbálok elhebegni, hogy nem feltétlenül mérvadó, ki mire vitte eddig a ligában. Valakinek egyszerűen nem jön ki a lépés. Tice úgy nézett ki, mint egy edző, úgy nyilatkozott, mint egy edző, ő például kapott lehetőséget, nem is egyet, és kiderült, mennyire fogalmatlan. A legismertebb koordinátorok általában semmire se viszik. Megnézed, tízből hét bukik. Anno Angelo igazán ismert neveket válogatott össze, abból tnyleg Smith vite a legtöbbre.

Mellesleg amilyen gameplant Jay Gruden most összeállított, az kicsit lehűti körülötte a levegőt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na ilyen jelöltből van kb. még 20 NFL-ben aktív (vagy mondjuk az utóbbi 3-4 évben aktív) ember...nekem úgy tűnik, h beállt a sorba 20 ember és hátulról behívtuk az elsőt...
Tényleg mondjátok meg nekem, h mi indokolja egy NFL-ből régen kiszállt ember visszahozását HC-posztra a jelenlegi Bearshez...annyit tudnék felhozni mellette, h volt már HC...csak nem az NFL-ben...ez a gond...ott pont annyira nem volt, mint a többi...
Nem QB-coachnak akarjuk...azzal nem lenne bajom...persze mindentől függetlenül jó HC is lehet belőle...
Viszont valóban túlragoztuk a témát. Nem baj, hogy meghallgattuk...nem buktunk ezen semmit...én teljesen feleslegesnek érzem....ennyi erővel Tice-t is meghallgathatnánk....ennyit mellette is tudnék mondani 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én is azt mondom, h hallgassunk meg sok srácot, de a CFL-ből nem tartom indokoltnak jelöltet keresni...Bear
Én ebben nem értek egyet. Nálam sokkal hülyébbek jutottak sokkal messzebre. Ugyanakkor nálam sokkal okosabbak is vannak a béka segge alatt. Aki tud, az tud. Einstein a hivatali állásával. Van Gogh éhezett. Lehetsz a saját sikereid kovácsa, csak valakinek az élet adott egy fadarabot, oszt abból kell vaskarikát hajtogatni. Túlbeszéltük, de én örülök annak, hogy Emery széltében-hosszábban bejárja a kontinenst.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is azt mondom, h hallgassunk meg sok srácot, de a CFL-ből nem tartom indokoltnak jelöltet keresni...Bear
de miért? főleg ha több éves -sikeres- NFL tapasztalattal rendelkezik éppen olyan területen (-passing- offense) amiben fejlődnie kellene a csapatnak?

Kérdezzük meg a Bills-t hogy megbánták-e, hogy egy korábbi CFL edzőt alkalmaztak Marv Levy személyében? Szerintem biztos, hiszen 4 egymást követő SB-t buktak el vele :/
Érdekesség, hogy Levy is 4 évig volt éppen a Montreal Alouettesnél a CFL-ben.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én is azt mondom, h hallgassunk meg sok srácot, de a CFL-ből nem tartom indokoltnak jelöltet keresni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Valaki nézegetett már esetleg mock-okat, hogy kiket mondanak hozzánk? Bár edző nélkül, nem tudom érdemes-e még erről beszélni.proki
Most néztem ezt:
 bleacherreport.com/articles/1465407-2013-nfl-mock-draft-projecting-surprise-picks-for-each-team/page/21
de sírnék, ha első körben TE-t draftolnánk, akkor már inkább még egy WR.

Ursus arctos budapestiensis